|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 14:11:12   
Anonimen
BAgi, drži se. user posted image user posted image user posted image
KAr sta se odločila, sta se odločila vidva. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 14:17:29   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Hudo mi je zate,za vaju!!! Ampak nazalost tvojima pikicama ni bilo usojeno in vidva ne bi mogla nic pri tem,to ni bila vajina izbira ampak izbira naraveuser posted image user posted image user posted image ...Imate zdaj dva angelcka,ki pazita na vasuser posted image user posted image ...

Drzi se user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 14:21:07   
soncece24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ful mi je hudo, drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 14:41:21   
Anonimen
Povedala bom le svoje mnenje.
S splavom se ne strinjam, razen če ni ogroženo življenje matere. Pač če si že v preteklih nosečnostih imela težave, bi se morala tega zavedati.
Nisi sposobna vzet v zakup morebitno kasnejšo smrt, borbo za življenje... če seksaš, mislim da moraš vse to vzeti v zakup.
Vem, da ti je hudo in se opravičujem, ker sem te prizadela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 15:10:00   
jela5
Je že res, da ima vsak svoje lahko svoje mnenje... Ampak jaz vseeno ne razumem trdnosrčnosti zadnjega postauser posted image ! Miranda, življenje ni vedno črno-belo in tokrat je pred Bagi postavilo res gromozansko oviro. Ne vem če je kdor koli poklican soditi o odločitviuser posted image !!!
Bagi,  vaši družinici želim skupnih moči za ljubezen, žalovanje in tudi veselje!
Držite se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 15:39:13   
CUKRČEK
žal mi je ....tudi za vas bo enkart posijalo sonce

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu jela5)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 15:55:48   
Anonimen
user posted image Vse slabo je za nekaj dobro....user posted image

Ne sekiraj se, doma maš dva sončka , ki te potrebujetauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 16:06:51   
kofetek2010
BAGI - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


mislim nate!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 16:08:02   
Njuškalo
Miranda,tudi jaz sem zelo proti splavu.Vendar pa nisem sodnik,nisem Bog,da lahko sodim.Mogoče je naredila napako,mogoče ne..dejstvo je,da obsojati ni primerno,sploh pa ne nekoga,ki se že tako sekira,ker si je nakopal hudo breme na svojo dušo.user posted image
Jaz z Bagi sočustvujem,sama bi verjetno ravnala drugače,ampak to nima veze...
Pri splavu ni žrtev le otrok,temveč tudi ženska.To mora biti sigurno grozno težka odločitev in samo upam,da sama ne bom nikoli na čem takem.user posted image
Jaz Bagi želim vse dobro!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 16:11:16   
žmož
Hudo mi je, da tako grozno trpiš. Upam, da boš skupaj z družino prebrodila krizo in lahko normalno zaživela naprej-čeprav vedno v mislih z user posted image user posted image .

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
11.3.2007 16:32:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 16:45:21   
ursi
user posted image user posted image  BAGI, moje sožalje. Osebno mislim, da nihče, ki tega ni dal kdaj skozi, ne more drugim soditi. Nihče ne ve kako bi bilo. Mislim, da si bila postavljena pred eno najtežjih nalog v tvojem življenju. Naj user posted image  čuvajo vse vas. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 17:07:58   
naja2
Bagi zelo mi je žal, zagotovo pa sta se odločila pravilno, tako bo za vaju lažje, kot pa če bi se najhujše dogajalo na koncu. user posted image  user posted image    user posted image  user posted image . Ne razmišljaj kaj bi bilo če bi, ko bi ...  in objemi svoja pikca in pomisli da imata najboljšo mamico na svetu. (in seveda očka)  user posted image  user posted image  

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 17:22:58   
Anonimen
Bagica moja, vem, kaj preživljaš - čas celi rane, bolečina bo kmalu otopela, pozabila pa ne boš nikoli... Objemi svoja fantička, pikicama pa pusti njuno pot med angelčki - mogoče bosta spoznala mojega in bosta v dobri družbi.user posted image

In ja, odločila sta se prav - jaz sem še 2 tedna letala od zdravnika do zdravnika, ki bi mi povedal, da se je prvi zmotil in da bo še vse ok, pa se na žalost ni (edino, kar sem naredila, podaljšala sem si agonijo, za polna dva tedna).

En velik user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 11.3.2007 17:26:29 >

(odgovor članu naja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 17:24:16   
cuma
Bagi, naj ti čas zaceli rane, ti pa poskrbi za to, da si ne boš s samoobtoževanjem delala novih! Življenje je včasih zahrbtno, ponudi ti nekaj kar še sam ne veš, da si želiš, potem, ko po tem zahrepeniš, pa ti to vzame. Ne obremenjuj se z mnenji drugih,drugi ne vemo, kako ti je in vama je bilo težko. Samo vidva sta se imela pravico in dolžnost odločiti, kakor sta čutila, da je prav. Glej naprej!

user posted image user posted image   
Cuma

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 17:32:12   
pika74
...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

čas bo zacelil rane

drži se!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 19:34:42   
frutka_
Draga Bagi!

bodi pogumna za svoje fante! zase! tvoja odločitev se mi zdi odgovorna, zrela in premišljena...najbrž bi v podobni situaciji ravnala enako...mislimo nate, pošiljam ti objemčke...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
11.3.2007 20:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:04:18   
April
Bagi, zelo mi je žal, sploh si ne morem predstavljat kaj doživljaš. V tolažbo ti je lahko to, da sta se edino prav odločila.  Če bi bilo bolj verjetno in ne tako nemogoče, da rodiš zdrava dvojčka, bi te ginekologinja najbrž pri tem spodbujala.  Zato ker si že mama,  ker že veš kako se je boriti za svoje otroke... ker jim želiš zdravja,  si se tako odločila. Zato si ne očitaj.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:07:37   
Ro-La
Bagi, drži se

user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:10:06   
Anonimen
Jaz pa mislim, da si predvsem pogumna.

Ker si upaš prevzeti odgovornost za svoje odločitve.
In ker si tako težke odločitve upaš javno povedat.

Še enkrat, drži se user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:12:01   
A-N-J-A
BAGI jaz mislim da si storila pravuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:32:06   
NRMM
BAGI user posted image user posted image user posted image .

Čas celi rane,jih pa nikoli ne pozdravi do konca. Objemi svoja dva fantiča,ki ju imaš ob sebi,ti bo lažje.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:38:44   
cmokec
Bagi, ni nam potrebno razlagati, ker vemo, zakaj si tako storila. in še nekrat ti napišem: ravnala si edino pravilno. user posted image  zate.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mojih dveh pikic ni več
11.3.2007 20:47:06   
Blejka26
 ni ti potrebno natanko razlagat-žal nekatere ne razumejo kaj prestajaš in te kar obsojajo.Bodi močna in se bori za svojo srečo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?