|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:39:08   
cmokec
A ni logično, da onedva najbolje poznata svoj konec in da omedva zrihtata mojstra, ki bi bil plačan s prispevki. Ker je težko poznati vse okoliške malarje in zidarje, če živiš na drugi strani SLO. Jaz bom v primeru, da boste zbirale denar za delavca prispevala, samo osebo bi pa ja lahko poiskala sama. To ju pa nič ne stane. Saj gre za njihovo bajto, pa cel dan imata čas? Ne vem no, maj mi je smešno, da čist nič ne moreta sama?????

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:42:42   
Anonimen
Hvala Wahoo, da  poskrbiš za račun ter materialna sredstva v LJ

Lepo prosim če tista, ki živi, kje v bližini poišče kakšnega majstra za obnovo hiše.

Jaz bom zbirala materialna sredstva v Prekmurju in Prlekiji. Raho, mi boš pomagala glede na moje stanje?

MIslim, da se je Seven javila za Maribor.

Se kdo še za kaj javi, pa potem skupaj vse to poberemo, ko določimo dan.

Hvala vsem.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:45:14   
barbara b
Od Bistrice do Novega mesta je cca. 70km. Dobro uro vožnje.   user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:46:35   
Anonimen
Cmokec mamica hodi v službo.

Jo bom danes po 3. uri kontaktirala, če bosta lahko našla sama kakšnega majstra ali če ga že mogoče imata, pa da bomo za njega potem denar prispevale. Prosila, jo bom tudi, da mi da telefonsko št. od tega človeka, da naredi predračun nečesa, da bo vse na papirju, in da točno vemo, kam bo šel denar.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:54:51   
Anonimen
Od Bistrice do Novega mesta je cca. 70km. Dobro uro vožnje.


Z organiziranim avtobusnim delvskim prevozom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:55:27   
cmokec
No, to pa ja. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:57:55   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: whatever

MIslim, da se je Seven javila za Maribor.



Se pokorno javljam na raport!

Kdor hoce pripeljat, lahko mirno pripelje k meni. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 10:05:12   
Anonimen
WTV - pokorno se javljam! Seveda, da bom pomagala. Lahko pa tudi na pikniku zbiramo stvari in jo potem medve v tistem tednu po 5. maju skočive dol. Kaj praviš WTV?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 10:29:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

WTV - pokorno se javljam! Seveda, da bom pomagala. Lahko pa tudi na pikniku zbiramo stvari in jo potem medve v tistem tednu po 5. maju skočive dol. Kaj praviš WTV?


Dil user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 12:28:31   
barbara b
Iz dovolj zanesljivih virov sem izvedela:
-sploh nista tako zelo uboga kot se delata,
-ne da ne najdeta službe, NE da se jima delati,
-to ni prvi primer s tega konca, ko so hoteli samo zaslužiti na tuj račun.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 12:40:42   
Anonimen
Naj še 1x napišem: da je Gordana zaposlena!!!

Toliko o tvojih virih barbara b user posted image . Poleg tega pa na velja primerjati enega z drugim oz. vse metati v isti koš. Jaz tudi živim v žitnici Slovenije, na kmetih , pa nimamo doma ene njive.

Mislim, pa zakaj se jaz tu nekaj preseravam....jaz ju ne poznam, vem samo to, kar sem videla na TV-ju in tisto je bilo videti res zelooooooooooo ubogo.

Če hoče katera pomagati, naj pomaga, če pa ne, pa tudi OK.

Kadar pa gre za kakšno dobrodelnost komu ali kaj je pa itak ogromno jezikov, oz. takšnih in drugačnih govoric.

(odgovor članu barbara b)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 12:41:01   
srki
Ma, jaz sem se odločila, da pomagam. Kljub zgoraj napisanim.

Wahoo, mi lahko sporočiš  TRR?

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 13:13:07   
Moyca_
od kod so ti ljudje?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 13:39:10   
Anonimen
joj kva j zej to??

zdj pa res več ne vem kaj se gre tukj??!!user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 14:18:20   
modrooka
Punce,

tiste, ki smo se namenile pomagati, se ne ozirajmo na pripombe ljudi, ki jim očitni gre vse na tem svetu v nos. Razumem, da nekdo na podlagi nekih prepričanj oziroma vedenj noče pomagati, ne razumem pa, zakaj si nekdo tako zelo prizadeva drugim preprečiti pomoč.

Punce, nadaljujmo, kot smo si zadale!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 15:50:27   
Anonimen
Tista, ki noče pomagati, naj ne pomaga.

Jaz osebno bom pomagala na način, ki sem ga predlagala.

Še vedno se spomnim Lusine zgodbe, ko se je tako lepo odvijalo. Zbralo se je denar za tisto, kar je RES POTREBOVALA (no, njen angelček, naj počiva v miru user posted image ) in prišlo je v roke, tam kjer je bilo namenjeno....ne bom obujala bolečin ...

....skratka, jaz sem pripravljena, da se poišče oz. pozanima na dotični občini, če je kje v bližini kakšen izvajalec za dotična dela, ki so nujno potrebna! Pride se v kontakt z njim in se dogovori, če je pripravljen pomagati na svoj način s pomočjo zbranih sredstev. Pa naj bo to material, denar...karkoli, samo da je pripravljen za občutno nižjo tarifo. V končni fazi je to zanjga tud reklama za naprej.
Spomnim se tudi ene zgodbe na Tedniku, ko so prosili vse podjetnike, ko so eni družini pomagali in so se javili iz cele Slovenije. Ne spomnim pa se več, kako je šlo naprej. Mislim, da so organizirali določeni ljudje, da je šlo delo kot po tekočem traku.

Osebno sem mnenja, da družina se bo res pogrnila s toplo dekico, pa najedla se bo tudi....kaj to pomaga, če bo punčki še vedno pihalo v ledvičke, vsi skupaj bodo še vedno brez odtoka, hodili bodo še vedno na potrebe na štrbunk....


No, kakorkoli, Vas še berem, pa bomo videli kako bo šlo to skozi!

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 16:22:48   
Strawberrie Cherrie
Če bo še katera iz Slovenj Gradca ali okolice prispevala kaj od hrane in ostalih potrebščin, se lahko zmenimo in skupaj pošljemo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 16:41:44   
Anonimen
Sem govorila z gospo Gordano.

Zelo se vam zahvaljuje za kakršnokoli pomoč.

Rekla, sem ji, da ji boste nekatere poslale paketke same po pošti, da pa bomo nekaj tudi sami pripeljali.

KAr se pa tiče denarja, sem ji razložila zakaj bomo zbirale na drugem računu. Gordana se je strinjala. Rekla mi je, da so že hodili gledat njihovo podrtijo in ugotovili, da takšno v kakršnem stanju je se sploh ne splača adaptirat. ZAto bodo dali zgradit majhno in skromno montažno hišo. Rekla, sem ji, da pač, ko bo imela kakšen račun glede hiše, da nam ga pošlje in pač plačamo toliko, kolikor bomo pač denarja zbrali.

Jaz sem videla njihovo podrtijo in si res ne predstvaljam kako bi jo adaptirali in se mi zdi res cenejša varianta, da vse skupaj na novo postavijo. KEr karkoli vložiti v tisto podrtijo bi bil tja vržen denar.

KAkorkoli, če kdo želi pomagat, se mu Gordana iz srca zahvaljuje.

Če kdo dvomi, mu pa lahko dam tudi njeno telefonsko pa se z njo pogovori oz. tudi zmeni za kakšnokoli drugo varianto pomoči.

Hvala vsem, ki pomagate. user posted image   Jaz verjamem, da je vse to nekje zapisano.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 16:58:02   
Anonimen
Hvala za info. Vem pač nekaj več zdaj. Prosim za info na ZS. Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 17:00:08   
Seven*
Kaj pa ce ji opremimo sekret? Se mi zdi ful dobra ideja. Kupimo ploscice, sekret skoljko, majhen umivalnik in pipo. Se da tole skromno in dobro opremit. Ideja pac. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 18:57:58   
Anonimen
Seven, meni se zdi to dobra ideja.

JAz sem tudi razmišljala, da če bi kdo imel kakšen star štedilnik (seveda delujočega) in bi ga zamenjal za novega, da bi tega starega podaril družinici. Enako velja za pralni stroj...

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 18:58:46   
Anonimen
nati, kakšne informacije razbiš na ZS?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 21:36:44   
Anonimen
Naslov njen, pa podatke, če so na razpolago. Razen če počakam, pa da se vidi kako se bomo zmenili glede nakazila denarja ali nabave materiala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 21:59:18   
muška
ja sekret že, ampak tukaj potem rabiš še greznico, pa odtoke,... tukaj niso samo ploščice, pa školjka in pipa pa umivalnik,... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 23:03:53   
mayflower
Jst bom napisala svoje mnenje, pol me pa spljuvajte.

Jst nikoli ne bi pomagala takim ljudem z denarjem, ker si očitno ne znajo ali nočejo pomagati. Pomagala bi samo s stvarmi za otroka. Razlog: v soseščiini imamo družino s petimi otroki- približno dva meseca nazaj so bili v reviji Jana, kjer so zbirali zanje denar, ker so tako revni. Zdej pa brez foušije: ni še 5 let nazaj so bili najbogatejša familja v vasi. Pol je stara mama umrla in se je punca poročila-v petih letih pet otrok, skor vso zemljo sta prodala. V Jani zbirajo pomoč za otroke, potem pa ju vidim v gostilni na večerji, kako plačujeta celi hordi pijancev za pit. Zato jst ne dajem nikoli staršem denarja-sem že pomagala, ma vedno samo za otroke.

Zdej me pa splljuvajte.

P.S.: Moj mož se vsak dan vozi v službo 100 km in nazaj domov. 5 dni v tedniu, 20 dni na mesec,... Je diabetik...


To mnenje pišem zato, ker na žalost na Tv/ v revijah pogosto stvari pokažejo zelo drugače kot so v resnici. Treba je poznat razmere.


< Sporočilo je popravil mayflower -- 5.4.2007 23:07:22 >


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?