|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:51:00   
PAMELA
Ja Mojca,

glih sem pogledla v mojo kristalno kuglo, pa tudi moja črna mačka je prišla zraven, pa sem vidla naslednje:
Imela boš res dosti foliklov - pa tud polno celic. Oplojenih boš imela pa celo tolko, da boš imela lpingvinčke (joj kak srčkano). In nadalje vidim v kugli,... joj kaj je pa to? Ojoj?!?
A te zanima naprej? Ma neeee, ti na našem srečanju 24.03. povem, a je prav?



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:53:05   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: PAMELA

Ja Mojca,

glih sem pogledla v mojo kristalno kuglo, pa tudi moja črna mačka je prišla zraven, pa sem vidla naslednje:
Imela boš res dosti foliklov - pa tud polno celic. Oplojenih boš imela pa celo tolko, da boš imela lpingvinčke (joj kak srčkano). In nadalje vidim v kugli,... joj kaj je pa to? Ojoj?!?
A te zanima naprej? Ma neeee, ti na našem srečanju 24.03. povem, a je prav?





Pamela ne,ne povej sedaj kajti če bom zelo huda in megažur odpade.Da bom kar tri srčke slišala.Ali na žalost spet ne bo nič iz drugega ivf.

LP MOjcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:54:52   
PAMELA
Ja Mojca, nekaj res res "meglenega" vidim.
Pa bi raje počakale do 24., kaj praviš?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:58:37   
soncek.djukelica
dober dan,
mal se javljam na dolžnost! user posted image  user posted image
Naj še jaz dodam svoje podatke! user posted image
Ko datum začetka špikanja mislim,da ne bo 07.03. ampak 9.3,ker je 22 dan ciklusa! user posted image
Bom pa ziher več vedela v sredo 7. ker grem takrat po municijo! user posted image
Sem v IVF postopku, prvič in upam,da jih več ne bo treba! user posted image
Sem v Lj., pri dr.Drobniču!
To je to! Čakam pa sredo!
Lep pozdrav user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:59:57   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: PAMELA

Ja Mojca, nekaj res res "meglenega" vidim.
Pa bi raje počakale do 24., kaj praviš?



Pamela!

Te bom po ta zadnji na srečanju tolk da veš no.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 12:01:37   
PAMELA
Mojca poglej v ZS

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 12:04:41   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: PAMELA

Mojca poglej v ZS


Pamela!

Kok si ti uganil no v to sem prepričana brez premisleka,da bom leta 2008 postala mamica.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 12:58:08   
anabanana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeeej, končno. TOSJAAAAA JE ZAKON!!

Komaj zdaj sem videla novo temouser posted image

Se javim malo kasneje (zdaj gužva v službi z vsemi podatki). Kok sm hepiuser posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 13:03:32   
soncek.djukelica
ojla,
ančibananči, upam,da se imaš na morju fajn! user posted image
Tosja, a veš,da mi je všeč tvoj nov seznem! Zdej se pa velik bolš znajdem! user posted image user posted image
jaz pa šibam na šiht! kar pa je user posted image !
lp user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 14:53:19   
anabanana
Haj punce, evo malo časa za zabušavanje sem si vzelauser posted image

soncek.djukelica veš, da je fajn, ker je ful lep sončekuser posted image Komaj čakam, da skliznem iz te pisarne in doma vzamem mojega kosmatega dojenčka (glej v albumuser posted image ) in ulovim vsaj zadnjo urico tega prelepega dneva.

Evo še moje podatke:
Prvi postopek, IVF kao spontani postopek (kao - ker bo vseeno pomoč klomifena, ampak se to še vedno šteje v spontani postopek). Aja, bom pri kombinaciji dr.Merlo-dr.Reš.

Mama tosja a rabiš še kak podatek?user posted image

Mam pa en velik problem in sicer čakam to klinčevo user posted image , da začnem jemat klomifen in je niiiii.... baba prokleta, kako sem jezna in žalostnauser posted image Ma valda bo auser posted image Še enih par dni počakam (danes je 30dan cikla, ponavadi imam na 25dni!!) in potem pokličem Merla, da mi pove kaj naj naredim. To mi kali srečo, da je končno prišel moj mesec.

Drugače pa pupe marčevke aprilke GO GO GO!!!! Mi smo zakonuser posted image user posted image user posted image (malo motivacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image ).

Držte se, si pišemo!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 15:37:14   
citrončica
Joj,kako ste zastavle tole temo....100/uro!!super,sem komaj vse prebrala,tako pridne ste že bile...
Tudi jaz že navijam,le bojim se,da jaz tud še ne bom šla aprila v nov postopek, ker mojeuser posted image  tud še ni od nikjer,sicer naj bi blo to normalno po ET,pa vseenouser posted image štrajka...ko jo rabiš,je pa ni,ja res!!!
Pa sončen pozdravček.....

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 17:16:23   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
 
- Crnitulipan: (eskimčki)
 
- DaisyE: (PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB,dr. Kovač), začetek špikanja:
                       12.04. Dipherelne,
                       26.04. Gonal-f, UZ
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- PAMELA: (?....MB....?)
                   03.03. kontracepcija
                   27.03. začetek špikanja DIPHERELNE
                   06.04. začetek špikanja GONAL
                   12. ali 13.04. predvidena punkcija
                 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, Saša27, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


- petraps, ki je začela s postopkom v februarju  vabljena, da nadaljuje med marčevkamiuser posted image



user posted image  kdo mi packa temo?????????????????user posted image  šlogarce spravte se drugam user posted image user posted image  ne verjamem šloganjuuser posted image user posted image  JAZ verjamem v medicino user posted image user posted image user posted image

user posted image Kako ste pupike? user posted image  To je moj drugi jaz!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image  dobili smo nove članice- DOBRODOŠLEuser posted image user posted image user posted image

PAMELA - tvoja kartoteka je na ogleduser posted image user posted image  pa se vseeno ne spomnim v kateri postopek grešuser posted image , ugibam...2.IVFuser posted image
 
soncek.djukelica- sem vesela, da se javljaš user posted image  Zdaj se bom pa malo razpizdla po štajersko, da pride tvoja user posted image , pa moja tuduser posted image user posted image user posted image , pa od citrončice tud - uuuuuuuuuuuuu kak moram bit huda  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image   user posted image   user posted image
 
anabanana -... ko bom mama pridem na morje na user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil tosja -- 27.2.2007 17:17:41 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 17:32:20   
anabanana
Se dobimo v Portorožu drugo leto ob tem času z vozičkiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 18:48:32   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Se dobimo v Portorožu drugo leto ob tem času z vozičkiuser posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  od danes naprej se veselim tega dne user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image   user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 19:11:34   
Špelka
Ojla!

No, Tosja, pridna pupa odprla novo temo....user posted image  Da se javim še jaz.... Dons sem bla na prvem UZ, nekaj foliklov okol 12 mm se je vidlo, so me pa čit prestrašil na GK, da kao sploh ne bom dobila Cetrotida, ker da mi kao ne piše na napotnici??? Jaz osebno prvič slišim za postopek z Gonalom, kateremu ne bi sledil Cetrotide.. Nagibam se k temu, da jutri orng pop.... tam, če mi ne bodo dal Cetrotida, ker jutri bi ga glede na velikost folilov mogla dobit... A mi zna kera kj svetovat? Hvala že v naprej! user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 21:14:57   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Špelka

Ojla!

No, Tosja, pridna pupa odprla novo temo....user posted image  Da se javim še jaz.... Dons sem bla na prvem UZ, nekaj foliklov okol 12 mm se je vidlo, so me pa čit prestrašil na GK, da kao sploh ne bom dobila Cetrotida, ker da mi kao ne piše na napotnici??? Jaz osebno prvič slišim za postopek z Gonalom, kateremu ne bi sledil Cetrotide.. Nagibam se k temu, da jutri orng pop.... tam, če mi ne bodo dal Cetrotida, ker jutri bi ga glede na velikost folilov mogla dobit... A mi zna kera kj svetovat? Hvala že v naprej! user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Špelka dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da jutri urediš stvari! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svetovat pa ti jaz , žal, ne morem.user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 23:53:04   
soncek.djukelica
čerčka,
prišibala sem iz službe!user posted image
Špelka, ti jih jutr dej kar na uč!user posted image  Čeprav pojma nimam kaj bi moglo sledit gonalu! user posted image Je pa dobro vedet zakaj bi moglo biti tako,saj bom slej kot prej v tvoji koži! user posted image
Naši Neži bom čestitala na njenem postu! Tudi men je fejst firbec matru user posted image , pa sem med službo še švercala user posted image ,da sem zvedela kaj je novega! user posted image
in se je itak splačalo! user posted image
Aja, za Portorož! Itak sem za,saj v večini tam dopustujem! user posted image  Če postanem user posted image ,bom po vsej verjetnosti kar dosti časa preživela tam! user posted image
lep pozdrav! user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 9:57:45   
soni
Ne vem, če jaz spadam še k vam, sem pa imela 1.ivf v kombinaciji z icsi. 
22.2.punkcija
27.2. transfer
zdaj pa mučno čakanje...........................................

lep dan

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 11:22:09   
Saša27
No Tosja tudi mene bi lepo prosim prestavila med čakajoče, aprila grem po eskimčkeuser posted image , drugače pa sem seveda tudi navijačicauser posted image za vsako posebaj.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 11:49:50   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: soni

Ne vem, če jaz spadam še k vam, sem pa imela 1.ivf v kombinaciji z icsi. 
22.2.punkcija
27.2. transfer
zdaj pa mučno čakanje...........................................

lep dan

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti še tukaj čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj te čaka res najbolj mučno čakanje - sem te pa med januarčicami-februarčicami, že naznanla user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  kot srečko user posted image  sam user posted image  pa ne vem, al je user posted image ,al user posted image  user posted image , al user posted image user posted image user posted image  - sporoči!!!
 
 
V bistvu si srečka user posted image , ki je tako lepo zaključila mesec!
Ko bo pa uraden test, ga bomo pa tle zapile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 11:58:41   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
 
- Crnitulipan: (eskimčki)
 
- DaisyE: (PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB,dr. Kovač), začetek špikanja:
                       12.04. Dipherelne,
                       26.04. Gonal-f, UZ
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- PAMELA: (?....MB....?)
                   03.03. kontracepcija
                   27.03. začetek špikanja DIPHERELNE
                   06.04. začetek špikanja GONAL
                   12. ali 13.04. predvidena punkcija
 
- Špelka:(?... LJ....?), začetek špikanja?
               27.02. UZ
 
- Saša27: (april-eskimčki)
 
                 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


user posted image user posted image user posted image  dobili smo nove članice- DOBRODOŠLEuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  se mi kr smeje - jutri se uradno začne marec - 10 bork pa že na štartu!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Bom spet mogla sezname krajšat user posted image     user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 13:36:51   
Anonimen
Pozdravljene borke!
Jutri zjutraj grem na UZ,upam,da je tale Klomifen naredil kaj dobrega,če so že stranski učinkiuser posted image .
Držite pesti,da bo jutri videl dosti foliklov in da bodo v soboto,če pride do punkcije polni.Želim si,da bi dobili vsaj tri celice,da bi imela več upanja.Oh,saj bo.Držite se in navijajte!user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 14:24:51   
Sulfinija
Dalija tele so pa za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,za tvoj in UZ in seveda polno foliklov.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 14:26:40   
Anonimen
Najlepša hvala! user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 14:50:29   
anabanana
No, pa se je prikazala težko pričakovanauser posted image . Zdaj grem pa tudi jaz v akcijouser posted image user posted image user posted image .

03.03., v soboto, začnem jemat klomifen do vključno 08.03.; ne vem, kdaj imam potem uz? Je rekel Merlo naj ga pokličem  ko bom jemala klomifen . Samo, da se dogajauser posted image

Dalija daj mi prosimmalo pomagat, ker vem, da si v istem postopku kot jaz. Kdaj sledi UZ in kdaj potem punkcija? Jaz pa ti držim močne pestke za sobotouser posted image .

Špelka zateži jim, naj ti vse podrobno razložijo za kaj se gre, da ne bodo potem dvomi glodali!!

Mojca9000 na kakšen žur pa ti vabiš? A smo tudi me povabljeneuser posted image (hecam se). Ti držim močne pestke, se te spomnem še od prej in vem, da si ful v redu punca.

Vsem borkamuser posted image user posted image

Tosja, soncek.djukelica in vse ostale pupe (prosim, povej kje si našla ta nickuser posted image ) - potem smo zmenjene za Portorž drugo letouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?