|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 17:39:21   
Anonimen
user posted image Madejka, na Vrazovi sem.. user posted image

No, punce.. Nič se ne javite.. Dejmo mal čvekat.. Meni je dolgčas, fant dela, psička pa se neče igrat user posted image

Zaj se pa tu smilim sama sebi, žerem čips... user posted image



(odgovor članu pikica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 17:41:13   
Freycha
mene pa moj dragi malo čoha po hrbtu (čeprav bi sam raje spal), jaz pa na netu visim s prenosnikom v naročju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 17:59:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

fajn tebi, jaz bi tut mela prenosnega...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 18:04:30   
Anonimen
In kdaj se spet na pijači dobite?

No,nobena ne pripoveduje o pregledih, o otročku.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 20:00:06   
Laubica
user posted image Evo jaz sem bila in nič nisem zadovoljna saj imam rahle krvavitve,sem dobila Dabroston in 14 dni bolniške in čez 14 dni kontrolouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 20:45:30   
Anonimen
Jaca, nič ne bit žalostna.. Vse se bo obrnilo na boljše, boš videla, da bo vse okej.. Objemček za dobro voljouser posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 20:58:11   
NRMM
Jaca user posted image user posted image .Rjav izcedek ni nek velik problem,problem je kri,če se pojavi. Jaz sem imela v drugi nosečnosti probleme s tem rjavim izcedkom in sem pojedla 150 tablet dabrostona user posted image ,ampak se je nosečnost obdržala in sedaj že prva pupa pošteno razgraja po svetu user posted image user posted image . V drugo pa sem imela kar vredu krvavitev v 11 tednu in smo očitno vse skupaj tudi rešili z dabrostonom,ampak sem ga pojedla samo 2 škatli.

Priporočam ti počitek in naj bo tole čimmanj stresno zate.

Ej bejbe samo res,kdaj se dobite?Če bo to kdaj v dopoldanskem času se vam pa res mogoče pridružim,kajti popoldan pride mala iz varstva in nekak ne morem letat za njo in pit kofeta user posted image .

Jaz pa sem iz okolice Mb-Lenart,v dobrih starih časih pa sem bila iz Malečnika.

Lepo bodite in pobožajte svoje bavšije.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 20:59:23   
madejka
Jaca vse bo vredi! Drzim pesti!

No pa povejmo kaj o otrockihuser posted image Moj ma veselo navado full brcat zvecer tak da komaj zaspim, ker mi je tak fajn! Moj ded pa je cisto srecen in mu razlaga in ga ze zdaj hoce naucit vseh bedrij user posted image Ampak je lusno!

Ja kdaj se dobimo "spet" na pijaci??? Mene tud zanima! Al pocakamo da mine zima? user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 21:37:18   
ursyka21
Pozdravljene.
Vidim da nimam samo jaz takih težav pred spanjem, ne madejka. Ko pa svojega še nerojenega otročka hočem malo skregat, pa že njegov ata boli na mene user posted image .
Ko bote spat za kavico se oglasite, mogoče se vam pridružim oz. če bo le zdravje hotelo.
Lep večer vsem skupaj.


< Sporočilo je popravil ursyka21 -- 20.3.2007 21:38:17 >

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 21:43:04   
Anonimen
Pozdravljene!

Moj brca ponavadi takrat, ko spim... Se pravi,da me tale mali pikec zbuja... user posted image

Ja katera bo dala pobudo za pijačko in sladico... Hmm,samo sladka mi gre po glavi user posted image

(odgovor članu ursyka21)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 22:24:48   
Laubica
Hvala vsem za spodbudne besedeuser posted image in se bom trudla čim bolj pozitivno mislituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.3.2007 11:05:24   
Eca
Jaz tokrat ne bom predlagala, se pa bom z veseljem pridružila, sploh če se boste dobile kje v centru mesta, kamor se lahko privlečem peš s user posted image nogamiuser posted image .

Evo, dajte datum in lokacijo!

ECa

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.3.2007 11:11:41   
madejka
Jaca obvezno poročaj, če bo kaj novega!

Ursyka ti si ena dva meseca pred mano in je ze skor normalno, da te ta mali ruka user posted image Jaz sem ga pa sele zacela prav cutit pred 14 dnevi, zdaj pa ze ne spim vec... kaj bo sele cez par mesecev user posted image ? Kregam ga pa jaz ze tudi, drugac bo cist razcartan user posted image

No so kaksni predlogi za dobit se?? Vreme je bolj tak-tak... v petek dopoldne baje ne bo vec oz. ne bo se dezevalo. Kaj pravite? Al ste vecina v sluzbi?




_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.3.2007 11:31:10   
Laubica
user posted image Moram povedat da izcedka še od predvčerešnim ni samo sem danes take krče dobila ,mi je že včeraj dala g. buscopan če bodo prišli in evo zlomka so že tu -kaj zdaj to pomeniuser posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.3.2007 12:41:35   
Anonimen
Jaz sem tudi imela krče, in sem morala čez noč v bolnici ostati, da so videli, kaj je, vendar je bilo vse ok.. Jaca drži see... Tu ti stojimo ob strani... user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
21.3.2007 20:53:28   
Laubica
Hvalauser posted image sem vesela da ni izcedka ,tako da bomo videliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.3.2007 9:22:33   
Freycha
Jaca povej, kako si?? Vse ok?

Kak lepi dan je danes! Mi gremo pa (upam) po vozička user posted image user posted image user posted image

btw Madejka - imaš zasebno sporočilo, samo je tako nevidno na novi podobi, da te raje opozorim user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.3.2007 13:53:27   
Klarita
Midva sva tudi že voziček nabavilauser posted image . Sicer se mi je zdelo malo prehitro, ampak je bil zadnji takšne barve in v akciji.
Evo ga, zraven ima seveda strehico in še spodnjo košaro sva zraven vzela.

user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.3.2007 16:43:05   
Laubica
user posted image Pi meni je vse ok -ni krčev ,ni izcedkauser posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
22.3.2007 17:10:06   
madejka
Jaca bravo! Sem full vesela zate! Kar tako naprej!

Klarita: lep vozicek je! Kolko sta dala za njega??? Vse skupaj mislim... Jaz sem si vceraj sla nagledovat Peg peregovega kombiniranega Uno model, samo se mi zdi velik, pa ne vem ce ga boma v Polota spravla... Ma katera kake izkusnje???

Freycha: hvala, sem ga ze prebrala, si izpisala stevilko in v kratkem lahko pricakujes kak klic.user posted image

Kaj se nam ne bo ratalo zmenit za sladoled user posted image ? Kak ste naslednji tedn??



_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.3.2007 12:19:49   
Klarita
Madejka, komplet je stal 315 EUR (voziček s strehico, dežnim pokrivalom, torbico), spodnja košarica posebej pa 17,90 EUR. Midva imava tudi polota in ti povem, da sva ga komaj noter spravila, oz. mogla sva ga razstavit pa je šlo, ampak imava itak namen avto menjat, ker je ta na 3 vrata, to pa bo malo težko.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.3.2007 16:06:11   
Anonimen
user posted image user posted image Jaca, bravo.. Tudi mene veseli to user posted image user posted image

Ja kaj zdaj punce, bo padla odločitev za pijačko in sladoled al ne??

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.3.2007 10:48:54   
Freycha
Jah ne vem, se bo treba zmeniti! Jaz ta teden imam nekaj časa za kavo, tako dopoldne, kot popoldne, samo dajte punce kak predlog user posted image  Pa jaz itak moram v Ilicha, da si naročim  torto za soboto, ko praznujem. Zato bom v mestu zagotovo v ponedeljek, najkasneje v torek.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.3.2007 15:00:35   
Anonimen
Jaz sem v mestu v sredo dopoldne. Imam pregled pri G. Ampak dost cajta pa ne bo, ker moram do dveh še k svojemu zdravniku v Lenart. Ampak za pozdrav bi že bilo... :)

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.3.2007 13:05:54   
NRMM
Jaca super user posted image user posted image ,samo,da je boljše s tabo user posted image .

Zvesta a ti tudi iz Lenarta?Prav v bližini centra ali iz obrobja.No pa,da ne bom več sama iz obrobnih Mb krajev user posted image .Mogoče sva se pa že kje videli,nikoli se ne ve.

Torej datum za kavico je kdaj?

l.p.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?