|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  242 243 [244] 245 246   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
15.10.2007 12:00:09   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Kako se šteje če pol ure non-stop brca k nora?
Imam pa en zoprn občutek. Se mi zdi da se je moje dete obrnilo na nogice. Še en teden nazaj me je brcala v rebra, zdele zadnje tri dni pa dobivam udarce v jajčnike in mehur user posted image  Me je kr strah pregleda v sredo kaj bodo rekli.


šteje se čisto vsaka brca ki jo naredi...jaz vem, k sem bila pri G. pa je rekla vi se nimate kej sekirati, k je že sam zdej med pregledom vsaj 5x brcnila...tko da je to to...pol se res šteje očitno vsak gib ki ga naredi...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6076
   RE: novembrke
15.10.2007 12:01:54   
sonchek
Aja še to...mi smo pa danes dopolnili 35-teden in imamo še 35 dni!!!! user posted image user posted image user posted image

jojjj kako hitro se bližaaaaaaaaaaaa!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6077
   RE: novembrke
15.10.2007 12:03:40   
gruška
Sonchek - jaz nimam oblečene posteljice in je tudi ne bom, dokler ne prideva iz porodnišnice...... Mogoče sem mal vraževerna, ampak pravijo, da je ne smeš oblečt, dokler se otrok ne rodi...... pri večjih dveh sta jo mož in mami oblekla, ko sem bila v porodnišnici.... tudi zdaj bo tako.........

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 6078
   RE: novembrke
15.10.2007 12:03:54   
Tanayya29
uhhh..kr tle gor visim..madonca,sm pozabla,da se morm zrihtat za pregled!

jst se tok težko že brijem,noge pa odspodi sploh ne vidm...kako pa ve to prakticirate?
bom rekla kar mojmu naj me pobrijeuser posted image ...

ma,zdj pa grem na pregled,da ne bom zamudila..
hvala za pesti!!

Bom takoj sporočila,ko pridem nazaj,če so me halje spet preganjale...

pa pa


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6079
   RE: novembrke
15.10.2007 12:38:59   
nicolina
Jaz sem tudi nazaj iz trgovine in lekarne, sem vse nabavla, razen mrežastih hlačk niso imeli, bom šla še v Sanolabor. user posted image
Manca user posted image user posted image user posted image  za pregled.
Sonchek, jaz sem posteljnino že kar oblekla, mi je blo tako fajn, pa vedno ko grem v sobo, mi je toplo pri srčku, ko vem, da bo kmalu user posted image  tu. Bom jo pa še enkrat oprala, jaz pa nekako nisem vraževerna. user posted image
Aha, pol so boljši VIR 80 vložki, no to si morem še nabavit.

Grem počasi kuhat, danes bomo imeli bolonjsko omako, špagete in zeleno solato.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6080
   RE: novembrke
15.10.2007 13:16:05   
jooly
Mamathea... A ni iz Mute tud Adi Smolar?? user posted image

pri meni Ctg-ja ni bilo, naslednjič ga očitno tut ne bo. Sploh nimam pojma kdaj naj bi mi ga delali

Jaz sem mela prvi CTG pri 35 / 1. Mislim da tok smo pa že skor vse noseče in da bi blo kr treba mal povprašat, zakaj te ne priklopjo mal na štrom user posted image

Birma... včeraj smo dali tud to skoz in morm rečt, da mi kot botrci ni prov nič luštn blo 3 ure tam stat, pa pol še kosilo, pa druženje, pa... zvečer sem bla tko crknjena, da sem šla ob 9h v postlo, pol me je pa tko hudičevo bolel v žlički, da se nisem mogla naštimat in zaspat do enih ponoč user posted image . Že tko me full bolijo vezi tm dol in se komi čez mesto premikam, ko kam grem. Zgledam kot bi mela 96 let... user posted image

se tipkamo...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6081
   RE: novembrke
15.10.2007 13:16:22   
Mamathea
Pozdravljene

No jaz sem panazaj iz CSD-ja in danes sem bila zelo prijetno presenečana, ker je "tetka", ki ta, dela enkrat za spremembo bila celo zelo prijazna in dobre volje. Imela sem vse vloge pravilno izpolnjene, zato tudi ni bilo problemov. Krasno.user posted image
Še vedno stiskam pesti za Lukca in upam, da se bosta mami in on kmalu cartljala.
Jaz imam posteljico pripravljeno, sestavljeno, bolečeno, bom pa vse to še enkrat slekla in preprala glede na to, da je do mojega PDP še daleč, ampak me je tako "firbec" matral, kako zgleda oblečena posteljica, da je blo treba sprobat.
Počas grem mal ven na zrak, saj je krasno vreme in se bo prav pasalo mal sprehodit.
Uživajte v sončku.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6082
   RE: novembrke
15.10.2007 13:17:30   
sonček5
Zdravo punce

Sem pravkar iz pregleda v P. Bile sva skupaj s TANTRO. Ostala bo v P in tekom dneva ji bodo naredili CR. Glede na to da krvavi in je še čisto zaprta in brez popadkov ji ne smejo dati svečke za popadke so se odločili da ji naredijo cr. Porodni blok je poln, zato bo počakala da se naredi prostor. Ej porodnišnica poka po šivih toliko je nosečk. Vse vas pozdravlja. Držimo pesti za Tantro in malega Lukca.

Pri meni je vse mirno. 25 moram v dnevno bolnišnico na pripravo za CR, potem pa se bova odločili kdaj ga naredi. Vse je odvisno od izvidov in polnosti P. Torej 29 ali 30 oktobra ali takoj po praznikih.
Pozdrav vsem
Sonček 5

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6083
   RE: novembrke
15.10.2007 13:19:39   
Mamathea
Jooly ja tudi Adi Smolar je doma iz Mute sam se je že pred nekaj časa preselil. poznam pa njegovo mamo in sem bila tudi že večkrat pri njih v hiši (njegova mama je namreč dobra prijateljica od moje babice in sva jo, ko sem bila jaz še majhna velikokrat obiskovali). Njegova mama je taka fajn gospa, da je kr veselje, ful je prijazna, zelo rada ima otorčke, psičke in nasploh je svetovna.user posted image . Adi pa tud včasih še pride na Muto, zadnjič enkrat sem ga srečala v trgovini in tud on je faca, pa sploh se ne "nosi" (nima se za kaj ekstra posebnega, je ostal na realnih tleh).

_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6084
   RE: novembrke
15.10.2007 13:28:58   
ajtak
user posted image , no me smo iz kavice.

Bile smo 4 in smo cvekale 3 ure tko da bo jutri v Ce verjetno dez user posted image user posted image . Pogresale smo Ilje in Potepinko sam je mogoce tko se boljs k smo bile take cveke na kupu, da smo se mogle kar cakat ko je kera kej govorila user posted image user posted image user posted image user posted image  (pa ne da vaju ne bi bile vesele- ampak nebi v stih prsle user posted image user posted image ).

Slikce bo Barika prlepla.

Tole bo zaenkrat od mene vse, grem mal zalegnt pol morm pa ze tasco na siht pelat... U, sej je ze pol dveh ura, ne bo casa za lezat! Gre za ob 2h...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6085
   RE: novembrke
15.10.2007 13:58:15   
barika
Slikce bo Barika prlepla.

a da bi???user posted image user posted image
se bom potrudla, pa bom dala tudi nemrak gor, da bo malo jeznauser posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6086
   RE: novembrke
15.10.2007 13:59:33   
Dajica
Tantra-drzim pestke zate, da se bo vse srecno izteklo danes!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6087
   RE: novembrke
15.10.2007 14:13:37   
barika
Slike so v mojem albumu

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 6088
   RE: novembrke
15.10.2007 14:15:02   
tintin
Držimo pesti za Tantro!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 6089
   RE: novembrke
15.10.2007 14:15:08   
Tanayya29
TANTRA!!!SREČNO!!!!!user posted image user posted image Veliko bo oktobrk...

No,jaz sem nazaj iz pregleda,pri meni je še vse zaprto,tam na ctg-ju sm skoraj zaspala...halje so me itak spet lovile in mi namerl 150 90,hgm 122 toksa in hepatistis neg...

moj G. mi je predlagal EAuser posted image ,zdj sama spet ne vem...
mi je rekel,da je včeraj bil pri enem porodu,in mu je ena na koncu rekla.."vse vam dam,samo,da mi naredite CR,no čez tri minute je rodila"..sva se malo posmejala,ampak jaz znam bit istauser posted image ...

Tudi jaz dobila napotnico za porodnišnico,pregled spet čez en teden,in pa po svečke morm it...

En lep pozdrav!

uuu pogledala slikce!!!luštne luštne babnce...user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 6090
   RE: novembrke
15.10.2007 14:32:54   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

šteje se čisto vsaka brca ki jo naredi...jaz vem, k sem bila pri G. pa je rekla vi se nimate kej sekirati, k je že sam zdej med pregledom vsaj 5x brcnila...tko da je to to...pol se res šteje očitno vsak gib ki ga naredi...




Torej če naredi v pol ure deset gibov naj bi bilo potem že ok? Ker meni se zelo poredko oglaša, ko pa se me nabrca. Upam da je to vseeno ok user posted image

Celjanke ful ste luštne edino podnapise bi še prosila toliko da vemo katera je katera.

TANTRA držim pestke zate in za Lukca. NO sej po vseh zapletih ki sta jih imela sta še dolgo zdržala. Še malo pa se bosta cartala user posted image

Nayya čestitke za pregled. madona tebi pa tale pritisk in bele halje resno nagajajo user posted image

Mi posteljice nismo še niti sestavili kaj šele da bi bila gor že posteljnina. Malce nam bo hodila v napoto pa se nama potem zdi brez veze da se je že zdaj izogibava. Sej jo lahko v skrajnem primeru jo lahko moj sestavi ko bom v porodnišnici. Pa tudi Dormeo pride šele konec tedna. Sva se že hecala da če Lana pride pred jogijem bo morala pa spati v uni zasilni - potovalni posteljici. No ja, sej nekaj dni bi tud prećivela verjetno user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6091
   RE: novembrke
15.10.2007 14:33:52   
Mamathea
Pozdravček

Sem si ogledala slikce in morm rečt, da ste "Celjanke" zelo simpatične in imate super lepe bušije.
Nayya čestitke za pregled, glede belih halij se pa ne sekirat, sej tam takaltak vsi vejo od kje tako visok pritisk, tako da ni problema.
Jaz sem si pa malo prej skuhala vanilijev puding, saj sploh ne vem od kje ta želja, ker ga drugače zelo, zelo redko jem, ampak kr naenkrat me je prijelo, da bi ga jedla.user posted image Čakam, da se ohladi, potem pa ga pojem.user posted image .
Danes bom tudi jaz še oprala vsej 1 stroj cotk, saj mi je v soboto prijateljica posodila še nekaj plajškov (benkic, majčk na preklop, al kakorkoli že temu pravimo) in jih moram oprat, pa zlikat, al pa jih bom dala kr v sušilca pa bo. Čaka me torej kr delovno popoldne, amapk se že veselim, saj je to zelo prijetno delo.
Imejte se fajn.user posted image


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6092
   RE: novembrke
15.10.2007 14:48:51   
potepinka
user posted image user posted image vsem za uspešno opravljen pregled

Tantra drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Celjanke-Škoda da nisem mogla prit mi je ful žal.ampak lušne ste

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6093
   RE: novembrke
15.10.2007 14:54:22   
nemrak
user posted image user posted image ,
TANTRA mi je pravkar sporočila, da je že v porodnem bloku.
Ne ve pa še, kako bo šlo. Naravno ali bo potreben CR.

Drži se, TANTRA!!!!user posted image   user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6094
   RE: novembrke
15.10.2007 14:55:35   
nemrak
user posted image user posted image ,
barika, pazi se me!!!!user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6095
   RE: novembrke
15.10.2007 15:06:06   
Ilije
Me veseli, da je srečanje Celjank uspelouser posted image user posted image user posted image  (tudi brez mene in potepinke).
Prav tako pa me veseli za uspešno opravljene preglede.

Upam, da nam TANTRA kmalu sporoči dobre novičke.

Lep popoldan še naprej, grem tud jaz mal na zrak s tamalo, čeprav se mi res ne da!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6096
   RE: novembrke
15.10.2007 15:07:13   
barika
ja ja nemrakuser posted image user posted image
punce, pod sliko je opis, kok katera sedi, drugače je pa nemrak sama na sliki (sdrugače se je ne da slikat, kot na skrivajuser posted image ), na drugi sliki pa stoji naraščaj, ajtak in jaz (v rdečem) pa sedima

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6097
   RE: novembrke
15.10.2007 15:50:45   
ninocka
Evo mene nazaj iz shopinga, ki je bil popolnoma neuspesen, poleg tega mi pa se moj pove, da imava ta mesec manj denarja in sem cist adijo, sploh mi ni jasno, kako naj vse sfolgam poloznice in to...sej problem ni v tem, da bi mela ful majhne place, ampak ker sva pac ful veselo zapravljala v Ikei, ker nisem racunala na ta odbitek...user posted image user posted image user posted image
Sem sla v BC pogeldat posteljnino (sem se odlocila, da kupim novo) in me je skor kap, ker tista, ki sem jo jst hotla (sveda je to cel komplet) stane 130 EUR!!!! user posted image user posted image user posted image Pa kaj so nori, al kaj jim je???? Samo posebi obroba pa 60 EUR. Matr, si jo bom prav sama zasila user posted image

Sem sla h G po teblete (mi je dal bel recept), pa se cakala sem 45 min nanjga. Pa naj bi bil ze pripravljen...joj, vedno bolj me ma, da bi jih en dan prav vse nekam poslala, po drugi strani pa vem, da so tud one samo ljudje in da se (vsaj upam) trudjo po najboljsih moceh...pol sem pa kupila se fiziolosko in alkohol.
Mackoma sem pa kupila en praskalnik in sem jima not posula mal macje mete (to je kao izi droga za macke user posted image user posted image ) in se je enmu zdej cist odpulilo, se valja po njemu, ta druzga sploh zraven ne spusti, un pa sam sedi pa cukast gleda (sej to ze tko al pa tko -  ma tak bebast izraz user posted image ).

Nayya, kupi si vir 80 al pa 70 (80ke imajo spodaj se eno plasticno zascito, 70ke so pa sama vata in mreza). Vir 90 je ze cist drug tip vlozka, mogoce ti bo prisel bolj prav kasnje, ko se bo cisca ze umirjala. Od zacetka pa ni lih najboljsi.
Glede britja - sem mislila it h kozmeticarki ta teden, da me podepilira (noge, brazilska). Jst se ze tko ne maram brit, spodi pa sploh ne, ker sem takoj vsa pikasta in me pol vse srbi. Raj dam dnar za kozmeticarko, pa me porihta v 15 min, jst to lohk izvajam lih 3 ure user posted image user posted image
mklks - dobrodosla in velik cvekanja...sej hitr pades not user posted image
sonchek - jst sem tud razmisljala to o posteljnini - ker ce jo prehitro oblecem, se bo samo naprasila. Jo bo moj oblekel 1 dan preden pridemo domov, al pa tud ce jo potem isti dan oblecemo, sej to je hitro. Ker drugac jo lahko dam pa spet se enkrat prat...
manca user posted image user posted image user posted image za dobro opravljen pregled
soni, vi se se kr crkljajte v trebuscku, pa naj se mal pocakata user posted image user posted image user posted image
mamathea - moj oci je iz "mesta" oz. boljs vasi smucarjev - Crne. Smo pa mi ful velik hodil nakupovat v velemesto - Ravne user posted image user posted image user posted image Sej jst bom verjetno pol, spomladi,  sla tud kaj v Crno za kaksen teden - dva, na dopust z mojima zlatkotoma user posted image
Nicolina - jst tud nisem mrezastih hlack dobila user posted image user posted image
soncek5 - a mislis, da te bodo nazaj posiljali iz priprav in ti dali drug datum? Ker jst imam tud priprave 29.10. (ce prej ne rodim "naravno"), sam upam, da me ne bodo poslali domov (rok imam 6.11) in da se pol spet nazaj vracam. Jst kar racunam, da najkasneje 29. rodim user posted image
Celjanke, ful ste lustne...mormo enkrat to srecanje narest vse skupi nekje na sredi Slovenije user posted image user posted image
Tantra, drzimo pesti!!!! Zgleda je pa uno crkljanje vseeno pomagalo user posted image user posted image

No, zdej grem pa se jst mal pospravljat oz. zlagat. Grem plenicke iz susilca dat in zlozit in polikat, pa se en stroj oprat. Pol mam pa rajtam vse pripravljeno user posted image user posted image





_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6098
   RE: novembrke
15.10.2007 16:08:27   
sonchek
Hoj...tudi jaz vaš morm pohvalit, da vse celjanke odlično izgledate!!!
...superca, da ste se naklepetale in upam, da bo dež samo v vaši okolici....mi ga tukaj čisto nič ne rabimo...

No, midve z nečakinjo sva šle pa na sprehod malo v gozd...in kaj sva našli...


user posted image

veselje veselje..pomoje prvo gobo (gobe-tri) v mojem življenju...hihiiiiii -ok...užitno....hihiiiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonchek -- 15.10.2007 16:09:55 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6099
   RE: novembrke
15.10.2007 16:09:43   
nicolina
Celjanke, kok ste lepe user posted image
Nayya, user posted image  user posted image  za uspešen pregled.
Tantra drži se, mislimo na tebe user posted image user posted image user posted image
Jaz grem zdejle na en sprehod, dokler je še sonček...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  242 243 [244] 245 246   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  242 243 [244] 245 246   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?