|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 11:57:31   
ery
Evo še js, modrc št. 75A ali 75B. velika žalost. pred porodom sem imela eno št.večje, pa vsaj blo je kej za vidt, tud če sem bila brez modrca. sedaj je pa kot ploh. user posted image  So mi v službi rekli, da se ponavadi po drugem otroku spet povečajo. Se tolažim s tem. user posted image
Modrce pa kupujem v kranju intima trgovina. Zame najboljši modeli, pa sem probala že vse-z gelom, brez take in drugačne...
Glede kopalk, moram imeti podložene, da vsaj majčkeno jamic nardi....

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:00:17   
Blink1
Jaz sem se prej tudi sončila zgoraj brez, zdaj pa ti dve posušeni nevemkakonajjuimenujem raje ne kažem, da ljudje ne izgubijo apetitauser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:09:29   
cmokec
Meni je pa za apetit drugih malo mar. Ker nimam ne povešenih (kako le), nimam strij, le majhne so. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:17:31   
muška
Jaz se tudi ne morem naavdit na mojo revščino. Pred otrokoma sem imela bogato B košarico, zdaj pa mi je še A tu in tam prevelika user posted image

No dva imam push up, bel in črn, ko pa hočem kaj drugega, pisanega,..... pa stopim v H&M , in imam kak dan v tednu ( ko imam te modrce) pač še malo manjše joške.

Mi je pa včeraj sestra iz LJ prinesla en luuuušten komplet od Intimissima , košarice sicer niso push up, ampak delajo čudeže user posted image  . Pa še ful poceni je bilo baje, koliko poceni pa mi noče povedat user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:18:29   
muška
Meni je pa za apetit drugih malo mar. Ker nimam ne povešenih (kako le), nimam strij, le majhne so.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

enako user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:24:33   
Anonimen
Jaz tudi ne,so premajhne,da bi bile povešene.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:33:10   
Blink1
Hmmm...pol pa mi ni jasno, da se je meni po mesecu in pol dojenja, še ta malenkost povesila.user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 12:58:00   
sazi
Jaz sem se kar dolgo obremenjevala s tem, pa sem se nehala. Razni PUSH UP-i mi ne potegnejo, ker v bistvu nimajo niti kaj za "pušnt ap". Že pred nosečnostjo sem imela 75A, še večino teh mi je bila prevelika - pač odvisno od model ain proizvajalca. Včasih se kje selo kak 75 AA najde. Imam pa še dodaten problem. Ženske večinoma itak nismo simetrične in je menda razlika v velikosti dojk nekaj dosti običajnega. AMpak majhna razlika pri B ali C se sploh ne opazi, pri AA pa je tako velika, da mi je včasih prav samo pol modrcauser posted image .
Tistih nekaj modrcov, ki jih imam so od vseh mogočih firm - grem v trgovino, si naberem vse, ki so velikost 75A, jih grem probat in itak mi je prav samo 1 ali nobe in tistega potem kupim. Najbolj všeč mi je en od Palmersa, ki se mu lahko tudi naramnice snamejo, je podložen in brez šivov - res super.
Kopalke imam pa itak kar take na trikotnike, so pač bolj prazni - se s tem res ne obremenjujem.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 13:01:24   
pety78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, kak sem se pa jaz zdaj nasmejala tej temi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se pa pridružujem klubu plohih. user posted image


_____________________________



(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 13:20:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Jaz tudi ne,so premajhne,da bi bile povešene.user posted image user posted image user posted image


Neva, torej bodo moje skozi pokončneuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 13:22:25   
spelaz
Še ena z revščino - 75A. Kriza. Jaz bi mela rada vsaj mal večje (npr. 75B) za kak bikini, ne pa sam tisti debeli podloženi modrci. Brez njega grem sam spat user posted image user posted image .

Sem zmeri upala, da bo po nosečnosti bolje - sanja svinja kukuruz - spet je isto, skoraj nič.

Imam pa razne modrce - od Lisce, H&M... Kopalke tudi od Lisce, sem pa mela ene od Nancy in so super (sam drage) - si bom letos ene privoščla.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 14:40:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Jaz tudi ne,so premajhne,da bi bile povešene.user posted image user posted image user posted image


Neva, torej bodo moje skozi pokončneuser posted image .



No ja čisto nesramno pokonc ne bojo,tle se gre za gravitacijsko silo,ki z leti popusti,čistčist pasja ušesa pa tud ne.user posted image
Glede puš-up.kako,da nimate not kaj datuser posted image saj večino prostora zasdejo podložki,glih tolko,da se tista revščina,ki jo imamo lepo dvigne tam pod vratuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 15:55:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Evo, tema zame.

Imam 75A ali 75B, zato najraje nosim modrce s silikonskim vložkom. Imam pa res samo bele in črne. Dostikrat se zalotim, da gledam kompletke barvastega in čipkastega perila, ki ga ne morem nositi. user posted image user posted image user posted image


/quote]

Enako. Vendar kupujem  (silikonske) modrce samo v kožni barvi.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 17:47:12   
dory
Jse mam poleti 75a, pozimi pa 75buser posted image ..nosit morm vedno podlozene modrce, drgac zlega tko k da bi sicer mi neki ven stal ampak clovk ne bi mogu cist definirat,ce ne bi bl seznanjen kaj tam mora bit...kopalke enako..imam podlozene ,da se mi vsaj mal grebena nardi :)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 17:48:03   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Kaj pa kopalke?

Jaz sem našla luštne pri Nancy. Edin problem je, da ko prideš iz vode moraš "joške užet", ker je v modrcu tolk pene.



jst ne sam da morm ozet, morm tud pogledat,ce mi ni kej pene kam uslo...enkrat smo ze plavale jst posebi in moje pene posebi :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 19:40:40   
Strawberrie Cherrie
pred nosečnostjo 70A, 75A (če niso imeli 70Auser posted image )...potem ko sem bila noseča sem imela kr bigbubbies - najprej B košarico potem sem si pa kupila modrc za dojenje košarico C, ki si jo lahko sedaj samo na glavo poveznem, ali pa če moje dete šotori pod njouser posted image ...sem že spet na 75B...user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 20:01:42   
HuAnita
Še ena ploh, samo sem še vedno na boljšem kot tiuser posted image user posted image user posted image , ker imam 70B!!!user posted image
Schiesser ima včasih lepe modele majhne številke, pa ful barv, pa še cenejši so ponavadi - ker jih nihče razen mene očitno ne kupujeuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 20:05:45   
Strawberrie Cherrie
Kamot lahko ustanovimo društvo...imamo člane, imamo ime : ČISTI PLOH.
Volimo še samo predsednika, računovodjouser posted image user posted image in pa tajnika user posted image user posted image ,

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 20:23:00   
Magi*
evo mene, tudi jaz jih imam bolj za vzorec user posted image  mi jih pa 20-mesečno dojenje ni čsito nič spremenilo, so kar enake kot so bile, tam nekje 75b. modrc mi je včasih lih prav, včasih malo velik - odvisno od lune user posted image

kupujem pa kar v H&Mu po tanovem, mi njihov model zares lepo stoji, pa še poceni je in fliknem v stroj in se ne sekiram, če ga fentam. na morju pa pač ožemam, nimam kaj.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 20:30:57   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image tudi jaz sem med vami.ampak kopujem modrce podložene 80 B pa je.pri kopalkah je pa res problemuser posted image user posted image user posted image saj sem si kupila tiste z peno pa ne valja.sem pa imela doma od Neckermana tiste silikonske blazinice,ki se dajo v modrc ampak sem se tako noro počutila,da ni kaj.pa mrzlo je to ko user posted image user posted image user posted image in sem vse skupaj nazaj poslala.Kaj pa če bi se kje pripognilain bi mi ven padlo jojuser posted image user posted image user posted image mi pa tudi te blazinice lezejo ven iz modrca tako da ko kupim zašijem dol in negre nikamor.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 20:55:19   
rainbow
user posted image user posted image user posted image user posted image za crknit steuser posted image user posted image user posted image

se mi je kar zdelo, da moram čekirat ta postuser posted image ; torej še ena v klubu, sploh zdaj ko sem še shujšala, čeprav bi še lahko malo, ampak pol pa me zgoraj res ne bi več nič ostalouser posted image

Jaz tudi ne maram onih z gelom, sem dala dva stran, so težki kot kamen; imam podložene, iz neke trgovine noname; s tem da v Modni hiši recimo, v MB imajo 2 modela podložena, eden z gelom. Eto. Še moram malo drugod postikat.
Za poletje pa me sploh ne gane. Letos bom dosti lepša na slikicah kot lani, ko sem bila praviuser posted image , pa čeprav brez jošk.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 21:11:03   
Anonimen
Z gelom?Prvič čujem.kako pa to zgleda in kje se dobi in kolko stane???

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 21:17:17   
spelaz
Z gelom so taki, ki nimajo pene ampak tak gel notri v modrcu in je prav smešen na otip - gel kar polzi ko malo stisneš user posted image .

Jaz imam enega od HM, imajo pa tudi lepe od Lisce - so pa po 8.500 sit (kolk je to v EUR si preračunaj).

Jaz mam enega - bolj za poleti, sam pol ful švicam pod temi malimi joškami. Se kar prilepijo na modrcuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 21:20:42   
Anonimen
Res je da za poleti so taki z gelom zelo neuporabni,ker se kar lužica naredi v modrcu.Jaz sem pa videlatudi take,da napihneš po želji podložek v modrcu.

(odgovor članu spelaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Za tiste, ki smo čisti "ploh"
23.2.2007 21:39:49   
zverinca
Za špilati je dosti. Če kdo hoče kaj več, pa naj si kravo kupi.


tale je pa svetovna!! bom kr posvojila izjavo, če dovolte vaša gnada, al mate kak  ®  ? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?