|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: za vedno je odšla
14.3.2007 12:29:01   
nina166
Tudi moje iskreno sožalje user posted image  user posted image . Poznam tvojo bolečino, saj je meni umrla sestrica pred dvema letoma, še tudi ne stara 18 mesecev. Vem da ti je neizmerno lepo, vendar boš čez čas ugotovila, da je tako pač moralo biti in se naučila živeti s tem. Želim ti, da se čimprej pobereš...tvoja žabica je zdaj srečni angelček user posted image . Drži se.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: za vedno je odšla
14.3.2007 13:29:59   
GAJAAJ
Tudi moje iskreno sožalje. V ponedeljek sem zvedela in se kar zjokala. Tudi midve se na videz poznava-sva iz istega kraja in najini deklici rojeni v razmaku 12 dni sva enako poimenovali. Samo predstavljam si lahko vajino bolečino, vem pa da je neizmerno velika.
Vajina žabica je angelček, ki je neizmerno ponosen na vaju. Bila sta ji dobra starša in to šteje največ.
Držita se!


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: za vedno je odšla
14.3.2007 13:45:46   
Blejka26
moje sožalje,za tako žalosten dogodek.predstavljam si tvojo bolečino in je res hudo.Jaz upam da bosta lahko čimprej vse to prebolela in da boš kmalu dobila lepega sončka ki vama bo polepšal življenje.želim ti res veliko sreče veliko poguma...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu AaI)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: za vedno je odšla
14.3.2007 21:48:34   
::zaspanka::
iskreno sozalje tudi od najuuser posted image
res so samo besede,ampak ob branju sem zacela jokat,
ne upam si pomislit,kako hudo ti je.
drzita se, oba z atijem in vedita, da smo z vamauser posted image
topel objem obema


_____________________________

ZA ZAPRTIMI OCMI NEMOGOCE SE GODI, TAM SI V SVOJI PRAVLJICI, DRICAS SE PO MAVRICI...

http://-zaspanka-.moj-album.com/

http://zaspancek.blogspot.com/

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: za vedno je odšla
14.3.2007 23:06:38   
vika1
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu ::zaspanka::)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: za vedno je odšla
15.3.2007 7:01:30   
AKŠ
kr jokam...naj jo user posted image  čuvajo......

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: za vedno je odšla
15.3.2007 21:57:21   
Anonimen
ISKRENO SOŽALJE!user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem kako ti je in kaj preživljaš.Mi smo tudi to doživeli.Ampak tako kot ti je že Nataša (Luša) napisala,.....zjoči se,....veliko se pogovarjaj o svoji žabici...jest sem se in še danes se pa čeprav je 18.12.2006 minilo 1 leto odkar najine pikice ni več med nami.To pomaga.Ne zapiraj se vase.
Bodi močna,.....tvoja žabica je sedaj skupaj z mojo Tia Lano in z Natašino malo Ajšo.To so naši mali user posted image , ki nas čuvajo.

Mislim na vas!!!!!!user posted image

(odgovor članu AaI)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: za vedno je odšla
16.3.2007 21:06:05   
frka
moje sožalje user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: za vedno je odšla
17.3.2007 11:09:07   
F*S*M
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ISKRENO SOŽALJEuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kar pri srcu me stisne ko prebiram vaše zgodbe, naj vajino punčko angeli čuvajo, ker vedita ona bo sedaj čuvala vaju.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: za vedno je odšla
18.3.2007 8:05:43   
s.
Draga AaI! Tako hudi mi je. Jokam z vama. user posted image
Nihče vama ne more odvzeti bolečine, nihče ne more odvzeti vajinega trpljenja, lahko si samo predstavljamo kako boli. Tudi nas, forumovke boli.
Zberi moč in se nam še javi, izjokaj se, bolečino deli z nami, POMAGALE TI BOMO, STALE TI BOMO OB STRANI- vedi, da se lahko vedno odkrito pogovoriš z nami.
Pogovor ti bo dobro del, posebej z našimi puncami, ki so to doživele. Ne boj se, vajina žabica je v dobrih rokah.
Stiskamo pesti za vaju, držita se...
v mislih smo z vama.
Pa javi se in skupaj bomo prebrodile težke dneve.


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: za vedno je odšla
18.3.2007 19:06:36   
Fargesia
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: za vedno je odšla
18.3.2007 19:32:26   
frutka_
moje sožalje...

(odgovor članu AaI)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: za vedno je odšla
19.3.2007 15:59:28   
KBM
Iskreno sožalje!!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: za vedno je odšla
20.3.2007 9:10:18   
pika30
Iskreno in globoko sožalje user posted image user posted image user posted image  naj jo user posted image  čuvajo.Ne morem si predstavljat da bi se mojima hčerama kaj takega zgodilo ta druga še niti 3mesece nima,mene bi dobesedno pobralo.user posted image user posted image user posted image
Kaj več ne morem napisat ker mi zelo hudo pri srcu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: za vedno je odšla
21.3.2007 14:57:05   
AaI
Rada bi se vam vsem zahvalila za vse vzpodbudne besede. Res mi veliko pomeni vaša podpora, čeprav vas ne poznam osebno.
Ne znam vam opisati občutkov, ki so v meni. Popolnoma sem otrdela, ne morem niti jokati, ničesar. Kaj je to normalno?
Počasi se pripravljam, da se vrnem v službo. Ne vem kako bom zmogla, nimam več nobene prave moči. Zdi se mi kt da lebdim. Danes imamo mašo za mojo malo princesko in resnično upam in molim, da je sedaj nekje na lepšem in na varnem.
Hvala še enkrat vsem!

(odgovor članu AaI)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: za vedno je odšla
22.3.2007 8:58:17   
Natti
Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image
Naj jo angelčki čuvajouser posted image user posted image user posted image  in ko vama bo hudo, poglejta v nebo zvezdice in pri srcu vama bo toplo.

_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: za vedno je odšla
22.3.2007 18:48:03   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image  ,tudi moje iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

Nimam besed,ki bi te z njimi znala potolažit,lahko ti le rečem,da globoko sočustvujem z vama.
Želim vama veliko moči in naj vajino punčko ćuvajo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Natti)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: za vedno je odšla
23.3.2007 23:11:19   
GAJAAJ
Pozdravljena!

Vesela sem, da si se oglasila. Po moje so vsi tvoji občutki normalni. Mogoče je dobro, da jih preveč ne tlačiš v sebi. Moraš jih izživeti, potem ti bo lažje.
Vajina žabica je gotovo v dobrih 'rokah'!
Mislim na vas!

(odgovor članu AaI)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: za vedno je odšla
24.3.2007 12:26:19   
KIKI****
user posted image Tudi jaz bi ti rada izrekla ISKRENO sožalje.user posted image

Kao me stisne pri srcu ko berem, kako vaši otroci odhajajo med angelčke. Kje je pravica, da so otroci tako bolni? Mene bi strlo, da izgubim otroka.user posted image

Ampak veš kaj bi še dodala. Naša user posted image  ima tudi težave s srčkom-malce je bolj obremenjen ampak zaenkrat nič nevarnega pravijo. a srce je tisto, ki nas drži pri življenju a ne?

Rešila se je hudega, verjemi, tudi ona je trpela po svoje, in spremljala vas bo z nebes. Vem da pozabila ne boš nikoli, ker je to nemogoče a bodo močna s časoma bo bolečina pojenjala.

Še enkrat ti izrekam iskreno sožalje. Pa kar na tale forum se pridi izpovedat, verjemi, da ti bomo stale ob strani. Tudi na ZS lahko pišeš kateri od nas.

Pa eno user posted image za srečo va nadaljnem življenju.

(odgovor članu GAJAAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: za vedno je odšla
25.3.2007 18:38:25   
Lusa
Aal vzami si čas za žalovanje ,če ne zmoreš v službo ,ostani raje doma.Žaluj!!!

Glede joka ,ja tudi jaz nisem mogla jokati in sem se spraševala kaj je z menoj narobe.Danes vem ,da je bila to nekakšna moč ,ki me je skup držala ,kajti mamice smo ob takšnih tragedijah močne ,kot še nikoli ne.

Drugače pa sem tudi jaz vse isto čutila kot ti.Lahko si prebereš nekaj malega o moji izgubi in občutkih v temi:Ajše ni več ,na 3 strani.Mogoče se boš sama našla v tem in videla ,da je ta proces žalovanja skoraj pri večini podoben.

samo DRŽITA se vama bom rekla ,če želiš pa mi lahko napišeš na ZS

nataša

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: za vedno je odšla
26.3.2007 8:39:00   
melaverde
Naše besede verjetno niso tako prave kot Lušine, ko nekaj probaš na lastni koži sigurno lažje razumeš...
Bolečine ti na žalost ne morem vzeti, lahko ti le izrečem iskreno sožalje ... tolaži se s tem, da se je rešila vsega hudega, hudega ki si ni zaslužila....

Drži se, zdaj imaš user posted image  ki te čuva...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: za vedno je odšla
26.3.2007 9:08:42   
Katrin
Iskreno sožalje user posted image user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: za vedno je odšla
26.3.2007 11:51:49   
pearl
So mi kar solze stopile v oči. Šele zdaj se zavedam, ko sem mati, kakšna bolečina je izgubiti otroka.
Moje iskreno sožalje.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: za vedno je odšla
27.3.2007 1:22:51   
KODA
user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: za vedno je odšla
30.3.2007 20:47:21   
petra2
sožalje.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?