|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:19:59   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kar se pa družbe za otroke tiče pa predlagam, da jaz moje (ki jih bom upam, kmalu imela) pripeljem k tvojim, da se bojo igral, midve se pa v bazenu mal naplavava in posončiva


Oooooooooooooooooooooooooooo lejo dolenjko!!!!! Ja materna... A pa vidva sploh se kej delata??? In kdaj se sploh mislita vrnt?? Trenutno jst nebi svojih otrok k vama vozila!!user posted image  Razen ce castis avionsko..user posted image

Za plavat in soncit pa sploooooh ni panike. Ti kr prid. Ze zdej ce hoces. Itak je ze dost toplo. Pa se lohk tud loviva okol hise ce hoces...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image



Še mal pa bo Tjazy začel sodelovat user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:21:40   
dolenjka
Ne, sej te nism na obisk vabla, sebe sem vabila user posted image  user posted image  user posted image
Midva delava k črnca (če verjameš) in zato se nič nisem javla user posted image
Resno ti svetujem da se oseli na deželo, ker človek rabi predvsem mir in ne žlahte - strgane plahte user posted image
Drgač nama res ni blo nikol žal da sva šla iz mesta, saj si itak cel dan tam v službi. Za otroke pa je narava in kmečko okolje 100x bolj zdravo kot mesto (pa za nosečnico tudi) user posted image  user posted image
Še vedno se lahko kasneje preseliš kam drugam, ko bodo otroci večji, ampak do takrat je še kar nekaj časa, zato ti predlagam, da greš veselo na delo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:25:52   
baguSka
Drgač nama res ni blo nikol žal da sva šla iz mesta


user posted image user posted image  jah sej ce jst kej prou vem, itak nista niti bla se kej prevec casa na dezeli... ta vaju se caka user posted image user posted image

drugac se pa tud jst bl nagibam k tej opciji zaenkrat ja.. da bi sla zaenkrat na dezelo, pol bomo pa vidl... sam **** je, ker je treba v hiso kr neki vlozit.. in pol ves da je se tezji prodajat, sploh ko je enkrat tok zuljev v tisti hisi.. no ja.. bomo vidl kaj bo.. vse je mogoce..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:26:46   
baguSka
Še mal pa bo Tjazy začel sodelovat


ja ni dvakrat za rect user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:28:32   
ElaM
Po drugi strani pa je mogoce to vcasih malo zoprno, da ni pri roki ali ni!? Niti otroka ne mores poslat po mleko recimo enkrat, ko je valda ze dovolj star.. Avto je pac obvezen. In potem se vcasih tudi vprasam: kaj pa ce je z avtom kaj narobe? Kaj pa potem? Imeti se 2 za rezervo? Avtobus je tudi kar precej oddaljen, taxija pa tam sploh ni..


Ja, občasno je zoprno, vendar se navadiš. Pa 2 avta sta obvezna, s tem so povezani dvojni stroški. Vendar, kot sem rekla, meni ta mir to odtehta. Moj je bolj mestni človek, pa zdaj pravi, da ne bi več zamenjal. Mene malo skrbi kako bo, ko bo tamala začela s šolo, vendar s tem se bomo ukvarjali takrat.user posted image
Sem pa začela opažati, da se mladi vedno bolj vračajo na podeželje, predvsem zaradi pošastnih cen stanovanj in parcel v mestih. In kolikor jih jaz poznam so vsi kar zadovoljni.user posted image
Ti pa čisto verjamem, da je odločitev zelo težka.

_____________________________

:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:34:22   
baguSka
Pa 2 avta sta obvezna, s tem so povezani dvojni stroški. Vendar, kot sem rekla, meni ta mir to odtehta. Moj je bolj mestni človek, pa zdaj pravi, da ne bi več zamenjal.


No ja vsak svoje itak. Brez tega itak ne gre, ker nimava istga urnika. Sem mela v mislih se 2 za rezervo. Torej 4.user posted image

Ja verjamem da mir odtehta. Midva sva tud u bistvu malo bolj mestna cloveka. Sva oba svojo mladost prezivela v mestu.. Pa ne zdej da nisva vec mlada..user posted image  Skratka ja. Odlocit se bo treba.. Naju tud vlece dol, zaradi miru in tisine. Nama pase. Oba pa imava rada tudi druzbo. Problem je le to, ko enkrat ko prideva dol, torej v hiso 2. se nama ne da vec v mesto rint..

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:40:53   
ElaM
quote]IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Problem je le to, ko enkrat ko prideva dol, torej v hiso 2. se nama ne da vec v mesto rint..
[/quote]
Ja, poznano, poznano.user posted image  Zdaj, ko sem na porodniški, grem povprečno 2x na teden v bližnje mestece, pa mi je kar odveč. No, 4 avtomobili bi bili mogoče malo veliko, mogoče 3.user posted image
Aja, še nekej sem pozabila dodati, pozimi, ko zapade ponoči sneg, je vaška cesta ob 6-ih vedno očiščena, kar za lokalno ne bi mogla reči.

_____________________________

:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:43:30   
dolenjka
Ne, res nisva še užila veliko trenutkov na kmetih, ti pa lahko povem, da imam tu vse pri riti, po kruh grem samo v pritličje in ko pridem v SLO nič nimam proti, da se moram po kruh peljat z avtom. Je tko lepo, zeleno, pa ljudje čisto drugi...Ne, če mene vprašaš, ni primerjave! DEFINITIVNO NE
Drgač pa da mi boš mal fouš: ravno zadnje stvari v kufer dajem, ker greva jutri zjutraj na Bali user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:46:53   
baguSka
Drgač pa da mi boš mal fouš: ravno zadnje stvari v kufer dajem, ker greva jutri zjutraj na Bali


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ko bosta vidva nazaj, greva pa midva na Mavricius user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:48:54   
baguSka
pozimi, ko zapade ponoči sneg, je vaška cesta ob 6-ih vedno očiščena, kar za lokalno ne bi mogla reči


ja to je pa baje tud tuki... sam midva sva enih 150m oddaljena od te ceste... zdej: al na roke kidat al pa enga najdt, da potegne s plugom do hise... to pa lahko tud traja user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:50:34   
baguSka
pa ljudje čisto drugi...


drugac se pa TOTALNO strinjam, da ne mores primerjat tistega folka s slovenci!!!!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:53:12   
dolenjka
Pr nas kmet za bivših 5 jurjev tolarjev celo zimo orto klanc pluži. Revež letos res ni velik zaslužil user posted image  user posted image  user posted image
Mavricius? Maš pa srečo, ker sva tut midva nameravala tja, pa je bil avion poln user posted image
Kdaj pa štartata? Midva greva za 16 dni (beri 16 tam - s otovanjem vred 18) user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 19:53:44   
Jančika_
B. Vedno sem si želela bajto na takem placu, da bi se lahko naga sončila na terasi, čeprav sem sicer mestno dete. Trenutno živimo v bloku skoraj v centru mesta in mi je super (to, da sem v mestu, ne to, da sem v bloku), a bom prav tako z veseljem šla nekam na samo, ko bo čas (in denar) za to. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:01:37   
ElaM
Ej, sej to običajno delajo domačini, mislim orjejo, pa ga lepo prosiš pa potegne plug do vajine hiše.user posted image
A je hiša vseljiva, a morata prej fejst adaptirat? Drugače bi bilo najbolje, da poskusita, pa bosta videla, če bo vama zalavfalo "kmečko" življenje.
Pa še en plus sem se spomnila, kar se otrok tiče, meni je super, da bo odraščala v stiku z naravo, mački, psi, da ne bo mislila, da mleko nastaja v tovarni.


_____________________________

:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:04:15   
baguSka
Kdaj pa štartata?


No midva greva septembra. Ce ne bo ze prej 'otrok'. Potem greva ze prej. Na Mavricus za 14 dni + 4 dni Dubaj. Obstaja pa tud opcija, da se odlocva za Tajsko in greva potem za 3 tedne. Je cenejse, pa se vec bova vidla.

Hm hm... Vidm da vas je do zdej bla vecina za B opcijo... Ocitno golota pred hiso odtehta svoje.user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:07:38   
baguSka
A je hiša vseljiva, a morata prej fejst adaptirat? Drugače bi bilo najbolje, da poskusita, pa bosta videla, če bo vama zalavfalo "kmečko" življenje.
Pa še en plus sem se spomnila, kar se otrok tiče, meni je super, da bo odraščala v stiku z naravo, mački, psi, da ne bo mislila, da mleko nastaja v tovarni.


Ja hisa je vseljiva. U bistvu ze nekako ziviva v njej. Bi jo blo treba pa vseeno kar dosti preuredit in vlozit vanjo.. Kot sem rekla: nama odgovarja tukaj, vendar si ne predstavljava kako bo, ko bojo otroci. Kaj taka stvar potegne za sabo, saj sva oba odrascala v mestu in pac ne veva kaksno so prednosti in slabosti vaskega zivljenja.user posted image  Sicer bi pa najini otroci, prav tako imeli stik z naravo, tudi ce bi ostala v Ljubljani. Kot sem napisala, je tudi opcija A naseljena v zelen okolju, vendar pac nebi mogla ravno gola pred hiso tekat..user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:16:34   
ElaM
Mislim, da se vse da, če se hoče. Pa dejansko je to velik plus, da boš lahko naga okrog bajte lavfala.user posted image
Pa še en plus je otrok ne ogroža cesta.
Zdaj bom pa nehala hvalit življenje na deželi, ker sem že prav kičasta.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:18:25   
dolenjka
Ce ne bo ze prej 'otrok'. Potem greva ze prej.
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne vem sicer če znam citirat user posted image

Otroci so torej v planu v bližnji prihodnosti? No, vidva kar, bova skupi tam po dolini gurali vozičke user posted image  user posted image  user posted image  Veš kok bo fajn zrah za tista mala pljučka user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:19:09   
dolenjka
OK, več kot očitno je, da ne znam user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:24:02   
baguSka
He he dolenjka.. user posted image

Ja itak. Drugac nebi niti o tem razmisljala.user posted image  Sam dejta vidva tud zacet ZARES delat... Magar ga sabo z Balija prnesta!!user posted image

Irmy, sej mi je vsec da ga hvalis... Ker naju resnicno vlece na dezelo... Samo nisva cist prepricana kako bo to zgledal z otroci... Ti pa cist verjamem kako je zarad ceste ja. Mam kuzka in ga mirne vesti pustim pred hiso, medtem ko ga v LJ ne morem... Pa ne zarad tok zarad ceste, kot zarad sosedov. Tuki mava pa ipak svojo cesto in sva zadnja.. user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:29:10   
dolenjka
No vidiš stara, še za kužija bo dobr, ne sam za tvojo ritko, ki jo boš lahko sončku izpostavljala user posted image  user posted image
MI delamo, sam zgleda da mamo bolj črnogorske organe pa ne gre tko hitr k smo mislil!
Pridruži se nam spet na "ne čakajoče na...", da bo še bolj veselo!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:33:42   
baguSka
Pridruži se nam spet na "ne čakajoče na...", da bo še bolj veselo!


Aha tam se ti zadrzujes?? No, mogoce pa pridm kej naokol... sam zdele me 18 dni sigurno ne bo.user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:40:26   
baguSka
Joooojj dolenjka sm ti fous... Odkar si mi povedala da jutr gresta sploh ne morm vec delat...user posted image

Dej uzivita maximalno se zame. Pa bom pol se jst mau za vaju... user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 20:49:03   
dolenjka
Če se ti ne da delat pa na ZS poglej, sem ti še tja ene par vrstic napisala ker sva čist skrenile s poti user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kje stanovati?
15.3.2007 21:11:08   
kofetek2010
sicer nismo 30km od civilizacije, pa vseeno...

živimo 2km od LJ južne obvoznice, v naselju kjer je v bližini vse (vrtec, šola, trgovina, bankomat, LPP,...), do LJ je 10 min in ker oba hodiva v LJ v službo tja voziva tud otroka (mulca v šolo, tamalo k varuški) user posted image  

mulca zjutraj oči odpelje v šolo in gre v službo, kakšni 2 uri za njima greva od doma tud mi2 - popoldan pa okrog 14:30 poberem tamalo in ob 15h mulca user posted image  

in kak plan imamo potem - mulc ima vsak dan neko izvenšolsko aktivnost (šolske aktivnosti se mu končajo do 15h):
- pon. bowling (16h-17h)
- tor. plavanje (18h -19h)
- sre. fuzbal (17h - 18:30)
- čet. plavanje (18h - 19h) 
- pet. fuzbal (17:30 - 19h)

v tem času greva s tamalo kam na sprehod ali v štacuno in nakupiva za jest ali gremo ostali trije kaj pojest user posted image

kadar ne gre na trening ima družbo doma na igrišču (z otroci iz naselja) ali pa uživa v brezdelju v svoji sobi (igra PC, gleda TV,...) ali pa se uči user posted image


mi smo trenutno v iskanju parcele, da si postavimo svojo hiško - parcelo iščemo max 30 km iz LJ ... če boš imela namen prodat hišo mi javi na ZS user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?