|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.5.2007 22:19:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu briky)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
24.5.2007 22:19:53   
Anonimen
Bagi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 8:59:58   
briky
user posted image BAGI, hvala!!

To mi veliko pomeni.... SPODBUDA!!
 
   Mislim da je ravno Maruška napisala, da najbolj hudo je ko se človek zave, da sem zgubila toliko časa z nekom, ki me je samo čustveno izsiljeval...
 
 Veliko bi še lahko napisala kaj mi je vse izrekel, pa me je sram, ker od njega najmanj bi tole pričakovala...
in ko se spomnim na te njegove izjave... SEM BESNA ZA ZNORET!!!
 
Zakaj se mi mota po glavi ta občutek krivde??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 9:06:59   
Taula
Zakaj se mi mota po glavi ta občutek krivde??


Ker si prizadeta.


Upošteva nasvet Bagi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 9:33:22   
maruškaŠ
Zakaj se mi mota po glavi ta občutek krivde??

Nekaj časa boš še občutila ta občutek krivde. Po določenem času boš do njega čutila jezo, ko boš spoznala, da ti je ukradel dragoceni čas, jezna boš nanj kako sij e upal tako delati s teboj in te tako uničevati - kaj pa si misli da je!

Na koncu pa ti bo popolnoma vseeno za njega. Takrat boš vedela, da si prebolela.

Mi pa držimo pesti - verjemi,da delaš edino pravilno in NE BO TI ŽAL! NIKOLI!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 9:42:55   
Felicity
Briky - en italjanski rek pravi "Meglio soli, che mal accompagnati" - dobesedni prevod bi nekako pomenil "Raje sami, kot v slabi družbi (s slabim partnerjem)."

Nekako tako moraš ti sedaj razmišljat!

In kot so ti že ostale svetovale, pojdi ven, pojdi na kakšen žur, da malo odklopiš. Saj vem, da je na začetku težko, ampak uspelo ti bo, verjamem da ti bo. Samo zadosti močna bodi.

Ne obračaj se nazaj, sedaj si na pravi poti!!! 

Uživaj!!! Vse bo še dobro!user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 11:44:04   
briky
user posted image hvala vam a vso spodbudo, res hvala!!user posted image


Skušam se učiti a samo razmišlja.... in jokam!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom provala upoštevat vaše nasvete!! hvalauser posted image  

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 13:43:28   
maruškaŠ
Evo tole sm našla pa na enem drugem forumu :

oj!

Pred časom sem že pisala na forum. Ker sem bila zelo nesrečna. Danes pa pišem zato, da vam povem, da je življenje zelo lepo.
Končno sem zbrala pogum, oziroma je bilo vsega že preveč (pa ne lepega).
In sem z mojim sončkom odšla. Stran od grdega.
sicer je šele dva meseca, pa vseeno ... Danes mi ni jasno, kako in zakaj sem zdržala toliko časa.
zdaj vem, da je živeti zelo lepo. mmm... kako s sončkom uživava ...

Tako da, vsem ženskam polagam na srce: slej ko prej se začne lepo. Samo ljudi s slabo karmo moramo pustiti, da odidejo stran od nas!

držim pesti za vse nas!

(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 13:49:32   
briky
joj Maruška, kako si zlata...user posted image Hvala ti, ne moreš verjeti, kolko mi tole pomeni!!!
Hvala, res iz srca hvala!!

Vsaka spodbuda je zame en korak višje... in malo manj solz!!

Upam, da bom tudi sama kmalu napisala kaj takšnega...


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 15:11:24   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: briky
Skušam se učiti a samo razmišlja.... in jokam!!!

Kadar izgubimo ljubljeno osebo občutimo žalost. In prav je tako, saj nismo kamen. Ob izgubi je vedno določeno obdobje žalovanja, ki je zdravo. Vendar je v takšnih ljubezenskih razmerah toliko težje, saj se počutimo kot povzročitelji. Ljubljena oseba je le en klic stran.


Pa ni. Ljubljena osebaj je že davno davno umrla in je daleč daleč stran. Tudi če se po enem klicu vrne, boš hitro spoznala kako daleč stran v resnici je. Ker razdalja se ne meri v kilometrih ampak v partnerski bližini.

Kako lahko rečeš, da je blizu, če ti ne daje tistega osnovnega, kar si sanjarila kot mala punčka. Da te bo imel rad, da bo vse naredil za tebe. Da boš na PRVEM mestu. Še prehitro nezavedoma zdrkneš iz prvega mesta v skupni življenski poti, da ne bi v tem primeru zdrknila na zadnje mesto, ker si že zdaj daleč od prvega mesta.

Kdor ne bo imel tebe in vaju kot družine na prvem mestu, ni vreden ozira. Vsaka zanj minuta je stran vržen del življenja.

(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
25.5.2007 21:30:24   
briky
ISKRENO TI LEPA HVALA TEHNOFIL...user posted image
ŽE GREM KORAK VIŠJE...
ČEPRAV SE POČUTIM TKO SLABO DA BI KAR NORELA...

ČAS CELI RANE

hvala!!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
28.5.2007 11:36:13   
maruškaŠ
Držimo pesti, da boš to čim lažje in čim hitreje prebrodila. Ti pa javi kako ti gre. (Te že kr vidim, ko boš napisala, da si spoznala enega prijetnega fanta user posted image ).

(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
28.5.2007 13:41:15   
karamela
Brinky, drži se. Poskušaj se zamotiti z delom in učenjem. Pojdi ven s prijateljicami.

Srečno. Moraš se ceniti in vedeti, da si naredila prav.


(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
4.6.2007 21:18:43   
briky
...v isti situaciji sem tudi sama... ne morem ga zapustit, bojim se prihodnosti brez njega... toliko mi nudi, vse!!
Vem da ga ljubim in to močno, ampak skupne poti ne najdeva več, skozi se kregava, očitava, žaliva... Ampak ko se odločim da bom to zvezo prekinila se mi kar meša in ne zdržim tega pritiska... NE MOREM SI DATI POGUMA; DA GREM PROČ OD NJEGA!!!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: RABIM VAŠO POMOČ
5.6.2007 10:06:42   
trojči
Me te ne bomo spremenile, ti moraš imeti sama željo. Dokler si brez njega nula, ker.....iz teh in onih vsem znanih razlogov.......ne boš šla stran. Ti imaš interes, da ostaneš z njim, sama sebe si prepričala, da ga ljubiš. V resnici pa samo visiš na njem, ker nisi sposobna samostojnega življenja. Samospoštovanja. To ni ljubezen. Naučiti se boš morala, kaj je ljubezen. Poišči strokovno pomoč. Pa vem, da je ne boš. Ker še nisi na podnu. Ker še nimaš otrok. Tudi če bi jih imela, bi potrebovala leta in leta zlorab, svojih in otrokovih, preden bi šla stran. Na podn moraš past pri takem. Zgleda, da to dejstvo drži.

(odgovor članu briky)
Neposredna povezava do sporočila: 140
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?