|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:17:01   
Taula
Tezko reces da ljubis cloveka, o katerem ne najdes niti ene dobre besede.


Njegove ostale kvalitete, dobre lastnosti ostanejo. Varanje ne izbriše vseh teh lastnosti, samo nekatere. Ampak poanta je, da te ostale dobre lastnosti zame niso več dovolj.

Pa še nekaj..ni nujno da te moški prevara z lepšo, bolj uspešno žensko od tebe.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:19:31   
Anonimen
Pa še nekaj..ni nujno da te moški prevara z lepšo, bolj uspešno žensko od tebe.


Itak, pa vprašanje, če je sex boljši, morda le drugačen.

Mnogokrat je celo tako, da si najde potem neko brezvezno babeso, ki je čist neopazna. Mogoče ga pa dobro potegne, pa je to to.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:21:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

torej.. če greš v to.. greš zavestno v to.. torej je to egoistično dejanje..


Pa kaj potem ce je to egisticno dejanje? A  je to komu mar mogoce? Je pac egoisticno!

A je klanje zivali ne-egoisticno dejanje?
A je zalovanje.. ker je sel tvoj z drugo slucajno ne-egoisticno?
...
...
cel dan bi lahk nasteval..
A je ne-egoisticno rect partnerki.. da bo letela s kufri ob prvi taksni 'napaki'? Je to slucjano ne-egoisticno?
Je to spostovanje partnerja? Al je to ljubezen do partnerja? Al kaj bi to blo?? ! user posted image

Svet je pac taksen.. da ego imamo.. ne mormo ga kr v trenutku zanikat.. in delovat kot ga ne bi imeli.. ceprav pac tezimo k temu.. da delujemo iz drugih virov..

Sej,.. kukr hocs.. ampak jst bi tezko bil jezen na svojo partnerko.. ki bi jo imel rad.. in bi to nardila.. Bil pa bi zalosten.. kar je tudi egoisticno.. sam tega mi pa nihce ne bi zameril...

Ce vidis EGO.. pol poglej ves ego.. ne sam tistga k ti zdej pase..



(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:22:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Ampak a bi lahk midva o tem cez kaksnih 10 let mogoce? Se bova zihr boljs razumela.. :)) Lahk tud ze prej.. kdo bi vedu.. user posted image user posted image


no evo.. tko bova ja.. sam.. tut čez 10 let ne bo nič drugače user posted image  v moji glavi mislim hehe..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:23:04   
Taula
Itak, pa vprašanje, če je sex boljši, morda le drugačen.

Mnogokrat je celo tako, da si najde potem neko brezvezno babeso, ki je čist neopazna. Mogoče ga pa dobro potegne, pa je to to.


Drugače je itak, ker z to osebo nisi še seksal. Je pač nov, mogoče za nekatere bolj vznemerljiv. Če ti ga pa ena druga dobro potegne..pa nauči ženo kako ti paše in ti ga bo ona še bolje. Ne rabiš za to varati.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:25:13   
Anonimen
Za kaj ga pa moram potegnit?user posted image user posted image
Kako se pa to dela?user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:26:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

torej.. če greš v to.. greš zavestno v to.. torej je to egoistično dejanje..


Pa kaj potem ce je to egisticno dejanje? A  je to komu mar mogoce? Je pac egoisticno!

A je klanje zivali ne-egoisticno dejanje?
A je zalovanje.. ker je sel tvoj z drugo slucajno ne-egoisticno?
...
...
cel dan bi lahk nasteval..
A je ne-egoisticno rect partnerki.. da bo letela s kufri ob prvi taksni 'napaki'? Je to slucjano ne-egoisticno?
Je to spostovanje partnerja? Al je to ljubezen do partnerja? Al kaj bi to blo?? ! user posted image

Svet je pac taksen.. da ego imamo.. ne mormo ga kr v trenutku zanikat.. in delovat kot ga ne bi imeli.. ceprav pac tezimo k temu.. da delujemo iz drugih virov..

Sej,.. kukr hocs.. ampak jst bi tezko bil jezen na svojo partnerko.. ki bi jo imel rad.. in bi to nardila.. Bil pa bi zalosten.. kar je tudi egoisticno.. sam tega mi pa nihce ne bi zameril...

Ce vidis EGO.. pol poglej ves ego.. ne sam tistga k ti zdej pase..





v neki zvezi ni prostora za take vrste egoizma..

omenil si spet klanje user posted image  to mi je tok smešno.. a je bla kakšna razlika pred npr. 300 leti ko se je šlo v gozd po prašiča.. se ga zaklalo.. cela vas vesela.. vsi jedli..

zdaj je pač to v drugi obliki.. razlog je še vedno isti.. človek je meso.. in meso se more nekje dobit.. v mesnici jasno user posted image

ampak to je druga debata...

varanje je egoizem.. in tak egoizem v katerem ni ljubezni.. če odobravaš to.. potem OK .. jaz ga ne in pika user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:26:32   
Taula
 

Ti imaš
Za kaj ga pa moram potegnit?
Kako se pa to dela?


Ti imaš itak fafačke ustnice in obvladaš.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:29:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


A je ne-egoisticno rect partnerki.. da bo letela s kufri ob prvi taksni 'napaki'? Je to slucjano ne-egoisticno?
Je to spostovanje partnerja? Al je to ljubezen do partnerja? Al kaj bi to blo?? ! user posted image




to ni "napaka" .. ampak prevara.. varanje.. kaj ti ni jasno kle? user posted image

ne ni egoistično.. to je samo posledica njenega egoizma.. dobro ve kaj temu sledi.. in tako je pač v moderni zvezi :)

danes se pač ne ****a naokoli.. tako smo narejeni.. če pa se.. pa nosi posledice..

če voziš prehitro.. pa te radar ne dobi.. je OK ne.. če te pa dobijo.. boš plačal kazen.. katera stvar je kle egoistična.. prehitra vožnja? ali kazen ko so te dobili?

< Sporočilo je popravil Zahi -- 30.3.2007 10:30:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:39:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Ampak a bi lahk midva o tem cez kaksnih 10 let mogoce? Se bova zihr boljs razumela.. :)) Lahk tud ze prej.. kdo bi vedu.. user posted image user posted image


no evo.. tko bova ja.. sam.. tut čez 10 let ne bo nič drugače user posted image  v moji glavi mislim hehe..


Sej v principu se nekak strinjava.. sam jst pac dopuscam moznost.. da se to vsakemu zivemu nekoc lahko ZGODI!!!! in tudi dopuscam moznost.. da se to lahko oprosti.. ali se vec.. razume.. drugega.. tako da se niti ne zameri kej hudo.. Za nekatere je to nemogoce.. za druge tezko.. za tretje tko tko.. za cetrte.. pa cist izvedljivo.. Odvisen kolk EGO ja majo!

Ti pa pac vstrajas pri tem.. da je to nedopustno.. egoisticno.. in da potem parner leti s kufri..!

Ampak zadeve je cist ista.. ejj cist ista..

1.) Ti se sprasujes.. kako lahko prevaras partnerja.. ce ga mas rad!?
2.) Jst pa se sprasujem.. kako lahko nazenes parnerja s kufri.. v tem primeru.. ce ga mas rad..?!

Torej ce po tvojem v prvi vezi neki ne stima.. pol 100% tud v drugi vezi neki ne stima..

A ti povem eno skrivnost.. V vsaki vezi neki ne stima.. tud ti zihr nisi izjema..  in a naj zdej kr vsi gremo narazen? Nesmisel a ne? A ni boljs.. dat at ponos.. in trmo mal na stran.. in na racun tega. .se kej naucimo in naslednic naredimo bolje? Ta tud ce nam takoj naslednjic ne rata.. bo pa v tretje.. ni panike..

Ce si tko naravnan.. ne bos nikol vedu... ce slucajno tvojo cez kaksnil 5 let.. kej prime.. in kej nardi.. Preprosto ne bos vedu.. bi pa lahko vedu.. ce bi ravnal drugace.. s temi kufri mislm.. in potem se to zlo verjetno sploh ne bi zgodilo.. Sej tko tud da se mogoc ne bo.. ampak mas pa vec moznosti, da se..

Pa to najino ne*strinjanje tuki zame nc tragicnega ne pomeni.. mi je celo vsec.. tko.. da ne bos mislu.. da sem kej jezen.. al pa kej.. Mi je cist kul.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:41:03   
baguSka
torej.. če greš v to.. greš zavestno v to.. torej je to egoistično dejanje.. saj nisi vprašal partnerja kako bo to vplivalo na njega.. ali se ti ne zdi fer, da ima tvoj partner tudi rahlo težo v vsem tem? .. ali se ti ne zdi, da ima pravico da vsaj sliši in poda svoje mnenje okoli tega?


Dragi Zahi...

Kje pa se je zdej zgubil moj post?? Kje so se zgubile tiste moje besede, ko sem napisala, da je partner tisti, ki se z njim skusas ze mesece pogovorit in te noce poslusat?? Ko se ze cisto na psu in si se vedno zelis biti s partnerjem, vendar je on tisti, ki ti ne omogoce pogovora?? Se vedno si ne zelis naredit konca, ker upas, da se bo partner skuliru, ampak ker se on pac noce pogovarjat in te zavraca ti cakas in cakas in cakas... in medtem tuhtas in premisljujes in misli ti begajo in ne ves vec kaj bi....?

Jaz sem ze takoj napisala: ce si v vezi srecen in ti NIC ne manjka, sigurno ne bos varal!!!! Ga ni cloveka, ki bi to storil!!!! In takrat niti ne premisljujej o tem, da bi varal, kaj sele da bi o tem govoril partnerju. To itak potem sploh ni prevara... Hocem rect, ko je clovek srecen o tem niti premisljuje ne... Tega sploh nima na umu... Razen nas seveda tuki, ker debatiramo o tem zdele kr neki u tri krasne... user posted image

In v takem primeru ni nujno da se zgodi planirano varanje!!! Varanje ki ga nacrtujes!!!! Ampak spoznas neko osebo.... ki ti je simpaticna.... se zapletes v pogovor z njo.... te privlaci.... ti je zanimiva.... ti da motivacijo.... in verjetno v tistem trenutku tudi pomislis na svojega partnerja... Ampak a ti povem kaj si clovek v tistem trenutku lahko misli!? 'Ah sej me ona tud noce poslusat ze 2 meseca... me ignorira... se dere name kot na enga kretena... sej sploh ne vem vec, ce me ma se rada... sej ne vem kaj bo z nama... ' No, to je pac ena izmed vec opcij... Lahko je bilo kaj... Ampak ko je ob tebi koncno spet neka oseba, ki te poslusa, ki ti je zanimiva, ki prebudi nekaj v tebi, kar tvoj partner ze dolgo vec ne jebe... Te potegne noter!!!! Potegne te!!!! In takrat mogoce niti ne razmisljas vec o posledicah... Ampak se enostavno prepustis. In takrat se zgodi. In ne razmisljas.

Kaksne so pa potem posledice je pa drugo. Nekatere pece vest, nekateri bi zbrisali, nekateri bi povedali partnerju, eni pa so enostavni veseli da so to naredili vendar to ostane njihova skrivnost... Kaj bojo pa potem naredili s svojim partnerjem je pa potem spet odvisno tudi od partnerja... Ljudje smo si pac razlicni. In sploh nic cudnega, glede na to koliko nas je, da ima vsak svoje vrednote.

Nekateri grejo pac lahko preko tega, nekateri ne morejo.

Pa se to: povsem se strinjam s Tjazijem v tistem postu, ko pise temu fantu, ki je prevaral anonimno... lepo napisano in resnicno... zelo tezko je trezno razmisljat v takem stanju...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:46:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Zahi me že roke bolijo od ploskanja.user posted image user posted image



no umir se mal user posted image


Kok se ti fajn zdi....user posted image user posted image  Matr... Same obcudovalke mas tuki gor.... One pa sploh se ne vejo, da je njihov partner dans zvecer zmenjen z eno sexi bejbo... da dol pads... Aja sej res: kar ne ve ne boli.user posted image user posted image

Ejj joke.

Se pa res lahko zgodi.... ju nevr now.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:47:22   
Anonimen
One pa sploh se ne vejo, da je njihov partner dans zvecer zmenjen z eno sexi bejbo... da dol pads... Aja sej res: kar ne ve ne boli.


WTF??????????????????????????????????????user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:48:51   
Anonimen
Ja, moj je zmenjen z eno sexi bejbo. Z MANO user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   še ena - prevarana
30.3.2007 10:49:45   
Anonimen
Guilty ne upa pisat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:50:00   
Taula
One pa sploh se ne vejo, da je njihov partner dans zvecer zmenjen z eno sexi bejbo... da dol pads... Aja sej res: kar ne ve ne boli.

Ejj joke.

Se pa res lahko zgodi.... ju nevr now.


Itak da je zmenjen...z mano. Bo večer poln seksa.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:50:14   
Teja N
In zame osebno, ce bi pustila partnerja, ki je to storil, nebi mogla bit bolj sibka, kot tako, da ga pustim in pozabim. Zakaj sem potem sploh z njim, ce ga zapustim ob prvem slabem trenutku, ob prvi taki napaki, ki jo stori!? Zakaj hudica bi takoj dala roke stran in se nebi borila za ljubezen mojega zivljenja??? Ne bi mogla bit bolj sibka kot tako.
 

Baguska, tole si pa tako dobro napisala, da so mi šle vse kocine pokonci.user posted image
 
Bila sem prevarana, pred leti, a v vezi, ki se je že pošteno krhala in mi je bil to enkraten izgovor, da sem lahko naredila konec.
 
Če pa naj bi bila veza trdna in ljubezen močna, pa trdim, da se je vredno vsaj potruditi. Ne pravim, da te ne sme boleti, anonimna, vso pravico imaš, da te boli, strašno boli.
Ampak pomisli na to, kaj sta imela prej. Spomni se, kako si nanj gledala pred tem dogodkom. Si želiš, da se to ne bi nikoli zgodilo in bi lahko srečna živela naprej?
Ali te sploh ne briga več za vajino preteklost, za plane, ki sta jih delala?
 
Vem, da bi bilo še najlažje pozabit na vse, na njega, zavreči vse skupaj in štartati znova, nekoč s kom drugim. Kako preprostio bi to bilo. Ni šlo, pa kaj potem, gremo naprej, veliko je še dedcev na svetu...kajne? It po liniji najmanjšega odpora. Le zakaj bi se trudila?
 
Pa ni tako.Ne vem, jaz bi vsaj poskusila. Definitivno poiskala kako pomoč za oba - zakonskega svetovalca na primer. Pred tretjo, nepristransko osebo, ki vaju bo oba znala postavit na svoje mesto in vaju prisilila v razmišljanje o sebi in o vajini vezi, se bosta lažje pogovorila, izlila vsa svoja čustva.
 
Mogoče pa bi na to lahko gledala kot na odlično odskočno desko. Kajti v vsaki slabi stvari se skriva nekaj dobrega, in nekaj se lahko iz tega naučita oba.
Naučita se poslušati drug drugega, naučita se spet vzpostaviti zaupanje, sodelujta. Veliko veliko dela vaju čaka. naučita si zauoati najbolj skrite želje. naučita se, da nihče od vaju no popln in nikoli tudi ne bo. Se pa da z vajo popolnosti vsaj za silo približati.
 
Veliko sreče obema, kakorkoli se bosta že odločila.



_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:50:17   
baguSka
moj moz ima kvalitete zaradi katerih bi bilo vredno boriti se za najino zvezo. Ce bi naredil napako, ce bi me prevaral ( govorim o prevari, ne o varanju) ne bi mi bilo vec tako samoumevno zapustiti ga. Ce bi pa prevara povzrocila, da ne vidim nobene druge njegove kvalitete in vidim samo to "kako mi je lahko to naredil" in postane prasec, svinja po celi crti, tedaj bi ga zapustila. Pa ne primarno zato ker me je prevaral, temvec zato, ker nekaj globljega ne stima v tem primeru. Tezko reces da ljubis cloveka, o katerem ne najdes niti ene dobre besede


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to mi deli misek!!!!! koncno se v necem strinjam s tabo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:51:54   
Anonimen
Tko kot Baguska prav.. TOCNO TKO! user posted image user posted image user posted image

PAC je tko.. v praksi.. v teoriji pa lahk natoucujemo tisto.. bla bla.. nedopustno.. pa ego.. pa spostovanje..

Potem v praksi pa ves ta bluz zbledi.. v trenutku..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   še ena - prevarana
30.3.2007 10:52:42   
Anonimen
super, dajmo se vsi dol. pa ne bo nič več nikoli narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:53:04   
Taula
stori!? Zakaj hudica bi takoj dala roke stran in se nebi borila za ljubezen mojega zivljenja??? Ne bi mogla bit bolj sibka kot tako.


In če ti nisi ljubezen njegovega lifa....kaj ti koristi to.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   še ena - prevarana
30.3.2007 10:54:47   
Anonimen
stori!? Zakaj hudica bi takoj dala roke stran in se nebi borila za ljubezen mojega zivljenja??? Ne bi mogla bit bolj sibka kot tako.


ja kaj in čakati na preži, kdaj bo to znova naredil???

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:55:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sej v principu se nekak strinjava.. sam jst pac dopuscam moznost.. da se to vsakemu zivemu nekoc lahko ZGODI!!!! in tudi dopuscam moznost.. da se to lahko oprosti.. ali se vec.. razume.. drugega.. tako da se niti ne zameri kej hudo.. Za nekatere je to nemogoce.. za druge tezko.. za tretje tko tko.. za cetrte.. pa cist izvedljivo.. Odvisen kolk EGO ja majo!



vsakemu se lahko zgodi, da ga partner ne spoštuje več in ga prevara.. jasno.. nikol nisem rekel, da se to ne more ZGODIT.. se pa ne more ZGODIT varanje user posted image  .. varanje pa partner naredi.. zaradi razloga v prejšnjem stavku..




1.) Ti se sprasujes.. kako lahko prevaras partnerja.. ce ga mas rad!?



seveda... to ne obstaja.. če nekoga spoštuješ.. ljubiš.. si tudi zvest.. in pika.. v vezi ne obstaja varanja.. če pa pride do tega.. je pa veza končana..



2.) Jst pa se sprasujem.. kako lahko nazenes parnerja s kufri.. v tem primeru.. ce ga mas rad..?!



s težkim srcem.. ampak tko more bit.. če partner nima tebe rad.. potem nima več poante vztrajat.. simpl.. kufri.. vrata..






A ti povem eno skrivnost.. V vsaki vezi neki ne stima.. tud ti zihr nisi izjema..  in a naj zdej kr vsi gremo narazen? Nesmisel a ne? A ni boljs.. dat at ponos.. in trmo mal na stran.. in na racun tega. .se kej naucimo in naslednic naredimo bolje? Ta tud ce nam takoj naslednjic ne rata.. bo pa v tretje.. ni panike..



seveda.. v nobeni vezi ni nič 100%.. so padci.. vzponi.. to je del igre.. jasno..
in če nekaj ne štima.. se to s partnerjom potem popravlja.. varanje pa ni več padec.. ampak konec veze.. to je samo pokazatelj, da te partner ne ljubi več v tem smislu, da bi te spoštoval.. cenil.. ampak zavesto naredi to kljub temu, da se zaveda kaj dela.. torej prizadeva partnerja na tak način..

zakaj bit s tako podlim človekom sploh še v stiku.. kaj šele odpuščati? .. ok.. odpustiš ta del, da je pač veze konec.. partner v stiski iskal rešitve ipd.. probaval drugod.. in to tudi našel.. ampak.. veza je definitivno končana.. move on! ..



Ce si tko naravnan.. ne bos nikol vedu... ce slucajno tvojo cez kaksnil 5 let.. kej prime.. in kej nardi.. Preprosto ne bos vedu.. bi pa lahko vedu.. ce bi ravnal drugace.. s temi kufri mislm.. in potem se to zlo verjetno sploh ne bi zgodilo.. Sej tko tud da se mogoc ne bo.. ampak mas pa vec moznosti, da se..



nima nobenga nič prijemat.. če pa že začne prijemat.. se pa o tem pogovarja.. reši stvar.. zakaj sploh prihaja do prijemanja.. ko se konkretno prime.. je zadeva prepozna.. in kufri jasno user posted image  ker je veza končana..



Pa to najino ne*strinjanje tuki zame nc tragicnega ne pomeni.. mi je celo vsec.. tko.. da ne bos mislu.. da sem kej jezen.. al pa kej.. Mi je cist kul.. user posted image



no sej.. nasprotja morajo bit.. če nebi blo zanimivo ne? user posted image  .. tko, da.. če teb paše varat ali bit prevaran.. go ahead user posted image  jaz mam kufre za to user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:55:24   
Teja N
Ali si njegova ljubezen ali ne, ti ne pokaže prevara, ampak, ali jo obžaluje. rewsnično in iz srca obžaluje.
To bo pa pokazal čas.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: še ena - prevarana
30.3.2007 10:56:05   
Anonimen
Pejte na malco user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?