|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pikica Alina
14.8.2007 16:53:23   
* Mateja *
Waw bravo Mruška!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nosečkica, verjamem da imaš ful vprašanj, zato smo pa me tu, da ti bomo pomagale. Saj veš da več vemo kot pol dohtarejv skupaj!!user posted image

Ti kar sprašuj, vse ti bomo pomagale!

Biba, zdej pa še vi v akcijo! Važno je, da gre naprej, pa če le za mišji repek. Tako je rekla za našga tamalga ena ful fajn dohtarca iz kliničnega!!! Važno je, da se napreduje!!!

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Pikica Alina
15.8.2007 13:33:19   
žabica 24
Super nosečkica, krasna novica!!!

Bravo Maruška!!! Še malo pa boš doma!!! user posted image  user posted image  user posted image  

Biba, zdaj pa samo čakam, da nas še ti razveseliš s takimi novinami! Držim pesti, da čim prej!!! Pa pozdrav in lupčka mali Alini za moč!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Pikica Alina
15.8.2007 19:14:56   
biba 78
Žabica, hvala za lupčka.

Midve z našo pupo sma se danes spet cartali. Ampak pikica ni bila dobro razpoložena (pokana planička, lakota, boleč nosek...), je kar naprej jokala in so tekle krokodilje solze.user posted image  Sploh je nisem mogla potolažit, potem pa smo rito previli, pa je bilo dobro. Ima že 2310 g, prava debeluščka je mala, ker nimam več mleka jo hranijo z Aptamilom- prematil in ga dobro prenaša. Drugače pa kaj se dihanja tiče, ni večjih sprememb. Sem se pogovarjala s sestro Mojco  in mi je povedala, da kak ji odklopijo CPAP in ji nič ne piha v nosek, se Alina prav razkuri, sem dobila občutek, da je zelo odvisna od tega aparata, kot da se ne počuti varno, če nima pomoči kisika. Neverjetno, kako že ti majhni otroci vse to vejo. Kak pa ji spet začne pihati v nosek, pa je vse vredu. Zanimivo. Ima že zelo občutljiv nosek zaradi tistega nastavka, dobesedno jo že boli. Upam, da bo čimprej prišla na bčice, tisto ni tak hudo.

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Pikica Alina
15.8.2007 21:07:08   
Noseckica
Biba 78, naša je danes tudi tako neutolažljivo jokala. user posted image
Jaz pa zraven. user posted image  Nič ji ni pomagalo. user posted image  Navadno se v mojem naročju umiri, danes pa se ni, tak žalosten obrazek je imela.
Zelo jo napenja. Pazim na prehrano, pa nič ne pomaga.
Tako se mi smili...... Mamice, ki imate malčke že doma NA POMOČ, prosim. Kako ste se spopadle s tem?

Sem jo pa danes prvič previla.......user posted image user posted image user posted image .......malo sem bila še nerodna, ampak mislim, da je za prvič kar dobro.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Pikica Alina
15.8.2007 21:17:25   
anajmad
O,draga moja tudi mi smo to dali skozi,pa čeprav so mi dohtarji na EINT zatrjevali,da ne bo imela krčev. Mi smo nabavili koroške kapljice in so še kr pomagale. Probaj,škoditi ne morejo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Pikica Alina
16.8.2007 18:24:33   
Noseckica
Hvala, anajmad.

No, danes pa naju je najina punčka pričakala v navadni posteljici. user posted image user posted image user posted image  

Baje bom v ponedeljek sprejeta v bolnico. Tamala se še trudi spoprijateljit s flaško in včasih se dobro razumeta, drugič manj. user posted image user posted image user posted image

Lp.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Pikica Alina
16.8.2007 20:52:46   
Shorty_
Nosečkica česatitke ob dobri novici. Alina pa tudi že lepo napreduje je že zelo veliko napredovala od takrat ko sem nazadnje bralauser posted image Alina le tako naprejuser posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Pikica Alina
17.8.2007 12:39:06   
žabica 24
Glede joka: Meni so sestre tudi rekle, ko je Zarja v pričo njih na viziti grozno jokala in se zvijala, da ima krče in so ji dale sab simplex, pa sem ji redno dajala te kapljice, pa nič. Potem pa sva končno dobili zeleno luč za dojenje in je jedla in jedla in božica ni mogla najest, pa je pri meni spila 50 ml, sicer pa je imela omejeno količino na 30ml, ker bi ji več baje lahko škodilo user posted image  No in od takrat naprej ni bilo več nobenega joka! Moje dete je bilo samo lačno, pa smo prvo vsi mislili da jo krči mučijo!

user posted image  Za prvo previjanje! Sicer pa upam, da jok poneha in da se čimprej spoprijatljei s flaško user posted image
Pa seveda da se potem čim prej vrneta iz bolnice.

Kako pa kaj Alina?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Pikica Alina
17.8.2007 21:07:39   
Noseckica
Huh, kakšna nevihta je bila. user posted image  user posted image  user posted image

No, pri nas nič novega......čakamo na sprejem v bolnico.  user posted image
Jutri bom izvedela, če grem v ponedeljek ali ne. user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer!

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Pikica Alina
18.8.2007 1:18:17   
biba 78
Pozdravljena Žabica, naša pupa je bolj kot ne po starem, kaj se dihanja tiče, drugače pa lepo napreduje na teži, ima že 2350g, sicer je staknila nek infekt, ima malo vnete očke, pa iz noska ji malo teče, ampak je iz preventive dobila antibiotik, tako, da upam, da se bo ta zadeva ustavila in da ne bo kakšnih večjih težav. Je že prava punca.user posted image

Lp

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Pikica Alina
19.8.2007 9:02:35   
Anonimen
Držim pesti za vse majhne pikice in njihove starše, da boste čimprej skupaj v toplem domu se stiskali drug k drugemu...en velik user posted image  za vse...user posted image

LP

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Pikica Alina
19.8.2007 18:52:35   
Noseckica
Drage moje sogovornice, JUTRI BOM SPREJETA K SVOJI PUNČKI. user posted image

Saj ne morem verjet, da smo prišli tako daleč.... user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Pikica Alina
19.8.2007 19:52:44   
tamalaursa
Noseckica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Potem boste kmalu domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Pikica Alina
19.8.2007 21:36:44   
Pinokio
Super...........pa sta že z eno nogo doma.............bravo Maruškauser posted image user posted image

(odgovor članu tamalaursa)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 8:08:55   
Tajduška
Noseckica,......sem te spoznala po tvojem pisanju:-)
Verjetno boš iz mojega nicka vedela, kdo sem.

RESNIČNO SEM VESELA ZATE, da odhajaš k svojemu zakladu,....čuvaj jo in cartaj kolk se bo dalo......kar solzne očke sem dobila, ko sem prebrala, da greš k njej,....

Zečenja se nekaj najlepšega za vašo družino,....!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Maruška, da si tako krepka deklica in da si se tako pridno borila!!! Mamica prihaja!!!!


(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 11:07:59   
Anonimen
user posted image  Noseckica...super...uživaj in crkljajta se, da nadoknadita vse zamujeno...user posted image

LP

(odgovor članu Tajduška)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 11:08:40   
neisha80
nosečkicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tajduška)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 15:48:32   
biba 78
Bravo mami, bravo Maruška. Komaj čakam, da mamico jutri srečam, da mi malo pove, kako se imata s pupiko.

Pozdravček obema in veliko cartanja in uživanja skupaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 17:10:21   
Noseckica
Hej, mamice.

Hvala vsem za lepe želje.....user posted image user posted image user posted image ......se javljam direktno iz bolnice.
Prvi dan se še malo lovim, ampak drugače je pa fajn,
tamala pridna, sestre super, skratka LEPO JE. user posted image user posted image user posted image

Tajduška, seveda vem kdo si. user posted image  

Biba 78, jaz se tudi že veselim, da bova malo poklepetali.
Že dolgo nisva. user posted image user posted image user posted image   Aja, sestra Mojca se je vrnila z dopusta. user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Pikica Alina
20.8.2007 22:02:04   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

...se javljam direktno iz bolnice.


Potem pa stokate da je v bolnici hudo, pa imate celo internet na razpolago. user posted image
Saj veš da se hecam, a ne nosečkica...

user posted image Maruška in mamica. Zdaj pa se le pocartajta in navadita druga na drugo. Potem pa domov v novo, lepše življenje. user posted image
Še malo, pa bo vse hudo za vami ....

Čestitke še enkrat!



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Pikica Alina
21.8.2007 18:11:01   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

...se javljam direktno iz bolnice.


Potem pa stokate da je v bolnici hudo, pa imate celo internet na razpolago. user posted image
Saj veš da se hecam, a ne nosečkica...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Danes pa je bila user pri meni s pupiko. user posted image user posted image user posted image  
Hej user, res me veseli, da sva se spoznali.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Pikica Alina
21.8.2007 19:28:07   
neisha80
biba,kako je tvoja pikica?res vam iz srca želim,da bi se čimprej cartkali doma!čudovita družinica ste!vso srečo še naprej!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Pikica Alina
21.8.2007 20:53:41   
* Mateja *
Kašna bolnica je pa to, da mate računalnik??!! Nobel !!!!

Drgači, kako se držijo vaši otročki?
Ful fajn, ker se lahko med sabo tako družite, jst nisem takrat mela nobene sotrpinke zrvaen s katero bi se lahko kaj pomenla, še dobro da sem "spoznala" RR.
Lepo se imejte in pocartajte svoje bejbije!!!!!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Pikica Alina
21.8.2007 21:22:41   
Noseckica
Hej punce.

Okrog interneta v bolnici......prinesla sem si prenosni računalnik, na internet pa dostopam preko telefona. user posted image user posted image user posted image

No, da vam povem, da smo tri punce v sobi in da smo se full zaštekale. Res je fajn, no! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Pikica Alina
21.8.2007 22:45:21   
biba 78
Danes sma se z Noseckico srečale, malo poklepetale in ji kar malo zavidam, da je že sprejeta. Pa še zadnja mamica, ki jo boljše poznam, me bo zapustila.user posted image user posted image  Mi pa bomo še kar enčas Alino samo obiskovali, ker je stanje še vedno nespremenjeno.user posted image   Jaz pa sem mislila, da s tem, ko pupa raste in se redi, da bodo šle stvari res na bolje, pa vidim, da temu ni čisto tak. Še kar naprej so težave s pljučki, pa srček zaradi tega trpi, tako, da res gre vse zelo zelo počasi. Ta bronhopulmonalna displazija je kar težavna pri naši pupi, potrebno je veliko časa in pa potrpljenja, želim si pa samo to, da bi se Alina še naprej borila, da bi njen majhen srček zdržal vse te pritiske in da bi se stanje začelo izboljševat.

user posted image user posted image  naj čuvajo mojo pikico.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?