|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:09:52   
baguSka
z MOZEM.. :)) Si napisala z mozem.. a je ze moz? :))


no ni se.. bo pa.. ce bo vse po planu, potem se letos.. torej bodoci moz user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:11:47   
baguSka
Pa sej se fantovscine ni blo.. :)))


Caki caki... Moram Zahija vprasat, ce jo bo sploh naredu.user posted image  Ne vem kaj sta se vidva menila... To je vajina stvar. Jaz mam dekliscino cez... Midve s srecko sva na vezi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:28:57   
Anonimen
A= LJ
B= 30 km stran
C = nova


Nooo pol pa prodas B.. kupis majhno C.. tko da ti se neki kesa ostane.. izselis ljudi v C (prej jih vprasas ce se strinjajo) in si zrihtas A... skor brez stroskov..

Bi slo?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:30:09   
Anonimen
Mater vidva bosta pa cel dr.roman napisala.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:36:15   
Anonimen
Zahi se se ni zjasnu.. kaj hoce na fantovsini.. user posted image

Al tm kr ene bejbe.. al me bo poslusu in bova rajsi gledala.. kako bo vajina dekliscina potekala..  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:37:56   
baguSka
Nooo pol pa prodas B.. kupis majhno C.. tko da ti se neki kesa ostane.. izselis ljudi v C (prej jih vprasas ce se strinjajo) in si zrihtas A... skor brez stroskov..

Bi slo?


Hmm... Tole se pa ciiiist hudo slis. Skor prelepo.user posted image  Problem je samo v tem, ker sem prepricana, da niti eden prebivalec iz hise A nebi zelel oditi v hiso C, pa kjerkoli bi to ze bilo...user posted image  Zal je hisa A res sanjska... Vsaj lokacijsko. In se je vsi drzijo kot klop!!

Najbolj idealno bi blo, da si na isti lokaciji (malo stran) postaviva cisto svojo novo hisko... S tem da prodava hisko B.user posted image  Hm.. Kaj pa ves, mogoce enkrat celo pride do tega... Ceprav ce bi hotela kupit samo zemljisce tam zraven, bi pomoje mogla potem prodati hisko A, hisko B, hisko C in se kaksno zraven...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:38:46   
Anonimen
Dobra sta res.user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:39:12   
baguSka
Jah sej pravm... To se bosta mogla pa kr vidva zment med sabo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:49:08   
cuma
Jaz bi ostala v mestu. Ker sem se preselila na deželo ... in zdaj (po 3 letih) se spet selim nazaj v mesto.
Mogoče res ni lahko živeti s sorodniki v isti hiši... mogoče pa se da tako urediti (črno na belem), da se dogovorite o določenih stvareh, ki te skrbijo, že vnaprej. Če bodo že takoj začeli komplicirati ... potem bo najbrž res bolje izbrati hiško B.
Pa še nekaj je... res lahko razmišljaš in predvidevaš o svojih bodočih otrocih, potrebah, željah ... vsega pa itak ne moreš predvideti in če ti nekje (kjerkoli pač boste) čez nekaj časa ne bo več ustrezalo, se boste pa takrat preselili drugam. Sej drugač bojo pa nepremičninarji propadli user posted image

Kako pa kej tvoj user posted image ? Meni je tak "simpatikon" user posted image !

Lp Cuma 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:53:25   
Anonimen
 
Al pa tud tko bi slo.. lej..

Prodas B.. definitivno..  Zrihtas A.. tko.. da mas svoj stuk.. svoj vhod.. vse svoje.. da ne bo problemov potem.. in zivis na lokaciji A
In kups se en mali vikendek.. na morju al pa kje v hribih.. in das se meni kljuce od tega vikenda.. k sem ti dal tko dobro idejo.. k mogoc bi ga kdaj kej rabu.. user posted image user posted image

OK zdej koooncno!? user posted image   user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:57:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Dobra sta res.user posted image user posted image


Al se nama pa ne da delat.. :))) mogoc.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 11:59:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jah sej pravm... To se bosta mogla pa kr vidva zment med sabo... user posted image


No prou... ce kej vids Zahija mu rec.. da ma dons ob 14.00 sestanek z mano tm na tisti temi.. da dorecema midva tole.. user posted image

Da neuta vidva res prej porocena.. predno mu jst sanjsko fantovscino zrihtam..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:02:18   
baguSka
Ja Cuma sej... Mah ej. Sploh ne veva kaj bova. Verjetno bova res kar na lokaciji B ostala. Vsaj dokler ni otrok. Potem bova pa vidla kako bo. Itak se ne da glih tocno vedet kako bo vse skupaj zgledal. Lahko samo predvidevamo. Zato je pa mogoce najboljs pocakat in si zrihtat najprej hisko B... Hiska A bo itak vedno na razpolago in ne bo nikamor pobegnila, zato ce bo kdaj zelja taka, da bi blo boljse v mestu, se bomo pa preselili v hisko A.user posted image  Mogoce tko... Ne veva se. Kaksen komentar bo se vedno dobrodosel..

Kako kuzi?? Od kje pa ga poznas? Sori... Res se ne spomnem.user posted image  Moj kuzi je super. Sploh v hiski B mu ciiiiist dogaja. Edino kar ga moti je alergija na hisne prsice, ki ga v hiski A veliko bolj nadlegujejo kot v hiski B. Torej se dodaten + za hisko B.. user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:04:46   
baguSka
Prodas B.. definitivno.. Zrihtas A.. tko.. da mas svoj stuk.. svoj vhod.. vse svoje.. da ne bo problemov potem.. in zivis na lokaciji A
In kups se en mali vikendek.. na morju al pa kje v hribih.. in das se meni kljuce od tega vikenda.. k sem ti dal tko dobro idejo.. k mogoc bi ga kdaj kej rabu..

OK zdej koooncno!?


V hiski A bi vse to ze imela.. Torej svoj stuk, svoj vhod... Gre se zato, da je streha samo ena. Vrt je samo en. Hisa je samo ena. Torej problemi so.

Vikend na morju je tudi ze. V hribih pa je nekako hiska B. Tko da je potem tudi to brezveze prodajat..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:05:44   
baguSka
Al se nama pa ne da delat.. :))) mogoc..


To je to ja... mogoce... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:08:15   
baguSka
No prou... ce kej vids Zahija mu rec.. da ma dons ob 14.00 sestanek z mano tm na tisti temi.. da dorecema midva tole..

Da neuta vidva res prej porocena.. predno mu jst sanjsko fantovscino zrihtam..


Jah ne vem ce ga bom kej vidla... Sm misnla da sta vidva kej na vezi!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:11:25   
Anonimen
No pol je pa tko in tko ze vse reseno..

Sam se kljuce mi das.. ko sem ti tolk pomagu zdele.. najboljs da kr od vseh treh lokacij.. k se ne ves cist dobr.. kaj bo vikend in kaj ne.. user posted image user posted image

Kaj pa ko pride k vam tist popisovalec nepremicnin?? mu bos uspela razlozit.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:16:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No prou... ce kej vids Zahija mu rec.. da ma dons ob 14.00 sestanek z mano tm na tisti temi.. da dorecema midva tole..

Da neuta vidva res prej porocena.. predno mu jst sanjsko fantovscino zrihtam..


Jah ne vem ce ga bom kej vidla... Sm misnla da sta vidva kej na vezi!?user posted image


Nee.. midva nc.. .ehhh sej mogoc bo pa kr prsu.. tko ko zadnjic.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:16:06   
baguSka
Kaj pa ko pride k vam tist popisovalec nepremicnin?? mu bos uspela razlozit..


je ze bil... uspesno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 12:16:46   
baguSka
Nee.. midva nc.. .ehhh sej mogoc bo pa kr prsu.. tko ko zadnjic..


ja pr njemu se nikol ne ve user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 13:13:26   
srki
Šla bi na svoje oz. v hišo 30 km oddaljeno.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 14:54:05   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Kako kuzi?? Od kje pa ga poznas? Sori... Res se ne spomnem.user posted image   


user posted image  Samo iz slik ga poznam, iz tvojega albuma. Ko sem bila še čisto frišna na RR, sva včasih čvekali na forumu Zanositev...in takrat si ga dobila! user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 14:59:42   
baguSka
A reees??

Joj a ves da se ne spomnem... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kje stanovati?
16.3.2007 17:58:02   
Strawberrie Cherrie
Baguska, kako si se odlocila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kje stanovati?
19.3.2007 10:27:01   
baguSka
Baguska, kako si se odlocila


Odlocitev ni samo moja. Ampak najina. Odlocitev pa se ni padla.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?