|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šef me je posilil
10.3.2007 21:36:21   
hariba
Nič hudega,če je slaven kar prijavi ga, da bo vsaj vedel, da ni vsemogočen in tudi njemu ni vse dovoljeno.
Ko prideš s policije si zapiši vse kar so te spraševali, da boš isto na sodišču govorila, ker tam te če je znana osebnost njegov odvetnik lovit na malenkosti . Ves proces zna bit mučen, še večkrat boš mogla žal vse podoživljat, toda zasluži si kazen, drugače lahko to ponovi, tudi pri tebi. Če si iz majnšega kraja kjer ni kriminalistov zaposlenih, pojdi na večjo postajo prijavit, da ti ne bo treba 2 krat razlagat. Če želiš še več nasvetov in moralno oporo lahko tudi meni pišeš zasebno. Ti lahko uredim spremstvo na policijo in pa date zasliši kriminalistka.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 9:17:11   
Anonimen
Najprej ti pošiljam en objemček user posted image , ker vem kako ti mora biti strašno. Jaz sicer nisem bila posiljena, me je pa inštruktor vožnje pred 16 leti prisilil, da sem mu ga fafala. Zame je bilo kot posilstvo. Še zdaj me mrazi. Ko sem hotela pobegnit, je odnehal. žal tega nisem nikoli omenila, tudi možu ne, me pa vedno strese ko slišim take zadeve.Sicer nimam težav. toda par let je bilo zelo mučno.

Če bi se mi  zdaj kaj takega zgodilo, bi ga prijavila. Zato zberi pogum in naj user posted image  vidi, kako je to hudo, ko te enkrat začnejo vlačiti po policiji in sodišču.

VELIKO POGUMA TI ŽELIMuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 10:53:32   
caillou
Oprosti, zadnja anonimna, ampak resnično se sprašujem, kako te lahko prasec kaj takega prisili user posted image  ?
Vem da je rana še vedno odprta, pa vseeno, na kakšen način te je prisilil da si ga oralno zadovoljila ?
So bile to grožnje ? Mogoče bo tole zvenelo smešno, pa nočem da je,ampak jaz bi prasca ugriznila!!!! In kaj potem, če bi se celo življenje z avtobusom ali vlakom vozila.




< Sporočilo je popravil caillou -- 11.3.2007 10:56:48 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 11:24:29   
Anonimen
Seveda da so bile grožnje, pa še kaj drugega in fizična prisila. A misliš da sem mu ga zato, da izpit naredim al  kaj?  Težko je sodit, če nisi zraven.
Upam da se bo anonimna sestavila in naredila drugače kot sem jaz.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 11:43:33   
caillou
Oprosti, če sem te prizadela, anonimna. Moj namen je bil daleč od tega kar si razumela ti. Še enkrat se ti iskreno opravičujem, ker se očitno nisva prav razumeli.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 16:23:53   
G in T
Pravilno, da si odšla k zdravniku, upam pa, da si tam povedala kaj se ti je pripetilo, in so ravnali s teboj kot žrtev in so vse poškodbe zadokumentirali. Vsekakor moraš to gnusno dejanje prijaviti, samo pojdi na kriminalistično policijo, kjer imajo oddelek za spolne delikte, ti bodo bolje pomagali.

Vsekakor pa bi bilo dobro da dejanje prijaviš, ker nikoli ne veš kolikokrat pred teboj je to že storil, in kolikokrat bo to še storil. Mogoče bo pa tvoja prijava pritegnila še katero žrtev, da se javi in pove svojo zgodbo. Če bo ostalo tako kot je, bo svojo moč in ugled še naprej izkoriščal. Takšna dejanja ne smejo ostati skrita, ker se to ne sme dogajati. Vem, da je težko narediti prvi korak, no prvega si že naredila, ko si odšla k zdravniku. Drugi korak je zaupati svojemu možu. Mogoče te bo presenetil in ti stal ob strani, tako kot si ti želiš. Vsekakor pa je dobro, da ve kaj se ti je pripetilo. Mogoče bo potem lažja prijava organom pregona. Tretji korak je pa prijava policiji.

To te bo zaznamovalo za celo življenje, naredi nekaj, da bo vsaj malo lažje. Tako, boš vedela, da si nekaj storila in ne boš držala tega v sebi. Če boš zadržala v sebi, boš samo propadala. So organizacije in društva, ki pomgajo ženskam v stiski, tudi tebi bodo stali ob strani. Nikakor ne boš sama.

Pa ne predolgo čakati in razmišljati, ukrepaj hitro, da ne bo prepozno.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 16:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Oprosti, zadnja anonimna, ampak resnično se sprašujem, kako te lahko prasec kaj takega prisili user posted image  ?



Nisem ta anonimna,bom pa tudi raje anonimna.Mene je en tip prislil,da sem mu ga na roke...user posted image Preden se mi je to zgodilo,sem vedno bila mnenja,da bi ga zlomila,brcnila..ne vem kaj še vse.Ko se mi je to dejansko zgodilo,pa sem zmrznila.user posted image Mogoče tudi zato,ker me je prvotno hotel posiliti,pa sva se potem nekako "dogovorila",da mu ga samo na roke.user posted image Prej sem bila že posiljena in sem najbrž izbrala manjše zlo.user posted image
Večkrat sem si očitala (še danes si),zakaj ga nisem zlomila,karkoli....ne pa ,da sem naredila tako kot je hotel.Mogoče zato,ker mi je prej zagrozil z nekaj stvarmi, tudi,če bom kričala je rekel,da me bo tako pretepel,da ne bom k sebi prišla še dolgo...in sem se bala.Hotela sem ,da čimprej mine,da grem domov..in nikoli nisem nikomur povedala.Ko sem prišla domov sem se obnašala,kot da ni bilo nič.Preprosto sem to potlačila vase in nisem hotela razmišljati več o tem.Kot ,da bi se to dogajalo nekomu drugemu.user posted image Aja,pa stara sem bila 15 let..mogoče ima tudi mladost kaj zraven..da nisem sprejela kakšne bolj pametne  odločitve.user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: šef me je posilil
11.3.2007 21:26:30   
ronja
Mislim, da prijavi policiji! Tam so tudi ljudje, ki se zelo potrudijo za take primere, ne bojo mislili, da lažeš! (vsaj za ljubljano vem, da je tako) S takimi strahovi, da ti ne bojo verjeli, pa prijatelji pri policiji, pa podobnim... te hoče samo držat v šahu!

V tej službi itak ne boš več mogla z veseljem delat, ga vsak dan gledat, se ga bat, da se ne bi še kdaj kaj takega zgodilo... Ne vem, službe so še druge, šefi so drugje neprimerno boljši, ne se dat! Samo ustrahovat te hoče!

Prijavi ga že zaradi vseh ostalih, ki bi eventuelno prišle za tabo... To ti bo mogoče dalo moč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 12:39:02   
srki
Vsekakor prijavi policiji. In kaj potem, če je znana oseba, oz. poznan v vašem kraju? Jaz bi ob prijavi in ob misli na to še bolj uživala. Pa naj spoznajo, kakšne sorte moški je. Prase jedno.

In zakaj bi iskala novo službo. Mogoče pa bo on ostal brez službe. Če boš molčala o tem, bo samo še slabše. Ne pusti, da nekdo manipulira s tabo in izkorišča tvoj strah. Pomisli, da boš s tem mogoče še kakšno drugo punco rešila.

Srečno in pogumno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 14:28:39   
Anonimen
 
Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?

In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..

To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..

Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 14:42:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?

In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..

To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..

Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..



Normaln moški res uživa, ko uživa ženska... on očitno ni normalen, ampak hudo premaknjen v glavi!
Uh, ko slišim kaj takega, bi kr prišla tja in mu ga odrezala in v školjko vrgla! PRIJAVI GA, prasca pokvarjenega!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 14:58:01   
Meceno
Ti priporočam to, kar je napisala Kerensa + obvezno povej svojemu možu.


Prosim zberi pogumuser posted image user posted image user posted image

Dlje boš zavlačevala, slabše bo. Upam, da nisi šla več v službo.


Žalujem s tabouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 15:11:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?

In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..

To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..

Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..



Dej se skulirej nouser posted image

Normalni moški ne posiljujejo! Itak da ma neki premaknen v glavi-orng!

In kakšna je ona kle nima veze, k noben ji ni imel pravice narest kej tacga. In pika!

Vprašanje prijavit al ne prijavit je pa čist odvisno od nje same. Sama ve kaj lahko prenese.

Če ne boš prijavila si vsaj najdi kakšno pomoč, svetovanje in daj odpoved. Ker sama to ne boš mogla dati skozi. Pa povej možu. Ti bo takoj lažje. Znoru bo itak, vsak bi, samo če te ima rad ti bo pomagal dati to skozi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 15:20:44   
mama54
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..


To mi je pa mimo.Kaj tudi pedofili nehajo,ko otrok noče?Bolano je takšno razmišljanje.Če je človek prasec se ne vpraša,če ji je všeč.Prijavi ga.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 15:31:58   
Anonimen
A moza imas?!

Ja njemu pa povej.. pa ga bo ze on pol... karkol ze..

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 16:02:49   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy 
Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?
In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..
To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..
Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..

Tjazy, oprosti ampak tvoj post mi je čisto mimo... ne neha vsak moški kadar mu rečeš NE, na žalost, in on je imel od tega le lastni užitek, prasec gnili, ker ve, da je znana osebnost in mu noben ''nič ne more'', in zakaj je izbral ravno njo - bila je na napačnem mestu v napačnem času, lahko bi komot bila katera druga, kaj misliš da si je to ona želela al kaj???? Naslednjič bo izbral drugo žrtev, zato je res najbolje če ga anonimna prijavi, vendar je razumljivo da jo je na smrt strah posledic! Nam je lahko tukaj govorit - kadar si sam v situaciji razmišljaš drugače! Anonimna zberi pogum pa čeprav je zelo težko in ga prijavi drugače boš znorela!!! Ob misli, da uni prasec hodi okoli nekaznovan in išče nove žrtve je grozna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: šef me je posilil
12.3.2007 16:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?

In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..

To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..

Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..



Dej Tjazy preberi si še enkrat kakšne neumnosti si sklobasal!!
Si pomislil, da se to lahko zgodi katerikoli - tvoji ženi, sestri, sestrični,... bi pisal iste neumnosti? Če bi se tvoji ženi to zgodilo, potem bi bilo res bolje, da ti ne pove, ker nimaš občutka za realnost, humanost,... vsaj ne sodeč po temu kar si pisal zgoraj.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 7:24:05   
srki
Tjazy, zdaj si pa res mimo udaril no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 7:45:09   
Anonimen
Pac... ?! user posted image

Ni mi to cist jasn..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 9:50:12   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..


Saj veš, vse sorte norci po svetu hodijo.

Drugače se pa strinjam s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 9:58:41   
srki
Sploh ne razumem. Se pravi, da če ti ga da dvakrat not in ven, pa vidi, da ne uživaš in te "pusti pri miru", to ni posilstvo. Ne? Zakaj ne? Ker ga je samo malo "omočil"?


(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:02:21   
Anonimen
Takšne izjave lahko dajo samo moški.Ne vsi,da ne bo pomote.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:11:40   
Nixxon
WTF?

A to na naju s Tjazyem leti? In mislim, no vsaj jaz tako mislim, da se že veliko prej pokaže, ali je ženski všeč DVORJENJE (sex pride ponavadi kasneje - če pride, seveda), razen če ve takoj nastavite?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:13:34   
Anonimen
razen če ve takoj nastavite?


pa se tebi meša al kaj Nixonček, petelin mali.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:17:03   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

razen če ve takoj nastavite?


pa se tebi meša al kaj Nixonček, petelin mali.


Daj povej to pod svojim nickom, kaj se greš tle zahrbtnost. Coward.

In moja reakcija je bila taka zaradi "čudne" (rečeno milo) interpretacije (predvidevam) najinih izjav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?