|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:06:46   
baguSka
Eni pa jih tud kr pojejo.. :)


user posted image user posted image  ti ga pa pihnes... ja, sej mogoce je tud kaksna cloveska mati kje na svetu, ki je to ze nardila!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Gina kaj pa ko ljubezen preide iz prijateljstva!? Ko ni zaljubljenosti, samo mocna ljubezen...!?


kaj je narobe s tem? Sej to se mora vedno zgodit..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:10:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Eni pa jih tud kr pojejo.. :)


user posted image user posted image  ti ga pa pihnes... ja, sej mogoce je tud kaksna cloveska mati kje na svetu, ki je to ze nardila!?user posted image


jst ti samo sledim v debati.. ker te ne preskakujem.. user posted image user posted image  .. ampak.. he he user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:10:51   
baguSka
jah nekje pride tudi do zaljubljenosti... taki, kot govori gina... samo tega ni povsod...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:11:49   
baguSka
opazam ja... samo da naskakujes, pa si heeepiii... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:12:27   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ej....to se pa definitivno strinjam...pol pa neko opravičevanje pa to...

men beseda oprosti NIČ ne pomeni....kaj: takrat je nekdo pač tako mislil, ne mi zdaj oprpsti, če si mi rekel, da sem opica, si pač tisti trenutek tako mislil...tako da, mi se ne opravičujemo več...

ali pa hvala: kako so eni užaljeni, če ne rečeš hvala: pa otroke tako učimo-kako boš rekel?...če ti je nekdo nekaj podaril iz srca, itak ne rabi hvale...

če pa že rečeš, pa rečeš ker se ti je reklo, ne pa da zadovoljši nekoga, da dobi občutek kaj je nardil zate...

"havala za vso iskrenost, zdaj ko sva že 40 let skupaj,"user posted image  si ali nisi iskren

...ok mal sem zašla...

pardonuser posted image


zakaj bi komu zameril, ker je mislil, da si opica? Je pač mislil. Ljudje mislimo ogromno reči in ta hip mislim tako, drug hip drugače, velikokrat si premislimo vsak dan. Še sama sebi se kdaj zdim opica, kako se ne bi komu drugemu. In če se mi opraviči, to pomeni, da mu je žal, ker tisti hip ni bil zadovoljen sam s sabo niti z mano in da si ne želi slabih odnosov.....odnosi pa so stvar, ki ljudem veliko pomeni in če mi iskreno pove, da si ne želi niti razburjat niti grdo gledat na svet, je to iskreno mišljeno najbrž. Zakaj bi mu rekla, da to zdaj nič ne pomaga? Ne štekam. A potem tudi sama sebi ne smem oprostit, če se sama sebi opravičimuser posted image user posted image ? To je prvo, a ne. Sam sebi oprostit. Če tega ne znaš, si nekje, kjer ni fajn.

hvala je taka lepa beseda. Včasih so besede fajn. Če so izrečene poleg tega, da čutiš, da je tako mišljeno, je to kot polivka iz čokolade. Če so izrečene kar tako, je tudi ok, ker morda pa se začne ta človek zavedati, da je lahko hvaležen za tisto konkretno reč, za katero se je zahvalil. Če se ne zahvali, je itak zanj vse samoumevno, brez veze in mu mora pripadat. Ne, ne, moramo se zavedati hvaležnosti do ljudi, stvari, tako je življenje lepše in lažje, lažje nam bo v življenju, ni slabo otroke učiti tega. Besede so pomembne tudi v primeru, če si tak tip človeka, da potrebuješ polivko iz čokolade, veliko ljudi je takih, niso vsi samo z dejanji zadovoljni in nič ni narobe s tem, ker so gensko taki, ne morejo si pomagat. In zakaj ne bi ustregel ljudem, če je to tako zelo simpl, kot izgovoriti hvala?

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:13:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jah nekje pride tudi do zaljubljenosti... taki, kot govori gina... samo tega ni povsod...


ja.. nisem prej vidu.. kaj je Gina napisala..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

opazam ja... samo da naskakujes, pa si heeepiii... user posted image


A si ti bla na kaksni zurki cudni vceri??? pa mas zdej taksne cudne ideje?? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:16:49   
Gina
Cel roman na prejšnji strani, tjazyuser posted image user posted image

ne vem, baguska, jaz sem se vedno zaljubila, in vedno sem bila čisto v oblakih takrat. Če pride iz prijateljstva, je najbrž tako, kot je pri vseh potem, ko se dva ljubita, pa nista več zaljubljena. Odvisno je gotovo od njunega spoštovanja do drug drugega pa tudi od njunega ega. Po moje tam ni neiskrenosti. Razen morda, če temu rečeš neiskrenost, če je eden v oblakih, če je eden zaljubljen...tisti potem zihr sliši travo rast in bi za drugega storil vse, nič mu ni težko...pa smo spet tam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:18:37   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

opazam ja... samo da naskakujes, pa si heeepiii... user posted image


A si ti bla na kaksni zurki cudni vceri??? pa mas zdej taksne cudne ideje?? user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:19:45   
Anonimen
ne vem, baguska, jaz sem se vedno zaljubila, in vedno sem bila čisto v oblakih takrat


Jst tud... Jebes frendovstvo... user posted image user posted image  Zaljubit se je treba.. da je fajn.. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:21:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

opazam ja... samo da naskakujes, pa si heeepiii... user posted image


A si ti bla na kaksni zurki cudni vceri??? pa mas zdej taksne cudne ideje?? user posted image user posted image


user posted image


hmmmm... vse sem razumel.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:23:16   
baguSka
hm ja.. u bistvu bi lahko temu rekla tudi zaljubljenost.. vendar ni prisotne te neiskrenosti!!! defitivno se pozna razlika.. in tudi pri egu se zelo pozna, vsaj ce primerjam s tistimi zaljubljenostmi, s katerimi imam sama izkusnje od prej... u bistvu imava kar oba pdb izkusnje in pdb razmisljanja in sva oba totalno iskrena drug do drugega... definitvno ne ziviva v oblakih oz v milnem mehurcku, ampak se dejansko zavedava, da stojiva na realnih tleh... si pa privosciva kdaj, da skupi odplavava... :)))

ampak pustimo zdej to, ker govorimo o drugi temi... :)))

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:25:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ne vem, baguska, jaz sem se vedno zaljubila, in vedno sem bila čisto v oblakih takrat


Jst tud... Jebes frendovstvo... user posted image user posted image  Zaljubit se je treba.. da je fajn.. user posted image


pa sej se zaljubis... le da je taka zaljubljenost verjetno drugacna... in tud bolj pristna!!! jaz recimo mam tud kdaj metuljke v zelodcu, ko pomislim na svojega partnerja... pa hkrati oz istocasno stojim na tleh... medtem ko zaljubljenci pac ne morejo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:30:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ne vem, baguska, jaz sem se vedno zaljubila, in vedno sem bila čisto v oblakih takrat


Jst tud... Jebes frendovstvo... user posted image user posted image  Zaljubit se je treba.. da je fajn.. user posted image


pa sej se zaljubis... le da je taka zaljubljenost verjetno drugacna... in tud bolj pristna!!! jaz recimo mam tud kdaj metuljke v zelodcu, ko pomislim na svojega partnerja... pa hkrati oz istocasno stojim na tleh... medtem ko zaljubljenci pac ne morejo!user posted image


sej sem se hecal... user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:33:21   
baguSka
sej sem se hecal...


Aja??user posted image  tega pa nisem vedla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:35:40   
piščanc
dom je tam kjer je ljubezen. zgleda, da mičino družinsko življenje ni tako oh in sploh, da sta se oba tako odločila. če bi še živela skupaj (kjerkoli) bi se razšla, tole je samo metanje peska v oči.

in otrok potrebuje oba starša, če sta na voljo, vsakega z drugo vlogo, da vidi kako funkcionira družina. si pa zelo egoistična, da ti služba pomeni več kot družina (in enako mislim za moške, ki se odločijo za tako življenje), ker imaš možnost zamenjati službo, pa je ne izkoristiš. počasi se oddaljuješ od družine, ker nimaš jajc vsega prekiniti kar naenkrat. in enkrat te pač ne bo nazaj.

sicer je pa to tvoje življenje in lahko z njim delaš karkoli, če pa že vprašaš za mnenje...

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:36:32   
Kinokija
Aha Baguska, dej prosim, uporablji velike začetnice, presledke in odstavke. Hvala.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:38:09   
baguSka
A sem neberljiva!?user posted image

Se opravicujem. Sem pac tko navajena.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:47:56   
Kinokija
Ja, ni panike..Sam če vidiš eno dolgo kačo brez začetka in konca za prebrat, poj kr neki preletiš ... 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:48:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej sem se hecal...


Aja??user posted image  tega pa nisem vedla!user posted image user posted image user posted image


vidis.. ko ne ves.. kaj mislim... user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:49:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Ja, ni panike..Sam če vidiš eno dolgo kačo brez začetka in konca za prebrat, poj kr neki preletiš ... 


mislis.. preskocis? ampak jo potem rajsi kr naskocis.. s slovnico.. user posted image user posted image

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:59:01   
baguSka
ja.. moji posti so drugace bolj kratki.. :)) kot tale.. in potem res pride verjetno ena sama klobasa ven, ce je post mal daljsi user posted image

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:59:35   
baguSka
vidis.. ko ne ves.. kaj mislim...


sej sem napisala, da ne vedno.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 21:00:14   
Anonimen


Iz cele kača teme, sem razbrala, da se Mič izmika direktnim vprašanjem oz. odgovarja z vprašanji. Vedno nas pusti v dvomih oz. negotovosti in ne pove dejanskega stanja. Sicer ni obvezno, pa vendar bi bilo lepo, da nam predstavi situacijo na domač kmečki način.




Se močmno strinjam. Se mi zdi, da nam je bistvo skrito.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?