|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  241 242 [243] 244 245   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
15.10.2007 9:48:57   
Tanayya29
Jutro!
Hvala za kavice.Jaz imam tudi potem pregled.Prvič CTG,fajn!

Ja,jaz se tud zadnje čase kr fajn počutim,ponoči sem začela fajn spat,no zjutraj s trebuhom še kar gre...zvečer pa malo težje(od vse hrane).Ful mi paše sladko...

Ja,zunaj je res hladno,jaz sem ravnokar s sprehoda z kužkom..brrrrr......moj mi je naroču naj mu bundo operem...

Tantra držim pesti,da gre vse OK.Ja,zgleda,da se nas bo veliko preselilo v mesec oktober.

Škorpijoni...user posted image user posted image ,men so kul!Boljš kot strelci...ampak to je itak odvisno od posameznika in podznaka itd....

En lep dan in držite pesti,da bo vse OK na pregledu(pa sej more bituser posted image ).

Aha...a mi lahko katera pove,katere vložke naj kupim vir 80 ali 90?a so boljš une brez mreže?(Če si šivan mislm,da boljš)al kako?

LP.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6051
   RE: novembrke
15.10.2007 9:50:56   
GB
Tantra : drzim pesti in seveda upaj na najboljse in seveda zelim veliko cartanja tebi in Lukcu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

NiNocka : moram ti rect ,da se sploh ne ubadam s takim kreteni ,kot so tukaj. Ce bi jih poznala bi vidla ,da je samo fovsarija in nic drugega.
No upam ,da je s tvojim pobom vse ok in lahko si mislim kako si se prestrasila. Ampak jest mislim,da je to del otrostva in mora enkrat tudi pridt do padcev in malih ranc . No upam ,da si se pomirila in da je zdej vse v najlepsem redu.

No celjanke vi se pa lepo mejte in ne pozabte prlept kaksne slikce
Veliko zabave

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6052
   RE: novembrke
15.10.2007 9:55:30   
potepinka
Dobro jutro!

Najprej TANTRA SREČNO POT V RIM ,DA BI POROD BIL ČIM LAŽJI

Dobrodošla mkks med čvekami


Celjanke.žal mene ne bo kot sem že zadnjič rekla nimam avta dopoldan,imejte se pa skrajno lepo in pofotkajte se

No seveda držim pesti za ZIRAFO in njeni princeski
in seveda za KATKO IN NJENO KLARO
 
No se še kasneje javim grem zdaj v trgovino

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6053
   RE: novembrke
15.10.2007 10:10:56   
nicolina
Nayya, srečno na pregledu user posted image , saj mora biti vse ok.

No, zdej pa res šibam v trgovino in lekarno...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6054
   RE: novembrke
15.10.2007 10:18:16   
Mamathea
Dober dan
Zunaj je zelo lep sončen dan, celo v Lj sije sonček in ni blo nič meglice, kar me zelo, zelo osrečuje. Za mano je dokaj dobra, prespana noč, sem šla celo samo 1x na wc, kar je dosežek zadnjih nekaj tednov. Res super. Zgleda, da sem bila toliko utrujena, da je še mehurček pozabil, da se mora spraznituser posted image .
Ninocka: Mamathea, a si ti korosica? iz kje pa (ce nisem prevec firbcna)? Moj oce je tudi s koroske in sem poletne pocitnice prezivljala tam... - sem Korošica, pravzaprav, če bi zelo natančno definirali sem pol Korošica in pol Štajerka, saj živim blizu Dravograda, oz natančneje od Dravograda proti Radljam ob Dravi, majehn kraj, ki se mu reče Muta, moj oče je sicer čisti Korošec (Ravne na Koroškem), mama pa je pol Štajerka, pol Korošica, saj tudi prihaja iz Mute.
Tudi jaz sem svoje poletne počitnice vedno preživljala v Ravnah na Koroškem, kjer imam babico in dedka, veliko sestričen in bratrancev... Iz kje pa je tvoj oče Ninočka?
Ubogi Evan, ki je padel iz tobogana, ampak, če je čez pol ure želel ponovno na tobogan je udarce očitno dobro prenesel in tusi že premagal strah, to je fant od fare, zato ne bo nič hudega. Verjamem pa, da si se ful ustrašila, jaz bi se tudi.
Drugače drage mamice pa pri meni ni nič posbej novega, malo me danes trebuh boli, pa seveda je mal slabosti prisotnih, ampak tega smo itak že navajeni.
Držim pesti za Lukca in seveda za vse ostale "na svet prihajajoče".user posted image user posted image .
Lepo se imejte, Celjanke uživajte na kavici.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6055
   RE: novembrke
15.10.2007 10:18:47   
scubadiver
Nayya srečno na pregledu.. sprosti se.. in nič bat bele halje ne grizejo tako da kar na easy s pritiskom user posted image

Mamathea a veš da je moja prva simpatija iz Mute? Fant ki mi je bil čist taprvi všeč ko sem bila še majhna punčka. Ampak spomnim se pa nič več kot to. pa vem da je imel sestro. Nimam pa pojma kako mu je ime. Pa vem da je eden od staršev delal v Krki in da sem ga spoznala na Hvaru user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 15.10.2007 10:19:13 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6056
   RE: novembrke
15.10.2007 10:23:12   
Tanayya29
joj scubadiver kako si vedla..da me glih to mori...user posted image user posted image user posted image ...
sm si merla zdj prtisk pa mam 116 67...bom enga ruknla,da bo bolje...tam bo spet katastrofa!!!

hehe


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6057
   RE: novembrke
15.10.2007 10:30:11   
Mamathea
Scubadiver, vidiš kako je svet majhen, no ja sej imamo res kr nekaj "fejst" pobičev na Muti, amapk jaz sem si mojega vseeno našla v lj in je čisto pravi "Dolenjc".
Nayya ne se sekirat zaradi pritiska in najbolje je, da se popolnoma sprostiš, pozabiš na to, da imaš "mal povišanega" in vse bo ok. Jaz si vedn mislim, pa kaj se "doktorčki/doktorce" in vse medicinsko osebje, so glih tako kot mi sam ljudje in nič kaj več, zato brezveze strah pred njimi imet.
Nč grem zdj js na CSD, da dokončno oddam papirje za porodniško. Sama seb želim čimmanj čakanja v vsrtiuser posted image .
Bodte super.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6058
   RE: novembrke
15.10.2007 10:33:35   
Tanayya29
bom se probala dans čist umirit(sej se zmer,kao),če ne bom pa uno mašino nekam ruknla,pa rekla naj mi ga pridejo domov zmerit...user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6059
   RE: novembrke
15.10.2007 10:34:09   
soni
Scubadiver, jaz sem imela v petek pregled, pa še nič ne kaže, da bi malčka hotela priti, kar me po eni strani zelo veseli, da bosta vsaj večja, močnejša. Vsem želim veliko sreče. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6060
   RE: novembrke
15.10.2007 10:38:39   
tintin
Nayya,  no jaz imam tudi sindrom belje halje in mi na pregledu pritisk vedno nabaše na 145/80 (če sem mirna...hehe), včasih je še huje...In sem se s svojo G zmenila, da si vsak dan merim pritisk doma in pišem na zadnjo stran materinske in tako imam od 15.junija pa do danes za vsak dan vrednost pritiska zapisano. Potem vedno na pregledu pogleda moje zapiske, me pohvali (ker imam pritisk doma max. 114/70) in to je to...Pač tudi jaz ne morem odklopit "treme" ....

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6061
   RE: novembrke
15.10.2007 10:41:26   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: soni

Scubadiver, jaz sem imela v petek pregled, pa še nič ne kaže, da bi malčka hotela priti, kar me po eni strani zelo veseli, da bosta vsaj večja, močnejša. Vsem želim veliko sreče. user posted image user posted image user posted image


Soni tudi jaz ti želim da malčka ostaneta še čimdlje v varnem trebušku svoje mamice. Me prav veseli da se tako dobro počutita. Je že tako da se vsak dan pozna user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 6062
   RE: novembrke
15.10.2007 10:46:09   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Nayya,  no jaz imam tudi sindrom belje halje in mi na pregledu pritisk vedno nabaše na 145/80 (če sem mirna...hehe), včasih je še huje...In sem se s svojo G zmenila, da si vsak dan merim pritisk doma in pišem na zadnjo stran materinske in tako imam od 15.junija pa do danes za vsak dan vrednost pritiska zapisano. Potem vedno na pregledu pogleda moje zapiske, me pohvali (ker imam pritisk doma max. 114/70) in to je to...Pač tudi jaz ne morem odklopit "treme" ....


Ane,kok je zoprno tole?Ampak res nič ne moreš...mene včasih full jeziuser posted image user posted image .Sam fajn je,da vsaj zdravniki to upoštevajo in vejo,da gre za to!!Super ideja,jaz si bom tudi pisala....




_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6063
   RE: novembrke
15.10.2007 11:05:03   
Ilije
Pozdravljene!

Zame je današnje srečanje celjank odpadlo, saj se mi sploh ni dal vstat iz tople postelje. Sta šla lubi in Iris kr sama k zdravniku in potem naprej v CE, tako da tudi jaz pričakujem vaše nove fotke.

Sem dober uganila, da se mi zdi TANTRA nekam sumljivauser posted image  in da se bo verjetno že ta teden crtala z Lukcem. Tako kot so ti že ostale napisale, naj bo tvoja pot v Rim čim lažja... In močno držim pesti, da rodiš že kar danes, saj veš se splača, ker dobiš potem še tist bon od quelleuser posted image user posted image user posted image .

Za user posted image , ki hitite na preglede, srečno!

Jaz grem pa razmišljam ali se naj sploh prestavim do kuhinje, saj bo že kmalu čas za kosilo ali naj rajši še mal pod kovter zlezem. Po včerajšni aktivni nedelji, me je očitno danes spet zadel lenoritis.

Papa

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6064
   RE: novembrke
15.10.2007 11:18:50   
DEBELUŠKA30
Nayya28, jaz sem bla prejšni ponedeljek pri ginekologu v Medvodah, pa so imeli aparat za pritisk na popravilu, tko da mogoče pa še ni "nazaj" in ne bo merjenja. Dej mi še povej, kako si zadovoljna s sestro ki dela pri dr.Jurci?
Jaz imam pa danes dopust in sem "spet" varuška dvomesečne user posted image nečakinje, ker je moja sestra odpeljala mamo na en pregled in ju cel dopoldne ne bo! KOLK JE TO "FLETN"!
Komaj čakam, da bom svojo pupiko mela v naročju!

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6065
   RE: novembrke
15.10.2007 11:25:31   
Tanayya29
Debeluška hvala za informacijo..upam,da še ni popravljenuser posted image ,če ne bo danes spet šel v popravilo...user posted image user posted image ..

sestra kr okej,se mi zdi,taka mal zbegana,full ma dela se mi zdi,skoz skače ke pa smuser posted image .

je pa G. zato čist na izi,jst ga skoz neki sprašujem(take bedarije),pa se mi kr smejiuser posted image ..on mi je res full fajn G.,se mi zdi,da ne komplicira za brezveze,pa zna pomirit..vsaj mene..

kako pa si ti zadovoljna z obema?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 6066
   RE: novembrke
15.10.2007 11:32:53   
manca
sem nazaj s pregleda: voda je ok, Hgm 117, pritisk 129/86.Tamala v trebuščku naj bi bila težka okrog 2600g. Sem dobila tudi napotnico za porodnišnico.
Gin. je rekla da imam pregled čez 14 dni, razen če prej ne rodim. Naslednjič moram dat pa v pregled samo vodo saj je kri dobra in mi je ni treba več dajat.

jaz pa nimam nobenega sindroma bele halje...mogoče je pa razlog v tem da sem s tem opravila ko sem bila stara tri leta. Takrat sem bila namreč operirana in sem bila nekaj dni v bolnici...pa sem bila huda na zdravnico in sem jo kar ugriznila...očitno je to pomagalouser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 6067
   RE: novembrke
15.10.2007 11:35:33   
Tanayya29
manca a so delal tut ctg?



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6068
   RE: novembrke
15.10.2007 11:38:10   
tintin
Manca, čestitke za uspešen pregleduser posted image
No,dobra taktika za premagovanje sindroma bele haljeuser posted image user posted image
No, zdaj ko kar po vrsti dobivamo napotnice za P, gre očitno zaresuser posted image user posted image
Oh, jaz se že tudi veselim, da dobim svojega user posted image v naročje! Končno...


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6069
   RE: novembrke
15.10.2007 11:45:20   
manca
ne, pri meni Ctg-ja ni bilo, naslednjič ga očitno tut ne bo. Sploh nimam pojma kdaj naj bi mi ga delali...morda zadnje dni pred PDP?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6070
   RE: novembrke
15.10.2007 11:51:26   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image Manca za pregled, ZSAJ GRE PA ZARES, JA, JA!user posted image user posted image
Nayya28, z dr.Jurco sem fullll zadovoljna, čeprav se mi zdi včasih kar malo preveč na izi (praksa naredi svoje)! Njegova sestra je pa moja soseda in ma res fulll dela, da sem ji zadnjič kar priporočala, da bi še eno zaposlil, da bi ji mal pomagala!
Drugače pa je fullll uredu ženska, k jo jaz skoz neki zasuvam z vprašanji; kaj pa če to, pa ono....

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6071
   RE: novembrke
15.10.2007 11:52:42   
scubadiver
Jaz tudi komaj čakam, čeprav vseeno upam, da bomo počakali še kak mesec glede na to da smo na vrsti bolj proti koncu novembra. Ne bi rada preveč po desni prehitevala. Me je pa zdele naša user posted image  tko nabrcala da je bla groza. Ampak sej je prav, me je kar malo skrbelo glede na to da je precej mirna zadnjih nekaj dni. Kako se šteje če pol ure non-stop brca k nora?
Imam pa en zoprn občutek. Se mi zdi da se je moje dete obrnilo na nogice. Še en teden nazaj me je brcala v rebra, zdele zadnje tri dni pa dobivam udarce v jajčnike in mehur user posted image  Me je kr strah pregleda v sredo kaj bodo rekli.
Manca super za pregled user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6072
   RE: novembrke
15.10.2007 11:57:52   
sonchek
Pozdravljene so-user posted image !!!

Celjanke, fajn se imejte na srečanju in še za nas mal počvekajte...ampak glejte da ne bo dežja...končno se je mal vreme naredilo...user posted image

Mamuška....mislimo nate!!!

Špelka...ni za kaj....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mklks

živjo punce, sem nova tukej na forumu, pa sem pršla mal pogledat kaj dogajauser posted image , jst mam tud drugač PDP 11. 11. 2007, na Martinovouser posted image user posted image user posted image
seveda, če se bomo držali urnika, kar je zelo malo verjetno, ker imam občutek, da me bo neki prehitelouser posted image

sicer pa, lep dan vam želim pa se kej tipkamo a ne?

Pozdravljena med nami...sicer si že ful velik čvekanja zamudila...ampak nekaj nam pa še ostane do PDP-Ja...Lahko poveš kaj o sebi, če ti je prov...kje boš rodila, ali imaš že vse pripravljeno..pa sej veš, take stvari....no upam da se boš fajn počutila med nami velikimi čvekami...hihiii

Manca, super in čestitke za dobro opravljen pregled...le ostani še malo z nami...user posted image

Tantra...držimo pesti, da bo vse skupaj čim hitreje in čim manj boleče....držita se....user posted image user posted image user posted image

Ninocka...sam da je z Evanom vse ok...verjamem da si se prestrašila...
...pa dober shoping ti želim....
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28
Hvala za kavice.Jaz imam tudi potem pregled.Prvič CTG,fajn!

Aha...a mi lahko katera pove,katere vložke naj kupim vir 80 ali 90?a so boljš une brez mreže?(Če si šivan mislm,da boljš)al kako?

seveda držimo pesti...user posted image
Jaz sem kupila vir80...imam pa še namen v lekarni kupiti tavelike tamponaže...take k dobiš v P., vsaj za par dni doma...ko baje lije k iz škafa...

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: soni

Scubadiver, jaz sem imela v petek pregled, pa še nič ne kaže, da bi malčka hotela priti, kar me po eni strani zelo veseli, da bosta vsaj večja, močnejša. Vsem želim veliko sreče. user posted image user posted image user posted image


Soni tudi jaz ti želim da malčka ostaneta še čimdlje v varnem trebušku svoje mamice. Me prav veseli da se tako dobro počutita. Je že tako da se vsak dan pozna user posted image

soni...tudi jaz ti želim, da tvoja dva ostaneta še malo pri tebi....le lepo se rihtajte....


No, mi pa ponoči zelo slabo spimo...kaj naj rečem, celo noč se obračam okoli in nič ne spim...skoz mam občutek da me na vodo tišči pa me sploh ne...do sedaj nisem imela teh problemov sem spala celo noči...tole zdej me pa orng zdela...
...no lahko pa da so to že priprave na neprespane noči...

No, lep dan zdej grem pa spet mal likat...aja punce, a imete že vse vse prštimano..posteljice/zibke postlane...pa vse tipi topi...jaz sploh ne vem, a naj že oblečem posteljico, ali naj še malo počakam...kaj ve mislite???

no pa res lep sončen dan!!!!!!!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6073
   RE: novembrke
15.10.2007 11:59:05   
gruška
Ojla,

MKLKS - DOBRODOŠLA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nayya, dobr opravi..... ne razmišljaj o pritisku in ne dovoli, da ti ga bele halje dvignejo......user posted image

TANTRA - čimkrajši in čimlažji porod ti želim user posted image user posted image user posted image  in da bi čimprej crkljala svojega Lukca.......

Celjanke - najbrž še kofetkate - uživajte in slikco prosim.............

Mamathea - mi imamo pa na morju ene sosede, ki so z Mute..... možno, da se poznate, ti javim na ZS.........

Jaz tudi (tko kot Ninocka) dopolnim jutri 37tednov..... v sredo imam pregled - ctg, UZ, MV, pa pogledal bo, če sem že kaj odprta, pa da vidimo........

Soni - ti kar še mal počakaj ..... glej pa, da javiš, ko bo kaj novega!!!!!!!!!

Žirafa - SREČNO JUTRI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ŠE 22 DNI user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6074
   RE: novembrke
15.10.2007 11:59:46   
Tanayya29
Ja,se strinjam on je res full na izi,ampak pomoje je on res en boljših G.,in res ne komplicira za brezveze,kar se mi zdi edino pravilno.Če pa je kaj "narobe",pa itak poskrbi tako kot je treba.Vsaj take izkušnje imam jaz z njim...prej sem hodila v Šk.loko h Stražarjeviuser posted image ,in razlika je res očitna.Ko sm zanosila sm takoj zamenjala!!!

ja,se strinjam,da bi lahko še eno zaposlili,pomoje nardi km..skoz leta...drugače je fajn!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 6075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  241 242 [243] 244 245   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  241 242 [243] 244 245   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?