|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončna očala
16.3.2007 12:25:06   
Magi*
Krstič v Leclercu, SloWatch v Hali A, Clarus v BTCju, pa moj prijetelj v Mengšu;) to so moje najbljubše optike.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:21:58   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Jz ne vem kakšna se nosijo - definitivno taka da ti pašejo user posted image Imam pa tako "srečo" da kupim draga očala 40-50 EUR (kupim jih pa vedno ko so -50%) in se potem izkažejo da so čist navadn "plastik fantastik". Eto, dons sem pa kupila totalno cheap športna očala pa so še boljša kot tista dražja "plastik-fantastik".... 

Ja tako to je. Lahko bi jih prodajali brez napisov in napise ekstra ... pa si vsak izbere kakšen in kako velik napis rabi za preseravati se. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:23:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MH0

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Jz ne vem kakšna se nosijo - definitivno taka da ti pašejo user posted image Imam pa tako "srečo" da kupim draga očala 40-50 EUR (kupim jih pa vedno ko so -50%) in se potem izkažejo da so čist navadn "plastik fantastik". Eto, dons sem pa kupila totalno cheap športna očala pa so še boljša kot tista dražja "plastik-fantastik".... 

Ja tako to je. Lahko bi jih prodajali brez napisov in napise ekstra ... pa si vsak izbere kakšen in kako velik napis rabi za preseravati se. :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam v opombo: Na mnogih očalih sploh ni napisa na zunanji strani ali pa je miniaturen.

(odgovor članu MH0)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:32:39   
brigitaa
Za moja očala se ne splača prevč odšteti, dolgoročno dokazano-slej kot prej se znajdejo v avtu na sedežu, pa pridem nazaj inhrsk pod mojo zadnjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:36:35   
Anonimen
Moj zaščitni zank so že leeetaaa sončna očala Oakley - zebrice. Zdaj so na žalost že skoraj odslužile, ker so res preživele že vse sorte prilike in neprilike.

Tako da imam trenutno nadomestna - ena za malo čez 1000 SIT iz Yella.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:39:30   
muška
Jaz imam Police očala, že enih 5 let ista- stekla bo potrebno počasi menjat, dam pa vse na dobro UV zaščito, zato sem tudi za te takrat odštela 100€. Imam pa težavo, ker imam okrogel obraz in mi posledično zelo zelo redka očala pašejo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sončna očala
16.3.2007 13:56:36   
Majabo
Splišni, te lahko prosim da me kontaktiras na zs
sej ni za verjet, ampak jaz ne znam :-)
te zelim vpr. nekaj v zvezi z vrtci

drugim se opravicujem ker takole motim user posted image

lp
Majabo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sončna očala
16.3.2007 14:10:16   
Anonimen
Tele so mi dobre:

Pa tele:

Pa tele:


Bi pa takoj kupila zebrce, če bi jih še kje imeli.

A zadj pa ni slik, prek  ko sem jih lepila so pa bile. MH!!!!!!


O.K., že pišem na ZS.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 16.3.2007 14:11:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sončna očala
16.3.2007 14:24:05   
Majabo
'odgovori' mi ne dela user posted image
pa kaj sem v zono somraka padla
kar nic kar kliknem user posted image

milsim da je sel email pa naprej
sorci res, ker te nadlegujem takole

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sončna očala
17.3.2007 11:17:29   
filipinka
Najlepsa in najboljsa soncna ocala so pri nas!user posted image  Kje??? Ne smem delat reklame! Pisite na zasebno!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sončna očala
17.3.2007 11:22:06   
Anonimen
Jaz pa bom reklamo naredila user posted image

Uvaža jih moj mož, originalna Švedska stran je pa tale :

http://www.axcent.se/


(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sončna očala
17.3.2007 11:54:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*


kupi take, ki imajo dobre UV zaščite, to je najpomembneje. kot drugo pa ti morajo pasati na obraz, pa če so moderna ali ne. sicer pa ljubljančanke nosijo vse muha špegle. že skoraj malo dolgočasno.user posted image


Sploh ni res! Meni so grozne .. Cebelice letijo v nebo user posted image  

Jaz trenutno iscem po celi Lj ene pametne sportne spegle, plasticni okvir, take, ki mi pasejo in predvsem, ki mi niso prevelike (otroske tiscijo, odrasle prevelike). Tam do 50 € se dam, vec pa ne. Zdaj, dokler ne najdem nobenih pametnih, imam ene za 4€ - so ble ful neki znizane, k so ze mal razmajane, I guess user posted image  Ampak sem jih nujno rabila, ker me to sonce grozno moti.

Sem pa imela najprej ene Uvex otroske - zlomile. Pa ene iz Hervisa sem celo imela ene dve leti al pa tri in so mi lani pocile na okvirju sipce .. user posted image  Potem sem imela pa ene otroske iz DMa, ki so bile se celo znizane .. za celih 600 sit. Pa so se tudi polomile (tako, da mi jih ni skoda, ampak kaj, ko drugih nisem nasla nikjeeeeer)

Sem pa nasla ene v Outletu na Rudniku, pa v Hervisu na Vicu .. aja, pa Sport 2000 ima kr ene par lepih ocal po 45€.

LP, Ribica

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 17.3.2007 12:02:01 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sončna očala
17.3.2007 14:18:10   
Magi*
kaj je ribica? kaj ni res? rekla sem, da ljubljančanke skoraj vse nosijo muha špegle. a to ni res, al kaj? OK, zgleda že dolgo nisem bila v LJuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sončna očala
17.3.2007 14:37:19   
Bubamaraa
Imam očala od Miss sixty, ki so stala 100€, drgač mi ima pa najbolj nore oblike Alain Mikli .... tko, da te bodo naslednje .....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sončna očala
17.3.2007 14:38:31   
Seven*
Jaz pa se nikoli nisem imela soncnih ocal, razen dvoje tistih, iz NewYorkerja. user posted image user posted image user posted image user posted image Si pa res zelim kaksna sexy in nova. Te ki ste prilepile so za sline cedit.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sončna očala
17.3.2007 14:50:37   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

Imam očala od Miss sixty, ki so stala 100€, drgač mi ima pa najbolj nore oblike Alain Mikli .... tko, da te bodo naslednje .....user posted image



Se povsem strinjam! Jaz tut kolebam, bi ali ne bi user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sončna očala
17.3.2007 15:03:10   
Bubamaraa
Kuk so pa hudeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........................res so dobre...in meni ma A.M. najbolj odštekane modele.....user posted image user posted image




jaz si jih ziher kupim.....sam denar morm nekje dobit.....user posted image user posted image user posted image


lušte si mi pa naredila......res so hude...adijo pamet....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sončna očala
17.3.2007 15:44:59   
Strawberrie Cherrie
Romana, lahko si pa skup ene kupiva, pa jih ima vsak drugi teden ena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sončna očala
17.3.2007 15:57:42   
Anonimen
Take bi jaz imela:

Pa takaj meni noče lepit slik!!!!!

< Sporočilo je popravil Splišni -- 17.3.2007 15:58:05 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sončna očala
17.3.2007 16:00:18   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Romana, lahko si pa skup ene kupiva, pa jih ima vsak drugi teden ena user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jessssssssssssssssssssssssss...........pa jih bomo mele.........user posted image user posted image user posted image (čeprav vsaka po en teden...)user posted image

sam zdej se morva zment katere???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sončna očala
17.3.2007 16:14:03   
Strawberrie Cherrie
Romana: njegove so itak v večini kulske - upam, da imaš ozek obraz user posted image

Splišni, koji program za net imaš? Če imaš Mozillo ali Opero ali kaj podobnega, boš mogla delat z img.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sončna očala
17.3.2007 16:15:45   
Anonimen
Kaj pa paše na moj okrogel obraz? Kakšna očala?user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sončna očala
17.3.2007 16:21:59   
Strawberrie Cherrie
A Od Mikli? user posted image

Nekaj takega...

user posted image

user posted image

V bistvu na okrogel obraz bi se jaz držala bolj športnih modelov. Recimo Bolle ima enih par res OK, jaz jih bom vzela ene moji mami za RD, ima ful okrogel obraz, samo tiste bollejke ji pa noro pašejo - športno eleganten model v rjavi barvi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sončna očala
17.3.2007 16:24:27   
Anonimen
Lepe,lepe.Hvala user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sončna očala
17.3.2007 17:01:14   
Anonimen
Že par let imam ene od Roland Garossa, samo takrat sem še doma živela, pa sem lahko malo več odštela zanje. Ne vem niti, kaj mi je bilo, da sem zavila h Krstiču po špegle, ker bi lahko vedela, da ne bom poceni skoz prišla. Drugače pa nikoli ne gledam na znamko, ampak izključno samo na to, kako mi pristojijo. Samo sem zelo samokritična in traja celo večnost, preden jih najdem. Verjetno imam tudi zato ena očala, dokler se ne zlomijo, potem si šele kupim druga. In upam, da se mi tale nikoli ne zlomijo, ker bom imela spet probleme najdet druga, ki mi bojo pasala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?