|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:15:27   
matcar
Mislila sem na seznam, ko so imena in datumi napisani, pod "našim" seznamom.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:15:30   
tasa_m
tanja ja


(odgovor članu miška 82)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:17:46   
miška 82
A Tanja.Ja ona je zdaj tud noseča!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:17:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mislila sem na seznam, ko so imena in datumi napisani, pod "našim" seznamom.

aha to..
to pa so mariborske bivše nosečke, ki so postale mamice.. Imena so imena dojenčka in njen nick name, datum pa kdaj je rodila user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:18:36   
_srečnica_
Dober večer!

Evo pa se še jaz pridružujem tej temi. Sem sicer malo izven Maribora ampak vseeno...Bresternica ni tako daleč.
dosti spremljam RR zdaj pa sem se še opogumila in nekaj napisala, da ne bom tako pasivnauser posted image .
Pa še nekaj podatkov za na seznam. Sem v 21. tednu in PDP imam 27. maja, koliko pa bo odstopanja pa bomo videli.
Naslednji teden imam drugi UZ in upam, da bom videla kaj boma dobila. Sem kr fejst radovedna. Noseča sem prvič in glede na mojo in partnerjevo starost sva kr hitra za otroka, ampak se je začetni "ups" spremenil v nekaj najlepšega kaj se nama lahko dogaja že skoraj 5 mesecev.


lep pozdrav do naslednjič
_srečnica_

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:19:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miška 82

A Tanja.Ja ona je zdaj tud noseča!!!!user posted image user posted image

ja vem ja. Glih je imela 1. UZ ko sva se srečali. Ona ven jaz pa not.. user posted image Mislim da sem bila prva kaj sem ji čestitala in jo objela..

Sam ne ji povedat da se nisem spomnila na ime..user posted image user posted image   ne vem kak mi ni šlo dol..

(odgovor članu miška 82)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:20:58   
matcar
Aja, to je to. Potem lahko mene tudi dodaš, sicer sem rodila 24.12.2007, je bil ravno eno leto star. Razen, če ne velja več za tako daleč nazaj, glede na to, da so na seznamu lanske nosečke.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:21:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: _srečnica_

Dober večer!

Evo pa se še jaz pridružujem tej temi. Sem sicer malo izven Maribora ampak vseeno...Bresternica ni tako daleč.
dosti spremljam RR zdaj pa sem se še opogumila in nekaj napisala, da ne bom tako pasivnauser posted image .
Pa še nekaj podatkov za na seznam. Sem v 21. tednu in PDP imam 27. maja, koliko pa bo odstopanja pa bomo videli.
Naslednji teden imam drugi UZ in upam, da bom videla kaj boma dobila. Sem kr fejst radovedna. Noseča sem prvič in glede na mojo in partnerjevo starost sva kr hitra za otroka, ampak se je začetni "ups" spremenil v nekaj najlepšega kaj se nama lahko dogaja že skoraj 5 mesecev.


lep pozdrav do naslednjič
_srečnica_


pozdravljena in dobrodošla..user posted image

to pa je res nekaj najlepšega ja..iz ups nastane nekaj kar ti preprosto zraste k srcu user posted image in ne menjaš za nič na svetu..

te bom dodala na seznam..user posted image

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:23:51   
matcar
Jaz te lepo pozdravljam. Koliko pa si stara? Če ni skrivnost? Jaz bom jutri dopolnila 29 let in bom aprila že tretjič mamica. Pri prvi sem imela 21 let. Kako pa je pri tebi?

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:24:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Aja, to je to. Potem lahko mene tudi dodaš, sicer sem rodila 24.12.2007, je bil ravno eno leto star. Razen, če ne velja več za tako daleč nazaj, glede na to, da so na seznamu lanske nosečke.

jaz sem ta seznam pobrala ker iz tega foruma ker so se več ali manj vse mamice preselile na forum: starši čvekamo, tak da ga niti ne spreminjam.. se držim bolj našega nosečniškega..user posted image
o ti pa imaš sončka malega doma.. zdaj je že pravi nabrisanec verjetno..user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:25:13   
miška 82
Ne bom ji povedala,brez skrbi.
No,ko smo že pri ups,se je  tud nama le-ta zgodil,sedaj pa že komaj čakama,da pride ta datum,da stisnema malo babiko k sebi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:25:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Jaz te lepo pozdravljam. Koliko pa si stara? Če ni skrivnost? Jaz bom jutri dopolnila 29 let in bom aprila že tretjič mamica. Pri prvi sem imela 21 let. Kako pa je pri tebi?


matcar ooo pol bo jutri veselo pri vas? pridem, na košček tortice..user posted image user posted image (brez skrbi me nebo, sem na dieti user posted image )

saj res _srečnica_ koliko si stara..če ni skrivnost??




(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:31:01   
_srečnica_
To pa ja... zadnjih par tednov je prav zanimivih, odkar sem začela čutit brcanje in premetavanje, vsakovečerno telovadbo od 21. ure daljeuser posted image prav luštno..

Sicer je veliko skrbi,kako bo zgledalo vse skupaj po rojstvu ( šola, služba, finance...),ampak ko brcne,vem, da bo vse šlouser posted image

Mogoče bi edino vprašala. če katera ve kako je s porodniško, socialno pomočjo, starševskimi nadomestki in podobnimi zadevami za mamico študentko in zaposlenega očka?
Hvala za odgovore

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:32:02   
matcar
Ti kar pridi; bo še bolj veselo. Pa še UZ imam jutri v Por. Upam,da bodo vzpodbudne novice ta taki dan.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:32:30   
_srečnica_
stara sem 24. januarja bom 23. zgleda da vseeno ni tako hitrouser posted image

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:34:18   
_srečnica_
24. januarja bom 23.


(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:35:44   
matcar
Glede porodniške je tak. Tvoj lahko koristi očetovski dopust takoj po rojstvu 11 ali 15 dni, kako se pač odločita,pa plačan je. Če si študentka, pa mislim, da imaš pravico do starševskega dotatka, vse pa urejaš na socialnem. Tudi za tvojega. Imajo pa sedež na ljubljanski 6, tam ko urejaš za štipendijo.

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:37:37   
matcar
Ne,sploh nisi tako hitra, čeprav se zdaj bolj pozno odločajo ženske za otroke. Pa ne vem, zakaj. Ravno tako imaš vse, od denarja, stanovanja,itd...

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:38:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ti kar pridi; bo še bolj veselo. Pa še UZ imam jutri v Por. Upam,da bodo vzpodbudne novice ta taki dan.


bo kakšna dietni kos tortice se tud našel?? user posted image
seveda bodo vzpodbudne besede..drugače sploh ne more bit!!!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 20:40:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ne,sploh nisi tako hitra, čeprav se zdaj bolj pozno odločajo ženske za otroke. Pa ne vem, zakaj. Ravno tako imaš vse, od denarja, stanovanja,itd...

se strinjam.
Jaz pa sem 25 in ko mi rečejo joj si hitra,jih sam grdo pogledam. Haloo kaj pa naj čakam da bom 50 in pol probam če bo šlo zanosit.. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 21:05:55   
_srečnica_
matcar hvala za info...zdaj še morem samo tja skočit in počasi urejat vse potrebno.

Glede na moje vrstnice ( sošolke iz osnovne, srednje šole) sem ena izmed zadnjihuser posted image .
Mnenje da je malo hitro pa so mi vcepili moji starši ( najprej dokončaj šolo, potem si najdi službo, ko boš imela vse to pa planiraj družinouser posted image )... po eni strani imajo prav, ampak nama se je vse tako lepo izšlo, da dvomim, da bi lahko bilo čez par let boljše.
On ima službo, ki je solidno plačana, dobila sva stanovanje v hiši njegovih starih staršev in opremo od njegovega očeta. moji starši pa so se odločili, da nama bodo priskrbeli vse potrebno za novega člana družine. Tako, da je idealno,kar se mene tiče.
Čez kaki dve leti pa je že drugi štruček v planu.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 21:23:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: _srečnica_

...
On ima službo, ki je solidno plačana, dobila sva stanovanje v hiši njegovih starih staršev in opremo od njegovega očeta. moji starši pa so se odločili, da nama bodo priskrbeli vse potrebno za novega člana družine. Tako, da je idealno,kar se mene tiče.
Čez kaki dve leti pa je že drugi štruček v planu.


user posted image user posted image ne vidim smisla da čakata. Jaz pravim, da če je volja gre. Ne moreš pa čakat da bo VSE idealno ker pol ziher neboš nikdar izbral tega trenutka..stalno ti bo še nekaj manjkalo..pa čeprav čist malo..manjkalo ti bo tisto nekaj.
Meni tud ni žal,da sva se odločla že za dojenčka, pa čeprav ima samo on solidno službo..saj pa so starši tud tu. Vsaj trenutno meni moji full pomagajo..glede naše pupe tak da me sloh ni strah..user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 8.1.2009 21:30:20 >

(odgovor članu _srečnica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 21:38:40   
tasa_m

Nosečnice: user posted image

user posted image     mars.2903, PDP januar 2009
user posted image     VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image     cati, PDP 10.02.2009
user posted image     Vesnozaver, 16.02.2009
user posted image     MalaČebelica, 17.03.2009
user posted image     tasa_m, PDP 18.03. 2009
user posted image     KOKICA32, 20.03.2009
user posted image     matcar, PDP 08.04.2009
user posted image     KaTkA24, PDP 14. 04 2009
user posted image     frutolina, PDP 20.04.2009
user posted image     Maj_taj, PDP 01.05.2009
user posted image     ebetka, PDP 01.05 2009

user posted image     andrejka_237, PDP 09.05.2009
user posted image     miška 82, PDP 12.05.2009
user posted image     christiana21, PDP 16.05. 2009
user posted image      _srečnica_, PDP 27.05.2009
user posted image     cesarica13, PDP 10.06 2009
user posted image     ribička,  PDP 07.06 2009
user posted image     anadami, PDP julij 2009
user posted image     elevitka, PDP 27.07. 2009
user posted image     kea, PDP 18.08. 2009
user posted image    *TaMiKaaaa*, PDP 08.09.2009
 
 
 

Mamice in dojenčki ali dojenčice:   user posted image
 
user posted image      Blackcoffee, Thor, 07.12. 2008
user posted image     žabicamala, Žan Luka, 30.10.2008
user posted image     lyra*, Zoja & Zara, 15.10.2008
user posted image     B.M., Matic, 27.09.2008
user posted image     *bubi*, bubika, 04.09.2008
user posted image    Saraya, Marisa, 27.08.2008
user posted image    gold fish, Jaka, 17.08.2008
user posted image    Blacky, Teja, 17.07.2008

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 21:41:17   
tasa_m

Punce lahko noč in veseli me da ste se pridružle.. pa je le pomagalo moje navijanje da bi ta tema malo zaživela..
le tako naprej..user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.1.2009 21:44:54   
_srečnica_
če imaš podporo s strani staršev je ogromno. Moji se na začetku niso strinjali, zdaj pa samo ponujajo svoje "usluge"user posted image ...vse bi nama dali, vse kupli..jaz sem si samo želela moralne podpore in odobravanja, za ostalo sem vedla, da bo vse šlo. po parih mesecih pa sem dobila veliko več. mislim, da bota super babi in dediuser posted image

Njegovi starši pa so že od začetka navdušeni (sta ločena), pri tastu pa je veselje dvojno, saj s svojo partnerko tudi pričakujeta. in najino dete bo dobilo strica ali teto po enem mescu svojega rojstva.
obe sva prvič noseče in je super ko menjavama izkušnje, debatirama...

kako pa je kaj z imeni?
katera imena so vam všeč? jaz sem se sicer že nekak odločila ampak me zanima kaj je ostalim všeč.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?