|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 10:18:52   
duhica
Bogdaj!

Glede hrane: jaz sem prve tri mesece bolj od mamburgerjev in ocvrte hrane živela. Sta se že celo otroka pritoževala, zakaj toliko pomfri jemo. Zredila pa sem se do 25. tedna 7 kg. Se mi zdi, da grejo kg v vsaki naslednji nosečnosti hitreje gor.

Freyca, jaz kupujem kar navadne majice, sem ravno v H&M zadnjič kupila take malo daljše. So cenejše!

UZ - meni ga G vsakič naredi, vse pokaže in razloži, pove kdaj se smeje, kdaj si z orkami obraz zakriva. Bila sem tudi na UZ srčka pri Završnikovi, ki pa ni nič veliko komentirala, samo zdaj že sama skoraj obvladam in me ni nič motilo, samo da sem lahko pol ure gledala svojega sina.

Pa lepo se imejte in veliko se smejte!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 11:06:28   
ursyka21
Pozdravljene vse user posted image . Še ena iz okolice MB z PDP 25.5. Že komaj čakam na srečanje z našim prvim user posted image . Vsem user posted image  želim čim lepšo in in čim bolj zdravo nosečnost. Aja pa ECIna ideja o kavi res ni tako slaba . Jaz bi potebrebovala še kakšne nasvete okoli user posted image . No pa lep dan še naprej. user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 11:35:54   
Eca
No Mariborčanke, a damo kak datum za user posted image ?

Lp, Eca

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 11:38:52   
nestrpnica
Pozdravljene!

Nisem iz MB, sem pa iz Ptuja. Če lahko - se pridružujem vaši debati. Rok imam 9.9.. Včeraj sem bila na nuhalni in je vse OK. Sem zelo vesela tega.

Kako pa izgleda 3D? Jaz grem k dr. Lukmanu, ki je tudi moj osebni ginekolog.

LP

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 12:12:22   
Klarita
Evo me, še ena mariborčanka. Sem v 16 tednu, PDP imam 20. 8. Nestrpno čakam na UZ, da končno vidim ali nosim pupo ali fanta. Vas že muči radovednost, tiste ki še ne veste?

(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 12:41:06   
Pandica
Klarita sploh ne sprašuj kako me muči in kako sem radovedna ali bomo imeli user posted image  ali user posted image  .
Komaj čakam, da zvem upam, da se bo dalo videti spol, ko grem na NS.
A ti nisi bila na NS ali se ni videlo spola? No, le javi nam kaj boste imeli....

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 12:49:11   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpnica

Pozdravljene!

Nisem iz MB, sem pa iz Ptuja. Če lahko - se pridružujem vaši debati. Rok imam 9.9.. Včeraj sem bila na nuhalni in je vse OK. Sem zelo vesela tega.

Kako pa izgleda 3D? Jaz grem k dr. Lukmanu, ki je tudi moj osebni ginekolog.

LP


3D pri dr.Lukmanu izgleda izvrstno user posted image user posted image ,sem bila 2.3.pri njemu in je res super ginekolog.Vse slikice speče na cd in filmček o bitju srca. Se pa res maximalno potrudi,da dobi čim lepšo sliko.

Kar se kg tiče......hmmm do sedaj 5kg,ni panike nobene,čeprav so viški kg še od prej user posted image . Imam pa trebuh že skoraj tako velik,kot pred porodom naše prve nagajivke leta 2005. Mislim,da bo me do junija še kar pošteno napelo user posted image user posted image .
Mi bomo imeli še kar eno punčko user posted image ,moja želja se uresničila,mož je sicer tudi vesel,ampak si je le nekak želel fantka,glede na to,da je bilo od njega odvisno,ali se bo priimek obdržal ali ne,ekola ni ni potomca za dalje user posted image . V bistvu je vseen kar je,samo da bo zdravo in vse ok.

Tudi jaz sem za srečanje.......datum mi je v bistvu vseeno,ura tudi,če bo popoldne pa pridem z mojo prvo nagajivko.

Uživajte!

L.p.
I

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu nestrpnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 13:36:45   
martina RN
Še ena iz MB. Rok imam 21.08.2007. Tudi jaz sem zato, da se dobimo na kakšni kavici.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 13:38:44   
martina RN
O klarita. Jaz pa imam rok 21.08.2007.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 14:02:16   
ursyka21
Pozdravljene še enkrat. Kaj zaj maiborske user posted image  bo kaj iz nas. Zmenimo se za kavo da počvekamo kot se spodobi, da se spoznamo in da izmenjamo kakšne izkušnje ali dogodivščine v nosečnosti. Seveda če vam le čas dopušča. Jaz sem doma že celo nosečnost tako, da pri meni čas ni problem. Če se odločite se pa javite tukaj. ECA je sigurno za. user posted image  
Lepo se imejte user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 18:05:58   
Freycha
jaz sem ravno danes dobila predlog za bolniško do porodniške zato bom tudi imela čas za kavo - kadarkoli.... in sem takoj za....... sploh sedaj, ko so tako lepi dnevi.

BTW v petek bo baje lepo vreme user posted image  da bo prvi predlog padel.......user posted image

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 21:36:34   
Anonimen
Večer!

Jaz sem tudi ZA glede kave, samo v petek imam pa ginekologa, pol grem v Ptuj na 3D user posted image user posted image user posted image

Hehe,zadnjič sem mogla z mehurjem na ultrazvok,da so ugotovili spol in jaz trapa valda narobe prebrala in v pol urah spila liter pa pol vode... Sem bla pa pridna ha... user posted image user posted image

Danes pa šla s fantom k zdravniku,imel nek pregled, pa vidiš tam eno ciganko ki ma malega otroka, ki je ravno v tem obdobju, firbčen in tako.. Pa ji je pač stikal po torbici pa ga je tak udarla po roki, da se mi je tako zasmilil.. Kaj vse delajo ene.. user posted image

Ima katere od vas probleme? Jaz naprimer,ko celo stanovanje (2 sobno) spučem, me začne v trebuhu bolet, mislim ob strani... Bo verjetno ginekolog ukazal, da moram počivat.. Bemo user posted image

No javite se kaj user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 21:51:19   
Laubica
Gorazdova -to da boli ob strani ko več delam se tudi meni dogaja pa sem komaj v 6 tednu.Jaz pa nimam časa za kavice ker delam in še sin in mož in pes,mačaka pa že 3 dni pogrešamouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.3.2007 22:48:06   
Anonimen
Uhh Jaca, pri 6 tednu že to.. Pol pa si res uboga user posted image

Glede mačke se bo že vrno, se malo potepa.. Jaz imam pa psa, pa dve mački pa mačk ne spustim vun.. Jih ne bi rada zgubla,ker sta mi tak dragocena user posted image

Jaca, kaj pa počneš v službi?

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.3.2007 8:36:42   
Laubica
Imam svoj f. salon. Kaj pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.3.2007 11:28:31   
Anonimen
Jaz že od začetka nosečnosti ne delam, oziroma od 3.meseca.. Sem namreč mela po cele dneve slabosti, da nisem mogla več.. Sem pa delala kot šivilja...

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.3.2007 14:53:45   
pupi
Evo še mene, ena izmed mariborčank!
Moj PDP je 25. 7. 2007! Že nestrpno čakam na naslednji teden v torek ko mam morfologijo , če bo moj pikec ali pikica pokazala spol user posted image .
Glede kg tudi jaz sem se zridila dobra 2kg. Pa vidim da si se ti tudi Gorazdova toliko pa maš rok dosti pred mano, ker sem že bila v skrbeh! Miisliš da je vse OK če se nič kaj ne zredimo user posted image
Glede oblačil, pa v MB mislim, da premoremo malo bolj bogi H&M, pa La vie v Brezju, tam majo kar lepe stvari samo drage. Meni se tam dopade ker majo fajn dolge hlače za mene ko sem bolj duga. Za majčke pa mislim, da ne bo problemov, ker so letos same dolge moderne pa si bomo paš malo včje številke kuple pa bo to to.
Faj bodite moje sokrajanke, se še tipkamo
ČAO 

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.3.2007 15:16:08   
Anonimen
Pozdravljena Pupi!

Mislim, da s tem ni nič narobe.. Sem brala, da se moramo nosečnice zredit vsaj za 11 kg, vendar po mojem, če ginekolog nič ne reče o teži, potem je vse vredu.. Je pa boljše, da se ne redimo tako fejst, kot da če bi se zelo zredile, bi bilo celo za otroka nevarno.. Sej jem, kolikor lahko vendar ne grejo teže tak visoko gor..

Zdaj pa Pupi, če ginekolog ne teži, je potem vse super in prav user posted image

(odgovor članu pupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.3.2007 17:54:04   
Anonimen
Živjo...

Vsem puncam na tem forumu želim lep, miren dan ŽENA!! Be happy user posted image

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.3.2007 18:21:14   
Klarita
Ja martina RN, blizu sva.
Na NS sem bila 2 x pa sta mi oba zdravnika rekla, da je še prezgodaj za ugotovit spol, upam da se bo na 3D UZ pokazalo.

Punce, tudi jaz vam želim lep dan žena. user posted image
 
Eno vprašanje imam za vas, a misli mogoče katera v Feldbachu rodit? Jaz sem se sicer že odločila, razen če bo imela pikica druge plane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.3.2007 19:37:16   
Laubica
Jaz NE ,sem 1. rodila tukaj in bom zdaj tudiuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.3.2007 21:37:28   
Anonimen
Enako velja zame!! Kaj boš te hodla v AUSTRIJO, pa kaj veš da se novorojenčka ne sme vozit tako daleč... Če pa tebi tak paše, pa super.. Vendar tudi v MB niso slabi, so super...

Vendar če si ti tečen, postanejo tečni še oni.. Sem morala včeraj v bolnici prespat zaradi nekih krčev, so loleki mislili da imam popadke user posted image So bili full prijazni, a ko sem začela danes težit, so pa tudi oni nesramni postali.. Kaj češ, preveč zahtevamo user posted image

Sama se odloči, če ti tak paše, pa vso srečo, vendar nevem zakaj bi se tako daleč peljala...

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.3.2007 11:17:51   
Anonimen
Pozdravljene Mariborčanke!

Nekam lene smo za pisanje. Jaz sem danes slučajno doma, ker je sin dobil ponoči vročino, sama sem pa tudi nahodna tako, da v tem trenutku izgledam bolj bolana od njega. Mali gleda risanke, jaz pa se smilim sama sebi, ker komaj diham.
Jaz sem tudi za kavo, ampak težava je v tem, da sem v službi.

Obakrat do sedaj sem rodila v Mariboru in nimam nobene pripombe (tudi nisem imela nobenih težav), zato mi ne pade na pamet, da bi šla kam drugam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.3.2007 13:25:49   
anja07
Pozdravljene. Da se vam oglasim tudi jaz. Moj PDP 19.6.2007 enako kot Gorazdova - morda se srečava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
9.3.2007 13:42:56   
Klarita
Za Feldbach sem se odločila, ker je nekaj znank in prijateljic gori rodilo in se z nobeno porodnišnico v Sloveniji ne more primerjat. Še ena, ki je v Postojni rodila, bo drugega rodila v Avstriji. Saj ni tako daleč, ampak če imamo možnost se odločit, zakaj pa ne. Porodnišnica je ful prijazna, osebje pa itak. Ginekologa imam tudi tam, tako da ni dvoma, razen če bi kakšne komplikacije nastopile. Samo vpraša sem, saj se itak vsaka zase odloči.

(odgovor članu anja07)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?