|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
2.1.2014 11:22:44   
marjetka1975
Pri meni je bil obakrat prisoten tak kovisnki okus v ustih, ampak samo čisto na začetku, predno sem naredila test, potem sem bila pa zaspana in se enkrat zaspana. Spala bi lahko ves dan, pa bi se utrujena zbudila, vsaj prve tri mesece:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: prvi meseci
23.1.2017 22:06:28   
Dejcika
Heila!
Pri meni pa ni bila slabost ampak boleče prsi in dobila sem tako hude krče,da vam povedat ne morem. To tako boli da bvz. Ampak ko pojem spazmex je dobro in me spustijouser posted image .
Lep večer vam želim!

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: prvi meseci
26.8.2017 12:39:48   
PridnaBiba
Cisto prvi znak... Srbece prsi! Ful!
Potem hudo bolec kriz!
Potem rahla.vrtoglavica
Cca.6dni pred pricakovano M se je zacelo spikanje v jajcnikih,
Ki se stopljuje v tak pritisk, kot v casu ovulacije.
Ampak na case zagrabi in popusti.
Pa seveda lulat me pogosteje.
Oostale simptome pa se cakam.
V prvi nosecnosti so me pa prsi sw bolele zraven. Samo cakam da se to pride in utrujenost...

< Sporočilo je popravil PridnaBiba -- 26.8.2017 12:50:13 >

(odgovor članu Dejcika)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: prvi meseci
3.1.2019 18:05:13   
MinnieM
Pozdravljene!
Sem v težkem pričakovanju user posted image , zato prebiram zgodnje znake in se iščem v njih. Testa še nisem naredila. Ob času menstruacije sem imela 2 dni krvavitev, potem 2 dni nič oz. zelo obilen beli tok, nato pa še 2 dni rjave flekce med belim tokom. Cikluse imam normalne in običajno menstruacija traja 6 dni. Zdaj sem še kar naprej napihnjena, zelo slabo spim, občasno me muči zgaga, lulat me tišči bolj pogosto, pa KS mi nenormalno poskakuje (ker sem sladkorna bolnica). Je katera imela podobne znake? user posted image

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: prvi meseci
3.1.2019 18:06:39   
MinnieM
Aja... pa nenormalno se mi je povečal apetit in želja po sladkem.

(odgovor članu MinnieM)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: prvi meseci
26.9.2023 17:17:54   
nuit.
Pozdravljene!

Da še jaz delim svojo izkušnjo prvih znakov nosečnosti izpred sicer sedmih let.

Naj opozorim, da nosečnost ni bila pričakovana, niti načrtovana. Verjetno v primeru, da si dojenčka res želiš in ga načrtuješ, opaziš veliko več znakov (morda kdaj še preveč :D)

Ker imam izredno neredne menstruacije, že od svojih najstniških let kar pogosto opravljam preventivne nosečniščke teste. Čisto tako, da me ne bi kaj presenetilo. Tudi v tem primeru menstruacije že kar nekaj časa ni bilo in sem test opravljala že skoraj rutinsko, češ, saj je itak vedno negativen. In kar naenkrat, bum, plusek! Mislim, da sem bila ob opravljanju testa v 5. tednu.

Edina znaka, ki sem ju zares opazila, so bile malo nabrekle prsi (identično kot pred menstruacijo) in občutek pritiska v srednjem, spodnjem delu trebuha (najbrž maternici). Ne bi rekla ravno bolečina, ampak kot da bi dojenčka nekako čutila.

Nekaj dni preden sem naredila test, sem imela redni pregled na medicini dela, kjer me je bolelo, ko me je zdravnica tipala po trebuhu in imela sem neko odstopanje v urinu, ne spomnim se več točno kaj, ampak niti za sekundo nisem pomislila, da bi lahko šlo za nosečnost. No, pa je bilo oboje povezano s tem.

Ko sem razmišljala za nazaj, pa sem se spomnila, da se mi je enkrat nenavadno zvrtelo. Vendar je bila huda vročina in bila sem v gneči ljudi, zato se mi je omotica zdela povsem razumljiva.
Prav tako se mi je zgodilo, da sem enkrat sredi dneva postala tako hudo utrujena, da sem komaj prilezla do domačega kavča, kar se mi drugače ni dogajalo.
Tretja stvar, ki sem jo povezala z nosečnostjo kasneje, pa je bil tudi visok libido. Nepričakovano sem postala zelo vzburjena, spomnim se, da sem se včasih naježila tudi ob kakšnem drugem moškem, ne samo ob partnerju (ni bilo nič usodnega, ampak to se mi drugače ne dogaja:)

Razen tega pa sem se tudi še kasneje počutila povsem normalno, tako da sploh nisem mogla dojet, da je v meni novo bitje.

(odgovor članu MinnieM)
Neposredna povezava do sporočila: 356
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?