|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 6:18:16   
CUKRČEK
pa kaj še....trenutno se mi še mojga ne da "spedenat"..ne da bi še enga gledala

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 6:58:30   
srki
Ne!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 7:38:40   
caillou
..ja, pa ja deuser posted image ...

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 8:41:07   
Meceno
Ja imam ga, jauser posted image , zdaj to lahko priznamuser posted image

Moj me je zadnjič zasačil golo sredi popoldneva, ves začuden kaj delam naga ?
Ja, če pa nimam nič za oblečt sem mu reklauser posted image .
Ves jezen odpre omaro in začne vleči ven,....S Oliver majice, Mango hlače, Rebekas dream perilo, rčeče, modro, zeleno, belo in roza Marc O Polo puloverje, pozdravi soseda Štefana in gre dalje v iskanje za cunjami....dokolenke Polzela imaš, kaj še hočeš ?



Drugače ga pa nimam NE

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 9:28:25   
Taula
Ja imam ga, ja , zdaj to lahko priznam

Moj me je zadnjič zasačil golo sredi popoldneva, ves začuden kaj delam naga ?
Ja, če pa nimam nič za oblečt sem mu rekla .
Ves jezen odpre omaro in začne vleči ven,....S Oliver majice, Mango hlače, Rebekas dream perilo, rčeče, modro, zeleno, belo in roza Marc O Polo puloverje, pozdravi soseda Štefana in gre dalje v iskanje za cunjami....dokolenke Polzela imaš, kaj še hočeš ?


user posted image user posted image  No, pa naj še kdo reče da sosedje niso prijazni.

Nimam ga, ker nimam potrebe po tem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 10:41:06   
tanikaa
Itak.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 13:19:33   
nejar
Sem preveč zaposlena, mislim, da mi ne bi uspelo...
Imam enega dovolj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 13:26:05   
Naja31
Ne, ga nimam. Še s tem enim se mi ne da preveč.

Pa tudi če bi ga imela, ne bi o tem na RR pisala.

(odgovor članu nejar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 14:33:30   
Taula
Itak.


Ti si bila vedno bolj sumljive sorte videti, tako da nihče ni dvomil.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 21:20:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Itak.


Ti si bila vedno bolj sumljive sorte videti, tako da nihče ni dvomil.user posted image


Kolk sta simpatične user posted image user posted image ....joške in ritka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali imate ljubimca?
26.2.2007 21:51:06   
viv_
K bojo otroc mal zrastl, k bom stara ene 50, si bom omislla enga luštnga, 20-letnga ljubimca user posted image . Zdej mi pa nekak ne znese ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 8:41:39   
Anonimen
Drage moje in potem se še sprašujete zakaj moški varajo? Če sem prav prebrala vaše odgovore potem imate čas izključno za otroke in gospodinjstvo, zvečer pa ste že tako utrujene, da komaj da kdaj izpolnite še ostale zakonske dolžnosti. Ja žal, ta tako imenovana preutrujenost zaradi vseh teh obveznosti je največkrat razlog, da se partner ozre naokoli. Cel dan ga "zanemarjate" zaradi otroka, zvečer pa ste preutrujene.

Ena starejša gospa mi je enkrat rekla, da ni važno kako utrujena sem zvečer, glavno je, da dam še vedno noge narazen. Tako bom vsaj malo bolj sigurna, da mož to počne doma in ne kje drugje.

Zato vam polagam na srce - imejte ljubimca - svojega moža, vsak večer, prelevite se v najbolj pohotno žensko na svetu in vaš dragi bo nabolj zadovoljen in srečen moški na svetu.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 8:45:31   
Anonimen
A če skrbiš za otroke in gospodinjstvo,je to zanemarjenje moža? Halo!
Naj mož pomaga ženi in naj si razdelita delo,pa bo žena zvečer manj utrujena.Rada bi videla tisto,ki cel dan dela,potem pa zvečer z veseljem širi noge.Če je kakšna potem je superžena.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 8:48:26   
nejar
Jaz bi z veseljem dala vsak dan noge narazen, tudi večkrat na dan. Sam moj ni zadovoljen s tem, da bi dala sam noge narazen.
Ja to je stara šola. Tudi moji mamici je ena starejša gospa govorila isto.
Me zanima koliko vas je takih, ki date samo noge narazen...
A ni pol ženska hlod....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 8:57:39   
Taula
Drage moje in potem se še sprašujete zakaj moški varajo? Če sem prav prebrala vaše odgovore potem imate čas izključno za otroke in gospodinjstvo, zvečer pa ste že tako utrujene, da komaj da kdaj izpolnite še ostale zakonske dolžnosti. Ja žal, ta tako imenovana preutrujenost zaradi vseh teh obveznosti je največkrat razlog, da se partner ozre naokoli. Cel dan ga "zanemarjate" zaradi otroka, zvečer pa ste preutrujene.

Ena starejša gospa mi je enkrat rekla, da ni važno kako utrujena sem zvečer, glavno je, da dam še vedno noge narazen. Tako bom vsaj malo bolj sigurna, da mož to počne doma in ne kje drugje.

Zato vam polagam na srce - imejte ljubimca - svojega moža, vsak večer, prelevite se v najbolj pohotno žensko na svetu in vaš dragi bo nabolj zadovoljen in srečen moški na svetu.

Če kakšnemu (tvojemu) moškemu to paše je pa vseeno če se na eni lutki sprazne, ker se dejansko gre samo za to. Kot kaže naj bi po tvoje ženska ležala, dala noge narazen, zraven razmišljala kaj bo jutri skuhala, in si mislila naj decu že pride da bo ona imela mir. Evo...recept za uspešno zvezouser posted image  
Ja da ne bo res.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nejar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 9:01:39   
Meggi
eto, bom pa jaz prva priznala,.... da razmišljam o tem,...

Moj je vedno utrujen, al v službi, miselno ali fizično,...jaz v najlepših letih,... pa naj se razsušim,........?????

Pa vas prašam,.....?


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 10:26:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če kakšnemu (tvojemu) moškemu to paše je pa vseeno če se na eni lutki sprazne, ker se dejansko gre samo za to. Kot kaže naj bi po tvoje ženska ležala, dala noge narazen, zraven razmišljala kaj bo jutri skuhala, in si mislila naj decu že pride da bo ona imela mir. Evo...recept za uspešno zvezouser posted image  
Ja da ne bo res.user posted image


Taula, če bi dobro prebrala moj post potem ne bi pisala bedarij. Napisala sem kakšen nasvet je gospa dala, nisem pa rekla da se ga držim. Če boš prebrala še enkrat, boš videla zadnji odstavek. To je tisto, kar moški rabi, ne dile. Se strinjam drugače s tabo da v takem primeru, da da ženska samo noge narazen, je bolje da si ga na roke vrže.

Noben moški ne zdrži veze kjer ima kuhano, pospravljeno, vse urejeno, v spalnici pa ne dobi nič. Verjemite punce. Zato je boljše, da imate malo manj pospravljena stanovanja kot pa vse tipi topi. In ja, bodite gospodinje, mame, žene, ampak ne pozabite biti tudi divje mačke v postelji! Vse več in več "gospodov" srečujem, ki jamrajo nad svojimi ženami, vse je v redu, so krasne gospodinje, krasne mame, ampak zelo slabe žene... In tukaj nastopijo ljubice, ki zapolnijo to praznino pri moškem, ve pa jim kuhate in perete.....  In potem so ljubice grozne, grde, nikakve osebe....  Zakaj že? user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 10:36:24   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ena starejša gospa mi je enkrat rekla, da ni važno kako utrujena sem zvečer, glavno je, da dam še vedno noge narazen. Tako bom vsaj malo bolj sigurna, da mož to počne doma in ne kje drugje.

Aja? Če mu je dala zato, da je bila "malo bolj sigurna", pol je pa res vseeno, če se ne bi matrala celo življenje. Res kvaliteno metanje peska v oči.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 10:43:39   
Anonimen
Nikjer nisem zasledila odgovora npr. NE, KER ME MOJ MOŠKI POPOLNOMA ZADOVOLJI.

user posted image    user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 10:47:14   
Taula
Nikjer nisem zasledila odgovora npr. NE, KER ME MOJ MOŠKI POPOLNOMA ZADOVOLJI.


A tale odgovor pa ne pomeni to:

Nimam ga, ker nimam potrebe po tem.

Kolk se imamo mi danes luštno.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 10:48:15   
Taula
In potem so ljubice grozne, grde, nikakve osebe.... Zakaj že?


Ne bi vedela, ker nimam izkušenj z njimi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 11:27:15   
Meggi
no in jaz še pa kr čakam ,da se boste od mene obregnale,... a ja za take pa nimate odgovore!

             

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 11:32:52   
baguSka
Meggi kar privosci si!! Izsusene cvetke pa res niso najboljse...user posted image  To je treba skoooz zalivat!!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 11:33:25   
Taula
no in jaz še pa kr čakam ,da se boste od mene obregnale,... a ja za take pa nimate odgovore!


Ja kaj naj ti rečem...jaz nisem za ljubimce. Če mi user posted image  ne bi mogel nuditi vsega kar potrebujem potem ne bi bila z njim, ker se mi ne zdi fer varanje.
Zaradi otrok, materialnih stvari, videza oz. karkoli že jaz ne bi ostala z njim.(poznam nekatere ki so z možem samo zato, in se to ne nanaša nate)

Najprej je nujen POGOVOR da mu poveš kaj ga moti.
Če se zadeva ne spremenijo in sem nezadovoljna in vidim da se ne bodo spremenile rajši grem. Ker ni fer do njega in ne do mene da izgubljam čas z njim. sem pač rajši sama in imam tako šanso da nekoč spoznam nekoga ki mi bo nudil kar hočem. Da pa bi bila z nekom in imela ljubimca..jaz nisem tak tip človeka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali imate ljubimca?
27.2.2007 11:34:46   
Taula
da mu poveš kaj ga moti.


Kaj tebe moti, sem za zatipkala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?