|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 14:40:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prav zato sva se tudi odločila, da se jaz vrnem v Slovenijo, da ima vsaj en od naju stabilno službo za nedoločen čas.


Kako pa to, da si ti v tujini nisi iskala službe, ko ste bili tam?

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 15:11:08   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prav zato sva se tudi odločila, da se jaz vrnem v Slovenijo, da ima vsaj en od naju stabilno službo za nedoločen čas.


Kako pa to, da si ti v tujini nisi iskala službe, ko ste bili tam?


Zato, ker pri njegovi službi nikoli ne veš, kje boš naslednje leto, lahko gre že med letom kam drugam ... Glede na to, da "potencialni" delodajalec ve, kaj moj mož dela, mi ne bi nikoli dal službe.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 17:07:35   
Rožica I
Mah, Mič, ko se tako "postavljaš na zadnje tace" v bitki z drugače mislečimi, imam feeling,
da so ti mal na žulj stopili..user posted image
Ne zdi se mi ravno tvoj stil.
In zakaj iščeš razumevanje tam, kjer veš, da ga ne boš dobila?..

Sama si rekla, da je licenco za materinstvo dobil tvoj partner, ne ti, in da pač nisi šolski primer matere. Ampak v to, da imaš svoje dete rada user posted image  tako, kot jaz svojega sina user posted image , pa ni dvoma!!!
 
Smo različni, sama ne bi nikoli mogla živeti tako, kot ti, ti verjetno ne tako kot jaz..
Ampak to nima nobene veze z našo brezpogojno ljubeznijo do otrok.
 

 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 18:29:15   
Anonimen
Zdej bom pa to zgodbo mal okol obrnu..

Vecina vas je tko nastelanih... Otrok k mami in basta, drugace je mama... slaba mama... ce dopusti drugace..

Ce na primer grem jaz narazen.. in prevzamem skrbnistvo za otroka.. je potem moja partnerka automaticno slaba mama? Zakaj? Ker se ni dovolj dobro sfajtala z mano, da bi dosegla, da bo otrok pri njej?

ni najbolj fer do moskih.. to kar pisete.. Zakaj bi moskemu bilo lazje potegnit krajso?

Naj bo fer.. do obeh.. Nisi zato slab.. ker se odlocis. da bos fer.. kvecjemu obratno..

Sej vem.. gledate iz svojega stalisca.. da ne bi mogle bit brez otroka.. ampak zakaj je moski pa lazje? Mogoce malenkost.. ampak ne veliko...

Prav za otroka.. ni v nobenem primeru.. ce gresta starsa narazen in ce obstaja najmanjsa moznost.. da sta lahko starsa skupaj srecna.. naj ostaneta skupaj.. drugace, pa naj bo vsaj fer..






(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:10:18   
baguSka
no.. najprje nisem hotela sodelovat v tej debati, ker sama se nimam otroka, pa bi vseeno povedala svoje mnenje.. tisti, ki me zeli prebrat naj me, ostali me pac preskocite..

tudi jaz sem mnenja, da vsi otroci dokler so tako majhni na prvem mestu potrebujejo mamo.. se pa vcasih zgodi, da lahko oce otroku nudi vec, kot mu lahko mama.. in ce se taka mama tega zaveda in gleda v dobrobit otroka, da mu lahko ocka vec nudi, kot mu nudi sama, potem jo jaz razumem in spostujem, ceprav razumem je pa se vedno ne in je tudi nikoli ne bom.. ker sama priznam, pa tudi ce se nimam otroka bi verjetno bla tok sebicna, da bi si zelela otroka ob sebi.. nebi zdrzala brez.. in ce nebi blo nikakrsne druge opcije, bi zrtvovala samo sebe in bi bila nekje blizu, le da nebi bla tako dalec stran od otroka.. kljub temu, da bi mogoce samo sebe s tem onesrecila.. vsaj dokler je otrok tako majhen.. in prav tako nebi hotela ocetu odtrgat tako majhnega otrocka.. oba sva ga naredila in oba imava enake pravice, ravno tako kot ima otrok pravico do obeh starsev.. je pa res, da niso vedno vsi starsi prfekt.. eni skrbijo za otrocke bolj, drugi manj, eni se jim posvecajo 24 ur na dan, drugi niti po 1 uro.. in ce se eden ne cuti dovolj pri stvari, pri odgovornosti do otroka, da vlozi kolikor otrok potrebuje in se zaveda, da ima otrok vec od drugega, potem nekako tako osebo razumem.. v resnici se zavedam da obstajajo tako nesebicni ljudje in gledajo le na to, da bo otroku najboljse.. ce torej sam ne zmore dati otroku dovolj.. potem je za moje pojme resnicno boljse da se starsa tko odlocita, da zanj poskrbi tisti, ki to zmore.. in lahko recem le, hvala bogu, da sta se tako sporazumela in ni mati tista, ki je tako sebicna, da kljub temu, da se zaveda, da otrocku z njo ne bo tako zelo lepo kot z ockom, vztraja, da mu ga vzame.. kot sem rekla, sama se nimam otroka, pa vendar mislim, da nebi otroka mogla tako pustit.. pojma nimam kaksna bom mamica.. sicer sem prepricana, da bom dala vse od sebe, kot sem prepricana za svojega partnerja, da bo dal vse od sebe, da bo dal vse od sebe, da bo dober ocka.. nikjer pa ne pise, da bova ostala vedno skupaj.. in zavedam se, da nekje obstajajo ljudje, ki pa ne dajo glih vse od sebe oz enostavno: niso sposobni ali pa ne cutijo biti starsi.. in res, hvala bogu, da so med njimi tudi taki, ki se tega zavedajo in nudijo otroku lepse otrostvo.. mah, ne bom vec nakladala.. res ne vem kaj vse me se caka, vendarle imam obcutek, da bom naredila vse za svojega otroka, kar pomeni, da bom zrtvovala tudi sebe, le za dobrobit otrocka.. vsaj dokler bo majhen in naju bo oba potreboval v blizini..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:18:53   
baguSka
Sej vem.. gledate iz svojega stalisca.. da ne bi mogle bit brez otroka.. ampak zakaj je moski pa lazje? Mogoce malenkost.. ampak ne veliko...


tako je.. obstajajo zenske, ki nikakor ne morejo bit brez svojega otroka.. tako kot obstajajo moski, ki ne morejo bit brez svojega otroka.. obstajajo pa tudi take zenske in moski, ki so lahko brez otroka..
zakaj je moskim lazje? u bistvu zato, ker obstaja med materjo in otrokom posebna vez, za katero moski ne bo nikoli vedu.. vecina zensk cuti otroka, ze ko v njej raste.. u bistvu sta eno, dokler ne prerezejo popkovine.. in tega se verjetno ne da nikoli zbrisat!? ne vem.. jaz ugibam, ker nisem se mami, pa vendar mislim, da je tukaj popolna razlika med mamico in ockom.. je pa res, da se vcasih zgodi, da kaksna mamica tega ne cuti in potem sta z ockom na istem, ce ni v resnici res ocka tisti, ki cuti vec.. jaz osebno takim ne morem zamerit.. ker se zavedam da smo si ljudje razlicni in obstajajo za taka dejanja vedno neki razlogi.. napisu si, da mogoce malenkost, ne pa veliko.. spet kakor kje..

in se tole: tista mati, ki gleda s stalisca otroka.. in si odgovorijo, da bo otrok lahko brez mamice, brez atija pa ne, potem dejansko je boljse, da je tak otrok z atijem.. ker taka mati, verjetno res ne bo tako dobro poskrbela zanj, kot bo to storil ati.. ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:21:29   
baguSka
potem jo jaz razumem in spostujem, ceprav razumem je pa se vedno ne in je tudi nikoli ne bom..


user posted image user posted image  hahah.. sme se zapletla :))) no, nikoli verjetno (upam) ne bom razumela take zenske... zavedam pa se, da take zenske obstajajo..

upam da je tokrat bolj jasno... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tisti, ki me zeli prebrat naj me, ostali me pac preskocite..



Jst te nikol ne preskocim.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:26:50   
baguSka
vem ja.. ti me u bistvu se isces,da me potem lahko naskocis.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:29:44   
Anonimen
zakaj je moskim lazje? u bistvu zato, ker obstaja med materjo in otrokom posebna vez, za katero moski ne bo nikoli vedu.. vecina zensk cuti otroka, ze ko v njej raste.. u bistvu sta eno, dokler ne prerezejo popkovine.. in tega se verjetno ne da nikoli zbrisat!?


ja... moski ne bo nikol vedu.. kako cuti zenska..
in zenska ne bo nikol vedela kako cuti moski..

mogoce je isto.. mogoce ni user posted image

ker sem pac moski.. bom zavzel stalisce moskega.. in argumentiral iz te plati.. pa da vidimo kaj bomo dognali.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vem ja.. ti me u bistvu se isces,da me potem lahko naskocis.. user posted image


user posted image user posted image user posted image

jst nisem upal tko direkt povedat.. ceprav... sem mel v mislih.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:39:54   
baguSka
ja... moski ne bo nikol vedu.. kako cuti zenska..
in zenska ne bo nikol vedela kako cuti moski..


definitvno se strinjam s to izjavo!!! temu ne ugovarjam..

vendar naj bi vseeno bila met otrokom in mater taka vez, ki je moski pac ne more imet.. in glede nosecnosti, popkovine, dojenja.. ampak kot sem ze rekla, nekatere zenske, matere tega vseeno nimajo in takrat je cist mozno, da moski cuti vec.. temu pa ne oporekam!! ampak tuki se zdej sploh ne gre za to, kdo je bolj povezan, kdo je manj.. jaz zagovarjam stalisce, da naj bi oba starsa imela enake moznosti, pravice, odgovornost.. u bistvu ne vem ce se spounes, ampka sem glih jaz enkrat odprla temo, zakaj otrok vedno pripada materi, ce gresta starsa narazen.. !? lahko jo tudi poiscem, ce hoces.. tam je blo kar nekaj govora o tem.. u bistvu sem mnenja, da bi starsi vedno morali sami presodit in se odlocit, kdo bi boljse skrbel za otroka.. se pa zavedam, da je to zelo tezko.. ravno zaradi te sebicne ljubezni.. in verjetno je vsak preprican, da bi boljse poskrbel zanj.. mene dejansko je zelo strah, da bi kdaj prisla do te tocke, ko bi se to morala odlocat.. ceprav sem zase prepricana, da bi otroka dala na prvo mesto.. hocem reci, da bi naredila vse za to, da bi otroku nudila vse najboljse.. ne recem pa tud, da bi se ocka tud dokazu.. :)) res je v taki situaciji zelo tezko.. ne vem.. mogoce dokler bi bil otrocek majhen, bi blo boljse da je z mamico, vendar nikakor nebi preprecila vsakodnevnih obiskov ocka.. ko bi zrasel, bi lahko bil pa tudi z obema enako.. sej pr 18-ih se pa baje itak ze odselijo.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:40:31   
baguSka
ceprav... sem mel v mislih..


dobr jst vem, kaj ti mislis... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:46:54   
baguSka
Evo, tuki je una tema:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1116952&mpage=1 

In se ze prej ve in se tud mamica zaveda, da bo ocka boljse poskrbel za otrocka, je resnicno boljse, ce to uredita kar brez sodisca...

Upam pa, da ne bom nikol razumela take mamice, ki ne postavi otrocka na prvo mesto... torej pred sluzbo, pred svojo sreco... vsaj zdaj imam tak obcutek, pa kljub temu, da se nisem mamica, da bom srecna ko bom s svojim otrokom... pa kjerkoli ze bom...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:47:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ceprav... sem mel v mislih..


dobr jst vem, kaj ti mislis... user posted image


Kako lahko zenska ve.. kako moski misli??? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:48:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ceprav... sem mel v mislih..


dobr jst vem, kaj ti mislis... user posted image


Kako lahko zenska ve.. kako moski misli??? user posted image user posted image


Ne vedno. Se pa zgodi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:50:40   
Anonimen
vendar naj bi vseeno bila met otrokom in mater taka vez, ki je moski pac ne more imet.. in glede nosecnosti, popkovine, dojenja..


Sej to je zihr res.. ja.. Jst tud tko mislim..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:55:05   
Anonimen
res je v taki situaciji zelo tezko.. ne vem.. mogoce dokler bi bil otrocek majhen, bi blo boljse da je z mamico, vendar nikakor nebi preprecila vsakodnevnih obiskov ocka..


Ja.. ni enostavno..

in ce bi bil v taksni situaciji.. in ce bi bil otrok mlajsi od 5-6 let.. bi zihr sam predlagal, da ce je le mozno naj ostane pri mamici..
Ne vem zakaj, se mi to zdi boljse.. mogoce sem mal stereotipen..

potem kasneje.. pa se mi ne zdi skoraj enekopravno.. mama/ati. Do 5 let.. pa najveckrat otrok lahko vec dobiva pri mami.. tudi energetsko in zdravstveno..


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:56:30   
Gina
Kopiram iz strani 3, ker sem že tam vse napisala, še vedno menim enako...


"Uf, zanimiva razprava. Najprej sem razmišljala drugače, nisem razumela...do tvojega odgovora zakaj si se tako odločila. To je pa v bistvu ene vrste ultimat visel nad tabo. Sranje. Te razumem, da ti neke vrste okolje ni všeč. Jaz bi bila npr. sredi Nemčije čist depresivna po moje, vsekakor ne bi zmogla.. Najbrž vsak kraj lahko na koga tako vpliva. In če si se morala odločit ali Split ali MIčica....hm. Groza. Jaz sem take sorte, da bi se sicer zihr odločila za Slovenija + otrok varianto. Pa ne zaradi tega, ker ne bi zaupala možu. Jaz sem prepričana, da je vsaj prve 3-6 let mati otroku bolj pomembna za razvoj. Ne zaradi tega, ker bi boljše skrbela zanj kot oče, ampak se mi zdi, da je mati narava poskrbela za nekaj v genih, da otrok rabi mamo in obratno. Ne znam ti razložit, ampak tako čutim. mogoče takole, npr.: ne poznam človeka, ki bi ob svoji smrtni uri haluciniral o očetu, pa polno njih, ki so halucinirali mamo. Mama je ena sama. Mama je nenadomestljiva. Mama je prva asociacija otroka na varnost in nežnost, na največjo možno toplino in sholder to cry on. Oče v naših genih predstavlja nekaj drugega. Oče sicer nudi varnost, vendar čisto druge sorte. Oče nudi nežnost, vendar druge sorte. Oče je npr. po mojem prepričanju nenadomestljiv, ko je otrok star tam nekje 10-18 let. Takrat rabi nekoga, ki trdno stoji ob njem in ga zelo dobro usmerja, nekoga ki mu na drug, moški način zaupa in ga vodi. Še bolj fantki kot punčke. Punčke rabijo takrat v očetu zaščitnika druge sorte. Takrat nobena mama ne nadomesti očeta. Ne more. Vsak ima malo drugačno vlogo.Zato se strinjam, da otrok rabi oba. Če pa že to ni možno, pa še vedno mislim...da zelo majhen otrok rabi bolj mamo. Kljub vsemu pa mislim, da eno leto ločenosti ne naredi nobenih dolgoročnih psihičnih travm. Moja mami je bila v bolnici od mojega drugega do tretjega leta. Malo sem že motena user posted image user posted image , samo mislim da ne od tega."



Če povzamem: geni, geni, geni, določajo materino vlogo, ne pa neka nasilna družba, ki materi želi odvzeti gensko vlogo matere in očetu gensko vlogo očeta. Sploh si ne priznamo več spolov. Nismo enaki, čeprav moderna družba hoče to dvoje izenačit, gensko smo različni. Če fantkom še tolk rineš vozičke in punčke, se bodo najraje igrali z avtki, pa če jih še tolk oblačiš v oblekce, jim bo luli zrasel, pa osvajal bodo bejbe, pa ne bodo se poglabljali v odnose, pa ne bodo živeli samo za ljubezen in družino, ampak za družino in hobi.....in obratno z ženskami - ne glede na vzgojo in okolje. Meni je čisto mimo, ko kdo reče, da je moški lahko mama. Ne more biti. Lahko je oče. Dober oče. In mama ne more biti oče. Lahko je samo mama.

Menim, da se ženska lahko odloči, da bo mama samo občasno, pod določenimi okoliščinami. Tako kot 10% moških deluje podobno kot ženske, ne vem, a so bili preveč izpostavljeni estrogenu ali kakemu drugemu ženskemu hormonu (kot je npr. znanstveno dokazano, da se  mišji samci začnejo kot miši, če jim vbrizgajo kot novorojenim nek ženski hormon), ali pa so že gensko tako naštimani, je tudi 10% žensk narejenih bolj po moško. Kaj češ, tako je. Tako kot je ogromno žensk izgubilo naravni nagon po otrocih, ko raje najprej vse ostalo, pa še jim ni do frocov, tako se tudi dogaja, da se kakšne bolj komot odpovejo otroku in ga dodelijo možu. Seveda se strinjam z nejcko, da te reči lahko izvirajo tudi iz otroštva in tega, kako so s tabo ravnali. Če so te imeli za nekaj odvečnega, za grozno obveznost, za v napoto, potem se težje odločaš za otroka, ne vem pa, če se potem, ko ga že imaš, lažje otroku odpoveš. Gotovo igra veliko vlogo tudi posesivnost. Če si manj posesiven, lažje otroka "oddaš" za 22 dni na mesec. Tako da...po moje skupek dejavnikov, genov, okolja, vzgoje lahko privede tudi do tega, kar se je zgodilo mič.  In ne, ne moremo tega obsojat. Človek si ne more pomagat, če tako čuti. Genov ne moreš spremenit, preteklosti tudi ne, neizbežnih dejstev, okolja tudi ne..... Ok je tako, čeprav se zelo čudno sliši. Ampak.....mama je še vedno lahko samo mama. Zato je prav, da gre načeloma otrok k materi, razen....razen v izjemnih primerih, ko je to za otroka boljše. Vendar menim, da je takih primerov manj, kot mislimo. Posploševat se tega ne da in ne sme.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 19:57:39   
baguSka
pa sej je tud pri vecini zvaleh tko... ne? pa se moski nic ne bunijo... user posted image  je pa pr nekaterih izjemah, ne vem cist tocno, ko matere same zavrzejo svoje mladice in za njih potem poskrbijo ocetje... ampak se zdele res ne spounem pri katerih zivalih je tko!? zato pa pravim, da dokler je otrok tako majhen, da verjetno bolj potrebuje mater... u bistvu je on ze pred rojstvom nekako zivel z njo, dihal z njo, jedel z njo, rastel z njo... ampak ce se mater nekako odloci, da sama ni dovolj sposobna za nego otroka in da mu ocka lahko nudi vec, potem je ze boljse tko, da je tak otrocek z ocetom... ne? :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:00:33   
Gina
Kar se tiče neiskrenosti, ko se zaljubiš. Po moje pa nismo neiskreni. Tisti hip tako čutimo. Tisti hip smo tako zelo manj pogojni kot sicer. Tisti hip smo bližje popolnosti, lepoti večnosti, vesolju. Vse nam je enostavno, preprosto,nič nam ni težko, tako brez težav smo prijazni in strpni, vljudni, ljubeči, predani, razumemo vse, ... v resnici se prelevimo za določen čas v boljše ljudi. Kasneje se nam zdi, da smo se prilagajali, takrat pa smo uživali v tistem, kar smo počeli. Nehali smo uživat, ko smo se odljubljali, oz. ko nismo bili več zaljubljeni...pa nas je kar naenkrat začelo motit čakanje, smrčanje, kaj pa vem kaj še vse. Ego je spet prišel na plan. Ljudje smo pač. Simpl je to.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:01:57   
Anonimen
Je tvoja služba bolj pomembna kot otrok, ki potrebuje mamico, in mož, ki potrebuje ženo?

user posted image user posted image user posted image

Mič, razmisli še enkrat!


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:03:09   
baguSka
No evo Gina.. dejansko razmisljam tako kot ti. Le da jaz vsega tega kar mislim, ne napisem tko lepo...user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:05:18   
Anonimen
ne vem cist tocno, ko matere same zavrzejo svoje mladice in za njih potem poskrbijo ocetje...


Eni pa jih tud kr pojejo.. :)  Mogoce malo izven konteksta.. :)) Sam ko si ze glih na zivali presaltala..

ok... preslisite tole.. :))

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Danes sem tako čudno....
1.12.2007 20:05:41   
baguSka
Gina kaj pa ko ljubezen preide iz prijateljstva!? Ko ni zaljubljenosti, samo mocna ljubezen...!?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?