|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  410 411 [412] 413 414   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 7:57:42   
thaiss
user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 10276
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 7:57:53   
blanči
Dobro jutro!

Pri nas v Celju je mraz in megla.

NAša Anja že celi teden nekaj smrka in kiha. V nedeljo se je začelo in v pon. ji je kar lilo iz noska in slinila se je kot polž. Fiziološka nam je pomagala, da smo nosek sčistli in lovili muce in gnojček z aspiratorjem.

V petek imamo cepljenje, a ne vem kako bo.

Zobkov še ni na vidiku.

Včeraj sem ji dala med jabolko borovnice. Zelo ji je bilo všeč, pa tudi maline obožuje. Zdaj odakr je GH ima temnejše in gostejše blato kot prej. Ali je to OK? Kaj vse mehča blato?
 
Vrtec: Vse bolj se nagibava, da bo naša šla vsaj za pol leta v privat varstvo, če bomo kje kaj primernega našli. Vlogo smo v vrtec sicer dali, a ni veliko upanja ker je to sredi leta. No bomo videli.

No pa še pozdravček od Anje:
user posted image

LP


 
 

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 10277
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 7:58:21   
erna14
tinaaja,thaiss-a ste ve vidle kok je ura mogoce WAKE UPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10278
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 8:02:11   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

thaiss-pol bos pa mela veliko rituser posted image user posted image user posted image  ŽE IMAM!!!



Matia je začel včeraj pokašljevat ampak čisto suh kašelj, nosek je pa čist. A mu lahko dam sirup smrekovih vršičkov oz kaj drugega priporočate???

user posted image  za Živo da se čimprej pokaka in user posted image  za njenega smrkavega user posted image Žiga

Blanči normalno je, da po GH kakajo gostejše, bolj trdo. Pomagajo slive innevemšekaj
Lepa Anja

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10279
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 8:16:54   
tejčica
Ana Marija (vms) user posted image  za 6 mesecev.
Obalke, mene danes ne bo na kofi in čvek (nič novega user posted image ). Peljem malega tašči in šibam k frizerju.user posted image  Upam da se vam naslednji teden pridružim, ker že močnoooooo pogrešam naše kofetkanje. Ampak res imam tako dirkanje zadnje tedne, da bom pregorela. Še pri mojih nisem bila že mesec in pol!

Za vse bolančkane koš user posted image , da bo čimprej vse ok.

Skačica, ojoj, a še noseča je bila ta punca!user posted image  Res grozno kaj se je dogajalo.

Taya, meni se te mešane skupine zdijo ok predvsem za male otročke. Ko vidijo kaj vse že znajo in zmorejo večji, je to za njih dobra motivacija. Po drugi strani pa znajo potem starši večjih otrok zakomplicirat, ker otrok ni med vrstniki. Taja je šla v vrtec s 13-imi meseci in nismo imeli nobenih težav. So pa prvo leto imeli kakšnega starejšega vmes, drugo leto pa so bili vsi isti letnik.
Pikca, uuuu kakšen frajer je Jernej.user posted image  Res ful dobra kučma. Kje si jo kupila?

Tuki dol je taka katastrofa z otroškimi trgovinami.user posted image  Ne vem zakaj še kle ne morejo odpret kakšnega HM, CA... Za Trst moj itak štrajka, tako da sem obsojena na Spar, BC ipd. Za Lj mi pa zmerej cajta zmanjka, ali pa se tolko časa odpravljam da nič pametnega več ni.user posted image
Kr_enamami, ti si pa pridna, Monti, aerobika...user posted image KOliko si do sedaj že izgubila?

Naomi, kaj pa so to za ene šifre?user posted image

Več naslednjič.

Šibam počasi malega zbudit, da ga peljam v varstvo jaz pa uživat.user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 10280
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 8:20:20   
erna14
THAISS-pomoje ne smes se dajat smrekavih vrsickov no ne vem user posted image hvala za pikopoko

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10281
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 8:29:15   
thaiss
ja sej bom skočla do lekarne preden greva na telovadbo.

vse naj naj ANA MARIJA (vms) user posted image


< Sporočilo je popravil thaiss -- 20.9.2007 8:33:13 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10282
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 8:40:33   
tinaaja
jutroooo .... da ne bom kregana od erne user posted image (ps: se od naomi ucim poste pisat)

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10283
   [Brisano sporočilo]
20.9.2007 8:49:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 10284
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 9:12:01   
Naomi
no, dan user posted image

mi smo  priveslali po Soci domov user posted image ..umes po nekaj hudournikih do Save in naprej do KR user posted image ..no, sej ni blo tko hudo, kukr zadnjo noc k je u celi dolini od Trente do Kobarida elektriko ven vrgl...jes pa lih Svitka na mizi po kopanju vsega naoljenega sredi masaze user posted image ...se dobr da ne ve, da je tema bau bau..k mami pa to ze ve user posted image ( elektro Primorska prekleta od spredi in zadi user posted image ) in smo bli cel vecer do jutra brez elektrike...grozaaaaaaa...sem k slepc hodila do otrocka, pa ga tipala kako lezi, pa seveda, ker nas hudo zobki dajejo tist kar ga nisem hodila gledat, se je sam zbuju....u glavnem..night to remember...no, danasnja noc pa...fijuuuu fijuuuu user posted image
...za nazaj vas nisem brala..itak kej zlo pomembnga ni blo...oprostite une z novimi zobki in novimi buskami user posted image user posted image
...hranjenje nam recmo da gre...3 obrokce zmaze, najvec do 100 ml...sam zvecer k pa dobi rizolino z mojim mlekom, mu pa po zlicki ni dos hitr...in more drugo polovico pohlastat iz '' kozarcka''...sej ne mors verjet, ce ne vids...kr gode k se mu potok zliva u usta user posted image user posted image
...ammm kva je se tema...varstvo?...nas bo kr pr mameti Naometi do 3 leta...ce bo mametazdrzala user posted image user posted image
...aja glede ne to, da smo bli u Bovcu, se je spodobilo skociti u IT...ne spiska kaj smo kupili ne bom delala...je pa Svit spet na svoj racun prsu...smo ga nagradil, k se zna zbujat ne 2 uri ponoc user posted image user posted image ...no, mami je pa nove copate dobila, k zdej jih tut ponoc nuca user posted image ...pa se kaj bi se naslo user posted image
tako...tinaaja...kr zgleduj se po  ojih postih...nc redkobesedna bit user posted image user posted image
tejcica...Naomi cela Enigma user posted image
aja se to...cel morje sem se uspesno borila prot komarjem, da otroka niso napadl...in u Bovcu si je pa en dal duska in ga popikal reveza...ma ene 15 pikov pomoje...preklet prasec nagravzn...FUJ!
...no, dovolj...see ya l8r alig8r

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10285
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 9:40:02   
Žabika
Uf Naomi - važno, da si copate dobila. Pa noro si se razpisala. user posted image

Jaz pa čakam patronažno. Hana jo bo očitno sprejela v pižami, ker še kar sladko spi. Potem pa šibava k P na pregled in takoj potem na teren. Komaj čakam to zadnje.

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 10286
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 10:27:43   
Pikca
jutro,

uf je bil včeraj težek dan, upam, da ne bomo kar naprej bolni, ker tole res ni za nikamor... je pa zdajle prišla babi Živo zabavatuser posted image . Včeraj je namreč Živa ugotovila, da je doma dolgčas (pa tako sem se trudila jo animirat), nazadnje si bo še želela v  vrtecuser posted image

Jernejček je včeraj že malo več rižolinota pojedel, ga je pa potem malo zvijalo in zaenkrat še ni kakaluser posted image , bo danes dobil poleg rižoinota še jabolčka.

kučmo smo pa kupili v Idexe v Domžalah. mu res pašeuser posted image

lep sončen dan vsem!

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 10287
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 10:39:45   
Pikca
razmišljam, če bi Živo vpisala na angleščino v vrtcuuser posted image , včasih se mi je to zdelo brezveze in prezgodaj, ampak Živa večkrat sprašuje kako se to reče po angleško, pa po hrvaško... jo zgleda zanima in potem zna ful lepo ponoviti. škoda sicer,da so te dodatne dejavnosti samo popoldne od 15h naprej...

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10288
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 11:21:54   
Taya85
*sonchek* K-A-T-I  a je mogoče katera od vaju že dala user posted image  FRUCHTZWERGE- koliko je pojedel prvič?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10289
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 11:31:30   
*sonchek*
Ne, Fruchtzwerge mu nisem dala zaradi vseh E-jev ki so notri - se mi zdi sama kemija user posted image Od mlečnih izdelkov pa jemo navadno skuto, sadne skutke, navadni jogurt in kislo smetano. Prvič sem mu dala majhno čajno žličko, da sem opazovala, če bo kaka reakcija, zdaj pa že precej poje - danes npr. je pojedel pol banane, hruško, skutko (100g) in dva piškotka. Takšne imamo vsak dan dopoldanske malice - edino sadje je vsak dan drugo. 

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10290
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:02:30   
Pikca
sonchek, kakšne piškotke pa mu daješ?

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 10291
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:02:33   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

jutroooo .... da ne bom kregana od erne user posted image (ps: se od naomi ucim poste pisat)
a tole je vse al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

draja in ziva prihajata domovuser posted image user posted image user posted image jeeee

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10292
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:08:49   
Taya85
*sonchek* Katere sadne skutke mu pa daješ? Sprašujem zato, ker Lina noče nobenega sadja ali frutka več, zaradi zaščite (praška), ki sem ji ga mešala med sadje. Je zdravnica rekla naj probam s FRUCHZWERGI oz. s kakšno drugo skuto, da bo Lina malo pozabila na okus sadja.

Pa user posted image  za vašega jedca.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10293
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:15:36   
Taya85
Aja pa rekla je zdravnica, da lahko dam tudi v Monte puding user posted image , ampak nevem no, a niso tam not lešniki, ki so ful alergeni.......

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10294
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:16:18   
Taya85
Erna kaj pa kej Žigec dela?

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10295
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:23:17   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: Taya85

Aja pa rekla je zdravnica, da lahko dam tudi v Monte puding user posted image , ampak nevem no, a niso tam not lešniki, ki so ful alergeni.......


...glede na predloge tvoje zdravnice, pomoje tut u klobaso loh das...k nima okusa po sadju pa mleku...user posted image , a ni otrocek se mal premejhn za tole umetno ''sranje''...no,  moje mnenje...nisem zdravnica user posted image

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10296
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:31:13   
Taya85
Jeb** ga ampak more z nečim vzet antibiotik, da se ji nebi ponovilo vnetje sečil user posted image . Jaz sem že čisto brez idejuser posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 10297
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:45:06   
erna14
taya-ziga se pa po men valjauser posted image user posted image
joj nas ziga je ugotovil da ima lulcaka in to ga tok mecka pa stiska kr mene boli njega pa ocitno neuser posted image user posted image aja pa zadnjic sm mu kupila od hippa caj -jabolko tok ga ma rad spil bi ga kokr bi mu gA Dala prej pa full ni bil tko navdusn nad cajcki mislim saj je pil sam ne tolk k tega tko da tistim ki vam ne pijejo priporcam mogoce jim bo dobr aja moja p je rekla da lahko skutke sele pri 8 mescu ker to je kot bi dajala kravje mlekouser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10298
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:49:50   
Taya85
Mi patronažne sploh dočakal še nismo, bi pa vrjetno rekla isto..mah sej vsak drugač prav. Mi bomo očitno mogl prej začet, ne gre drugač user posted image .

user posted image  za Žigatovo odkritje lulčka user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10299
   RE: Marčevke 2007
20.9.2007 12:51:56   
Taya85
Uh ja se moram pohvaltuser posted image , ker še ne znamo sedet, se plazit, obtračamo se samo na levo, znamo pa ploskat.hahauser posted image

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  410 411 [412] 413 414   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  410 411 [412] 413 414   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?