|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kilogrami
24.3.2007 10:02:04   
Caarmen
Punce resnično ste me pomirile.

Sem na sredini nosečnosti imam sedaj slabe 3 kg več. Ta teden sem malo bolana pa je dober kg šel dol...

Sama se veliko gibljem. V službi sem skoz na nogah z možem greva pa tudi za vikend daljše ob delavnikih pa krajše sprehode. Sem prvič noseča in moja mami me kritizira, da sem najbolj debela nosečnica...  Sedaj pa sem izvedela da bo rodila tudi naša tamlada ( menda en teden za menoj) in se je do sedaj zredila za en kg. Meni se trebuh že močno pozna. Večino hlač mi je premajhnih, ona pa se oblači čisto obično.

Vem, da je vsaka nosečnost drugačna. Najbolj me je pa prizadelo, da lastna mami spodbuja tamlado ( ki jo pozna par mesecev) kot pa lastno hči, ki jo je 9 mesecev nosila pod srčkom.

Hvala vsaj vam, da ste me pomirile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kilogrami
24.3.2007 11:57:46   
digi
He he. Za 3 kg se sekiras? Haha... No samo da se povem po porodu ase mesec ne pa sem imela se samo 2 kg plusa... pa se ta na zizah hihi.... Sedaj pa mam spet tak kot prej..... Pa sem se gibala pa vse normalno nic ekstra... braz pretiravanja... je pa res, da sem sladkorna bolnica.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kilogrami
24.3.2007 15:23:41   
lunca2
Preden nosečnostjo sem imela 53 kilogramov. Sedaj sem v 27.tednu user posted image in sem se do sedaj zredila za 7,5 kilograma. Upam, da se ne bom preveč.
Ne jem pa skoraj nič sladkarij saj nisem ljubitelj sladkega.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kilogrami
24.3.2007 19:11:54   
mojca 32
ha ha ha  PRVA user posted image sem pridelala 36 kg ha ha ha ha ja prav ste prebrale štartala sem z 49 kg na umetne popadke sem šla z 85 kg po porodu stopim na vago in jih je bilo 87kg ha ha ha  so verjetno koga še not pustil( no ja je bilo pa veliko vode) ko je sinek dopolnil 21 mesec sem imela rekordnih 100kg(potem nisem upala več stopit na vago)  NO JA  ko jih je dopolnil 3 mesece je imela mamica zavidljivih 49 kg (premalo) zato smo se zredili na 55 kg in je bilo idealno.
2user posted image   imamo 19 tednov in do sedaj pridelali 3-4 kg sem bila že kregana da je preveč ampak pravim da jim dam do 20 kg user posted image user posted image user posted image user posted image   fora preden se bom sekirala sicer pa sej gre potem z malo volje vse dol seveda pa telo le redkokaterim ostane tako kot prej če druzga ne je spremenjeno 
zato ne sekirajte se za kg
uživajte

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kilogrami
24.3.2007 20:21:10   
Anonimen
pred prvo in pred drugo nosečnostjo sem bila trlica.

* Pri 1. nosečnosti sem se na polovici zredila za 6 kil, na koncu za 17 kil. Po 6. mesecih po porodu sem spet bila kot trlica.

* Pri 2. nosečnosti sem pa zdaj na polovici s + 5 kil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kilogrami
24.3.2007 21:03:16   
Nea
Prva nosečnost: štartala 55kg, se zredila za 13kg

Druga nosečnost: štartala 57kg, se zredila za 14kg.
Zdaj pa sem -2kg, user posted image je stara 7.5 m.

V prvi nosečnosti sva s prijateljico bile 2 tedna narazen, redili sva se enako, ona je pa ves čas imela 1x večji trebuh. Ne se sekirat za kg in tamalo! Glavno da se dobro počutiš in da bo user posted image zdrav!


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kilogrami
24.3.2007 21:17:36   
beba76
  1. nosečnost + 27 kg
  2. nosečnost + 26 kg
  3. nosečnost + 9 kg (zaradi žolčne diete)
  4. nosečnost + 13 kg

Štartala sem pa prvič pri 50 kg, vsakič naslednjič pa pri 53.
Res se ne rediš samo ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kilogrami
25.3.2007 10:14:47   
sabri
Redim se o začetka, ker mi ni bilo dosti slabo, cca 2 kg na mesec, zdaj sem 36 teden in imam 15 kg plusa, ker sem se zdaj začela bolj redit. Za pogledat pa vsi mislijo, da sem kak 4-5 mesec, ker nimam dosti trebuha in se mi ne vidi, kje mam kg. Ampak imam jih, verjemite, vaga ne lažeuser posted image . Se pa ne sekiram za kg, važno da je bebica OK, jaz bom pa potem prišla nazaj na svoj tir, isto jedla seveda ampak dosti bolj migala, če ne drugega user posted image dosti večuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kilogrami
25.3.2007 11:16:31   
Drnula
30 t.... pridelala 9-10kg

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kilogrami
25.3.2007 11:19:47   
Bibyka
tehtala pri 27t.. +10kg .. me je kar groza kaj bo cez 14 dni ko se ponovno tehtam

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kilogrami
25.3.2007 11:20:07   
baja*
25. teden pa že plus 7kg.user posted image  Štartala pa sem z 53kg. Če mi pa tak paše sladko - čisto vsak dan pojem kaj čokoladnega. No, ni pa to posledica user posted image , saj sem bila že prej pravi sladkosned.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kilogrami
25.3.2007 18:37:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Caarmen

Punce resnično ste me pomirile.

Sem na sredini nosečnosti imam sedaj slabe 3 kg več.


No jaz imam pa točno (in ne slabe) 3kg več od začetka nosečnosti in sem tudi na srednini nosečnosti. Ne sekiraj se preveč. Glavo pokonci,... mame je pa treba včasih za rezervo jematuser posted image , ker ne mislijo vedno hudo, ko kakšno čudno rečejo.

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kilogrami
29.3.2007 12:41:58   
bombetka
Se mi zdi, da ste srečnice tiste, ki ne pridobivate preveč na teži :-)
Mi imamo 29tednov, teža pa je zrasla za 18kg - štartala iz 66kg / 180cm. Kaj to pomeni- veliko težje vstajanje, štorasta pa sm kot še nikoli - ta je najhujša ;-), itd...Sploh si ne predstavljam kako še bo v naslednjih mesecih.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kilogrami
29.3.2007 13:12:17   
Anonimen
bombetka - ah daj no, saj je logično! Začela si z zelo nizko težo, ne? za tvojih 180cm! zato maš pa več fore!

jaz sem začela z 78kg, mam 176cm, sedaj sem na +3kg v 17. tednu. Prva nosečnost katastrofa. začela z nizko težo 65kg, ob porodu 88kg. serm se fejst redila ja, nič nisem gledala.

(odgovor članu bombetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kilogrami
29.3.2007 13:34:18   
bombetka
Jst tut nč ne gledam - kar mi paše si vzamem....je pa res da se moram privaditi pa mi nikakor ne uspe - na majhne količine hrane...nisem vajena tega pritiska na organe, včasih pa če bi lahko, bi pojedla tri obroke naenkrat ;-) samokontrolo bo treba uvest pr men :-)
Hujšala pa bom že potem...čeprav me mal malce zmrazi ko vidim cifro na tehtnici...- nisem vajena...še...

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kilogrami
29.3.2007 15:03:50   
barby113
Meni se tudi zdi da samo lezem narazen. Res pa je, da da se mi v glavnem veča samo trebuh in sem do zdaj 20t pridelala 5kg mislim, da je to normalno ampak v službi mi babnice govorijo joj kaki trebuh mam, tako da se že kar sekiram. Sem pa precej suha po naravi. 

(odgovor članu bombetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kilogrami
29.3.2007 18:45:05   
FruityTango
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Ah, jaz sems e pa zredila samo za 33 kg.user posted image


In je čist ok user posted image  user posted image , ne pa ko se nekatere pritužujejo kaj ga serjemo s kilažami.
Najhujš je gledat anoreksične nosečke, ki skrbijo za linijo med nosečnostjo  user posted image
Razumem če imaš težave s slabostjo in tako, samo, če načrtno skrbiš za postavo med nosečnostjo... tiste bi pa v rit sunla

Sama sem tud bolj pri vitkih, predvsem zato ker sem visoka, pa sem pridelala 22kg do sedaj, do roka imam še nekaj dni... pa tud če dobim še kak kg.... pa kaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kilogrami
29.3.2007 18:51:28   
Anonimen
Jaz ne vem kako ampak v 31.tednu sem jih pridelala 13 kg. Kaj še bo.user posted image . Mi je pa prav čudno, ker ne jem veliko pa gre tako hitro gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kilogrami
29.3.2007 21:07:36   
AnaB.
Razumem če imaš težave s slabostjo in tako, samo, če načrtno skrbiš za postavo med nosečnostjo... tiste bi pa v rit sunla


Hm, veš kaj FruityTango, kar sama sebe suni. Če gledaš, kaj ješ, ne glede na to, ali si noseč ali ne, ni s tem popolnoma nič narobe, ker to preprosto pomeni, da skrbiš za svoje zdravje. Če pa ješ vse povprek, brez vsake mere, ne samo, da škodiš sebi, ampak tvegaš, da se rodi pretežek otrok, za kar pa vsi vemo, da no ok.
Da ne bo pomote ... in da me ne bo katera narobe interpretirala, sem absolutno proti načrtnemu hujšanju v nosečnosti, a proti prehranjevanju z glavo pa nikakor.
Če nekdo pazi, kaj poje in se ne nažira sladkih in predvsem mastnih jedi, s tem posledično pazi tudi na svojo postavo. Je to narobeuser posted image  Lepo te prosim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kilogrami
30.3.2007 14:30:44   
iwa
Sm v 33tednu, pa mam +9,5....glavno je da je z user posted image vse lepo in prav, kile pa itak grejo gor in pol tud doluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kilogrami
30.3.2007 14:42:26   
Anonimen
jaz sem se na začetku veselila, da se ne bom tako razlezla kot prvič (+24 kg).
pa mi očitno le ne gre tako fajn. user posted image  zdaj sem v 24. tednu, pa imam skoraj +10 kg.
pa še zdi se mi, da vaga vsak dan več kaže. se sploh ne bom več tehtala.

(odgovor članu iwa)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kilogrami
30.3.2007 22:44:24   
pupi
Helo ženskice!
Res ne razumem zakaj se nekatere toliko sekirate zaradi prevelikih kilogramov pa kaj ni najpomembneje da so naši pikeci zdravi natežo pa bomo že po nesečnosti gledale!!!!!!
Jaz sem v 24 tednu z 5kg več. Štartala pa sem z 66 pri 180 cm, no vmes sem še padla na 65kg in to držala do 16 tedna, zdaj pa se mi zdi da je tehtnica kar nahitro poskočila na 70 kg, pa kaj saj še mam fore za 7kg user posted image !
Nena sekirajmo še zaradi hrane saj mamo osatlih skrbi že dovolj, če pa je papica tak dobra user posted image !!
Uživajte, čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kilogrami
30.3.2007 23:17:03   
majas
Tudi jaz se strinjam - zakaj se obremenjujete? Saj morajo vaši pikeci zrasti.
Sicer sem se jaz celo nosečnost zredila samo 9Kg a sem jedla in jedla... pa sem si govorila, kako bo moj otrok suhcan-ja ja sem se uštela. Je prišlča prava "bajsika" ven...

Jejte in se ne obremenjujte...ampak uživajte v nosečnosti ker je to en izmed najlepših trenutkov.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kilogrami
31.3.2007 10:57:16   
Anonimen
10 kg v osmih mesecih.

Standardne postave, jedla sem redno in v popolnoma normalnih količinah za eno odraslo žensko.

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kilogrami
31.3.2007 12:05:54   
MIASE
hej! jaz sem se na začetku do 6.mesca zredila kar dost 8 kg, s tem, da sem se ve enem mescu 5 kg (5.mesec) zdej sem v 34 tednu in sem pridelala vse skupaj 12 kg. V zadnjem mescu sem se zredila 1 kg. Drugače nisem ne suha ne debela, nekaj srednjega....po izračunih glede na mojo višino in težo(pred nosečnostjo) naj bi bilo normalno od 12-16 kg. LP

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?