|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončna očala
18.3.2007 20:02:07   
soncek&luna
jaz imam 4 soncna ocala.... prve so police stare ze ene 15 let (tiste z modrimi stekli), potem ene rolling (zlate) tut stare ene 12 let - cist izven mode verjetn ze... in dvoje gucci... sam nobenih ne nosim ze od nosecnosti naprej, ker imam zdaj navadna ocala gor....

so mi pa vsec od armanija

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Sončna očala
19.3.2007 9:59:28   
tinkamiška
jst mam pa ene solza oblika, ampak sploh ne vem čigava firmauser posted image sem jih kupila v eni optiki v celju, bi pa mela še ene muha očala, pa jih nikjer ne najdem, ker mam tako mali oziroma ozek obraz...pa cene so take, da me kr na rit vrže...ne vem mi je kr škoda dat toliko denarja za sončan očala, ki so čez dve leti ali pa celo čez eno že outuser posted image ja meli bi jih pauser posted image

tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Sončna očala
20.3.2007 11:50:27   
žogicanogica
Smith je ful dobra firma in sploh ne draga-neprimerljivo z Gucci ali Maxmaro-okoli 90 e pridejo.
http://www.smithoptics.com/Style_Category_29.html
Tlele je ene par modelov. Jez sem jih kupila v Kranju v optiki v Globusu-2. nadstropje.




(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Sončna očala
22.3.2007 20:15:32   
* Mateja *
Ravno danes sem si jih ogledoval v optiki, imam hmal rojstni danuser posted image user posted image !! Vse špegle so velike, mušje, cene pa prav tako. Tiste ki so mi bile všeč in so na mojo faco celo pašale so LE 180 eurov. Ni panikeuser posted image user posted image user posted image !! Bom moža pelala pogledat!!

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Sončna očala
25.3.2007 13:37:54   
African queen
Jaz imam Gucci-jeve,odštela sem 300 eur-je bilo kar nekaj popusta,ker sem jih kupila pozimi(so podobne Armanijevim,ki jih je napopala Felicity,le da moje so med roza in rjavo barvo),leče so seveda z dioptrijo.Še dobro,da je tukaj večinoma sonce in da očala dobro ponucam,nosim jih vsak dan,tukaj je namreč full močna svetloba,brez njih sploh okrog ne morem hodit! 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Sončna očala
25.3.2007 16:22:51   
pika74
Jst mam pa čist navadne... zgledajo pa kt tahujš od Guči al pa Armani... sam kupljene v H&M za jurja, če se ne motmuser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?