|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
11.4.2007 11:03:20   
tinkamiška
O Raho, fino, finouser posted image

Zdej se bojo pa menda počasi začeli pregledi ne? Katera je prva na vrsti?user posted image
Dejte mal napisat, pa lahko dopolnimo naš seznamuser posted image Jst mam pregled 7.5.

Lep pozdrav vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decembrke
11.4.2007 11:38:57   
loncica
Jaz bom dons poklicala (dela popoldne), tko, da zvečer sporočim.

user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decembrke
11.4.2007 12:00:42   
SašaL
Pozdravljene so-nosečke!

Tudi mi smo zagledaliuser posted image , tako da, če bo vse po sreči pričakujemo novega člana okoli 16.10.2007 (po mojih izračunih). Prvi pregled pa imam 24.4.2007.

Lep pozdrav vsem in čim manj slabosti....

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decembrke
11.4.2007 12:28:50   
copatek
Jaz sem sicer že napisala, ampak bom še enkrat, pregled imam 13.4. Se mi zdi zlo kmal (bom v bistvu šele v šestem tednu). A katera ve, a bom že dobila slikco mojega malčka ali ne, glede na to, da je še zlo kmal.

(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decembrke
11.4.2007 12:59:02   
andreja2000
No,jaz se še nisem naročila na pregled,ker čakam,da pikica še mal zraste in jo bomo lahko boljše videli.Morda nekje konec drugega tedna,vam javim.
copatek to pa ne vem,če že dobiš slkico,pomoje bi jo lahko-vrašaj ko ti delajo UZ.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decembrke
11.4.2007 13:54:03   
tinkamiška
andreja, mirne duše se lahko naročiš, ker te tako oni naročijo takrat, ko se že kej vidi, tako in tako je treba čakatuser posted image

copatek, jst sem šla pri prvi nosečnosti že v 5t na pregled, ker sem bila tik po histero in laparo in je takrat menda večja možnost za IMV nosečnost in sem že dobila slikicouser posted image , seveda se je videl le majhen plodek in rumenjakov jajček, v 6t pa je že utripal srček. Vendar je to odvisno do primera, do primerauser posted image

raho, boš ti dopolnila seznam ne?user posted image

pozdravljene nove sonosečkeuser posted image !

Tinka



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decembrke
11.4.2007 14:07:50   
Anonimen
DECEMBRČICE 2007

user posted image
 
1. kajča - 1. pregled: 18.04.
2. copatek - 1. pregled: 13.04.
3. lilprincess
4. upajoča
5. Tinkamiška - 1. pregled: 07.05.
6. Tasi81 - 1. pregled: 17.04.
7. MT - 1. pregled: 16.04.
8. Maja127
9. Ajtak - 1. pregled: 25.04.
10. Andreja2000
11. Vetrnica
12. Skaana
13. lončica
14. raho
15. skorpija
16. SašaL - 1. pregled: 24.04.
 
Trenutni seznam. Opomniti vas pa moram, da smo šele na polovici mesecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

jaz se bom na pregled naročila enkrat v teh dneh. No, na dva. Ker imam enega samoplačniškega G. in eno G. v porodnišnici. Enostavno sem imela v 2. nosečnosti, ki se je končala s SS tako slabe izkušnje, da sem se odločila, da bo mojo nosečnot spremljal dr. Miglar, rodila bom pa najverjetneje kar v MS, zato bom hodila tudi na preglede k svoji G. (da ne bi potem bilo kaj narobe).


(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decembrke
11.4.2007 15:59:51   
andreja2000
tinkamiška iz prejšnjih izkušenj vem,da ko bom prišla k mojemu G in povedala da sem user posted image ,bo me takoj ali vsaj drugi dan pregledal.Rada bi,da bi se že srček videl,ker se mi je že zgodilo,da niti tako daleč nisem prišla z user posted image .No,to je bilo sicer s prejšnjim partnerjem,a z zdajšnjim imam tudi 2 neuspeliuser posted image .Sedaj pa oba upava,da nama tokrat pa le uspe in da je najina pikica zdrava in nas decembra vse razveseli z svojo prisotnostjo.Po vsem tem dolgem čakanju na user posted image ,še vedno ne dojemam,da se nam je zgodil tak čudež.

lep danuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:08:32   
Skorpija
Wawawuwa punce, decembra bo pa gužva!user posted image

Jaz imam prvi pregled 19. 4., točno en mesec po transferju in upam, da bomo že kaj videli, ker je bil po 15. dneh hormon zelo nizek - ne bi si rada spet pogrizla vse nohte od čakanja... Pregled pri moji G pa imam 5 dni kasneje!

Punce uživajte, pa hvala raho, ker nisem 13. - lepo od tebe, je pa 13 srečna št., tako da bo zdaj ziher vse OK!!!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:10:05   
Skorpija
user posted image  sori raho, vidim da je vrstni red že spremenjen... zardevam do palcev na nogah!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:12:57   
Strawberrie Cherrie
Evo lanska decembrčica vam pošilja objemčke za SREČNO NOSEČNOST user posted image user posted image

Sploh pa tebi Raho user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:20:15   
loncica
Mene je naročila šele 18.5. A je to malce pozno?.
Je rekla, da se šele v 10. tednu kaj vidi.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:36:32   
Anonimen
Uh, ta je pa res malce poznauser posted image , loncica.

Skorpija, sorry. Sem prej lilprincess pozabila. Saj se bo seznam urejal datumsko, samo, da vse imamo PDP, tako da ne boš 13., ker mislim,d a boš imela rok približno ob enakem času kot jazuser posted image user posted image user posted image user posted image . Bom 13. izpustila kot Američani, OK?

L_p, hvalauser posted image

P.S.: Lepo vas prosim, da napišete še, koliko otrok že imate (če imate kakšnega) in njegov rojstni datu, ter kje nameravate roditi.

< Sporočilo je popravil raho -- 11.4.2007 19:37:33 >

(odgovor članu loncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decembrke
11.4.2007 19:47:38   
Skorpija
eh, raho, kar se mene tiče lahko 13 ostane, ker mislim, da je čist fajn cifra, bomo pa itak kmalu po datumih, tako da ni panike... Aja, to je najin prvi otrok (hip hip hura!), rodila bom v LJ, pilo se bo od LJ pa do Jesenic user posted image

Loncica, 18.5. se pa tudi meni zdi malo pozno, je pa res da nimam hudih izkušenj... Greš lahko kaj prej samoplačniško? Ker pomoje je to potem najbolje, če si želiš jit prej, da boš mirna...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decembrke
11.4.2007 20:42:16   
medika 13
DECEMBERSKE user posted image  POZDRAVLJENE!

Se vam pridružujem. Meni je prejšnji teden splošna zdravnica potrdila user posted image  sva z dragim ful vesela. Jaz grem na pregled 26. 4. , to bo v začetku 9. tedna. Sem slišala, da G najraje naročujejo v 8 ali 9 tednu, imam pa kolegico, ki je bila na prvem pregledu šele v 13 tednu, pa je tudi bilo vse ok.

Me veseli, da nas je že toliko, da bomo lahko počvekale, se spodbujale, svetovale.user posted image

Vsem in vsaki posebaj lepo in zdravo user posted image user posted image  ter najlepšega user posted image

Se tipkamo in beremo! user posted image

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decembrke
11.4.2007 20:59:03   
copatek
Hm, decembra naj bi ugledala najinega prvega otročička. Kje bom rodila, pa še nisem odločena - v Postojni ali pa v Ljubljani.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decembrke
11.4.2007 21:31:10   
MojcaG
pozdravljene!

še ena decemberka se javlja!

predviden rok je 10. december,

sem že ponosna mamica prečudovite punčke, ki je stara leto in pol,

prvi pregled imam v 9 tednu - 4. maja.

rodila bom najverjetneje v slovenj gradcu, ampak bomo še videli, kam nas bo pot zanesla.user posted image

počutim se fajn, slabosti (še) ni, samo prsi so bolj občutljive in večje.

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decembrke
11.4.2007 21:38:53   
vetrnica
pozdravljene

Jst mam pa prvi pregled 23.4. Sem bila naročena že prej na kontrolo brisa, ko še nisem vedela za user posted image .  Sem pa zdaj verjetno v 6. tednu in bo to nekje med 7. in 8. tednom.

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decembrke
11.4.2007 21:48:08   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Jst sem že mamica moji ljubki punčki Izi, ki sem jo čakala malo več kot pol leta(pa še malo manj kot 9 mesecev zravenuser posted image ) Se nam je pa pridružila za Božička 25.12.2005user posted image Zdej mam PDP 9.12.2007. Zgleda, da pri nas delamo same deceberčkeuser posted image user posted image user posted image

Tudi jst mam prvi pregled v 10t, pa me nič ne skrbi, mislim, da ni prepozno, če gre z nosečnostjo vse vredu. Je pa tako, da, če bi me začelo kej skbet bi lepo poklicala G in izrazila željo po pregledu.

Andreja, ja v tvojem primeru zdej razumem, da bi te želel G takoj pregledat, ampak, če se fino počutiš, je res boljše še malo počakat, bo potem večji užitek, ko boš že poslušala srček in ti bo mali pikec že lahko malo pomahaluser posted image

Kam boste šle na nuhalno?

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decembrke
11.4.2007 21:48:38   
tinkamiška
Joj, pozdravljene nove decemberčiceuser posted image user posted image user posted image user posted image čestitke vsem!

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decembrke
12.4.2007 7:17:01   
kajča
pozdravljene vse nove decemberke user posted image user posted image user posted image , še posebej tiste, ki ste se res zelo in vstajno matrale za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene začenjajo dajati občasne rahle slabosti, pa zgaga me peče, da včasih komaj živim. O utrujenosti pa raje ne govorim.

Doma imam pa že enoletnika, rojenega 29.3. 2006, roditi pa nameravam spet v Kranju.

Aja, pa user posted image user posted image user posted image  za seznam, raho

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decembrke
12.4.2007 9:16:59   
Skyline
pozdravljene punce, se ena decembrcica se vam pridruzujeuser posted image , user posted image  sem zagledala ze 5.4., to je bilo kar 4 dni prej, potem pa mi ni dalo miru in sm nardila se nekaj testov, kateri so vsi pokazali user posted image , tako da mislim, da ni vec dvoma in da sm user posted image ....upam, da bo z nama vse OKuser posted image

glede na moje izracune, naj bi rodila nekje okrog 20.12.

prvi pregled imam pa 25.4., vendar ginekologinja se ne ve, da sm noseca, ker je to moj prvi pregled pri njej, sam sej prejsnjo ginekologinjo zamenjala in se v januarju narocila pri tej...sm tudi razmisljala, da bi jo poklicala, vendar bom raje pocakala, ker se mi zdi, da bo ravno pravi cas za prvi pregled, a ne??

upam, da decembra 2007 vse zagledamo zdrave user posted image  in uzivamo v prihodnosti!!!user posted image

lp

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Decembrke
12.4.2007 9:35:56   
tinkamiška
Hojla še tebi Skylineuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sem vedla, da sem nekaj pozabila napisat. Rodila bom v Celju, tako kot prvič. Samo me zdej malo skrbi, ker smo se preselili in rabimo 20 minut do bolnišnice in glede na to, da bo otroček drugi, bo verjento kr panikauser posted image pač glede na to, da bo zima, upam, da ne bo snegauser posted image

Toliko za enkratuser posted image

Lepo se imejte in božajte baušije

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Decembrke
12.4.2007 10:16:58   
andreja2000
Hojla,najprej čestitke vsem novim user posted image .user posted image user posted image

Ja,pri nas pa je takole
z prejšnjim partnerjem imam sina 1985
in hčerko 1996
z sedanjim partnerjem pa bo to moja tretja user posted image ,ki ,upam se bo končala srečno in bom rodila v Mb,po mojih izračunih 11.12.07,bom pa zaradi let spet delala amniocintezo.Bo pa to partnerjev prvi user posted image ,če izuzamem dva user posted image user posted image ,ki sta med zvezdicami.

Vsem lep dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Decembrke
12.4.2007 12:08:20   
ajtak
Da se spet malo javim.
to je moja prva nosecnost. Rodila bom pa v Celju.

ej, ena je ze vprasala pa ni nobena odgovorila. Kam boste sle na nuhalno?? Kdaj se to priblizno gre? v 15. tednu?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?