|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 9:12:33   
Anonimen
Evo to sem novega izvedela pri frizerju.Ne uporabljaj silikonskih kaplic,ker se na konicah zasušijo in pol pokajo in več škode narediš kot dobregauser posted image
Uporabi za konice las čičkovo olje,sicer v zelo majhnih količinah,ker je masten.
Zaščiti konice se upije v las in ga zdravi,tako se las majn cepi in se ne izsuši.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 10:13:58   
Magi*
čisto nobena žavba ne more pozdraviti lasu, ker je mrtev. lahko pa zapacka, namaže, celo zaščiti, zdraviti ga pa ne more. čičkovo olje so poznale že naše babice, je pa namenjeno bolj suhemu lasu, ker je izredno masten in las tudi obteži. gotovo je pa bolj naraven in zdrav kot kaka kemikalija.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 10:16:26   
Anonimen
Jaz nisem mislila,da bo zdej las pozdravu,amapk,da bo olje zaščitilo pred izsušitvijo in grdim in pogostim cepljenem lasnih konic,posebno za tiste,ki imamo zelo tanke in na konicah suhe lase.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 11:02:10   
tinkamiška
Ja, čičkovo olje je vredu, samo je res zelo mastno, lahko se pa uporablja tudi orehovo, se mi zdi, da je čičkovo olje za temnejše lase, orehovo pa za svetlejše, ampak nisem prepričana...user posted image

Sama sem ga uporabljala že pred leti, potem sem pa kar na baby olje prešaltala, zdej ga kr malo Izi sunemuser posted image

Imam pa zelo suhe lase in si dam olje na sveže oprane lase in si jih na rahlo potem z brisačo "sfrutiram", je brisača pol res za prat, ampak jst mam pa lepše lase poluser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 11:04:37   
Anonimen
Meni je dovolj,da mi špice k sebi spravi,da mi pol ne štrlijo kot ježkove bodiceuser posted image ne bi na vse lase,ker zgoraj pa imam še kar mastne,no se hitreje zamastijo,špice pa porazne za se zjokat.Saj bi lahko dala tudi olivno olje,pa kaj da hosim pol okoli "dišeča"in pripravljena za cvretjeuser posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 11:37:16   
Magi*
ma, neva, saj vem, da ti nisi tega mislila. sam ne boš verjela, koliko ljudi še vedno misli, da si lahko lase pozdravijouser posted image

PS: orehovo olje je po moje za temnejše laseuser posted image  vsaj v starih časih, so si lase barvali z prevretimi svežimi orehovimi lupinami. če je ktera luščila še ne zrele orehe, se bo spomnila, kako zelo črne prste imaš potemuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 12:01:27   
Anonimen
Ja ja orehi za temne lase.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čičkovo olje za lasne konice
25.3.2007 23:19:17   
TaisTa
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiškaJa, čičkovo olje je vredu, samo je res zelo mastno, lahko se pa uporablja tudi orehovo, se mi zdi, da je čičkovo olje za temnejše lase, orehovo pa za svetlejše, ampak nisem prepričana...user posted image


Pravzaprav je ravno obratno oziroma naj bi bilo orehovo olje za temnejše lase, čičkovo pa naj bi bilo nevtralno - torej za vse barve las.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?