|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:25:14   
baguSka
Ja.. ce neki ne stima.. se to s partnerjem resuje.. ce je ta voljan poslusat.. in ce ta ne maha s kufri.. kadar mu imas nekaj takega za povedat.. To je predpogoj.. da lahko s parnerjem kaj resujes.. drugace lahko resujes samo take zadeve.. kaj bo za vecerjo.. in kater mixer bosta kupila.. kaj drugega pa tezko..

Zakaj bi bil s tako podlim clovekom se skupi.. Zato ker jo ljubis.. Si kdaj na to pomislu? In to je cist dovolj velik razlog.. ker tudi ce clovek kdaj naredi karkoli.. kar tukaj velja za slabo.. v svojem bistvu je se vedno popoln.. To da jo lubis.. bi prevagalo.. ce jo ljubis.. Samo zato. Ce pa hoces, zelis, pricakujes.. da v zameno ona tebe ljubi.. tudi tolk mocno.. potem pa je preprosto ne ljubis.. ampak gresat k pravniku in notarju in ovirata to pogodbo.. kjer napiseta se tole.. ce me pravara.. leti s kufri..


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:27:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N

Pa je zdaj pripravljen povedat, zakaj in kako je do tega prišlo...kaj mu je manjkalo , zakaj si je zaželel druge?


hahaha.. kakšne naivne izjave.. kr ne morm verjet da slovenci razmišljate tako..

a zdaj bi se pa on pogovarjal.. zakaj si je želel druge?? haha... kaj ste iz marsa? user posted image

čemu se zdej pogovarjati? .. če se prej ni hotel? .. je raj vtaknil tiča v drugo.. užival s tem.. skrival to.. dokler ga niso dobil..

zdej bi pa on jokcu pa prepričeval.. da bi se pa ZDEJ rad pogovarjal.. eeee.. dragi moji.. prepozno..

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:29:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

men se že sanja kaj moram narediti, realno to izvesti je pa prekleto težko, če verjameš, da je tisti kar si imel nekaj za do konca življenja.


upam, da si zdaj videla ta tak človek NI in ne MORE bit TISTI do konca življenja.. prišparaj si muke.. zavlačevanje.. in se čimprej sprijazni, da takega prasca pač ne potrebuješ.. je mnogo boljših moških naokoli.. vzami si čas.. bodi sama s sabo.. razmisli.. in najdi kakega, ki bo cenil tebe.. in ne tebe doma.. v avtu pa tiča vun.. pa gremo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:29:51   
baguSka
kr ne morm verjet da slovenci razmišljate tako..


A ti nisi!?user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:30:18   
Taula
Pa je zdaj pripravljen povedat, zakaj in kako je do tega prišlo...kaj mu je manjkalo , zakaj si je zaželel druge?


Po toči zvoniti je prepozno, a se vam ne zdi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:30:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

GUILTY, bodi korenjak, pa užgi z besedo na plan.


če je model z malo spoštovanja do sebe.. naj raje čimprej dojame.. in požre to kar je skuhal..

pisanje tukaj je samo smešenje samega sebe.. par naivcev že lahko verjame, da mu je žal.. zakaj mu je pa žal.. pa ve samo on..


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:31:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pa je zdaj pripravljen povedat, zakaj in kako je do tega prišlo...kaj mu je manjkalo , zakaj si je zaželel druge?


Po toči zvoniti je prepozno, a se vam ne zdi.


user posted image user posted image user posted image

itak.. vas porušena.. treba poiskati življenje drugje..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:32:23   
baguSka
a zdaj bi se pa on pogovarjal.. zakaj si je želel druge?? haha... kaj ste iz marsa?

čemu se zdej pogovarjati? .. če se prej ni hotel? .. je raj vtaknil tiča v drugo.. užival s tem.. skrival to.. dokler ga niso dobil..

zdej bi pa on jokcu pa prepričeval.. da bi se pa ZDEJ rad pogovarjal.. eeee.. dragi moji.. prepozno..


Pa smo tam.user posted image

Kdo je zdej koncno zacel s pogovorom??? Ce on tega nebi naredil, bi ona se vedno bila tiho in se nebi hotela z njim pogovarjat in bla bla bla... A zdej ko ga je dobila pa bi se ona kar naenkrat rada pogovarjala z njim??? Vsaj dosegel je svoje...user posted image  Koncno se je zacela pogovarjta z njim...user posted image  Koncno ga je zacela uposteavt...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:32:27   
Teja N
Zakaj se pa NE bi pogovarjal zdaj? Ker je bolje pozno kot nikoli mogoče?
 
Mogoče sem naivna, ker upam na srečen razplet, mogoče živim v pravljici,..tudi jaz sem včasih govorila, če me prevara, je takoj konec.
 
Ampak to je bilo preden sem spoznala nekoga, ki ga ljubim tako zelo globoko, kot ga. Saj ne trdim, da mu mora vse odpustiti, nikakor. Ni ji treba odpustiti ali se oniževati.
Lahko pa poskusita, ponavljam, poskusita ponovno zaživeti skupaj, seveda si morata prej priti na jasno, če si oba še tega želita.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:34:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa smo tam.user posted image

Kdo je zdej koncno zacel s pogovorom??? Ce on tega nebi naredil, bi ona se vedno bila tiho in se nebi hotela z njim pogovarjat in bla bla bla... A zdej ko ga je dobila pa bi se ona kar naenkrat rada pogovarjala z njim??? Vsaj dosegel je svoje...user posted image  Koncno se je zacela pogovarjta z njim...user posted image  Koncno ga je zacela uposteavt...user posted image


ne.. on bi se rad pogovarjal.. beri zgoraj user posted image

ampak.. modelček je zajebu.. mogoče res človeka s katerim bi lahko kaj naredil.. nikoli se neve.. ampak.. takim je itak vseeno.. pojutrišnjem bo nova v grmu user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:34:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N

Zakaj se pa NE bi pogovarjal zdaj? Ker je bolje pozno kot nikoli mogoče?
 
Mogoče sem naivna, ker upam na srečen razplet, mogoče živim v pravljici,..tudi jaz sem včasih govorila, če me prevara, je takoj konec.
 
Ampak to je bilo preden sem spoznala nekoga, ki ga ljubim tako zelo globoko, kot ga. Saj ne trdim, da mu mora vse odpustiti, nikakor. Ni ji treba odpustiti ali se oniževati.
Lahko pa poskusita, ponavljam, poskusita ponovno zaživeti skupaj, seveda si morata prej priti na jasno, če si oba še tega želita.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   še ena - prevarana
30.3.2007 11:36:40   
Anonimen
tisti, ki so starejši od 15 let naj dvignejo roke

( halo, forum sem odprla zaradi izredne žalosti in stiske)user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:36:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N

Zakaj se pa NE bi pogovarjal zdaj? Ker je bolje pozno kot nikoli mogoče?
 
Mogoče sem naivna, ker upam na srečen razplet, mogoče živim v pravljici,..tudi jaz sem včasih govorila, če me prevara, je takoj konec.
 
Ampak to je bilo preden sem spoznala nekoga, ki ga ljubim tako zelo globoko, kot ga. Saj ne trdim, da mu mora vse odpustiti, nikakor. Ni ji treba odpustiti ali se oniževati.
Lahko pa poskusita, ponavljam, poskusita ponovno zaživeti skupaj, seveda si morata prej priti na jasno, če si oba še tega želita.


ja.. je prepozno.. žal..

in tut ja.. živiš v pravljici.. v real life-u je pač tako, da je varanje konec zaupanja.. brez zaupanja ni več veze.. kufri.. in adijo..

še enkrat.. kako lahko živiš z nekom ki te je izdal na polni črti.. in bo izdal še enkrat.. kaj pa če bi bili otroci vmes.. ali je res postavljati to na kocko zaradi egoističnega prasca ki je že pokazal svoj pravi obraz?

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:36:55   
baguSka
Zahi, ljudje smo si razlicni.... in ni potrebno vseh metat v isti kos!!!!! Mogoce pa vse ostale sodis po sebi in si v resnici ti tisti, ki to tako pocne!? Z namenom??? Hm... Mogoce s temle svojim prepricanje samo scit delas okoli sebe...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:38:21   
baguSka
forum sem odprla zaradi izredne žalosti in stiske


anonimna in kaj si pravzaprav pricakovala od nas!?user posted image  tolazbo ali nase mnenje ali kaj drugega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:38:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tisti, ki so starejši od 15 let naj dvignejo roke

( halo, forum sem odprla zaradi izredne žalosti in stiske)user posted image


no.. upam, da boš kaj dobrega odpeljala iz vsega tega.. kako izkušnjo.. in mogoče kako naivnost nekaterih, ki pač živijo v pravljicah..

bodi močna.. pojdi naprej.. slej ko prej ti bo boljše.. za dežjem posije sonce.. sonči se..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:39:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zahi, ljudje smo si razlicni.... in ni potrebno vseh metat v isti kos!!!!! Mogoce pa vse ostale sodis po sebi in si v resnici ti tisti, ki to tako pocne!? Z namenom??? Hm... Mogoce s temle svojim prepricanje samo scit delas okoli sebe...user posted image


nope.. je samo ena in edina stvar tukaj..

varanje je neopravičljivo dejanje.. in fertig..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:39:39   
Teja N
Precej starejša sem od 15 let, hvala. Kaj ti zdaj ni prav....ne slišiš od vseh tistega, kar bi rada?
 
Saj ti vendar skušamo pomagat, samo vsak na svoj način.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:40:32   
baguSka
še enkrat.. kako lahko živiš z nekom ki te je izdal na polni črti.. in bo izdal še enkrat.. kaj pa če bi bili otroci vmes.. ali je res postavljati to na kocko zaradi egoističnega prasca ki je že pokazal svoj pravi obraz?


sej ne morem verjet... in glih ce so otroci, bi se lahko se toli bolj potrudil, da ostaneta skupi, ne pa takoj brez kakrsnegakoli upanja vrzt kufrov skoz vrata in adijo... so tukaj se otroci ki imajo radi oba starsa... vedno je vredno probat za ljubeze za sreco... ker nikjer ni garancije... niti v naslednji vezi, ce se bos sploh odlocu zanjo...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:41:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Ce nekoga ljubis, ga ne nehas ljubiti v 5-ih minutah. To naredis, ce sebe ljubis veliko veliko bolj kot njega. In tisti drugi ni kriv samo za skok cez plot, temvec je kriv se za "razbito" sliko nas samih v lastnih oceh. Zdi se mi, da anonimno v enaki meri boli prevara kot jo boli dejstvo, da je s skokom cez plot njej sami pokazal drugacno sliko o njej sami, kot jo je ona ustvarjala. Slika : "Meni, lepi, uspešni in "povsod" 100% ženski se to ne more zgoditi -  pa se je." je zgovorna. Nasla se je ena lepsa, uspesnejsa in bolj 100% zenska, ki je obrnila "njenega" moskega in katero njen moski predpostavi lepi, uspesni in 100% zenski - anonimni.
Ali anonimna res globoko ljubi "svojega" Gilty-ja... dvomim. Cloveka, ki ga ljubis, ne glede na to koliko te prizadane ne pustis da spi na cesti. In tasca, ki svojega sina ne pusti domov spati. Veliko mater je tukaj. Bi poslale svojega sina na cesto, ker je prevaral svojo punco? Jaz ga zagotovo ne bi.  In prav neverjetno se mi zdi, kako se izjemno visoko mnenje o kvalitetah enega moskega v parih minutah pretvorijo v izjemno negativno mnenje o njegovih kvalitetah... samo zato ker je naredil nekaj kar nas boli? Skratka.... za anonimno in "njenega" moskega bi IMO bilo najboljse, da gresta narazen, ker IMO iz tega kar se sedaj ( po skoku cez plot) dogaja, ni videti, da obstojajo pogoji, da bi njihova zveza dosegla potrebno kvaliteto.



tocno tko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:41:23   
Taula
haha... kaj ste iz marsa?

čemu se zdej pogovarjati? .. če se prej ni hotel? .. je raj vtaknil tiča v drugo.. užival s tem.. skrival to.. dokler ga niso dobil..

zdej bi pa on jokcu pa prepričeval.. da bi se pa ZDEJ rad pogovarjal.. eeee.. dragi moji.. prepozno..

Pa smo tam.

Kdo je zdej koncno zacel s pogovorom??? Ce on tega nebi naredil, bi ona se vedno bila tiho in se nebi hotela z njim pogovarjat in bla bla bla... A zdej ko ga je dobila pa bi se ona kar naenkrat rada pogovarjala z njim??? Vsaj dosegel je svoje... Koncno se je zacela pogovarjta z njim... Koncno ga je zacela uposteavt...


Če te dejstvo da se človez izseli iz skupnega stanovanja in predlaga začasni razhod ne strezni, potem ti pa ni pomoči.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:43:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej ne morem verjet... in glih ce so otroci, bi se lahko se toli bolj potrudil, da ostaneta skupi, ne pa takoj brez kakrsnegakoli upanja vrzt kufrov skoz vrata in adijo... so tukaj se otroci ki imajo radi oba starsa... vedno je vredno probat za ljubeze za sreco... ker nikjer ni garancije... niti v naslednji vezi, ce se bos sploh odlocu zanjo...


haha.. aja.. torej.. škoda ker nimata otrok.. ker bi pol njegovo varanje dobilo drugačno težo user posted image

vedno je treba delat za ljubezen in srečo ja.. in vtikanje tiča v drugo ni dober način.. se ti ne zdi?

in če maš partnerja ki na tak način rešuje probleme.. potem si lahko zelo žalosten.. otroci pa zelo nesrečni da imajo tako sebičnega očeta..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:43:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sej v principu se nekak strinjava.. sam jst pac dopuscam moznost.. da se to vsakemu zivemu nekoc lahko ZGODI!!!! in tudi dopuscam moznost.. da se to lahko oprosti.. ali se vec.. razume.. drugega.. tako da se niti ne zameri kej hudo.. Za nekatere je to nemogoce.. za druge tezko.. za tretje tko tko.. za cetrte.. pa cist izvedljivo.. Odvisen kolk EGO ja majo!

Ti pa pac vstrajas pri tem.. da je to nedopustno.. egoisticno.. in da potem parner leti s kufri..!

Ampak zadeve je cist ista.. ejj cist ista..

1.) Ti se sprasujes.. kako lahko prevaras partnerja.. ce ga mas rad!?
2.) Jst pa se sprasujem.. kako lahko nazenes parnerja s kufri.. v tem primeru.. ce ga mas rad..?!

Torej ce po tvojem v prvi vezi neki ne stima.. pol 100% tud v drugi vezi neki ne stima..

A ti povem eno skrivnost.. V vsaki vezi neki ne stima.. tud ti zihr nisi izjema..  in a naj zdej kr vsi gremo narazen? Nesmisel a ne? A ni boljs.. dat at ponos.. in trmo mal na stran.. in na racun tega. .se kej naucimo in naslednic naredimo bolje? Ta tud ce nam takoj naslednjic ne rata.. bo pa v tretje.. ni panike..

Ce si tko naravnan.. ne bos nikol vedu... ce slucajno tvojo cez kaksnil 5 let.. kej prime.. in kej nardi.. Preprosto ne bos vedu.. bi pa lahko vedu.. ce bi ravnal drugace.. s temi kufri mislm.. in potem se to zlo verjetno sploh ne bi zgodilo.. Sej tko tud da se mogoc ne bo.. ampak mas pa vec moznosti, da se..



dobr si tole povedu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:43:30   
Taula
Luba moja, nihče ti ne more odvzeti žalosti in ti napisati čudežnega recepta, ki ti bo pomagal in ti dal srečo nazaj. Sama se boš mogla potruditi in si jo pridobiti. Kako boš zopet srečna, se boš pa tudI sama odločila.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 11:43:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

malo si v konfliktu s svojo logiko... ne more se zgodit.. zgodi se da ti pade kozarec iz roke.. če ga vržeš v steno z namenom.. ni isto ne?

torej.. en vara.. drugi mora oproščat ker ga ima rad.. ?? kje je tukaj logika..

boš držal takega partnerja v neki zvezi samo zato ker ga imaš rad? .. on pa išče druge partnerje?.. to je egoizem.. in ne ljubezen...


Ce drzis kozarec.. potem mors vedeti.. da ce pade se razbije.. torej ti ne sme pasti.. torej ga zavestno slabo drzis in neprevidno.. torej si ga vrgu po tleh.. tudi ce ti kao pade..

Se vedno je to zame isti qrc..

Love ne pozna logike.. in ne verjamem v to., da bi bilo mozno.. da se to tako zgodi veckrat.. ce pa se to dogaja.. ce gre za izkoriscanje.. ce bi moja partnrke skoz iskala nove in nove seks partnerje..  pol tud jst bi hitr kufre spakiral.. brez skrbi.. Dokler pa je iskrenost.. pa jih ne bi..


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?