|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 10:33:54   
nenni
Dober dan, kako je kaj danes?

Jaz imam že 3 dan čiščenja - jem samo jogurte in jabolka.
Za kosilo pa bom jedla solato.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 10:37:28   
nenni
Sem pozabila še za telovadbo napisat:

včeraj sem šla na sprehod - hitra hoja, potem pa še vaje za oblikovanje telesa.

Ne vem pa kako naj se prisilim več piti? Jaz popijem maksimalno 7 dcl na dan.

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 10:51:14   
Taula
Cao Nenni. Eno vpr. si ti doma ob tisti poti spomina kjer so bloki, v bližini se nahaja vrtec? Da povem po ovinkih kero pot mislim.user posted image  

Jaz sem včeraj tudi jedla manj..sem ponosna na to.user posted image  Čistim telo..danes sem jedla normalno zajtrk, ker sem bila lačna, drugače pa bom jedla samo jogurte.

Kako popiti več vode? Jaz imam vedno kozarec ob sebi. Po telovadbi sem itak žejna, drugače se pa kar prisilim piti. Popijem okoli 2l-2,5 l vode na dan. Poskušaj si narediti kako cedevito, limonado (brez sladkorja), če ti je smotano ves čas samo vodo piti. Jaz popijem vsak dan kozarec vode z multivitaminom.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 11:19:08   
nenni
Ja tam, kjer so bloki in vrtec - oz. če sem bolj natančna tam sem bila doma, no zdaj pa tut nisem daleč stran.

Sej se trudim z vodo, ampak ne gre. Zjutraj sem spila 3 dcl  - stisnjena grenivka z vodo, potem koprivov čaj 2 dcl, no zdaj pa že od 9 pa do zdajle komaj 2 dc, pa še to se prav silim.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 11:28:09   
Taula
Ja tam, kjer so bloki in vrtec - oz. če sem bolj natančna tam sem bila doma, no zdaj pa tut nisem daleč stran.


Pol sva pa res blizu. Jaz sem stran od tam 10 minut počasne hoje.user posted image  Sem se ravno včeraj tam sprehajala po poti in se spomnila nate.

Za vodo pa....hm..ne vem kako drugače razen da kaj dodaš norti za okus.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 11:41:26   
nenni
Lepo, lepo, da si se name spomnila. user posted image

Saj jaz se dostikrat s kolesom vozim čisto do BTC-ja po tisti poti.

No zdaj sem stankala 1/2l vode, zdaj si grem pa še en čaj skuhat, mi gre lažje dol!

Joj a veš kaj sem že jaz za to vodo počela: na listek sem si napisala ure od 7-15 in vsako uro sem potem spila 2 dcl vode in na listku odkljukala. Očitno moram spet to varianto izpeljat, je bila uspešna.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 12:28:01   
puncica
Ja tole z vodo pa tud men ne gre glih, se trudim in vsak dan spijem vsaj 2 litra vode več pa ne gre. Sama pa zjutraj pijem čaj, tako si dam 2 vrečke v vrček kjer je približno liter vode in potem to pijem do enih 12, potem pa vodo naprej. Zeleni čaj baje pomaga prot hujšanju, sam ne vem men kr ne user posted image Sicer si pa jaz tako črtice delam po pet kozarcev kar nanese 1 liter, sem pa tud že imela pol litrsko plastenko pa se mi je zdel da je ful svinska vsak dan, potem sem pa to opustila, pa še pol litra na enkrat nisem mogla spit, tako da zdej vsake tolk spijem 2dcl in to je to.

Sem pa včeri pojedla sam 1400 kalorij in se mi kr pozna, bila sem ful bol švoh in nič kej velik nisem mogla migat, sem odtelovadla 40 min a vseeno sem bla ko ena cota, pa tud na vagi se je zjutraj pokazal napredek, po moje sam zato ker sem tolk manj jedla,. Hja sej vem vage še kr ne morem dat stranuser posted image user posted image user posted image

No lepo da sta tolk vstrajni s čiščenjemuser posted image user posted image , jaz ne bi mogla tako sem zjutri že jedla korne pa mlek pa jabolko, pa prejle za malco eno banano pa nekaj dateljnov pa rozinc in 1 lešnik. Zdej študiram kaj bi jedla za kosilo verjetno bom pa kr makarone s tuno pa sičkom pa rdečo peso pa verjetno še po vrh eno pomarančo.

Kaj pa čokolada kaj punce a ste opustile user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 12:45:03   
Taula
Kaj pa čokolada kaj punce a ste opustile


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Med prazniki sem jo tolk pojedla, da me je lahko zelo sram. Te dni mi niti ne paše (sem bolnauser posted image )

Če listki pomagajo, pol ni panike, uporabljaj jih. Jaz sem danes že na 7 kozarcu vode. Sej sem tudi skozi na WC-ju.user posted image

Puncica ne mi o hrani, ker sem lačna.user posted image Sedaj bom pojedla en dober jogurtek, z okusom jagode. Sploh ne upam jesti kosila, ker imam občutek da ne bi mogla nehati.Tako da ga jutri tudi ne bom jedla. Jutri razmišljam, da bi imela sadni dan+voda.

Nenni v Zajčo (ali kako se tam rečeuser posted image ) hodiš kaj?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 13:05:02   
nenni
Čokolado in piškote sem zaklenila v omaro, ključ pa ima dragi. Za vsak slučaj user posted image

Jaz bom na čiščenju še jutri. Potem pa bom nadaljevala s prehranjevanjem po Montignacu.

Sladkarij ne bom več kupovala, če ne vse sama pohrustam. Če pa bo kakšen obisk prišel imam doma skuto in v pol ure pečen skutni narastek, tko da res ne bi bilo skušnjav.

Čokolade sem pa jaz čez praznike sigurno 1 tono pojedla.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 13:08:07   
nenni
Joj, sem pozabljivka!

Taula, ja hodim tudi v Zajčjo dobravo - no še večkrat se tam vozim s kolesom, ker ni toliko prometa.


(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
12.4.2007 20:30:14   
puncica
Ok, ne bom več o hrani, sej se mi je zdel da bo mal skušnjaveuser posted image upam da ne zamerita, vaju pa kar gledam kako ustrajne sta, samo jogurti pa voda pa sadje, ma sej še umrem user posted image No jaz sem danes zaključla ob petih s hrano, tako da nič več ne jem.

Mi je pa dragi spet mal voljo pobral. Sama namreč telovadim v kuhinji in valda rabim za to lap-top in tega bi moj dragi veselo pošiljal in posojal okoli in zadnjič sem se kr gor postavla da pač ga rabim in sem bila najslabše od najslabšega, valda to kar jaz počnem beri telovadim je itak za džabe pa noben nima nič od tega. Danes pa spet njegova sestra sprašuje za lap top in seveda mene spet vpraša kdaj ga rabim lepo povem da zjutraj pa to, potem pa pridem v sobo in rečem kdo ga je rabil, ker se je po telefonu pogovarjal mi sprva sploh povedat ni hotel, potem pa reče, da mu je ful žal da ga ni prodal in evo kajla št. 2. Tako da sem rekla da ga kar naj nese pa posoja pa prodaja, da se ga ne pritaknem več in tako bo tud ostalo, bom pa v sobi mal bol na izi skakala. Sej ni problem v posojanju ampak v tem kakšen odnos ima on do te moje telovadbe, da itak je to čist brez veze, pa da sam v joške hujšam pa bla bla bla, skratka vse najslabše, kot da bi hodila vsak dan v gostilno pit pir mater. Ma res ga ne razumem, on seveda nikol nima časa da bi kej športal, so otroci, pa še da se mu ne ko pride čist fertik iz službe, če pa jaz kaj delam za sebe je pa seveda čist brez veze.
In sem zato tako žalostna, da bi najraj vse skup pustila. Mah res sem ful poklapana.user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič veselo in prijetno nočko vam želim.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
13.4.2007 8:39:21   
Taula
Ah Puncica, upam da je danes kaj bolje.user posted image
Moški so včasih bebci, ki nič ne pomislijo preden kaj rečejo.user posted image  Lepo mu razloži da to tebi veliko pomeni, in da naj te ne zatira. Mogoče pa se boji, da boš ratala še bolj hot bejba in da te bo obletavalo še več dečkotov?user posted image  Sama ga najbolje poznaš in veš zakaj se tako vede. Ti samo vztrajaj. Sej ko boš pa dosegla svoj cilj se bo pa šopiril kot pav, ko bo imel tako sexy ženičko.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
13.4.2007 9:30:42   
nenni
Puncica sam ne obupat! Moški se ponavadi malo ustrašijo, če je kakšna sprememba na vidiku.
Sej mene moj tut sekira, da mi ni treba shujšat, pa da vedno na nepravo mesto shujšam, pa se ne dam. Na srečo imam 2 ušesa - pri enem not, pri drugem ven.
Ti si lepo navij muziko na glas, pa telovadi brez računalnika.

Drugače pa jaz še kar vztrajam na jabolkih in jogurtu - še danes. Za kosilo pa bodo popečene bučke in solata!


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?