|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 13:17:00   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: forbiden

kako smo kejuser posted image


Smo bili že boljše, pa tudi slabše user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu forbiden)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 13:26:24   
juniorka
mojčca, ti pa imaš srečo za nove straniuser posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 13:42:46   
thumbelina
Mojčca - mi smo iz bližine Trebnjega. Mirn aPeč je ene 15 minut stran z avtom seveda. Imam pa tam teto, bratranca dva, tako da malo že poznam, ker sem kot dečva tja parkrat šla na počitnice, sam da bi pa prav folk poznala pa ne...

Možek je končno izpolnil obljubo in pooblal eno dilo, da bom naredila obešalnik za otroške cote. Imata oba tok enih jaknic, jopic, ker veliko dobita v dar, tako da mam poln kufr gužve v garderobni omari, pol imam pa jaz vse jopice naguzene not in vse zmečkano. jaz svoje omare NE DAAAAAAAAAAAAAAAAAAM.
Matevž je še vedno smrkolin na kubik, ampak volje pa kr ok. Zdajel se igra s svojo flaško vode, to mu je totalen izziv. Sicer pa je revež že zaspan, tako da čakava pol tretjo uro. Red je red, nimaš kaj...
Sem pa naredila jaknico v isti barvi kot uno krilo zadnjič, jo bom poslikala in pripela gor, sam še brez gumbov je, moram jit v nabavo za knofe, pa bo... Naslednji projekt mi je bluzica iz ene svile, ki ful dobr preliva iz rjavo rdeče na zeleno. KOmaj čakam.
Za jerco sem pa životec že naredila, krila dokončam jutri pa bo metuljček za maškare. Če ne zboli seveda...



(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 14:08:08   
smotka lonib
Mojčca!
 
user posted image user posted image user posted image  Bravo!! Je tebi ratalo, da smo na 200 strani. Boš mogla častit en user posted image in eno velikouser posted image .

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 14:43:35   
thumbelina
user posted image
evo je moje stvaritve

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 14:51:34   
forbiden
kolk otrok je rojenih aprilauser posted image user posted image

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 15:06:46   
forbiden
a to mate tekmovanje kolko strani mate? v klepetu?

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 16:05:15   
Anonimen
hojla punce!
jaz bom zraven moje ta velike doktorirala. ne vem absolutno, kaj ji je?????
včeraj popoldan taka visoka vročina (38,9), pa še ponoči sem jo hodla probavat, inje bila vrooooooooča. zjutraj pa se zbudi in normalno poje zajtrkuser posted image . sem jo potem cel dan opazovala in ji ni nič??? še kosilo je pojedla, no bolj tako tako. ampak ker je bil zunaj taaaaaaaaaak lep sonček, sem vseeno šla ven na sprehod. in smo bili skoraj 2 urci na sprehodu. se je igrala na igralih - le komaj komaj se je potem privlekla domov. mi je že lara skoraj v vozičeku zacumala. ampak sem jo uspela privlečti domov, tako da mi sedaj spi v posteljici. meni to sploh ni kul, če mi v vozičeku zaspi, raje da mi spi tukaj, pa da jaz uspem kaj naredit. pa še to, če mi zaspi v vozičeku , in jo nesem noter se mi potem itak takoj zbudi in je konec s spanjem.....ma, saj to se je zgodilo menda ene parkrat...

thumbelina - ja bravo - ful ful lepa jaknica - pa si še predstavljam ono krilo zraven, in imaš super kostim  - res bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

thumbelina- glede teh jaknic in malih jopic - jaz tudi že živčke zgubljam, ker imam v tej naši predsobi katastrofouser posted image . komaj uspem pospravljati te jopice in bunde - groza, no. v omari, kjer imamo jakne in jopce premalo placa, potem pa je na tistem stolu vse nagužvano

no, pa smo na 200 - tkiuser posted image user posted image . pa naj bojo aprilski lumpiuser posted image



(odgovor članu forbiden)
  Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 16:15:29   
Anonimen
no, naj se še jaz pridružim osamljenimuser posted image ....
včeraj zvečer je šel gledat turnir v pikadu. danes je pa šel na lov - in evo, koliko je ura, pa ga še sedaj ni domovuser posted image user posted image . dobro, saj vem, da je šel še gledat svojo mamo - ampak še  nedeljo ne moremo skupaj preživetuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 16:33:02   
aischa
kaj še niste na novi temi

kaj nobene ni da bi novo temo odprla.
kak pa bo naslov.
ste se zmenile za aprilski lumpi 2007
 
 

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 16:37:09   
aischa
novo temo imate odprto


_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?