|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:44:23   
norišnica
Teja, ne moti me nič. Moti me Baguska in kar neko nametano razmišljanje. Vsi ostali - hvala, ker mislite še zame. Baguska - se enkrat - če ti nekoga ljubiš, tega ne storiš ( še posebej ne načrtovano). In če ljubiš tistega, ki ti je to storil, NE MOREŠ tega izdajstva preboleti. Mi tukaj filozofiramo, svetovna zgodovina pa je nazorna, da so se zaradi takšnih stvari dogajale vojne.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:51:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Love ne pozna logike.. in ne verjamem v to., da bi bilo mozno.. da se to tako zgodi veckrat.. ce pa se to dogaja.. ce gre za izkoriscanje.. ce bi moja partnrke skoz iskala nove in nove seks partnerje..  pol tud jst bi hitr kufre spakiral.. brez skrbi.. Dokler pa je iskrenost.. pa jih ne bi..



hahahaha.. .izjava leta...

dokler me samo enkrat vara je iskrena.. če me večkrat pa leti.. hahahaha...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:52:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: norišnica

če ti nekoga ljubiš, tega ne storiš ( še posebej ne načrtovano). In če ljubiš tistega, ki ti je to storil, NE MOREŠ tega izdajstva preboleti. Mi tukaj filozofiramo, svetovna zgodovina pa je nazorna, da so se zaradi takšnih stvari dogajale vojne.



točno tako.. moja logika... pač ne gre.. in pika..

(odgovor članu norišnica)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:03:03   
baguSka
haha.. aja.. torej.. škoda ker nimata otrok.. ker bi pol njegovo varanje dobilo drugačno težo


Ja NE!!! Sej glih to ti ze skoz govorim!!!! To je le se eden razlogov vec, da se splaca potrudit!!!! In skoda potem tudi za drugega starsa ad je taka egoisticna ****, da bo pustil drugemu da kar odide brez besed...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:03:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: norišnica
Baguska - se enkrat - če ti nekoga ljubiš, tega ne storiš ( še posebej ne načrtovano).


Nisem cist preprican.. da je tko.. ker ko si dolgo skupi.. enkrat ljubis bolj.. drugic manj.. in takrat ko manj.. je to izvedljivo..

IZVIRNO SPOROČILO: norišnica
In če ljubiš tistega, ki ti je to storil, NE MOREŠ tega izdajstva preboleti.


Lahko.. V to situacijo se lahko vzivim.. in verjetno si zlo zalosten.. in mogoce tud jezen tko.. da verjetno lahko skenslas partnrja.. ampak potem.. cez mesec.. dvomim, da bos kr mirno spala.. ce si ga kdaj ljubila.. kot pravis.. pa ne ker bi bila se vedno tok zalostna.. ampak ker bi si se vedno zelela biti z njim..
Ce si ga ljubila.. in ce ga ljubis.. to ne more zvodenet kr cez noc.. ali cez mesec.. ali pa dva.. Ne more!


(odgovor članu norišnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:05:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Ja NE!!! Sej glih to ti ze skoz govorim!!!! To je le se eden razlogov vec, da se splaca potrudit!!!! In skoda potem tudi za drugega starsa ad je taka egoisticna ****, da bo pustil drugemu da kar odide brez besed...user posted image


samo en razlog je zakaj se ne da več.. in to je varanje.. če tisti ki vara tega ne šteka.. pol nej gre že prej stran.. brez da to naredi..

ne pustil da odide.. pomagal spokat da gre čimprej.. če je izdal celotno družino.. partnerja.. samo zato, da je vtaknil tiča za štos malo drugam.. pol naj tak človek gre čimprej.. lahko naredi še več škode..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:07:50   
baguSka
In če ljubiš tistega, ki ti je to storil, NE MOREŠ tega izdajstva preboleti. Mi tukaj filozofiramo, svetovna zgodovina pa je nazorna, da so se zaradi takšnih stvari dogajale vojne.


user posted image user posted image user posted image  Ja sej ce si preprican v to, pac tako je. Jaz nimam nic proti... Pobijte se med sabo. To je najlazja resitev za vse...

(odgovor članu norišnica)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:08:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Nisem cist preprican.. da je tko.. ker ko si dolgo skupi.. enkrat ljubis bolj.. drugic manj.. in takrat ko manj.. je to izvedljivo..



ne.. ni izvedljvo.. izvedljivo je le takrat.. ko ne ljubiš več.. ljubiš samo lastno rit.. in lastni riti potem privoščiš nekaj, kar ubije tvojega partnerja.. in da to narediš z dejstvom, da se zadevaš da bo to končalo zvezo.. je potem to brezkompromisno dejanje.. torej.. kufri..



Lahko.. V to situacijo se lahko vzivim.. in verjetno si zlo zalosten.. in mogoce tud jezen tko.. da verjetno lahko skenslas partnrja.. ampak potem.. cez mesec.. dvomim, da bos kr mirno spala.. ce si ga kdaj ljubila.. kot pravis.. pa ne ker bi bila se vedno tok zalostna.. ampak ker bi si se vedno zelela biti z njim..
Ce si ga ljubila.. in ce ga ljubis.. to ne more zvodenet kr cez noc.. ali cez mesec.. ali pa dva.. Ne more!



nikoli ne zbledi.. ostane spomin za zmeraj.. čustva pa zbledijo.. če pride človek, ki ti pokaže kaj bi moralo prazvaprav bit .. ti je kmalu jasno, da je partner ki te je varal le navadna smet..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:10:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


user posted image user posted image user posted image  Ja sej ce si preprican v to, pac tako je. Jaz nimam nic proti... Pobijte se med sabo. To je najlazja resitev za vse...


ne.. najlažje je prenehati s tako prazno zvezo.. ki enemu partnerju pomeni vse.. drugemu pa nič

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:11:15   
baguSka
samo en razlog je zakaj se ne da več.. in to je varanje.. če tisti ki vara tega ne šteka.. pol nej gre že prej stran.. brez da to naredi..


vcasih si preprican, da tega ne bos storil... in potem se zgodi, da presenetis samega sebe in storis nekaj, kar si nikoli nebi mislil... in nebi pricakoval tega od samega sebe... in se iskreno kesas... sem prepricana, da si tudi TI tisti, ki se ze kdaj presenetil tudi sam sebe... 100%-na sem da si!!! in ga ni cloveka, ki nebi...

seveda imas pa ljudi, ki so taki po naravi da to pocnejo... v takih situacijah pa ima partner vso pravico VEDET da je njegov partner tak in kaj lahko pricakuje...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:12:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja NE!!! Sej glih to ti ze skoz govorim!!!! To je le se eden razlogov vec, da se splaca potrudit!!!! In skoda potem tudi za drugega starsa ad je taka egoisticna ****, da bo pustil drugemu da kar odide brez besed...user posted image


Jst sem tu.. kr majcken razocaran zarad tega.. :(

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:14:43   
baguSka
kar ubije tvojega partnerja..


user posted image user posted image user posted image  ja sej zato pa ze skoz tole govoris!!!! ker tebe bi to ubilo!!!!

sej ne morem verjet, da se lahko tkole pustis... in da si tok mehkuzen... da se pustis ubit od svojega partnerja, ki u bistvu je u bistvu storil nekaj takega... potem res najboljse, da si das pistolo na sence... ni druge...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:16:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vcasih si preprican, da tega ne bos storil... in potem se zgodi, da presenetis samega sebe in storis nekaj, kar si nikoli nebi mislil... in nebi pricakoval tega od samega sebe... in se iskreno kesas... sem prepricana, da si tudi TI tisti, ki se ze kdaj presenetil tudi sam sebe... 100%-na sem da si!!! in ga ni cloveka, ki nebi...

seveda imas pa ljudi, ki so taki po naravi da to pocnejo... v takih situacijah pa ima partner vso pravico VEDET da je njegov partner tak in kaj lahko pricakuje...


ja.. in ko to narediš.. si presenetil samega sebe.. in pokazal koliko malo ali nič ti pomeni tvoj partner.. in ko si presenečen.. je že prepozno, da bi to popravil..

sam sem sebe večkrat presenetil ja.. sem dvignil kaj ko sem mislil, da ne bom zmogel user posted image  glede varanja se pa ne da presenetit.. se lahko samo naredi.. in ko se naredi.. si lahko potem presenečen.. ali da ti ta oseba ne pomeni tok kot ti sedanji partner.. (v tem primeru pač vso stvar skriješ.. ker ti je boljše pri sedanjem partnerju.. ampak si moral zaradi svojega egoizma probat) .. ali pa da ti je ta nova oseba boljša kot sedanji partner.. in pač odideš stran..

v vsakem primeru.. si takega partnerja noben ne želi.. ljubezen gor ali dol.. bolje najti osebo, ki je iskrena s tabo.. kot osebo ki te za hrbtom vara.. in ko jo dobijo ji je žal..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:16:46   
Anonimen
hej hej Baguska...ne bit tok huda noo

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:18:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



sej ne morem verjet, da se lahko tkole pustis... in da si tok mehkuzen... da se pustis ubit od svojega partnerja, ki u bistvu je u bistvu storil nekaj takega... potem res najboljse, da si das pistolo na sence... ni druge...


ah kje.. nasprotje mehkužnosti.. sprejet dejstvo.. mogoče trdo ampak vseeno je dejstvo.. stisnit zobe.. in jit naprej z življenjem..

pištolo si lahko pa da zdele GUILTY na glavo.. če mu bo kaj pomagalo.. ampak mislim, da ne..


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:27:44   
baguSka
hej hej Baguska...ne bit tok huda noo


sej nism... user posted image user posted image user posted image  pa vseen hvala za objem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:30:18   
Anonimen
Veš meni je lagal do zadnjega,pa vse dokaze sem imela,nikakor priznat rajši se ločit .Ker ni hotel izpasti kriv pred otroci.Zdaj smo odšli . Imel je veliko opravkov z ženskim svetom,pa sem vseeno upala da nič resnega-uštela sem se.Na tiho sem upala da bo priznal ,se opravičil ali karkoli v tej smeri. Zaradi otrok bi probala ostati če bi se dalo???Pa še poročeno si je izbral.Njuno razmerje pa traja že kar dolgo. Svoj mir imam in lažje živim.
vso srečo ti želim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:31:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Njegove ostale kvalitete, dobre lastnosti ostanejo. Varanje ne izbriše vseh teh lastnosti, samo nekatere. Ampak poanta je, da te ostale dobre lastnosti zame niso več dovolj.


Vendar za tebe domnevam, da ne bi z njim ravnala kot z gobavcem. Ce njegove dobre lastnosti tebi niso vec dovolj, logicno, da gres narazen. Vprasanje je nacina kako gres narazen.

Pa še nekaj..ni nujno da te moški prevara z lepšo, bolj uspešno žensko od tebe.user posted image


Povsem subjektivno. Za njega je vsekakor lepsa - privlacnejsa, bolj vznemirljiva, ce te ze z njo prevara, bolj uspesno... mogoce po nekih dolocilih ni uspesnejsa, vendar je vsekakor bolj uspesna pri tem partnerju, ki te prevara.... Ce v osnovi ne bi zivelo vprasanje kaj ima ona kar jaz nimam ( velja tudi za moske, ki jih zenske prevarajo) se ta vprasanja ne bi pojavljala. Stvar samopodobe in dojemanja sebe v povezavi s staliscem ko se povdarja: Meni, lepi, uspešni in "povsod" 100% ženski.....".



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:35:24   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Njegove ostale kvalitete, dobre lastnosti ostanejo. Varanje ne izbriše vseh teh lastnosti, samo nekatere. Ampak poanta je, da te ostale dobre lastnosti zame niso več dovolj.

Vendar za tebe domnevam, da ne bi z njim ravnala kot z gobavcem. Ce njegove dobre lastnosti tebi niso vec dovolj, logicno, da gres narazen. Vprasanje je nacina kako gres narazen.


Ne bi z njim ravnala kot z gobavcem, to ne. Bi pa prekinila zvezo z njim...na lepi način ali grdi. Če bi me še kar nadlegoval in prosjačil nazaj, bi verjetno mogla malo bolj grdo reči naj mi že da mir, da v miru prebolim in zaživim naprej. Če bi imela z njim otroke, bi se že zaradi njih vedla kulturno, saj bi bil še vedno njihov oče.






_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:39:53   
Anonimen
Ejj.. Zahi.. ce bi bil ti moja zena... ti pa garant kufre spakiram.. user posted image user posted image user posted image

In to ne tko tko tezko.. tezkega srca.. al kako si reku.. cist lahkega.. user posted image user posted image user posted image

Dost mam! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:40:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ne bi z njim ravnala kot z gobavcem, to ne. Bi pa prekinila zvezo z njim...na lepi način ali grdi. Če bi me še kar nadlegoval in prosjačil nazaj, bi verjetno mogla malo bolj grdo reči naj mi že da mir, da v miru prebolim in zaživim naprej. Če bi imela z njim otroke, bi se že zaradi njih vedla kulturno, saj bi bil še vedno njihov oče.



točno tako...

user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:42:14   
baguSka
Zahi Zahi... user posted image

V zivljenju naredimo marsikaj... kar nam je vsec, kar mislimo da ne bomo nikoli storili in potem to storimo, kar obzalujemo, cesar se veselimo, cesar se ne veselimo... marsikaj. In med ta dejanja spada tudi to. Pri nekaterih ja, pri drugih ne... In to SO dejanja, katere vcasih ne mores predvidet in vedet v naprej, da se bojo zgodila. Sploh ce si clovek, da nisi nagnjen k temu in ne razmisljam o tem, da bi recimo varal. Ker si preprican, da se to tebi ne more zgodit. In potem se zgodi... Kakorkoli. Se zgodi. Ker v nekem trenutku nisi dovolj mocen... in presenetis sam sebe, da nisi bil tako mocen, da bi se temu uprl. In ja. V tistem trenutku si sibek in brez hrbtenice in egoisticna svinja in ne vem kaj se vse... Vendar tisti trenutek tega ne razmisljas. Ker razmisljas drugace. In kaj naj v tisti isti sekundi pred dogodkom poklices partnerja po telefonu in reces: ti zdele sem tuki pred eno bejbo in jo bom posexu ko norca, samo toliko da ves, da ne bos potem rekla, da sem te prevaru za hrbtom user posted image  Ja itak. Te kar vidim...hehe... In ok. Ja. Ko se to zgodi potem vidis sele kaj obcutis. Nekaterim je zal, nekaterim ni. Odvisno od posameznika. Definitivno se strinjam potem s tem, da je to potrebno povedat partnerju, da bo to vedel. Da bo vedel kaj se je zgodilo. Ker potem to ne bo vec egoisticno. Ce to skrivas, to pocnes zato, da ga zascitis. Da ga ne ubijes, kot to pravis ti. Ker ce bi partner bil pripravljen poslusat, bi to pac povedal. Ker ves da bi te partner razumel...

Cisto druga zgodba pa je, ce je clovek ze po naravi tak, da rad skace cez plot in ze v samem startu veze ve, da bo to delal, potem je jasno da mora partnerju to povedat... ker ima pravico do tega da ve, kaj lahko pricakuje. In potem je odlocitev njegova, ce bo fural vezo s takim clovekom...

In ne morem verjet da pises, da bi pustil partnerko ki jo ljubis, zaradi prve trditve, ki sem jo napisala zgoraj. Ne morem verjet... Ker ce je to res, potem ne ljubis dovolj. Sploh ce imas s to osebo otroke... Zakaj biti potem isti kot partner?? Zakaj potem zaradi tega zavrt vse kar sta skupaj ustvarila?? Zakaj otrokom vzet starsa, namesto tega, da se potrudis?? Ne razumem tega... Ampak ok. Ocitno obstajajo tudi taki ljudje. Nimam nic proti. In sprejemam prav vsakega cloveka taksnega kot je... Vsi smo krvavi pod kozo. A kljub temu vsak drugace. Potrebno je samo naucit se sprejemat... kljub vsemu.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ejj.. Zahi.. ce bi bil ti moja zena... ti pa garant kufre spakiram.. user posted image user posted image user posted image

In to ne tko tko tezko.. tezkega srca.. al kako si reku.. cist lahkega.. user posted image user posted image user posted image

Dost mam! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:45:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ejj.. Zahi.. ce bi bil ti moja zena... ti pa garant kufre spakiram.. user posted image user posted image user posted image

In to ne tko tko tezko.. tezkega srca.. al kako si reku.. cist lahkega.. user posted image user posted image user posted image

Dost mam! user posted image user posted image


hehe.. tebe bi pa 100% varu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 12:47:30   
Taula

Ejj.. Zahi.. ce bi bil ti moja zena... ti pa garant kufre spakiram..

In to ne tko tko tezko.. tezkega srca.. al kako si reku.. cist lahkega..

Dost mam!


hehe.. tebe bi pa 100% varu...


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!