|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2004
9.5.2007 18:04:35   
Maxica
Cel teden že nameravam kaj napisati, pa skoz nekaj pletemo okrog, da samo na brzino preletavam RR. Jutri nimam ničesar takega v načrtu, tako da se bolj na dolgo oglasim.
Bodite lepo.
Mi imamo še vedno sončka.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgust 2004
10.5.2007 9:42:33   
tea
user posted image Živjo dekleta!

Moj Gregi je sicer rojen septembra 2004, vendar bi se vseeno pridružila vašemu klepetu. Če seveda lahkouser posted image
Pri nas je situacija sledeča:
Gregi je brez pleničk čez dan nekje od maja, junija lansko leto. Za spanje jih pa še vedno rabi, ker se zbuja moker. Kaka pa v kahlico oz. stranišče od enega leta dalje. Ko sem šla jaz v službo, je šel v varstvo k moji stari mami in ona je uvedla kahlico. In ko je enkrat kakal v kahlo, ni hotel več v pleničkeuser posted image
Govori kot raztrgan dohtar tam od ene 18 meseca, zna kar nekaj pesmic, zdaj se je začel igrati domišlijske igre, L in R mu pa še ne gresta.  Pa večkrat zamenja vrstni red črk v besedi- npr. gašper je gapšeruser posted image
O tem, kako in kaj pri nas jemo, pa raje ne bi zgubljala besed. Samo na kratko- moj otrok ni nikoli lačenuser posted image  Kadar ga vprašam, kaj bi jedel, on ni lačen. Moja mama potem laufa po celem stanovanju za njim s hrano, da "ubogi revček" vsaj nekaj poje. Potem pa gospodič misli, da bo tako tudi doma in seveda je za mizo jok. Tako da ga zadnje čase posedim na kuhinjski pult in ne sme dol dokler ne poje. Saj vem, da se sliši grozno, ampak res ne vem več kaj naj naredim. Je pa drugače kar velik fant, ampak bolj drobižkast- okorg 1 m, kak cm gor ali pa dol, vaga pa dobrih 13 kilcuser posted image
Rad gleda risanke- Franček, Nodi, Čebelica Maja, avtobuski, Mojster Miha, Jagodka, Piki....Rad ima, da mu beremo knjigice, skupaj gledamo fotografije, rad zlaga kocke in se igra z avtomobilčki... Ampak najraje je zunaj. Zelo dobro mu gre na plezalih, tudi kolo že kar dobro obvlada, ampak žoga je pa ZAKON! Je zgleda po očiju pobral motorične sposobnosti, ker je resnično spreten fantekuser posted image
Tudi pri nas imamo še enega junačka- Jaša bo konec maja praznoval svoj prvi rojstni dan. In Gregi je nor nanj že odkar se je rodil, čeprav je bil takrat star komaj 20 mesecev. Ker je mami prinesla iz bolnice dojenčka, je Jaša njemu podaril punčko. In Nina ima častno mesto v Gregijevi postelji.
V svoji postelji spi od....mislim, da bo zdaj kake dobrega pol leta. Je dobil novo, veliko posteljo in je bil tako ponosen, ker je že velik fant, da je od danes na jutri, brez problema, pričel spati v svoji postelji. Seveda se še pride kaj pocartkat k nama, ali po novem tudi k Jašeku. Potem pa pridem k njima v sobo in se mi oba režita iz ta male postelje. Mi kar user posted image  zaigra, ko ju vidim tako skupaj. Je Gregi strašno zaščitniški že od začetka. Če je kdo hotel pogledat dojenčka, se je takoj kregal nanj- pust Jašeka, nč šlatat, Jašek je naš! Pa še zdej se takoj postavi vmes če kdo preveč rine vanj.
Tako, sem kar nekaj napisala- sem imela malce več časa, ker je šel Gregi že v varstvo, mali pa je spal. Zdaj pa moram končat, ker se je zbudil in je čas da nekja poje in greva ven.
Imejte se lepo, pa se še kaj oglasim,
tea


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgust 2004
11.5.2007 8:27:15   
Maxica
Ribica, jaz bi gledala slikice.user posted image
Se pozneje pa res kaj oglasim, zdaj moram oba poštimat, da gremo mal na sončka.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgust 2004
12.5.2007 19:27:02   
Bubamaraa
živjo punce...

vglavnem jaz imam v ponedeljek izpit in nič ne znam...Tko, da se morm zdej res še mal šoli posvetit in da vsaj probam naredit izpit!

najprej, da pohvalim mojo Danajo in povem, da je danes prvič ponoči spala celo noč brez pleničke in se tudi ni polulala... Sem pa zjutraj jo ob pol 6 vprašala, če gre lulati in sem jo nesla na wc se je polulala in sva šle nazaj spat.. Pa še sem ji povedala, da če spi brez pleničke ne more imeti flaške, ker je velika punčka in da velike punčke nimajo pleničke....

vglavnem danes zjutraj smo šli v Ljubljano v H&M, ker je prerasla hlače in sem ji morala kupiti ene hlače, pol je pa zraven še dobila en kup stvari....in morm še povedat, da sem v H&m-ju srečala Ribico , A. in malega L., ki morm rečt, da je pravi lepotec.... In komaj čakamo, da gremo na RR piknik, da res v miru mal počvekamo..ker dons je bilo vse na hitro.... pa še pol sem se spomnila, da sem pozabila te Ribica vprašati, če mate kej časa, bi šli lahko zraven na pijačo...sam je bilo res tko na hitr, da mi je žal, da se nisem prej spomnila...user posted image

grem zdej Danajo skopat in se res mal učit...

p.s. punce dejte mal bolj živo tle pisat....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Avgust 2004
12.5.2007 23:17:37   
Anonimen
Jap, Romana me je skoraj prestrasla sredi H&Ma user posted image  Ampak super, da si me ogovorila! user posted image user posted image user posted image   Romana, glede pijace se pa ne sekiraj - gospoda sta sla domov, ker je bil tamal ze siten, pa najbrz da lacen in navelican vsega, jaz sem pa moje cakala potem eno uro se v Cityparku in obhodila pol trgovin sigurno, ker smo sli potem jest .. jao.

LP, Ribica

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 17:41:40 >

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgust 2004
14.5.2007 8:59:10   
Maxica
Pozdravljene vse, ki ste se nam še pridružile.user posted image  Danes se nam obeta vroč dan, tako da ga bomo verjetno preživeli pred hišo v kakšni senčki. Max itak tako uživa v peskovniku, da ga težko spravimo ven. Še dobro, da se vsaj z eno stvarjo res zamoti.
Je pa začel zadnje dni ful ful ful govoriti, kar v eno skoz nekaj nabija in se z možem skoraj ne moreva več med sabo pogovarjati. In kar ni dovolj, je začel zdaj še v spanju govoriti.user posted image user posted image  No, pa imam, tako zelo sem si želela, da bi ta otrok vendarle enkrat spregovoril.user posted image
Pleničke ima Max še vedno. Kakšen dan mu jo vzamem, ampak ni to to, moramo biti en teden res skoz doma, pa se temu posvetit, če ne, ga samo zmedemo. Zadnjič je mislil, da je brez pleničke, vendar jo je imel, pa je začel lulati in je prav zajamral, češ, da ga boli. Očitno mu preveč težim s tem.user posted image
Je pa prejšnjo nedeljo ugotovil, da je vožnja na kolesu pravzaprav super in se zdaj prav rad vozi. Pred hišo imamo sicer bolj malo prostora, tako da se ponavadi zapeljemo do igrišča, pa se lahko potem v miru vozi. Za po cesti ga še ne upam preveč pustiti, ker tako rad gleda naokrog in kar malo zabluzi do sredi ceste in nazaj. user posted image  Se pa rad pelje tudi, če ga očka pelje zadaj na kolesu, ja.
Ribica, kako je z Luno, je zdaj že čisto ok ? Pa hvala za geslo, mater ste luštni in fotogenični. L. bo pa tudi pravi zapeljivec. Kakšne očke.user posted image
Tea, si pa res lepo napisala. Meni je tudi nekaj najlepšega, ko vidim našega ta velikega korenjaka, kako objema in ima rad mlajšega bratca.user posted image  Nekaj najlepšega, kar lahko mamica vidi.user posted image
Romana, srečno na izpitu. Pa bravo za noči brez pleničk.user posted image
 
Me zanima, če je Anol že rodila.user posted image
Nič, moram končati, naš user posted image ima zadnje dni tak en glup ritem. Ob 7h nas že vse zbudi, ob 9h je pa že tečen sto na uro. Ga moram dat spat zdaj, da gremo lahko potem malo na sončka.user posted image
Pišite, pišite, pišite šeeeee.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Avgust 2004
14.5.2007 9:06:44   
tea
Jutro!

Pa je še en lep vikend za nami, a ne? Je bilo pa kar pestro in smo ves čas nekje okrog divjal. Danes sva pa spet z Jaškom sama in je v hiši malo miru. Ker ko je Gregi doma, smo vsi pokonci najkasneje ob sedmih. Danes grem v Ljubljano na srečanje majskih mamic- to je za Jaškota, v znamenito čolnarno. Vem pa tko in tako ne, kje je touser posted image  Še dobro, da ne grem sama.
V četrtek pa Gregi odhaja na Džerbo z mojo mami in staro mamo. Bolj ko se bliža dan odhoda, težje mi jeuser posted image  Saj vem, da se bo imel super in da bodo nanj pazile precej bolj, kot bi jaz, pa vendar.... Gre prvič tako daleč brez naju, pa tudi za cel teden še ni nikoli šel. Je bil lani par dni z njima na Pokljuki, pa večkrat spi pri mami, ampak to je le dalečuser posted image  No, se pa že strašno veseli.
Zdaj pa šibam v lekarno, pa po moje nove čevlje, pa na pošto....
Imejte se lepo, pa se še kaj oglasim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgust 2004
14.5.2007 21:51:21   
Bubamaraa
pozdravljene punce....

kako ste kaj??

jaz sem tolk psihično in fizično sesuta od izpita, da se mi meša...in samo upam, da sem ga naredila, ker če bom mogla še 1x iti pisati tak izpit, se mi glih zmeša.....

moja Danaja je še naprej tako pridna glede spanja brez pleničk...kar ne morem verjet, da spi celo nič brez pleničke, se nič ne zbuja in nič ne pije ponoč.... res sem ful vesela....user posted image

Maxica ne skrbi boš videla, da ko bo čas bo sam Max skužil, da je veliko bolj luštno, če nima pleničke....user posted image ..vse ob svojem času, jaz pravim...user posted image

Tea sej boš vidla, da ti bo pasala, da boš malo razbremenjena,,,čeprav ti čist verjamem, da te kr srce boli, ko se samo spomniš na to, da bo šel.....

Ribica sej bo kmal konec s šolo... s tem se tolaži..... bomo itak pesti držale, da boš vse naredila tko kot treba...pol pa še samo maturo in si zmagala punca...tko, da kr lepo zadihaj in vedi, da si ti tega sposobna....

zdej pa spat....user posted image ..nočko







_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgust 2004
16.5.2007 20:41:29   
Jančika_
Čao bejbe. Moji otroc so skoz nekaj bolani, pa zdaj sem se precej pripravljala za Radence (v soboto je 26. Maraton treh src). Tako da mi je nekak falila energija za pisanje. Nocoj se mi pa končno ljubiuser posted image .

Torej, o plenicah jaz raje ne bi. Ker če začnem razmišljat o tem, se bom zjokala. Moje dete je prav ponosno, da je še v plenicahuser posted image user posted image . Danes sem ga spet malo hecala, ker sem od vzgojiteljice izvedela, da sta samo še on in ena pupa v plenicah, ampak se ne da prepričati, da je že velik. Po moje je to zaradi Kajetana; ko se je rodil, se je nekaj časa delal, da je dojenček. Eh ja....

Sicer sem prepričana, da bi bil v nekaj dneh suh, če bi mu vzela plenico, saj gre zjutraj in zvečer na stranišče, pa tudi v vrtcu hodi na školjko (ne pove sam, a ko ga dajo, se polula, plenico ima pa večinoma suho). Ampak se bojim problemov s kakanjem. Nikakor namreč noče povedati, da bo kakal, in vedno kaka samo doma, skrit za kakšno zaveso. Kategorično zavrača vsa nagovarjanja v zvezi s kakanjem v školjko. Zadnjič enkrat sem mu razlagala o tem, pa potem dva dni sploh ni kakal, tako da sva se z Joejem odločila, da ga še malo pustiva pri miru. Joe ima sicer precej dober občutek za Vasjo in pravi, da ga morava pustiti, da se sam odloči. Priznam pa, da me kljub tej odločitvi malo peče, ko ga primerjam z drugimi, ki so pri tej starosti že davno ven iz plenic.

Kolo - ja, ima enega kul bmx-a, smo dobili rabljenega od Joejeve sodelavke. Ko ga je prvič zajahal, se je slabo končalo. In sicer z dretjem "Ne znaaaaaam!!!! Ne gre!!!!!". Očitno je mislil, da bo šlo kar samo od sebeuser posted image .  Kolo smo spravili za nekaj tednov, nakar mi je prijateljica poslala filmček, kako goni njena hčerkica. In ko je videl Špelo, se mu je očitno posvetilo in še isti dan se je naučil.

Spat pa hodita naša dva razgrajača oba ob sedmih. Od Kajetanovega šestega meseca sta skupaj v sobi. Kajči ga ponoči občasno še sračka, a Vasja spi kot kamen in se zelo redko zbudi. Zjutraj spita nekje do šestih, sedmih. Vasja že kakšnega pol leta ne spi več podnevi - enostavno ni več zaspal in tako ga pač ne damo spat. V vrtcu se tudi trudijo z njim glede tega, a največ kar dosežejo je to, da se umiri in bere kakšno knjigico. Prej je čez dan spal 2-3 ure, zvečer pa je šel okoli pol devetih, devetih. Priznam, da mi bolj paše, da gre spat ob sedmih - imeti cel večer fraj je totalno razkošjeuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgust 2004
16.5.2007 23:17:57   
Jančika_
No, pa da vam še pokažem, kako riše:

user posted image

Tisto modro in vitko je ati, tisto OKROGLO pa mamiuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgust 2004
16.5.2007 23:51:51   
Anonimen
Uau, ful lepo ze rise! user posted image   

LP, Ribica

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 17:42:33 >

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgust 2004
18.5.2007 18:36:17   
Bubamaraa
punce živjo...

kako kaj ste???? Jaz semm trenutno pri sestri na rojstnem dnevu in sem rekla, da se vam mal javic....Ribica oprosti, ker sem res mislila, da imaš letos maturo in, da boš danes plesala četvorko...Pa zgleda, da bomo morali počakati še eno leto...user posted image

Jančika jaz upam, da se čimprej pozdravite in prebolite koze...sam sej veš kaj pravijo, da prej jih preboliš boljše je...Ker mene je ful strah, ker jih še sama nisem dobila....pa pohvale umetniku za tako risbico....res ful lepo....

Maxica kje si se ti zgubila in ostale punce???? Dejmo tolo temo mal oblj razmigat..... da ne bo propadla......pa če vsakas vsak dan napiše dober dan in lahko noč pa bo neki......user posted image user posted image user posted image

punce pridne bodte in pišteeeeeeeeeeeee.......


čao...grem pit nazaj.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgust 2004
20.5.2007 22:07:25   
Maxica
Halo, komaj sem nas našla. Kar nekam res padamo.user posted image
Jančika, kako ti je šlo na maratonu? Sem gledala en prispevek včeraj na 24ur, sem prav gledala, če te bo kje pokazalo.user posted image Pa te ni.
Da te potolažim, tudi mi smo še kar v plenicah. Kakšen dan trdno sklenem, da vztrajam in mu jih dol potegnem, ampak še vedno do zdaj se je polulal in prišel povedat, da se je.user posted image  Zadnjič celo pokakal.user posted image  Ampak res potem pa drug dan spet ne vztrajam in vidim, da otroka samo begam z vsem skupaj. Moramo biti res en teden skoz doma, pa se s tem malo bolj intenzivno ukvarjamo, pa bo. Pišuka, preveč dajemo za te pamperske, sploh če sta pri hiši dva pleničarja. Sem pa res zatrdno sklenila, da do tretjega rojstnega dne bo suh pa pika. Ker pol gre pa v vrtec in res ni treba, da ga tam previjajo.
Sem že tuhtala, da če bi morala jaz njega previjat (imava z možem tak dogovor, da jaz previjam Lana, on pa Maxa, če je doma), bi bil že zdavnaj suh. Ker mi ta njegov grozen in smrdeč kakec tako hudo dela, da ne znam povedat. user posted image  Možu pa očitno še ne.user posted image
Sem se pa zadnjič že malo zasekirala, saj sem bila malo huda nanj, ko se je polulal, potem je pa imel pleničko gor, je pa začel jamrati, da ga peče, ko lula. Verjetno je bilo res psihično in se je ustrašil, da bom huda spet.user posted image  Očitno res morajo dozoreti tudi v tej smeri.
Za Maxa jaz že vem, da čisto za vsako stvar rabi čas. Pred kakšnimi tremi meseci smo ga dali na kolo. Nič od nič. Sva bila prav žalostna z možem. Kar nekaj je zvončkljal, pa bremzal, vse drugo, kot da bi se vozil. Zadnjič ga spet dava, mu je pa šlo tako fino, da kar nisva mogla verjet. 100% bolje. Isto je bilo pri njemu z gosto hrano, isto z govorjenjem itd. Ga je kar treba pustiti in ne priganjati.
Zadnje čase je postal pravi obsedenec s puzzlami. Pa res obvlada in začuda se res posveti tej stvari. To se ne zgodi kar tako pri njemu. Ene imamo za starost nad pet let in jih že prav fino sestavlja.user posted image
Evo, še slikica krave (bajeuser posted image ), ki jo je narisal Max -
user posted image
se mi je zdela podobno, kot je narisal Vasja.user posted image
NuLa, kako je uspela frizurca potem? Se pusti striči?
Ste že kaj razmišljale, kaj jim boste kupile za prihajajoč rojstni dan? Jaz še nimam kakšne pametne ideje. Sicer pa kar ne morem verjeti, da bomo praznovali že tretjo svečko. Ravno "včeraj" smo drugo.user posted image
Romana, je žur pri sestri uspel?
Je katera obvestila še kakšno, da obstajamo? Sem mislila Pupico in N&N, ampak ne vem, če jima katera že ni pisala, pa da preveč ne težim.
Lepo se imejte, pa se oglasimo še.user posted image
 

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 17:43:24 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgust 2004
22.5.2007 20:10:00   
Bubamaraa
punce živjo...

kaj bo kej novga????

mi vglavnem vse po starem....edino, da se pohvalim, da sem naredila izpit....sem ful vesela.....user posted image

zdele je začel padati dež in sem prov vesela, ker je bil cel dan zelo težak za prenašat.....user posted image

vidim, da vaši otroci tudi rišejo... pri nas je zdej najbolj aktualno da delamo verižice iz perlic... in malo prej je Danaja znorela, ker sem jo dala v banjo, in nismo hotele še narediti ene za mamo... kr neki...pol se pa dere v banji, kot bi jo s kože dajali....

ponoči smo še kar brez pleničke in tudi suhi...do sedaj se je samo 1x ponoči polulala... sam mislim, da ne zadnjič...user posted image ...sej bo...

in kaj je kej novega pri vas???


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgust 2004
23.5.2007 21:57:46   
Anol
Živjo avgustovke po dolgem času, kot vidim že veste, da sem rodila, no saj je tudi že kar nekaj časa od takrat. Porod je bil hvala bogu hiter, tako da se počutim odlično. Moram pa reči, da je Ažbe dobro sprejel bratca, zelo je ljubeč do njega, edino se mi zdi da ma težave zvečer s tem da zaspi in morava puščat vsa vrata na stežaj odprta da naju sliši, kar prej ni bila težava.

Ej, Maxica ne se sekirat pri nas je bolj slabo kazalo, da se bo odvadil pleničk, pa smo se pol odločili, predvsem na pobudo vzgojiteljic v vrtcu, ki so zelo prizadevne in ti povem, da je dostikrat prišel v istih cunjah iz vrtca, ker so bile skoz tolk pozorne na njega in zdaj naš fant hodi na kahlico že kar dober mesec in pol lulat in kakat, povem sam, se mu še zgodi seveda, da uide, ampak zelo redko. Plenico ima samo še za ponoči.

Kar se pa tiče risanja so vaši otroci ful umetnik naš še ni tolk umetniški.

Kmalu se zopet javi, vsaj upam user posted image .

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgust 2004
27.5.2007 22:50:42   
andrejaz
Pozdravljene

Vaši otročki pa res lepo rišejo. Mark pa ima trenutno obdobje ko mu sploh ni za risanje. Včasih je poleg vrtca zelo veliko risal (čečkal) doma, sedaj pa že nekaj mesecev sploh nič.

Darilo za 3 rojstni dan – sem premišljevala o nakupu kakšne družabne igre za male otroke – npr. lačni krokodil od tomy ali pa kaj podobnega. Še zbiram ideje

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgust 2004
28.5.2007 21:11:30   
Bubamaraa
Živjo punce po dolgem času...

vglavnem včeri smo bili na rr pikniku in je bilo super...

glede darila smo se mi odločili, da letos ji kupivo vse od baby Borna... Ker se zelo rada igra z dojenčki in tudi je že dovolj stara, da bo znala paziti in sledila navodilom....

in kaj pončete kaj ve??? medve z Danajo zelo veliko sestavljamo ogrlice in zapestnice iz perlic...nora je pa še kar na Disneyeve risanke....

aja, pa da pohvalim mojga lubija, da se je danes šel tetovirat...si je dal na levo roko napisat Danaja... in ima res ful lepo...

čao

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgust 2004
29.5.2007 8:35:09   
Anol
Živ,

Romana26 to je zelo lepo od očka, tak spominček za vedno, kot je Danaja.

Mi trenutno nismo še nič kaj dosti razmišljali o darlu, ampak bolj o lokaciji, ker smo v stanovanju in je premalo prostor in prevroče, bi pa naredili piknik seveda kje kjer imajo tudi igrala.

Naš Ažbe je bil včeraj pri frizerju oz., kot on reče "Ne k frizerju, k Tjaši" in je res že velik fant, ker se je končno vsedel na stol in bil veš čas na njemu user posted image .

No, toliko za zdej.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgust 2004
2.6.2007 13:03:15   
Anol
Živ NuLa, očitno so vsi tolk zaposleni. Hvala za informacijo glede prostora, si bom še to zapisala, da gremo mal pogledat prostorčke, da pol neki izberemo in odločimo.

Jaz sem zdele našega ravno spravila k počitku, popoldan pa sem mislila, da bi šli malo v Tivoli, ker naj bi imeli nekaj za družine, ne vem čisto kaj, ampak če bo vsaj malo sončka bi bilo fino, da gremo malo ven.

Maxica oz. vse kako ste ti forgale z obema otročkoma, jst se bojim, da se Ažbe počuti zapostavljenega in tud sama vem, da mu mogoče preveč govorim Ažbe ne to, pa ne ga božat po glavci, itd..., mislim zdele mu bolj težim, ker je prehlajen in se bojim da bi se Gal kaj nalezel.

No, tolk za dons.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgust 2004
2.6.2007 23:38:31   
Maxica
Sam na brzino se pofočkam, da veste, da vas nisem pozabila, le grdo vas zanemarjam, priznam.user posted image  Upam, da mi jutri uspe kaj več napisati. Skoz nam nekaj dogaja, pa naš user posted image  je spet nekaj prehlajen, dnevi pa kar šibajo. Obljubim, da se kmalu oglasim bolj na dolgo. Ve pa kar pišite.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgust 2004
5.6.2007 13:02:52   
Bubamaraa
živjo...

evo me sva danes imele sistemacki pregled za 3 let... in je Danaja vse teste naredila super... Ji je pa rekla sestra, da ima manekenskih 12,80 kg pri svojih 94 cm...user posted image

vglavnem najbolj sem se bala zobozdravnika, ker ima Danaja zgornje štiri zobke čist hin..jih sploh ni... sam me je potolažu, da to ni ne pomen, da če si jih umiva je vse uredi...ker je treba zaščiti ostale zobke... ko so ji kri vzeli je bila tolk pridna, da ne morem povedati.... res sem bila provponosna nanjo....

to bo zaenkrat na hitr to....


grem zdej kuhat....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgust 2004
5.6.2007 21:27:37   
Anol
Živ,

Romana26 me je kar stisnilo, ko si rekla, da bo treba pri sistematskemu kri dat, user posted image , me že zdele skrbi kako bo to naš reagiral. No, mogoče me pa preseneti.

Jaz sem pa Ažbeja peljala včeraj k zdravniku zaradi rdečih pikic, ki so se mu pojavljale po telesu in veste kaj mi reče zdravnica, da so to kot neki turi oz., da se mu očitno mašijo lojnice, dala nam je kremo Bivacin, rekla pa  je še, da če ne bo bolje, da naj prideva nazaj, da bomo testirali za sladkor, me je kar stisnilo. Nato pa sem jo prosila še, da naj pogleda njegove učke, ker je imel vnete, pa me je zanimalo če so o.k. in ga gleda in me vpraša če škili, mislim obup, v glavnem pršla sem vsa zdepresirana in zaskrbljena od zdravnice. Tko, da že komaj čakam sistematskega, da mi ga orngi pregledajo in povej kako in kaj, predvsem pa komaj čakam, da pride z bolniške njegova zdravnica, ki je res carica, mislim sej je bila vredu tud ta zdravnica, ampak dr. Tratarjeva je pa najboljša za nas.

Moram pa sam še to povedat, da je naš mali res taka faca, da me občasno tako preseneti, kako se on z menoj pogovarja, kot bi se z odraslim, še moje izraze uporablja in mi reče "Mami, dejva se midva neki zment", mislim človek bi počil od smeha.

Se kmalu spet oglasim, pa upam, da še kera druga.

Anol



_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Avgust 2004
7.6.2007 20:15:49   
Maxica
Eh, pri nas sta pa oba otročka bolna. No, zdaj upam, da smo že na poti proti izboljšanju. Prejšnji teden je user posted image  imel vročino, potem pa začel kašljati in smrkati, kar se mu še danes vleče. Prejšnji dan pa še Max. Vročina mal čez 39, drug dan pa kašelj in smrkanje. Sem že prav sita tega tičanja 24 ur na dan v stanovanju. No, saj zdaj je itak tako vreme, da čudno, če človek ne zboli, pa itak ne moreš nikamor.user posted image
Romana, nisem še utegnila pokomentirat, ful lepo od očka, da si je tako vtetoviral Danajino ime.user posted image  Jaz tudi tuhtam, da bi si nekaj dala za 30.rojstni dan. Kakšne inicialke od članov družine. Pa ne vem, ne kam vprašat, ne kako to zgleda, boli itd. Ti kaj več veš, kje se je user posted image ?
Aha, moram pa pohvalit Maxa. Sem prejšnjo nedeljo rekla, da probamo dati plenico stran. Dvakrat mu je ušlo, potem je pa ugotovil, zakaj se gre in že drug dan je bil komot brez. Sicer mu jo čez noč še damo, ker se on pred spanjem res naliva s pijačo, ampak načeloma se zbudi s suho plenico. Sem prav vesela, sploh pa, da ne kaka več v plenico, ker tisto pa res ni bilo za nikamor.user posted image  Če bi vedela, da bo tako hitro osvojil tole, bi mu že prej probala dati stran, pa sem kar nekaj odlašala.user posted image
NuLa, hehe, kakšne izjave.user posted image  Bi si človek prav res moral kam zapisovati te njihove izjave, ker so res posrečene.user posted image user posted image  Mi bomo pa drug teden pridni pri frizerju. Max prav uživa pri frizerju in odkar hodi k tej frizerki, meni sploh ne pusti več. Pravi, da ga bo že teta.user posted image  
Drug teden imamo končno krst našega Lančka. Smo imeli en nesporazum z domačim župnikom, saj ga mi nismo želeli pri maši, ob pol devetih zjutraj, on je pa rekel takrat ali pa ničuser posted image , tako da smo se pa zdaj z enim drugim župnikom zmenili v okolici Ljubljane. Sva šla v soboto z Maxom v shoping, da bosta oba lepa in nova. Sem ju kar v Okaidi na Viču šla oblečt. Pišuka, imajo res luštne oblekce, človek bi kar grebel in grebel in zapravljal tam.user posted image
Anol, glede zapostavljanja si zadnjič spraševala. Mah, težko je. Saj vem, da pravijo, da se mamina ljubezen množi in ne deli, se strinjam, ampak pišuka, človek je lahko samo na enem koncu naenkrat. Pri meni je k sreči tako, da mož doma dela in se je lahko malo bolj Maxu posvetil. Pa še Max ni v vrtcu, tako da ga je bilo treba kar cel dan s čim zaposliti. Najhuje mi je bilo, ko je mož šel nekam k enemu pomagat, Max je zbolel in zahteval samo mene, Lan se pa dojil na dve uri. Groza, sem mislila, da me bo kar pobralo. Ampak se preživi. Jaz sem od vsega začetka probala Maxa vključevati v vse dejavnosti, povezane z dojenčkom. Mi je dajal pleničko, ko sem ga previjala, pa ko sem ga kopala, mi je pomagal. Tako da se počuti koristnega. Je pa res težko, ko bi ga on kar nosil, pa pestoval, pa ljubčkal, ti pa ves na trnih, kako bo zdaj to in sam težiš, ne to in ne ono. Saj potem je iz meseca v mesec lažje, ko je tudi user posted image  malo večji. Pri nas je za Lana Max itak alfa in omega. Je njegov pravi fen in kar Max naredi, je zakon. Zadnjič mi ga je Max celo pomagal hraniti. Lan mi ni hotel odpirati ust, je pa Max prijel žličko in mu poturil, sta pol frutka tako pojedla.user posted image user posted image
Romana, vaša punčka je pa res prava manekenka. Jaz sem zadnjič nekak tehtala Maxa, pa je kazalo, da ima mal čez 14 kg. Se mi pa zdi, da mi vedno manj je. Zadnjič je imel že enkrat večje obroke, kot jaz, zdaj je pa spet vse bolj na prisilo. Ma ja, morda je tudi zaradi prehlada in bolezni. Upam, da bo kmalu bolje.
Kaj sta pa vse imeli na pregledu?
Zobozdravnika bi pa Max tudi moral imeti ta teden, vendar je bil ravno prehlajen, sem rekla, da takega pa že ne bom vozila, moram nov datum dobiti. Itak ima res lepe zobke, tako da po moje mu nima kaj delati. Je pa vseeno fino, da se hodi na redne preglede, ja.
Anol, ne sekiraj se, te zdravnice so ene prav čudne. Dajejo take izjave, niti pomislijo ne, da mamice potem samo skrbi, ko tako brezveze nekaj govorijo. Saj to bi pa menda že opazila, če bi Ažbe škilil, al kako?user posted image
No, zdaj sem se pa spet razpisala. Upam, da se bo še katera, da vidimo, kako ste kaj, korenjaki.user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgust 2004
11.6.2007 17:53:28   
Anol
Živjo,

Moram rečt, da mi je Ažbe iz dneva v dan mi bolj v pomoč, predvsem s tem da je ful uvideven, da če hranim user posted image , mi ne nagaja, ampak se sam zamoti. Pa tko je nežen do Gala, ga lubčka in boža. Postaja vedno bolj samostojen, zdaj si že vzame iz hladilnika jogurt, odpre, strese kosmiče v njega, si vzame žličko in lepo poje, kar ne morem verjet. Pa tko se da že z njem pogovorit. Kolk ti otroci hitro zrastejo.
Maxica jst mislim, da bi opazila če bi škilil, ker tud zdej ga ful gledam pa nič ne opazim, bomo videli kaj bodo rekli na sistematskemu.
NuLa čestitam za samostojno spanje, ker to res veliko odtehta, imaš vsaj nekaj časa še zase, preden je čas za spanje. Z babicam pa vsi vemo je težko, moraš bit kar jasen in glasen, da razumejo kaj želiš, pa še to pogosto ne pomaga.
 
No, toliko za danes.
Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgust 2004
14.6.2007 12:03:11   
Blink1
Pozdravljene

No...še dobro, da me je Maxica opozorila na to temo... Sicer sem bila že pri julijkah, ampak kar povem, da se redko oglasim, ker večinoma ni časa.

Imam punčko Nejo, ki bo 6.8, stara 3 leta. Več o tem kar se dogaja pri nas, pa si lahko preberete na: http://www.nejika.blogspot.com/ in kaj pokomentirate seveda...

No, smo pa pravkar preboleli slinavko in po vsem tem imamo spet težave s kakanjem. Ampak mislim, da je to od tega, ker je imela skoraj 1 teden vročino in se je blato zasušilo. Včeraj sem ji dala svečko in je šlo... Upam, da bo zdaj bolje...

Romana...tatu je zakonuser posted image user posted image  In Maxica...tudi jaz študiram o tatuju za 30-tkouser posted image  Da obeležim okroglo številko... drugo leto. Ampak ne vem kaj si naj dam in kam?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?