|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.3.2007 19:15:45   
ksenija.
Meni pa ne odgovarja, ker v mestu nimam kje parkirat, peš pa se mi ne da tak daleč.

Pa še varstva nimam, tako da se vidimo kdaj drugič.

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.3.2007 20:19:11   
madejka
Halo Mariborcanke!

Se javim se jaz... sem s Tabora, zdaj se bomo v kratkem preselili na Pobrezje. Rok imam 24.7. Morfologijo sem imela danes in nas user posted image je ziv in zdrav! Bravo mi!user posted image
Ste se dobile danes? Jaz sem na zalost sele danes odkrila to temo...

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.3.2007 21:26:53   
Anonimen
Hejla Madejka..

Super za morfologijo user posted image user posted image

A na Pobrežje se seliš? Kam točno?? Jaz sem pa iz Pobrežja..

No,punce...Ste se dobile? Počvekale?

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.3.2007 22:10:47   
Freycha
ja, samo dve sva se dobili..... Eca in moja malenkost user posted image  Če se mene vpraša, sva se imeli prav super, predelali sva veliko tem, pregledali vse štacune za otročke, jaz sem se olajšala za 21€, pojedla pa sem eno super sadno tortico in dve ogromni kepici zelo dobrega sladoleda user posted image user posted image user posted image

Sicer pa punce, jaz sem itak vedno za dobiti se..... naslednjič bi res bili lahko v večjem številu!

Danes je bilo prav prijetno se martinčkati na sončku ob dobri družbi in hrani user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.3.2007 23:31:09   
pupi
O medejka tudi jaz sem original iz Tabora zdaj sem pa vesela pobrežanarka user posted image !!
Frajerke ste se danes dobile, jaz pa nisem nič spremljala dogajanja tukaj, pa drugič, no sem tak in tak imela izpit tak da ne bi mogla, bote še mogle kaki drugi termin zbrat, pa nekje da bo bolj dostopno z avtom, ker jaz tudi težko hodim, do Iliha pa je treba še malo pešaka.
Tak mariborske nosečnice fajn bodit
ČAO

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.3.2007 0:53:21   
Eca
Hej!


Kot prvo ne gledat ure, kdaj to pišemuser posted image , zvečer me sem zaspala s tamalim in sedaj  ne morem spat....
Kot je že Freycha napisala, sva se dobile in načvekale in najedle user posted image . Super je bilo. Meni so sicer zvečer skoraj noge odpadle, čevlje sem si komaj sezula, tako so mi zatekleuser posted image , ampak je bilo vredno.
Mariborčanke lahko vam je žal, da vas ni bilo.

To je še moje poročilo.

Lp, Eca

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.3.2007 9:02:49   
Freycha
joj... tudi jaz sem imela noge dvakrat večje. Hvala bogu je bil moj dragi tako dober, da mi je zmasiral tačkice in sem se potem veliko boljše počutila user posted image user posted image

Sem se pa tako nabasala sladoleda, da sem potem pol kosila pustila user posted image  pa je moj rekel: jah če pa nisi šla na veliko potrebo že dva  dni, ni čudno, da ne moreš jesti. Jaz sem se pa samo v sebi režala ko počena user posted image  pa nisem nič sladoleda omenjala user posted image

Torej punce, kdaj se zopet dobimo?

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.3.2007 12:12:02   
madejka
Halo!
Upam,d a ste boljse spale kot jaz... sem se zbudila cisto zlamana in brez energije... zdaj pocasi vzigam motor, ker mi je dragi obljubil shopping v Qlandii user posted image .

Gorazdova: kupila boma stanovanje za domom Danice Vogrinec, na Zrkovski. Zdaj sma v garsonjeri in nama bo pocasi tesna ratala user posted image

Pupi: zdaj sem bila tri leta na Taboru, drugac sem pa original iz Zgornje Kungote, se kar tezko navajam na mesto...
Zgleda da sta se imele fajn, drugic se pridruzimo, a ne user posted image , ker se meni tud lusta sladoleda... hihihi!

Uzivajte v sonckastem dnevu!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.3.2007 13:57:55   
Freycha
Danes sem spet dopoldne preživela v mestu in je bilo ooggrrooommnnoooo vozičkov in nosečk. Nobene "znane" nisem videla, je bilo pa prijetno gledati babike z velikimi bušiji. Če jaz pol tako luštno izgledam, bi se kar gledala user posted image

Res punce, moramo se dobiti. Z Eco sva "odkrili" (no, ona je to že poznala, jaz pa res odkrila) odličen sladoled, kamor se splača iti......

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.3.2007 10:14:01   
Laubica
user posted image Tudi jaz sem iz pobrežja

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.3.2007 10:40:06   
Anonimen
O, kar dve iz Pobrežja tak kot jaz user posted image

Še katera? user posted image

No,  iz katerega dela ste ve??

Me pa zanima, če imate zgago??    Jaz sn jo včeraj po dolgeem času spet dobila user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.3.2007 20:07:25   
Laubica
Jaz zgage nimam,je še menda prehitro saj sem komaj 7 tednov,doma sem pa blizu Ramzes paba,povejte mi oz. me potolažite ali je katera že imela rjav izcedek v mojem obdobju in je bilo kaj -ali ničuser posted image me daje malo panikauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.3.2007 23:24:28   
Freycha
jaz sem imela krvavitev takoj na začetku. Sem šla ob pol enajstih zvečer na urgenco in so me notri obdržali za par dni. Hvala bogu ni nič bilo. Sem pa mišljenja, da je boljše preprečiti, kot pa zdraviti. Če mene vprašaš, bi šla jaz na urgenco. Najmanj, kar lahko naredijo je, da te pošljejo domov, ker nič ni. Ali je kaj, ali nič, pa bodo tam najbolj vedeli.

Moje mnenje!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.3.2007 23:37:31   
Seven*
Lubice, zakaj ne pridete nikoli na srecanje stajerskih RR-ovk? Ponavadi zeremo ko svije in se imamo fajn. Za osmi marec smo se razvajale v Samsari. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 1:43:04   
Anonimen
Jaz sem dobila od ginekologa neke svečke.. Pokliči ga,pa se pozanimaj... 

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 9:04:51   
Anonimen
Hmmm. Seven. Sploh nisme vedela, da se dobivate. Kje se pa dogovarjate za srečanja? Mislim, link, da se pridružimo čvekanju. :)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 10:20:27   
madejka
Jaca: jaz sem mela tudi v tem casu rjavkast izcedek, ampak samo 1 dan, tak da nisem panike delala. Mi je pa potem moja G rekla da je mozno, da je samo se ostanek menstruacije, ki je sel ven. Ce bi bla pa krvavitev pa obvezno k njej, tud ce nic ni...

Tak babe, pa je spet zima... plasce ven pa skibucke user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 10:39:10   
duhica
No, danes se bomo pa kepali!

Jaca, jaz sem v dveh nosečnostih (v 2. in zdaj) imela tako izkušnjo. V drugi sem sem bila 2x na urgenci, ampak ker je bilo videt vse OK so me poslali domov in počitek 2 tedna + Dabroston. No, v tretji sem bial pa že bolj 'pogumna' in ko se mi je izcedek prvič pojavil sem rekla saj ni nič, pol se mi je pa malo bolj ven vlilo (sivo-rjave barve), pa sem bla že pri G. Spet počitek in Utrogestan, pol pa izcedki približno na štiri dni. Pojavila se mi je celo prava krvavitev, sem že mislila, da je konec, ampak je bilo vse v redu. V 12. tednu je vse skupaj izzvenelo in zaenkrat je vse OK. Ja, mela sem pa skuz še vnetje zraven in je blo kar stresno. Zdaj pa je hvalabogu minilo. Ja, pa druga nosečnost se je srečno končala.
Jaz bi že zaradi svojih živcev stopila do G. Vso srečo!

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 20:30:01   
Laubica
user posted image Hvala punce za pojasnila ,sem klicala g. in grem jutri na pregled in vam javim kako in kajuser posted image

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.3.2007 20:33:40   
Seven*
Lepo prosim, ce spremljate forum Srecanja!! Tam vsak mesec napisemo kje in kdaj se dobimo...

Evo en primer nasega srecanja..

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1363137




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 11:04:36   
Freycha
Ja, jaz sem sledila tej temi, pa sem bila malo preveč sramežljiva, pa se potem nisem prijavila user posted image  Se bom pa naslednjič, ablubm!!user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 12:34:25   
Klarita
Tudi jaz sem sedaj na Pobrežju doma, prej pa sem bila v centru. Mi kar malo manjka, da nimam mesta in trgovin pod nosom, ampak rabim avto. No ja, sicer pa sem še vedno blizu mesta.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 12:45:15   
Anonimen
Jaz mam pa tu vse blizu naenkrat...Pumpo,Tuš,Eurospin,Mercator....Kaj še? Hmm... Še peš lahko grem kupit bencin user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 12:49:57   
madejka
Tud jas bom mela ko bom na Pobrezju vse tak blizu... Gorazdova na Zrkovski si? user posted image Zdaj sem na Taboru pa mam trgovino zravn bloka, pa se mi dans se do tja ne da... Kdo bo pa kuhal? Mate kake ideje?

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
20.3.2007 15:16:35   
pikica27
Lep pozdrav someščanke!

Naj se še jaz podpišem pod to temo. Vidim, da vas je kar nekaj. Lepo! Moj PDP je 22.6.

Lepo se imejte!

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?