|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje stanovati?
19.3.2007 15:47:30   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
.. naju bolj skrbi to, ker to niti vas ni... ampak hisa, ki je cisto zase...user posted image

Kaj boš, ko boš stara, ko boš potrebovala zdravnika, ko ne boš vozila avto, ko bo sneg, kdo bo šel v trgovino, kdo bo plužil,.....

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kje stanovati?
21.3.2007 10:26:19   
baguSka
Kaj boš, ko boš stara, ko boš potrebovala zdravnika, ko ne boš vozila avto, ko bo sneg, kdo bo šel v trgovino, kdo bo plužil,.....


Ko bom stara se bo seveda ze kaj spremenilo... Sicer pa bom sla v dom, kjer bodo lahko poskrbeli zame.

Me pa resno skrbi sledece... In sicer: zapadel je sneg... celo cesto sem mogla skidat... nisem mogla nikamor... danes mi se avto ni vzgal... odvisna sem od njega... kar mi pa ni niti najmanj vsec.user posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kje stanovati?
21.3.2007 14:14:41   
Meggi
[/link]  Ti tale slika kej pove ? [link=http://www.ringaraja.net/albumi_photos.asp?albumid=17205&photoid=74899]

To je včerajšne naše stanje?

                  Čakam vaše komentarje!!!! Naj vam bo, da vidite kje in kako smo? Sam ko pa sonček posije- tist pa dobite ob priliki!!!

Vsekakor je božansko!!

        Men bi se zrolal v mestu! Kaj pa se tam dela, otroke se pošilja od ene dejavnosti k drugi. Pr nas se pa otroc lovijo s kužko, gremo nabirat roče, sadimo rože, pa krompir bomo. Ja pa slika je slikana ob 6.30 zjutri- že zorano, v mestu je blo pa še kr zametano, pred leti vem, ko smo tam živela 7 let. jE PA res, da imaš več dela. Dons npr. mam muskifirber od kidanje snega pred bajto. Kamor ni mogu zorat, ker moj g. ni utegnu dat avte not- a to je že druga zgodba. Beg. tolk mama skupnega, da boma mogle kako rečt na svežem zraku.

p.s. Ob sončnem vremenu in celo poletje imamo tuki turistično točko, non stop obiske. Smi hočjo. Je bil eden tuki, oktobra. Je reku smo k vam pršl po sonce mi ga bomo šele Februarja vidl,... veselo je res na deželi, deželi,...


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kje stanovati?
21.3.2007 14:24:09   
Meggi
 

A se vidi?

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kje stanovati?
21.3.2007 21:33:31   
Anonimen
ojla Baguska,

evo se moje mnenje...ce bi bla midva z mojim na vajinem mestu bi DEFINITIVNO ostala v LJ...ce cel lajf tkole zivis, ne mors it kar naenkrat zivet nekje bogu iza nogu user posted image ...seveda je spet odvisno od vecih dejavnikov...kukr sem prebrala, se s tvojimi stekate tko tko...hmmmm...to bi znala bit tezava...sploh kukr si omenila, pri nekih skupnih investicijah v bajto...

kaj pa ce bi nasla neko tretjo resitev...ce npr.prodata tisto bajto v selu in tvoj flet in si pac kupita en flet v LJ...noo pa ba na ta nacin ubila dve muhi na en mah


pa sporoci, kako sta se odlocila...gud lakuser posted image




(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kje stanovati?
22.3.2007 10:26:32   
Anonimen
Meggi, meni ni pokazalo slike...

Baguška upam,da se boš pravilno odločila da ne boš odločitve obžalovala..

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kje stanovati?
22.3.2007 10:35:49   
Meggi
 ma bi mogl, men jo pokaže ko jo nalimam


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kje stanovati?
22.3.2007 10:46:19   
Anonimen
Ja jaz ko sem stisnila na link, je odprlo temo v katero ravno pišem.. user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 12:03:55   
baguSka
To je včerajšne naše stanje?

Čakam vaše komentarje!!!! Naj vam bo, da vidite kje in kako smo? Sam ko pa sonček posije- tist pa dobite ob priliki!!!

Vsekakor je božansko!!


Joj Meggi, cist nc se ne vid!?user posted image  Dej se enkrat probi....?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 12:05:54   
baguSka
Kaj pa se tam dela, otroke se pošilja od ene dejavnosti k drugi.


Ves, to ni cist nujno. Odvisno ce otroka to zanima.... Vsekakor je pa lazi, ce jih neki veseli, da se ti ni treba iz vasi vozt...!? Ce si na vasi, je pa mau tezi jih okol razvazat, ce se zanimajo za karkoli.... Pomoje.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 12:08:21   
baguSka
tolk mama skupnega, da boma mogle kako rečt na svežem zraku


user posted image user posted image  lahko bi ja... user posted image user posted image

jst se dons vse cutim od kidanja...

se dobr da je samo enkrat zapadl...

avto mi pa itak se vedno ne dela... user posted image

****u vas...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 12:11:27   
baguSka
evo se moje mnenje...ce bi bla midva z mojim na vajinem mestu bi DEFINITIVNO ostala v LJ...


Ojla srecka!!!!user posted image


Caki caki.... A nista vidva iz LJ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 12:15:22   
baguSka
kaj pa ce bi nasla neko tretjo resitev...ce npr.prodata tisto bajto v selu in tvoj flet in si pac kupita en flet v LJ...noo pa ba na ta nacin ubila dve muhi na en mah



ves, sva tuhtala o tem... zlo... ampak trenutno ta opcija odpade... bo treba se mal pocakat... mogoce enkrat v prihodnosti, do takrat si morava pa vseeno nekje mal zrihtat za silo... user posted image

joooj sploh ne vem... v LJ je tok vse blizu... tam je pa tok mirno in lepo... in vse najino... tezka bo... oz je... kaj pa vem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 16:09:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ojla srecka!!!!user posted image


Caki caki.... A nista vidva iz LJ????


Jep, sej glih zato pa nekak ne bi mogla zivet nekje izven lj...k tuki pri nas je res tko vse zeleno in lepo in mirno...aja, pa se pes grem loh v porodnisnico, ce nam glih avto crkne hehehe 
noo, ce bi stanovala v kaksnem blokovsem naselju, bi mogoce drugac govorila...


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kje stanovati?
26.3.2007 16:57:04   
baguSka
Aja. Sem ze misnla da si se odselila kam.... user posted image  Oz da ti narobe pise tam v profilu...

Ja sej. Ce bi mela na izbiro blokovsko naselje niti sprasevala nebi tuki gor... Tko je pa mal razlika. In sem glih zato v taki dilemi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?