|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:58:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pa še to..v zvezi veš kaka so pravila igre. Moj lubi ve kaj ga čaka, če me prevara in da mu ni pomoči. Tako da ne bi bilo presenečenje za njega da ga vržem ven.user posted image


no evo.. torej če te bo varu.. bo vedu, da v bistvu hoče letet user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:58:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se ne das...user posted image

Dvomim potem, da se bova midva porocila...user posted image

Sreeeeckaaaaa!!!!!user posted image user posted image user posted image

Sem hotla napisat, da se kar Tjazija drz...

Ampak imam obcutek, da se tud on ne bo hotel porocit s tabo...user posted image



PA deeeejj nooo...

vsaj do fantovscine zdrz.. user posted image user posted image user posted image  po pa kukr hocs.. :))) user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:59:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


kaj pa bi najraje vidu.. da ti delam? user posted image user posted image

Kaj mas rad? user posted image user posted image user posted image user posted image


najprej morš izpolnit pogoj.. da imaš vsaj tako dobro rito kot moja.. pol se pa naprej pogovarjava..

aja.. pa dlake so seveda forbiden..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:00:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

no evo.. in lezbijke tehnično ne morejo varati..

Clintona so npr. oprostili tožbe, da je varal svojo ženo, ker mu je Monika Levinsky samo oralno obdelala tiča..

torej.. lezbijke niso fizično zmožne varanja.. user posted image


pa tud ce bi ble, bi bli vi muskarci se presrecni, da vas je partnerka z bejbo, a ne a ne...sam bi se po glav tolkli, k niste bli zravn hehehehe

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:00:30   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pa še to..v zvezi veš kaka so pravila igre. Moj lubi ve kaj ga čaka, če me prevara in da mu ni pomoči. Tako da ne bi bilo presenečenje za njega da ga vržem ven.


no evo.. torej če te bo varu.. bo vedu, da v bistvu hoče letet


S pospeški bi leteluser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:02:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


S pospeški bi letel



ti sam reč.. pridm pomagat kufre metat user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:06:04   
Taula

S pospeški bi letel



ti sam reč.. pridm pomagat kufre metat


A misliš da sem tolk nora, da bi mu še pakirala stvari? Kar sam bi si jih..ali pa bi vse podarila v dobrodelne namene v kolikor jih ne bi želel sam odstraniti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:07:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


pa tud ce bi ble, bi bli vi muskarci se presrecni, da vas je partnerka z bejbo, a ne a ne...sam bi se po glav tolkli, k niste bli zravn hehehehe


Oooooo... bi se ze nekak spogajal.. da bi lahk gledal ta show.. user posted image user posted image user posted image

In pol bi se nam kej ZGODIL! tm dol.. user posted image user posted image

Oz. neeeee.. bi tko pri polni zavesti!! pogledal proti svojmu ticu in rekl.. "Vstan hitr.."! in to bi se pol NARDIL!! user posted image user posted image user posted image
najprej bi tko cist mirno caku.. in caku... in pol k bi dubu zavesten ukaz.. FIIIJUUUUU V LUFT! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:10:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


pa tud ce bi ble, bi bli vi muskarci se presrecni, da vas je partnerka z bejbo, a ne a ne...sam bi se po glav tolkli, k niste bli zravn hehehehe


Oooooo... bi se ze nekak spogajal.. da bi lahk gledal ta show.. user posted image user posted image user posted image

In pol bi se nam kej ZGODIL! tm dol.. user posted image user posted image

Oz. neeeee.. bi tko pri polni zavesti!! pogledal proti svojmu ticu in rekl.. "Vstan hitr.."! in to bi se pol NARDIL!! user posted image user posted image user posted image
najprej bi tko cist mirno caku.. in caku... in pol k bi dubu zavesten ukaz.. FIIIJUUUUU V LUFT! user posted image user posted image


lol...rofl...lmao

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:13:42   
baguSka
pa tud ce bi ble, bi bli vi muskarci se presrecni, da vas je partnerka z bejbo, a ne a ne...sam bi se po glav tolkli, k niste bli zravn hehehehe


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:16:05   
baguSka
ti sam reč.. pridm pomagat kufre metat


kok si ti cudn... za svojo vezo se nebi trudil, za eno **** bi pa takoj skocu in zacel kufre metat...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:16:09   
Anonimen
aja, Zahi, eno vprasanje...a ce bi te tvoja draga z zensko...bi to sploh smatru kot varanje? al bi ti mogla predhodno povedat, pa bi blo pol ql? al tega niti pod razno ne odobravas?user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:17:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti sam reč.. pridm pomagat kufre metat


kok si ti cudn... za svojo vezo se nebi trudil, za eno **** bi pa takoj skocu in zacel kufre metat...user posted image


ni več veze če je varanje .. user posted image

bi bil pa vesel če mi kdo takrat pomaga kufre metat... bi se bol počuti user posted image  zato sm pač ponudu pomoč user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:17:50   
baguSka
ce se po cudezu zgodi, da se midva porociva... in bom jaz potem tista... bi definitvno moral zacet odobravat tebe in mane... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:18:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

aja, Zahi, eno vprasanje...a ce bi te tvoja draga z zensko...bi to sploh smatru kot varanje? al bi ti mogla predhodno povedat, pa bi blo pol ql? al tega niti pod razno ne odobravas?user posted image


moja draga bi bila vesela če bi vse skupaj mal skakal.. tko, da.. to ne smatram kot varanje user posted image  ker je povedala.. pa še zravn bi lahko bil user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:18:59   
Anonimen
SKRENULI STE S PUTA!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:20:54   
baguSka
to ne smatram kot varanje ker je povedala.. pa še zravn bi lahko bil


kaj pa ce bi blo vse isto, samo da bi to bil moski!? potem tud nebi blo varanje??user posted image

al je tako, da ji z zensko odobravas z moskim pa nikakor!?user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:21:42   
baguSka
SKRENULI STE S PUTA


aja? sem mislila da je debata se vedno o varanju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:22:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

aja, Zahi, eno vprasanje...a ce bi te tvoja draga z zensko...bi to sploh smatru kot varanje? al bi ti mogla predhodno povedat, pa bi blo pol ql? al tega niti pod razno ne odobravas?user posted image


moja draga bi bila vesela če bi vse skupaj mal skakal.. tko, da.. to ne smatram kot varanje user posted image  ker je povedala.. pa še zravn bi lahko bil user posted image


aaaa zoooooo...kaj pa ce ne bi "smel" bit zraven...hypothetically speaking...bi ti blo se vseen ql?



(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:23:00   
vista
Z zanimanjem prebiram raznorazna mnenja odkar je tema na forumu. Pa bom dodala še svoje izkušnje :
 
Lahko povem svojo zgodbo, svoje občutke, mogoče ti bodo v pomoč.
 
Sumila sem, da me vara. Pa vsakič, ko sem ga vprašala, dobila negativen odgovor…razen enkrat, ko se je zlomil in priznal.
Razumem tvoj bes, bolečino. Vem kako boli, vem kako te hoče dobesedno raztrgati. Kričal bi, kričal, če bi le pomagalo. Ne veš kje si, kaj se dogaja, svet se vrti nekontrolirano, ti si pa nekje vmes, zmeden, žalosten, prizadet. Svet se ti podre. Izginejo vse predstave, spoznaš, da si živel v laži. V lažnem upanju, da si nekomu dovolj pomemben.
 
Nikomur ne privoščim te bolečine, ker jo sama predobro poznam. Zato bi ti z veseljem pomagala. Pa ti lahko le rečem…čas zadevo omili. Pozabiš ne, oprostiš morda, navadiš se pa vsekakor.
 
Kaj narediti sprašuješ? Jaz sem ga prosila, da se vrne, moledovala, SE PONIŽEVALA, njegova dejanja poizkušala pozabiti. Imela sem ga tako rada, da ga nisem želela izgubiti. Vse bi naredila, da ostane z mano. JAZ! PREVARANA! Halo?!?!? Kdo bi moral koga tukaj prosit?!?!
 
Fant se je odločil za drugo. In SUPER je bilo tako. Ker jaz, kljub vsej neizmerni ljubezni do njega, nikakor nisem uspela izgubiti slike izpred oči. Njega in nje. Ponavljala se je vseh možnih variacijah. Vprašanja: zakaj sem mu tako malo pomembna, zakaj naju je prodal, zakaj je nekdo več kot jaz?!?!?
 
Ko si nehaš postavljati ta vprašanja, je lažje. Lažje preboleti prevaro. Pozabiti ne.
 
Leto dni sem potrebovala, da sem izgubila negativne občutke. Da sem se nehala obremenjevati. In zaživela.
 
Danes na to gledam kot, da se ni zgodilo meni. Nisem jezna nanj, njuna slika – sploh več ne vem kako izgleda!
 
Se pa prekleto dobro spomnim bolečine. Ne želim je več…in upam, da je ne bo.
 
VSO SREČO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:23:12   
baguSka
SKRENULI STE S PUTA!


Drugac je pa tud tale stavek zelo primeren za tole temo.... Ker baje da tisti ki varajo vedno mal skrenejo s puta... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:24:07   
Anonimen
Zahi..

Kaj pa ce bi tista bejba... k bi bla s tvojo bejbo.. se enga tipa zraven prpelala?

A to bi ti blo ql? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:24:16   
Anonimen
didaskalije----> srecka pripravlja teren...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:28:19   
Anonimen
don't take me seriously...hormoni in te sceneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 14:29:26   
baguSka
don't take me seriously...


user posted image ... aja... sm pozabla... jst sm pa ze upala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?