|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:58:41   
baguSka
In če ti nisi ljubezen njegovega lifa....kaj ti koristi to.


mogoce pa on ni preprican v to, ker se ti noces z njim pogovarjat ze 2 meseca recimo... ker si grda do njega, vendar on kljub temu caka, da se skuliras... in je v tistem trenutku zmeden in ne ve ce je on ljubezen tvojega zivljenja...user posted image  samo primer pac povem... in ja vsekakor: ce v resnici nisi vec ljubezen njegovega zivljenja, potem nima vec smisla vztrajat v taki vezi... vprasanje je samo: ali je on ljubezen tvojega zivljenja... in ce je, bi mu mogla dat to vedet ze prej, da nebi do tega niti prislo...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:01:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kje pa se je zdej zgubil moj post?? Kje so se zgubile tiste moje besede, ko sem napisala, da je partner tisti, ki se z njim skusas ze mesece pogovorit in te noce poslusat?? Ko se ze cisto na psu in si se vedno zelis biti s partnerjem, vendar je on tisti, ki ti ne omogoce pogovora?? Se vedno si ne zelis naredit konca, ker upas, da se bo partner skuliru, ampak ker se on pac noce pogovarjat in te zavraca ti cakas in cakas in cakas... in medtem tuhtas in premisljujes in misli ti begajo in ne ves vec kaj bi....?



če te partner ne posluša.. je nekaj narobe ne.. torej.. če se to ne da uredit.. te pač ne posluša več.. je čas o razmisleku.. mar ne? torej.. mogoče partnerju ni več do te veze.. saj v nasprotnem primeru bi bil se pripravljen pogovarjat in poslušat..

torej.. če pa tega noče.. nimaš več kej s takim partnerjem počet.. greš stran.. najdeš drugega.. in to je to.. ni varanja...



In v takem primeru ni nujno da se zgodi planirano varanje!!! Varanje ki ga nacrtujes!!!! Ampak spoznas neko osebo.... ki ti je simpaticna.... se zapletes v pogovor z njo.... te privlaci.... ti je zanimiva.... ti da motivacijo.... in verjetno v tistem trenutku tudi pomislis na svojega partnerja... Ampak a ti povem kaj si clovek v tistem trenutku lahko misli!? 'Ah sej me ona tud noce poslusat ze 2 meseca... me ignorira... se dere name kot na enga kretena... sej sploh ne vem vec, ce me ma se rada... sej ne vem kaj bo z nama... ' No, to je pac ena izmed vec opcij... Lahko je bilo kaj... Ampak ko je ob tebi koncno spet neka oseba, ki te poslusa, ki ti je zanimiva, ki prebudi nekaj v tebi, kar tvoj partner ze dolgo vec ne jebe... Te potegne noter!!!! Potegne te!!!! In takrat mogoce niti ne razmisljas vec o posledicah... Ampak se enostavno prepustis. In takrat se zgodi. In ne razmisljas.



točno to.. spoznaš nekoga, ki ti je v trenutku bolj zanimiv kot partner.. se zapletaš.. zapletaš.. privlačnost tukaj ipd.. ta stvar je daljšega obdobja.. ne v 2h minutah.. torej..

če pa skočiš s takim v posteljo zaradi tega ker te partner noče poslušat.. je pa to šibka stvar.. zakaj prej partnerju ne povedati, da je stvar končana.. in da je čas za odhod?

če te partner ne jebe.. greš.. simpl.. in ni varanja...




Kaksne so pa potem posledice je pa drugo. Nekatere pece vest, nekateri bi zbrisali, nekateri bi povedali partnerju, eni pa so enostavni veseli da so to naredili vendar to ostane njihova skrivnost... Kaj bojo pa potem naredili s svojim partnerjem je pa potem spet odvisno tudi od partnerja... Ljudje smo si pac razlicni. In sploh nic cudnega, glede na to koliko nas je, da ima vsak svoje vrednote.



posledice niti niso važne.. ker je samo ena velika.. veza končana user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:02:25   
baguSka
A je ne-egoisticno rect partnerki.. da bo letela s kufri ob prvi taksni 'napaki'? Je to slucjano ne-egoisticno?
Je to spostovanje partnerja? Al je to ljubezen do partnerja? Al kaj bi to blo?? !

Svet je pac taksen.. da ego imamo.. ne mormo ga kr v trenutku zanikat.. in delovat kot ga ne bi imeli.. ceprav pac tezimo k temu.. da delujemo iz drugih virov..

Sej,.. kukr hocs.. ampak jst bi tezko bil jezen na svojo partnerko.. ki bi jo imel rad.. in bi to nardila.. Bil pa bi zalosten.. kar je tudi egoisticno.. sam tega mi pa nihce ne bi zameril...

Ce vidis EGO.. pol poglej ves ego.. ne sam tistga k ti zdej pase..



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:04:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mogoce pa on ni preprican v to, ker se ti noces z njim pogovarjat ze 2 meseca recimo... ker si grda do njega, vendar on kljub temu caka, da se skuliras... in je v tistem trenutku zmeden in ne ve ce je on ljubezen tvojega zivljenja...user posted image  samo primer pac povem... in ja vsekakor: ce v resnici nisi vec ljubezen njegovega zivljenja, potem nima vec smisla vztrajat v taki vezi... vprasanje je samo: ali je on ljubezen tvojega zivljenja... in ce je, bi mu mogla dat to vedet ze prej, da nebi do tega niti prislo...


ja .. bogi on ker je mogu jit v pojstlo z drugo.. ker se doma ni dal pogovarjat..

šibko.. zelo šibko..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:05:12   
Taula
Ali si njegova ljubezen ali ne, ti ne pokaže prevara, ampak, ali jo obžaluje. rewsnično in iz srca obžaluje.
To bo pa pokazal čas.


In kako naj ti to dokaže? Jaz se tudi lahko po kolenih meče, pa jokam in stokam, pa si žile režem če to on želi, pa sem sladka kot med....in zato mi je žal resnično ali kaj? Kaj pa če mi je žal, da me je ujel pri varanju in se z mojo sladkobo trudim da me ne bi drugič ujel? Ali pa lažem in se pretvaraj da mi je tako zelo, zelo, zelo žal, da mi partner ne bi ušel?


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:06:31   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mogoce pa on ni preprican v to, ker se ti noces z njim pogovarjat ze 2 meseca recimo... ker si grda do njega, vendar on kljub temu caka, da se skuliras... in je v tistem trenutku zmeden in ne ve ce je on ljubezen tvojega zivljenja... samo primer pac povem... in ja vsekakor: ce v resnici nisi vec ljubezen njegovega zivljenja, potem nima vec smisla vztrajat v taki vezi... vprasanje je samo: ali je on ljubezen tvojega zivljenja... in ce je, bi mu mogla dat to vedet ze prej, da nebi do tega niti prislo...


ja .. bogi on ker je mogu jit v pojstlo z drugo.. ker se doma ni dal pogovarjat..

šibko.. zelo šibko..


če vidi da z meno ne more več živeti, da sem neznosna mu ni treba zato iti druge porivati. Naj pač predlaga, da se začasno razideva da bo on premislil v miru in jaz tudi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:07:11   
Anonimen
sej tu ni neke velike umetnosti, o kateri vas večina filozofira. Navedena dejstva:
  1. ljubi me in jaz sem ljubezen njegovega življenja
  2. medtem me je prevaral ( načrtno, peljal jo je na smučanje za cel dan, pa pol še za grm)
  3. imenoval jo je "srce"
  4. ljubi me ( ???????) in jaz sem ljubezen njegovega življenja

vam to gre skupaj?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:09:36   
Teja N
Nisem rekla, da je lahko. Nikakor ni lahko. In niti najmanj preprosto.
 
Pač odločit se je treba, ali želiš poskusit spet zaupat. Dokler je rana še sveža, je zelo težko. Potem mogoče postane lažje.
Jaz bi poskusila, že zaradi lepe skupne preteklosti, ki je ne bi hotela izgubiti in bi želela, da se nekoč, čeprav s prekinitvijo, nadaljuje.
 
Mislim, da je Tyazi rekel, konec lahko še vedno narediš kasneje.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:12:00   
Teja N
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Naj pač predlaga, da se začasno razideva da bo on premislil v miru in jaz tudi.


Saj to pravim, iskrenost je potrebna, magar zdaj, pozno, če je mogoče prej ni bilo dovolj.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:13:40   
Teja N
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sej tu ni neke velike umetnosti, o kateri vas večina filozofira. Navedena dejstva:
  1. ljubi me in jaz sem ljubezen njegovega življenja
  2. medtem me je prevaral ( načrtno, peljal jo je na smučanje za cel dan, pa pol še za grm)
  3. imenoval jo je "srce"
  4. ljubi me ( ???????) in jaz sem ljubezen njegovega življenja


vam to gre skupaj?


Čakaj... pa ti nisi tista anonimna, ki je začela to temo...ali pač?

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:13:41   
Taula
Jaz bi poskusila, že zaradi lepe skupne preteklosti, ki je ne bi hotela izgubiti in bi želela, da se nekoč, čeprav s prekinitvijo, nadaljuje.


Preteklost je preteklost..živimo v sedanjosti ne preteklosti.

sej tu ni neke velike umetnosti, o kateri vas večina filozofira. Navedena dejstva:

  1. ljubi me in jaz sem ljubezen njegovega življenja
  2. medtem me je prevaral ( načrtno, peljal jo je na smučanje za cel dan, pa pol še za grm)
  3. imenoval jo je "srce"
  4. ljubi me ( ???????) in jaz sem ljubezen njegovega življenja


Načrtno varanje je tole. Pika.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:13:41   
baguSka
Poglej anonimna cist 'simpl' je... vprasi se, ce mu lahko oprostis. Ce mu ne mores, potem ga pusti. Ce si dovolj mocna, se lahko poglobis, zakaj je prislo do tega. Ali je dejansko clovek, ki je nagnjen k varanju!? Ce takega cloveka ne zelis met ob sebi, potem ga pac ne met. Ce pa ves da on drugace ni tak in da si z njim drugace lahko srecna in da so vse druge vrednote mocnejse, potem pac bodi z njim se naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:15:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sej tu ni neke velike umetnosti, o kateri vas večina filozofira. Navedena dejstva:
  1. ljubi me in jaz sem ljubezen njegovega življenja
  2. medtem me je prevaral ( načrtno, peljal jo je na smučanje za cel dan, pa pol še za grm)
  3. imenoval jo je "srce"
  4. ljubi me ( ???????) in jaz sem ljubezen njegovega življenja


vam to gre skupaj?


ne.. ne gre..

to je človek brez hrbtenice.. ki je upal, da ga ne bodo ujeli.. pa so ga.. zdaj jasno si pa ljubezen njegove življenja in bla bla..

a si se kdaj vprašala.. kaj pa če ga nebi dobili?.. misliš, da bi ostalo samo pri tem.. ali bi to fural do takrat ko bi ga pač dobili? ..

in še nekaj.. človek ki to dela.. ne ljubi in ne spoštuje svojega partnerja.. zdaj lahko leze po vseh šterih da bo dokazal nasprotno..

je pa naiven tisti ki verjame, da mu je žal zaradi tega kar je naredil.. in ne zaradi tega kaj bo izgubil..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:15:38   
Anonimen
ja, na žalost

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:17:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N

Nisem rekla, da je lahko. Nikakor ni lahko. In niti najmanj preprosto.
 
Pač odločit se je treba, ali želiš poskusit spet zaupat. Dokler je rana še sveža, je zelo težko. Potem mogoče postane lažje.
Jaz bi poskusila, že zaradi lepe skupne preteklosti, ki je ne bi hotela izgubiti in bi želela, da se nekoč, čeprav s prekinitvijo, nadaljuje.
 
Mislim, da je Tyazi rekel, konec lahko še vedno narediš kasneje.


vedno težje je narediti konec.. to je to.. taka veza pa ne more obstajat.. torej.. s teškim srcem greš stran.. kasneje se itak zaveš da je to v dobro vsem..

takemu človeku pa ni več za zaupat.. prvič.. bo tudi drugič.. zakaj bi se ustavil.. saj mu je to fino.. pa še oprošča se mu..

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:18:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sej v principu se nekak strinjava.. sam jst pac dopuscam moznost.. da se to vsakemu zivemu nekoc lahko ZGODI!!!! in tudi dopuscam moznost.. da se to lahko oprosti.. ali se vec.. razume.. drugega.. tako da se niti ne zameri kej hudo.. Za nekatere je to nemogoce.. za druge tezko.. za tretje tko tko.. za cetrte.. pa cist izvedljivo.. Odvisen kolk EGO ja majo!



vsakemu se lahko zgodi, da ga partner ne spoštuje več in ga prevara.. jasno.. nikol nisem rekel, da se to ne more ZGODIT.. se pa ne more ZGODIT varanje user posted image  .. varanje pa partner naredi.. zaradi razloga v prejšnjem stavku..




1.) Ti se sprasujes.. kako lahko prevaras partnerja.. ce ga mas rad!?



seveda... to ne obstaja.. če nekoga spoštuješ.. ljubiš.. si tudi zvest.. in pika.. v vezi ne obstaja varanja.. če pa pride do tega.. je pa veza končana..



2.) Jst pa se sprasujem.. kako lahko nazenes parnerja s kufri.. v tem primeru.. ce ga mas rad..?!



s težkim srcem.. ampak tko more bit.. če partner nima tebe rad.. potem nima več poante vztrajat.. simpl.. kufri.. vrata..






A ti povem eno skrivnost.. V vsaki vezi neki ne stima.. tud ti zihr nisi izjema..  in a naj zdej kr vsi gremo narazen? Nesmisel a ne? A ni boljs.. dat at ponos.. in trmo mal na stran.. in na racun tega. .se kej naucimo in naslednic naredimo bolje? Ta tud ce nam takoj naslednjic ne rata.. bo pa v tretje.. ni panike..



seveda.. v nobeni vezi ni nič 100%.. so padci.. vzponi.. to je del igre.. jasno..
in če nekaj ne štima.. se to s partnerjom potem popravlja.. varanje pa ni več padec.. ampak konec veze.. to je samo pokazatelj, da te partner ne ljubi več v tem smislu, da bi te spoštoval.. cenil.. ampak zavesto naredi to kljub temu, da se zaveda kaj dela.. torej prizadeva partnerja na tak način..

zakaj bit s tako podlim človekom sploh še v stiku.. kaj šele odpuščati? .. ok.. odpustiš ta del, da je pač veze konec.. partner v stiski iskal rešitve ipd.. probaval drugod.. in to tudi našel.. ampak.. veza je definitivno končana.. move on! ..



Ce si tko naravnan.. ne bos nikol vedu... ce slucajno tvojo cez kaksnil 5 let.. kej prime.. in kej nardi.. Preprosto ne bos vedu.. bi pa lahko vedu.. ce bi ravnal drugace.. s temi kufri mislm.. in potem se to zlo verjetno sploh ne bi zgodilo.. Sej tko tud da se mogoc ne bo.. ampak mas pa vec moznosti, da se..



nima nobenga nič prijemat.. če pa že začne prijemat.. se pa o tem pogovarja.. reši stvar.. zakaj sploh prihaja do prijemanja.. ko se konkretno prime.. je zadeva prepozna.. in kufri jasno user posted image  ker je veza končana..



Pa to najino ne*strinjanje tuki zame nc tragicnega ne pomeni.. mi je celo vsec.. tko.. da ne bos mislu.. da sem kej jezen.. al pa kej.. Mi je cist kul.. user posted image



no sej.. nasprotja morajo bit.. če nebi blo zanimivo ne? user posted image  .. tko, da.. če teb paše varat ali bit prevaran.. go ahead user posted image  jaz mam kufre za to user posted image


ZGODI.. NAREDI.. to je men isti qrc.. !!

Pri men pa, ce pride do tega.. da bi bil prevaran.. veza ni koncana.. ce mi jasno.. pove.. zakaj je to naredila. in ce ima se interes bit z mano.. Bi prevzel del odgovornosti za to..

Dejstvo.. je.. da bi to lahko naredil.. pa tezko al pa lahko.. kufri namrec.. torej dejstvo je.. da je nimas prevec rad.. torej dejstvo je.. po tvojem.. da ni vec poante vstrajat? Zakaj torej vstrajas? Delas drugace kot pises..

Ja.. ce neki ne stima.. se to s partnerjem resuje.. ce je ta voljan poslusat.. in ce ta ne maha s kufri.. kadar mu imas nekaj takega za povedat.. To je predpogoj.. da lahko s parnerjem kaj resujes.. drugace lahko resujes samo take zadeve.. kaj bo za vecerjo.. in kater mixer bosta kupila.. kaj drugega pa tezko..

Zakaj bi bil s tako podlim clovekom se skupi.. Zato ker jo ljubis.. Si kdaj na to pomislu? In to je cist dovolj velik razlog.. ker tudi ce clovek kdaj naredi karkoli.. kar tukaj velja za slabo.. v svojem bistvu je se vedno popoln.. To da jo lubis.. bi prevagalo.. ce jo ljubis.. Samo zato. Ce pa hoces, zelis, pricakujes.. da v zameno ona tebe ljubi.. tudi tolk mocno.. potem pa je preprosto ne ljubis.. ampak gresat k pravniku in notarju in ovirata to pogodbo.. kjer napiseta se tole.. ce me pravara.. leti s kufri..


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:19:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Poglej anonimna cist 'simpl' je... vprasi se, ce mu lahko oprostis. Ce mu ne mores, potem ga pusti. Ce si dovolj mocna, se lahko poglobis, zakaj je prislo do tega. Ali je dejansko clovek, ki je nagnjen k varanju!? Ce takega cloveka ne zelis met ob sebi, potem ga pac ne met. Ce pa ves da on drugace ni tak in da si z njim drugace lahko srecna in da so vse druge vrednote mocnejse, potem pac bodi z njim se naprej.


user posted image

kako naj ve da on drugače ni tak.. saj ni bil tak.. dokler ga niso dobil.. a zdaj bo pa drugačen? user posted image user posted image user posted image

žal ne bo.. in nobene druge vrednote ni močnejše kot zaupanje v vezi.. nobene.. in če se človek ****a z drugo naokoli.. brez da to pove.. potem ni tukaj nobenega zaupanja več.. niti vredno truda spremeniti takega človeka.. raje poiskati drugo ljubezen pri kateri takih stvari ni na dnevnem redu..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:20:11   
Anonimen
Pa dobro ljudje a lahko nehate s tem razčljenjevanjem? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:20:51   
baguSka
ne.. ne gre..

to je človek brez hrbtenice..


jaz pa mislim da je tudi ona brez hrbtenice, ker se ji niti sanja ne kaj naj zdej stori... torej sta glih za skupi

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:21:21   
Teja N
Pa je zdaj pripravljen povedat, zakaj in kako je do tega prišlo...kaj mu je manjkalo , zakaj si je zaželel druge?

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:22:11   
Anonimen
jaz pa mislim da je tudi ona brez hrbtenice,


ja sevede, zdaj je ANONIMNA kriva vsega, tako kot vedno.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:22:11   
Anonimen
men se že sanja kaj moram narediti, realno to izvesti je pa prekleto težko, če verjameš, da je tisti kar si imel nekaj za do konca življenja.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:22:38   
Teja N
GUILTY, vidimo, da si na tej temi, lepo bi bilo, če bi se še ti malo oglasil.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:23:33   
Mina1
GUILTY, bodi korenjak, pa užgi z besedo na plan.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:24:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ZGODI.. NAREDI.. to je men isti qrc.. !!

Pri men pa, ce pride do tega.. da bi bil prevaran.. veza ni koncana.. ce mi jasno.. pove.. zakaj je to naredila. in ce ima se interes bit z mano.. Bi prevzel del odgovornosti za to..

Dejstvo.. je.. da bi to lahko naredil.. pa tezko al pa lahko.. kufri namrec.. torej dejstvo je.. da je nimas prevec rad.. torej dejstvo je.. po tvojem.. da ni vec poante vstrajat? Zakaj torej vstrajas? Delas drugace kot pises..

Ja.. ce neki ne stima.. se to s partnerjem resuje.. ce je ta voljan poslusat.. in ce ta ne maha s kufri.. kadar mu imas nekaj takega za povedat.. To je predpogoj.. da lahko s parnerjem kaj resujes.. drugace lahko resujes samo take zadeve.. kaj bo za vecerjo.. in kater mixer bosta kupila.. kaj drugega pa tezko..

Zakaj bi bil s tako podlim clovekom se skupi.. Zato ker jo ljubis.. Si kdaj na to pomislu? In to je cist dovolj velik razlog.. ker tudi ce clovek kdaj naredi karkoli.. kar tukaj velja za slabo.. v svojem bistvu je se vedno popoln.. To da jo lubis.. bi prevagalo.. ce jo ljubis.. Samo zato. Ce pa hoces, zelis, pricakujes.. da v zameno ona tebe ljubi.. tudi tolk mocno.. potem pa je preprosto ne ljubis.. ampak gresat k pravniku in notarju in ovirata to pogodbo.. kjer napiseta se tole.. ce me pravara.. leti s kufri..



malo si v konfliktu s svojo logiko... ne more se zgodit.. zgodi se da ti pade kozarec iz roke.. če ga vržeš v steno z namenom.. ni isto ne?

pri meni je pač tako.. če partner nima več zaupanja vame.. da mi zaupa probleme.. prizna določene stvari.. se pogovori o problemih.. potem tukaj ni več poanta vztrajati.. jo imam lahko še tako rad.. ampak vem da to nima več prihodnosti.. z varanjem je pa to samo pika na i..

če je zveza temeljena samo na enmu partnerju.. pol je ta veza brezvezna ne?.. torej.. en vara.. drugi mora oproščat ker ga ima rad.. ?? kje je tukaj logika.. veza je narejena iz DVEH partnerjev.. če en ne ljubi ve.. je nesmiselno da ljubi samo drugi.. torej.. če prvi vara.. drugi pa oprošča? .. kako si ti to predstavjlaš.. boš držal takega partnerja v neki zvezi samo zato ker ga imaš rad? .. on pa išče druge partnerje?.. to je egoizem.. in ne ljubezen...

torej.. varanje je konec zgodbe.. preprosto.. vse naprej od tega je mučenje in zavlačevanje znanega dejstva.. KONEC JE... zato pa.. končati takoj.. in si s tem prišparati izgubo časa.. oseba te ne ljubi.. sprijazni se..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?