|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:30:44   
Anonimen
seveda je pa najelegantnejsi in najbolj simpl nacin kar vrect pusko v koruzo...mnogo lazje kot pa it preko sebe...

ejj lubica, ves, da vedno s tabo drzimuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:32:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Da pa si skupaj samo zaradi otrok, čeprav se ne maraš..lepo vas prosim, sej otroci niso neumni.


Mal sta zgresila moj point.

Jaz hocem povedat, da bi se lahko imel se vedno rad. Vsaj probas lahko. Ampak vidva se niti potrudila nebi. To je tisto, kar je zalostno.... Zelo. In to je prav tako egoisticno. U bistvu se bolj.

Z vsem ostalim se pa strinjam.


ne moreš imet nekoga rad ki tebe nima.. čeprav PO DEJANJU govori nasprotno.. je že prej dokazal ta te nima dovolj rad..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:33:07   
Anonimen
KOSILOOOOOO user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:33:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vidva sta pac nacela: ce mi je on to storil, zakaj potem jaz nebi...user posted image  se slabse!!!


ne.. zgrešila si point user posted image

on je prevaral.. od takega človeka takoj stran.. te nima rad.. in te bo še prizadel..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:35:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Noo to pa se ne cist strinjam.. Je pomembno da sta skupi.. za otroke.. ne pa da mamo ali oceta otroci vidijo samo vsak drugi vikend..

Oziroma pomebno je.. da je prisotna zenska in moski.. ni nujno, da je ravno pravi bioloski oce.. ali mama.. Pac mora bit ravnovesje med M in Z.

Seveda je bolje, da sta narazen.. kot da se kregata.. in to prenasata..  ampak za otroke se vedno zelo slabo..



torej.. če se kregata potem je bolje da sta narazen ne? ..

taka zveza je pa obsojena na kreganje.. saj bo za vsak šmorn pač pogreta župa za nazaj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dvomim.. da bos lahk..

Ko te jst tko lepooo pogledam.. pa mal pomiziknem.. te bo zlomil.. in pol bos cist drugac tuki govoru..


user posted image user posted image user posted image

Full zanimivo tole...user posted image

Najprej se pecava midve s srecko...
Potem se porocava midva z Zahijem...
In sta Tjazy in srecka najini prici...
Zdej se pecata ze Zahi in Tjazy...

user posted image user posted image user posted image  Cela norisnica...

Kaj ko bi se mi enkrat dobili in pogruntamo kdo h komu pase!?user posted image


nc, jst vzamem tebe hehe

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:38:12   
baguSka
saj bo za vsak šmorn pač pogreta župa za nazaj..


itak da bo, ce si tak clovek, da ne znas it preko sebe.. ampak za vsako ceno trdis, da ti je ta clovek zaril noz v hrbet in mu moras ti potem to nazaj delat...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:38:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ste opazili, da bolj ko o vsem tem govorite, bolj tolerantni postajate? Pa to ni prav. Mislim, da odrasli in odgovorni ljudje morajo odgovarjati za posledice svojih dejanj.


itak... kle veliko ljudi gleda tako, da.. saj je blo samo enkrat.. sej ne bo več.. sej me ma še zmer rad.. bla bla.. pa žal ni tako.. NIMA te rad, ker je to šel počet.. mogoče je zdaj videl, da mu njegova ljubica ne da nekaterih stvari ki jih rabi .. in mu jih pač daješ ti.. ampak če bi ta ljubica dala tudi to.. verjemi, da nebi več tukaj pisal.. in se cmeral kako mu je žal.. gleda samo na svojo rit.. in tega ne moreš spremenit..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:39:46   
Anonimen
Drgac pa.. ce mene spomin ne vara... nas 4.. se ena fuuul d'best fantovscina caka..

Kaj je zdej s tem?  user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 30.3.2007 13:40:10 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:40:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

saj bo za vsak šmorn pač pogreta župa za nazaj..


itak da bo, ce si tak clovek, da ne znas it preko sebe.. ampak za vsako ceno trdis, da ti je ta clovek zaril noz v hrbet in mu moras ti potem to nazaj delat...user posted image


nope.. človek ki vara naredi konec veze.. s tem ker je prevaral.. simpl.. drugi partner naredi sebi samo uslugo in gre naprej.. zakaj se ubadati s tako gnilim človekom, da za hrbtom drugega to počne? .. breveze.. če nima jajc, da bi se pogovoril.. povedal mnenje.. ipd.. potem je to šibak človek.. šibki ljudje pa delajo napake skozi celo življenje.. ena izkušnja ne pomaga..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:42:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Drgac pa.. ce mene spomin ne vara... nas 4.. se ena fuuul d'best fantovscina caka..

Kaj je zdej s tem?  user posted image user posted image user posted image


jah.. slabo si organiziral vse skup.. si obljubljal nevemkakšen striptiz ipd.. pa nič od tega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:42:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dvomim.. da bos lahk..

Ko te jst tko lepooo pogledam.. pa mal pomiziknem.. te bo zlomil.. in pol bos cist drugac tuki govoru..


user posted image user posted image user posted image

Full zanimivo tole...user posted image

Najprej se pecava midve s srecko...
Potem se porocava midva z Zahijem...
In sta Tjazy in srecka najini prici...
Zdej se pecata ze Zahi in Tjazy...

user posted image user posted image user posted image  Cela norisnica...

Kaj ko bi se mi enkrat dobili in pogruntamo kdo h komu pase!?user posted image


nc, jst vzamem tebe hehe


No pol pa men sam se Zahi ostane.. ****t ga.. Zahiiiii.. ocitno se bo ZGODIL!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:43:43   
baguSka
on je prevaral.. od takega človeka takoj stran.. te nima rad.. in te bo še prizadel..


simpl kot pasulj a ne... kako si lahko tako zelo preprican, da te ta oseba nima vec rada user posted image  Nooo? ne mores bit!!!!! ti si pac tega prepricanja ja... ker nimas cisto razpucanih pojmov glede tega, da se to lahko pripeti prav vsakemu tudi tebi... in se posebno takim se to lahko zgodi... ker zarecenga kruha se najvec poje... lahko pa si pri takem razmisljanju 100%, da bo tvoja partnerka tebi to skrila, ce se ji bo kadarkoli v lifu to pripetilo... in boste srecni bli naprej... ker ona bo tebe se vedno mela rada... ti pa sploh vedu ne bos... ker ona bo tebe se vedno mela rada!!! ker ce te nebi mela rada, pac nebi bla vec s tabo... sem prepricana v to... razen ce je taka, da je nagnjena k temu, da bi to skoz pocela... pa tud tega ti ne bo nikol povedala... dokler enkrat ne bos zvedu sam... takrat pa itak da bo konc... ampak se bos bunil, zakaj je to tko nardila... da je skrivala... no odgovor pa poznas...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:43:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Drgac pa.. ce mene spomin ne vara... nas 4.. se ena fuuul d'best fantovscina caka..

Kaj je zdej s tem?  user posted image user posted image user posted image


jah.. slabo si organiziral vse skup.. si obljubljal nevemkakšen striptiz ipd.. pa nič od tega user posted image


Kukr se jst spomnim.. se nisva uspela zment..

ti si hotu svojo bodoco prevarat.. tm z enimi.. he he user posted image user posted image

jst sem te pa prepriceval ,da nama bo boljs.. ce ostaneva zvesta.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:46:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dvomim.. da bos lahk..

Ko te jst tko lepooo pogledam.. pa mal pomiziknem.. te bo zlomil.. in pol bos cist drugac tuki govoru..


user posted image user posted image user posted image

Full zanimivo tole...user posted image

Najprej se pecava midve s srecko...
Potem se porocava midva z Zahijem...
In sta Tjazy in srecka najini prici...
Zdej se pecata ze Zahi in Tjazy...

user posted image user posted image user posted image  Cela norisnica...

Kaj ko bi se mi enkrat dobili in pogruntamo kdo h komu pase!?user posted image


nc, jst vzamem tebe hehe


Ejj srecka.. pa sej se bomo lahk pol mal zamenjal.. a ne?! user posted image user posted image  k jst bom mel Zahija kmal dost.. se mi zdi.. :))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:47:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

on je prevaral.. od takega človeka takoj stran.. te nima rad.. in te bo še prizadel..


simpl kot pasulj a ne... kako si lahko tako zelo preprican, da te ta oseba nima vec rada user posted image  Nooo? ne mores bit!!!!! ti si pac tega prepricanja ja... ker nimas cisto razpucanih pojmov glede tega, da se to lahko pripeti prav vsakemu tudi tebi... in se posebno takim se to lahko zgodi... ker zarecenga kruha se najvec poje... lahko pa si pri takem razmisljanju 100%, da bo tvoja partnerka tebi to skrila, ce se ji bo kadarkoli v lifu to pripetilo... in boste srecni bli naprej... ker ona bo tebe se vedno mela rada... ti pa sploh vedu ne bos... ker ona bo tebe se vedno mela rada!!! ker ce te nebi mela rada, pac nebi bla vec s tabo... sem prepricana v to... razen ce je taka, da je nagnjena k temu, da bi to skoz pocela... pa tud tega ti ne bo nikol povedala... dokler enkrat ne bos zvedu sam... takrat pa itak da bo konc... ampak se bos bunil, zakaj je to tko nardila... da je skrivala... no odgovor pa poznas...


še kar ne gre? user posted image

varanje NE! .. pa konec.. vezo končat prej.. pa se ****art po želji.. ko si "vezan" se tega ne dela.. zgodit se pa jasno ne more.. lahko se samo naredi..

če bo pa moja to men skrivala.. je pa šibka oseba..in me dejansko ne more met rada da tako stvar skriva.. in zakaj bit z nekom ki ti stvari prikriva.. ? user posted image

vsak ki pa vara.. se pa enkrat nasadi.. in ga dobijo.. tako ali drugače.. tko, da.. take ljudi je pač treba dat na stranksi tir.. naj se najdejo skupaj.. in se varajo po želji .. ker bo vsem prav.. da je pač varanje del vsakdana in da se to kr zgodi user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:48:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Kukr se jst spomnim.. se nisva uspela zment..

ti si hotu svojo bodoco prevarat.. tm z enimi.. he he user posted image user posted image

jst sem te pa prepriceval ,da nama bo boljs.. ce ostaneva zvesta.. user posted image user posted image


pol pa kr začni s pripravami... ena poroka bo že.. konckoncov pa najina user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:51:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dvomim.. da bos lahk..

Ko te jst tko lepooo pogledam.. pa mal pomiziknem.. te bo zlomil.. in pol bos cist drugac tuki govoru..


user posted image user posted image user posted image

Full zanimivo tole...user posted image

Najprej se pecava midve s srecko...
Potem se porocava midva z Zahijem...
In sta Tjazy in srecka najini prici...
Zdej se pecata ze Zahi in Tjazy...

user posted image user posted image user posted image  Cela norisnica...

Kaj ko bi se mi enkrat dobili in pogruntamo kdo h komu pase!?user posted image


nc, jst vzamem tebe hehe


Ejj srecka.. pa sej se bomo lahk pol mal zamenjal.. a ne?! user posted image user posted image  k jst bom mel Zahija kmal dost.. se mi zdi.. :))


japajade...vi2 se kr mejta
bom mela zdele ze 3 desce doma...kar je cez in cez zadost...matr sam se pes nej bo dec, pol pa jst kr spokam...na lesbos

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:53:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


pol pa kr začni s pripravami... ena poroka bo že.. konckoncov pa najina user posted image



kaj pa bi najraje vidu.. da ti delam? user posted image user posted image

Kaj mas rad? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:54:39   
Taula
Da pa si skupaj samo zaradi otrok, čeprav se ne maraš..lepo vas prosim, sej otroci niso neumni.

Mal sta zgresila moj point.

Jaz hocem povedat, da bi se lahko imel se vedno rad. Vsaj probas lahko. Ampak vidva se niti potrudila nebi. To je tisto, kar je zalostno.... Zelo. In to je prav tako egoisticno. U bistvu se bolj.

Z vsem ostalim se pa strinjam.


Jaz preko tega ne morem in nočem. Pika.
 
vidva sta pac nacela: ce mi je on to storil, zakaj potem jaz nebi...user posted image  se slabse!!!

Kaj bi mu jaz naredila točno?? Se ločila od njega ali kaj?

se strinjam.. starša ne rabita bit skupaj, da sta dobra starša..

nikakor pa ni zdravo imeti starša, ki svojo težavo prenašata posredno na otroke..


Noo to pa se ne cist strinjam.. Je pomembno da sta skupi.. za otroke.. ne pa da mamo ali oceta otroci vidijo samo vsak drugi vikend..
 
Sej se lahko vidijo z očetom mamo vsak dan. Niso obiski samo med vikendi.

Oziroma pomebno je.. da je prisotna zenska in moski.. ni nujno, da je ravno pravi bioloski oce.. ali mama.. Pac mora bit ravnovesje med M in Z.

Ja to itak..samo nekaj časa traja da prideš v novo, normalno zvezo, a se ti ne zdi.

Seveda je bolje, da sta narazen.. kot da se kregata.. in to prenasata..  ampak za otroke se vedno zelo slabo..

Kot je slabo če posluša mamo kako se dere na očeta da je le ta kurbir, da mu ne zaupa, a se ti ne zdi?
 
ste opazili, da bolj ko o vsem tem govorite, bolj tolerantni postajate? Pa to ni prav. Mislim, da odrasli in odgovorni ljudje morajo odgovarjati za posledice svojih dejanj.
 
Jaz ne.


Seveda vsak odgovarja za svoja dejanja in nosi. Tudi tisti, ki svojega partnerja vrze skoz vrata.user posted image
 
In zakaj ga je vrgel ven..pa smo spet na začetku.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:55:09   
baguSka
Se ne das...user posted image

Dvomim potem, da se bova midva porocila...user posted image

Sreeeeckaaaaa!!!!!user posted image user posted image user posted image

Sem hotla napisat, da se kar Tjazija drz...

Ampak imam obcutek, da se tud on ne bo hotel porocit s tabo...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:55:59   
Zahi
no evo.. in lezbijke tehnično ne morejo varati..

Clintona so npr. oprostili tožbe, da je varal svojo ženo, ker mu je Monika Levinsky samo oralno obdelala tiča..

torej.. lezbijke niso fizično zmožne varanja.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:56:15   
Anonimen
Kavaaaaaa user posted image


user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:56:28   
Taula
Pa še to..v zvezi veš kaka so pravila igre. Moj lubi ve kaj ga čaka, če me prevara in da mu ni pomoči. Tako da ne bi bilo presenečenje za njega da ga vržem ven.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 13:56:35   
baguSka
kaj pa bi najraje vidu.. da ti delam?

Kaj mas rad?


Samo varat ga ne... vse ostalo je dopustno!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?