|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 16:46:08   
mala pikica
Spet jaz user posted image Sem dragemu obljubila, da bom noge imela dvignjene na stol, sicer ne vem, če bi me spustil za računalnik user posted image Takšna sem, ja, zatečena da me ni za pogledat...

Najprej moram čestitat naši Karmyki user posted image user posted image user posted image Sem bila prav presenečena, ko sem videla veselo novico. Spet naši januarčki user posted image Karmyka, boš videla, da se bosta Lea in Tea dobro razvijali in ti želim, da bosta čimprej v mamičinem toplem objemu user posted image kdaj pa si rodila?
Včeraj smo bili cel dan v Ljubljani in med drugim končno nabavili tudi voziček user posted image Sem tako vesela... Zdaj bo pa res počasi vse... edino detece še nam manjka user posted image

mml saj pravim, sem zelo vesela vozička. Zadovoljna sem pa že zdaj, ko smo to vse sestavljali in razstavljali včeraj zvečer, sem res videla, da je vse zelo enostavna, vse je na klik, tako da bom res lahko vse sama zmogla.

Glede lanolina in bepanthena... jaz sem mislila, da je oboje namenjeno bradavicam, pa lunca pravi, da bo oboje vzela v porodnišnico. Kako je zdaj s tem, ve katera?

Sunny morning in Triš jaz tudi nenormalno zatekam. Kaj vama so rekli, da bi samo zaradi tega sprožili porod? Meni je G rekel, da v primeru, če bom imela visok pritisk zraven zatekanja, da bi mi takrat sprožili porod.

Punce, toliko zaenkrat, vas pa še pridem danes kaj pogledat user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 16:47:04   
karmyka
Punce najlepša hvala vsem za čestitke mi je kr lažle pri srcu se mi je odvalil kamen.
No bomo že nakako pregurali vsi skupaj samo da bosta mala dva sončka zdrava vse za niju.
Za novo leto pa res upam da bosta doma res si že močno želim vsakič ko jih vidim pa čeprav samo za 2krat po pol ure na dan jaz bi jih že zdaj ven uzela a kaj ko nemorem.

Nosečke hvala še enkrat za vspodbudo in podporo to mi tako veliko pomeni.
Še pridem kaj gor da bom poročala kako in kaj.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 16:54:28   
SuzanaKK
Karmyka, iskrene čestitke, ti si naša druga "januarska mamica"!!!! Mi gre kar na jok. Drži se punca, boš videla, da boš kmalu imela svoji princeski v objemu!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa danes tako fajn spala, samo 1 x šla na wc, sicer je pust dan, jaz pa vsa naspidirana in se že ves dan učim. Nič, saj grem nazaj za pisalno mizo. Sem vas prišla samo malo pogledat in pozdravit. Uživajte v preostanku nedelje.
P. S. Se mi zdi, da moj sonček občutno pridobiva na teži, saj ko se premika (to pa je zelo pogosto), mi trebuh kar poskakuje zdaj na eno, zdaj na drugo stran, če me pa močno brcne, me kar malo zaboli. A je to normalno? A ima še katera takega razgrajača/razgrajačico? Včasih ga lepo prosim, naj gre malo spatuser posted image .

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 17:02:58   
mala pikica

user posted image
 
PDP; nick (starost); kraj bivanja; število tistih, ki vas že razveseljujejo; naše trenutno stanje; porodnišnica, kjer bomo verjetno rodile; spol; ime

1.1. 
user posted image  klepetka (33), Ribnica, user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana    
user posted image  sonček balonček (31), Velenje, user posted image  + user posted image , Celje, user posted image   
user posted image  ljubljana (28), user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image Jakob  
user posted image  natasa49 (21), Litija, user posted image , Trbovlje, user posted image   

2.1.
user posted image  tinci babinci user posted image
user posted image benika, Kranj, user posted image  + user posted image Kranj, user posted image Jakob
 
3.1.
user posted image  suzanaKK (30), Velenje, user posted image  SG, user posted image Aljaž
 
4.1.
user posted image  mala pikica (27), okolica Ptuja, user posted image , Ptuj, user posted image
user posted image  minka28 (28), user posted image  + user posted image , user posted image
 
5.1.
user posted image  maksito (34), user posted image  + user posted image

6.1.
user posted image  katee (28), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  Žan Luka 
user posted image  martinka (28), user posted image
user posted image  karatina (29), user posted image , Ptuj, user posted image Karin

7.1.
user posted image  kikina user posted image       
user posted image  lunca1 (33), Kranj, user posted image  + user posted image , Jesenice/Kranj, user posted image
user posted image  sunny morning (32), NM, user posted image , NM, user posted image Neja  
user posted image  binči user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image  ninykitty (25), user posted image , Ljubljana 
user posted image  ursalara (21), user posted image , Ljubljana, user posted image  Lara

8.1.
user posted image  domen03 user posted image  + user posted image
user posted image  gagy85 (22), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  
user posted image  malamedika, Zasavje, user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Trbovlje, user posted image Jure
user posted image aurora6 (30), user posted image , Ljubljana, user posted image

9.1.
user posted image  lejla14 (35), user posted image     
user posted image  nana35, Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Klemen
user posted image  mateja80 (26), user posted imageuser posted image Val
user posted image  septemberka (29), Koper, user posted image , Postojna 
user posted image  jana26, user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto
user posted image  ursulina (27), user posted image , Ljubljana, user posted image

10.1.
user posted image  bekica1 (29), user posted image  + user posted image       
user posted image  pikicaa (27), user posted image  + user posted image , Trbovlje
user posted image  martinca (23), user posted image , Maribor, user posted image
user posted image  levinja 27 (27), user posted image , Jesenice/Kranj  

11.1.
user posted image  nussy (26), user posted image , Ljubljana, user posted image  
 user posted image  žogicanogica, user posted image  + user posted image  
user posted image  malamanja (27), user posted image , Celje 
 
12.1.
user posted image  unika (28), user posted image + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  zofija nr.2 (32), Ljubljana, user posted image , Postojna, user posted image
anchikaa, Maribor, user posted imageuser posted image

13.1.
user posted image  dašabina (34), user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto, user posted image  
user posted image  lenči (32), user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image lutiropan, user posted image user posted image user posted image + user posted image , user posted image

14.1.
user posted image  raja (31), Radovljica, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image   
user posted image  sani1, Ljubljana, user posted image , user posted image
 
15.1.
user posted image  klaja (27), Pesnica, user posted image  + user posted image , Maribor, user posted image Hana   
user posted image  meli23 (28), user posted image , Ljubljana 
user posted image  katrin (31), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  tinča1 (28), Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Daniel
user posted image lusa (28), Gor.Rad., user posted imageuser posted imageuser posted image MS, user posted image  Daša

16.1.
  user posted image  piškamiška(29) user posted image user posted image (dvojna user posted image ), Ljubljana, user posted image user posted image
user posted image  tinkibinki (29), user posted image , Ljubljana, user posted image

17.1.
user posted image  muzika (37), Maribor, user posted image  + user posted image , Ptuj/Feldbach, user posted image

18.1.
user posted image  golobček, okolica Celja, user posted image user posted image  + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  urssyy (31), okolica Celja, user posted image , Ptuj/Celje, user posted image
user posted image vaney user posted image  

19.1.
user posted image  lejla (35), user posted image

20.1.
user posted image  nalinRR (26), user posted image  + user posted image , user posted image  Jonas       
user posted image  amna user posted image

21.1.
user posted image   lillygmail user posted image
user posted image   nincha, user posted image , user posted image Lejla
user posted image limma (32), user posted image , user posted image
user posted image gitty (41), Ljubljana, user posted image , user posted image

23.1.
user posted image  ulla78 (29), user posted image + user posted image , Domžale
user posted image sovica3 (28), okolica LJ, user posted imageuser posted imageuser posted image Trbovlje, user posted image  Tej
user posted image alfabeta (29), user posted image + user posted image , Novo mesto

24.1.
user posted image  tonči, user posted image + user posted image , Ljubljana
user posted image  ketrin24 (24), user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image   maja&m (27), Prebold,  user posted image + user posted image + user posted image , Celje,  user posted image
 
25.1.
user posted image  barbas (23), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image triš, okolica NM, user posted image  user posted image + user posted image , Ljubljana/NM, user posted image Žan

26.1.
user posted image  gajči (23), user posted image
user posted image  damo (29), user posted image , Ptuj 

27.1.
user posted image  mml, Ljubljana, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  neja.bor2007, okolica Lj, user posted image  user posted image  + user posted image , user posted image
user posted image piba, user posted image + user posted image , Slovenj Gradec, user posted image
 
28.1.
user posted image  butara (35), user posted image + user posted image , Maribor, user posted image Olivia
user posted image  koala (27), Maribor,  user posted image , Maribor, user posted image Alex 
 
29.1.
user posted image  sarina, user posted image  + user posted image
 
30.1.
user posted image  puri (27), user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image  Tia


? user posted image nopy user posted image
    
? user posted image  nastygirl user posted image     
? user posted image  deja01 user posted image   
? user posted image  blacky* (35), user posted image  



-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

V TOPLEM OBJEMU SVOJIH MAMIC

user posted image

15.11. Zasanjana (PDP 1.1.)
MARC JULIEN
2320g, 45 cm

user posted image

Karmyka (PDP 22.1.)
LEA
1460g, 43 cm  
TEA
1350g, 40 cm

----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------

 
Januarčic nas je zdaj že ali "še" 83, saj imamo že dve mamici user posted image user posted image user posted image

Najbolj "naporen" dan še vedno ostaja 7.januar. Takrat naj bi dobili kar 6 user posted image To bo veliko joka user posted image  

Zaenkrat je napovedanih 26 user posted image  in 24 user posted image   Pri 2 user posted image   je zaenkrat spol user posted image
 
Pa še to; doma pridno čaka 53 majhnih navihank in navihancev na bratce ali sestrice user posted image


Punce, če sem pri kateri pozabila dopisati kakšne podatke (imena, spol...), mi prosim sporočite. Zdaj ne popravljamo vsak dan seznama, pa včasih kaj pozabim user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 17:08:37   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Sunny morning in Triš jaz tudi nenormalno zatekam. Kaj vama so rekli, da bi samo zaradi tega sprožili porod? Meni je G rekel, da v primeru, če bom imela visok pritisk zraven zatekanja, da bi mi takrat sprožili porod.

Ko sem bila zadnjič pri G še nisem zatekala, se mi pojavlja šele 2-3 dni. Vendar imam pa itak prevelikega user posted image in preveč plodovnice, kar pa je oboje lahko razlog za sprožitev. Bom jutri še glede zatekanja povprašala.

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR
Glede utrjevanja bradavic, lepo prosim NIKAR! si lahko samo škodo naredite še predno se dojenje sploh začne. Nobena priprava bradavic ne more pripraviti bradavice na sesanje.

Se mi je kar kamen odvalil od srca.user posted image Samo še to "mučenje" manjka pa bi bila do konca nosečnost res vrhunska.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 17:24:40   
butara
Karmyka, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In vse dobro tvojim pupam user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 17:29:51   
urssyy
Karmyka čestitam user posted image  za tvoji dve princeski. Še kako hitro bosta zrastli, boš videla......fajn nam boš lahko na forumu dojenčki dajala nasveteuser posted image .

Odpočij se in naberi moči, da boš do božiča fit, ko boš dobla svoji dve user posted image  domov. Uživaj maksimalno in se ne sekiraj.user posted image  

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 17:58:32   
Lunca1
Karmyka čestitke. user posted image user posted image user posted image  Držim pesti da bo vse kot je treba.

Lanolin se imenuje Lanolin Multi Mum. Bepanthen je pa treba spirat. Lanolin se pa samo nanese. Drugega bom jaz vzela samo za vsak slučaj.user posted image

Drugače sva pa s tamalo spet nazaj v Kranju. Jutri ima zobozdravstveni sistematski pregled.

Smo pa dobili na posodio zibelko. user posted image  Ena skrb manj.user posted image

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 18:10:25   
koala
Karmyka najprej čestitke dvojne čestitke za tvoji princeski. Vem da je težko mali sončici gledat v inkubatorju, samo ti jima pozitivno energijo pošiljaj, me bomo pomagale in potem ni šment, da ne boste 1,2,3 doma in se cartali.

TRIŠ, samo toplo priporočilo, na razdražen želodec nikar kamilic, ker vzdraženo sluznico še bolj nadražijo, raje hibiskusov časj, ali pa res samo vodo.

Glede krem za bradavice, bepanten je vredu, samo se mi lanolin zdi bolj naraven, dobi se pa lanolin tudi v DM-ju, je iz kolekcija babylove, meni je olajšal srbečico ko mi je bradavica spokala, najbolj pa jo je pozdravil bepanten z roza črtico. Aja, kar se spiranaj tiče, zdaj v vseh reklamah za ta bepanthen z roza črtico piše da ga ni treba spirat, je pa rekla sestra v MŠ da ga je, tako da sem kar malo zmedena. Sem pa ga malenkost poizkusila in je vsaj meni ogabnega okusa, tako da ga bom jaz(če ga bom potrebovala) izpirala.
Glede utrjevanja bradavic, kolikor jaz vem v literaturi piše, da jih ni treba utrjevati, je pa sestra v MŠ dejala da naj jih frotiramo. Jaz jih ne bom.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 18:57:47   
mml
Kolikor jaz vem sodobna priporočila o dojenju odsvetujejo kakršnokoli predpripravo alu utrjevanje bradavic, ker se s tem naredi več škode kot koristi. Jaz v prvo nisem iemla ne vem kako hudih težav, pridelala sem nekaj ragad v porodnišnici, ki pa so se zacelile po roza Bepanthenu, nekajkrat sem si ga sprala, nekajkrat pa tudi ne, ker se mi zdi, da se je tako ali tako ves obrisal v blazinice, ki sem jih imela v modrčku. Kasneje sem si pa po končanem dojenju iztisnila še kapljico mleka, jo razmazala po bradavici in počakala, da se na zraku posuši in nisem imela nobenih problemov. Je pa tudi res, da je Manca zelo lepo sesala in ni nikoli grizal, čeprav sva se dojili do 15. meseca, ko je imela že kar nekaj zob

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 19:05:37   
Tinča1
Vložki Jaz pa bom verjetno uporabljala vložke Vir natur super, sem prebrala na spletni strani Tosame, da so primerni za porodnice. Sem jih že kupila 3 pakete in 2 paketa vir 90. Mislim, da so vir 90 večji od vir 80. Če se motim, naj me katera popravi lepo prosim.
 
Lanolin Torej Lanolin kremo od Mam dobim v lekarni? Upam, da v MB tudi.

Karmika, čestitke ob rojstvu Teje in Leje, pa pogum v roke. Jaz sem prepričana, da se boste za božičeka že cartali. Evo eno user posted image  zate in tvoji princeski.

Mala pikica, upam, da boš ostala januarčica in se tvoj user posted image  ne bo naveličal
podnajmeništva v tvojem trebuhu. Pošiljam ti user posted image  za srečo.

Spanje. Kar se spanja tiče, pri meni to predstavlja vedno večjo znanost in umetnost. Sem postala že čisto dojenčkaste narave, kar pomeni, da se na dve uri zbujam.user posted image user posted image user posted image  Mislim, da je to uvod v januar, ko me bo mala budilka vsaki dve uri opomnila, da je lačna.

Lp

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 19:34:55   
limma
karmyka - dvojne čestite ob rojstvu princesk user posted image  user posted image  Še malo, pa bosta doma in se boste cartljali za naprej in za nazaj.  user posted image user posted image , da se bosta lepo razvijali in boste čim prej skupaj in en VEEEELIIIIK user posted image  zate.

Kar nekaj čase se nisem javila, sem bila v gužvi, ta vikend pa sva se malo potepala.. sva bila na Obali pri prjateljih, ki jih imava tam kar precej.. skoraj več kot na Koroškem user posted image  vse sem želela obiskati - dve prijateljici sta tudi noseči user posted image , ena ima lepega lepega polletnega fantička (nisem še videla tako pridnega otročička, naša bo sigurno bolj divja - vsaj glede na brce, ki jih cel dan na zmanjkauser posted image ), eni gradijo hišico... očitno je bilo vsega preveč, aktivnosti, hrane, spanja pa premalo in tako imam danes enega od bolj slabih dni, vse me boli, gležnje imam 5 cm debelejše kot ponavadi, da ne govorim o spodnejm delu nog, težavah s prebavo (je bilo preveč dobrega včeraj), zaspana sem.. tako, da grem spat, jutri pa bo nov dan in bom spet boljše volje (in počutja). user posted image  
Sladke sanje.

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 19:51:37   
butara
IZVIRNO SPOROČILO: Tinča1


Lanolin Torej Lanolin kremo od Mam dobim v lekarni? Upam, da v MB tudi.



Tinča1, ko sem prvič rodila, ni bilo v MB nobenega problema z nabavo Lanolin Multi Mam! Še zdaj ga imam doma namesto labele user posted image Se mi zdi bolj primerno, da namažem otroku ustnice z lanolinom, ki ga lahko novorojenček zaužije, kot pa z Labelo... Mi je pa Multi Mam dobesedno rešil bradavice, resnično. Ga bom tudi zdaj uporabljala, brez njega ne grem v porodnišnico user posted image

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 19:58:43   
puri
Karmyka,......čestitke ob rojstvu dveh malih princeskuser posted image user posted image user posted image . Držim pesti, da bosta čim prej doma.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 20:23:43   
martinca
karmyka, čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image za Teo in Leo user posted image user posted image user posted image user posted image

katee, tomaž tomšič je zdaj trener. sem zadnjič pri Nlp gledala ko je bil gost pri oddaji Grema se šport.

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 20:34:34   
Vrtnica79
Pozdravljene,

da se vam malo vrinem na vašo temo. Čestitke Karmyki za dve  pupikiuser posted image user posted image user posted image user posted image !

Zdaj pa prosim počakajte da se decemberke najprej zvrstimo. Nič prehitevat!user posted image user posted image user posted image

Pa brez zamereuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 21:02:05   
koala
Tinča lanolin od Multi mam dobiš v saki lekarni, ni blema.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 21:29:28   
SuzanaKK
Vrtnica, jaz se bom vsekakor potrudila, da vam ne bom skočila v zeljeuser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   Januarčice 08
25.11.2007 22:08:15   
karatina
Zdravo.
Karmyka čestitke še iz moje strani user posted image . Boš videla, da bo vse dobro.

Že dve mamici imamo. Če bomo naprej tako pridne, nas bo za porod v januarju zmanjkalo user posted image . Pa kaj, samo da bomo vsi zdravi in veseli user posted image .
Upam, da bo moja pupa počakala vsaj še en teden, da si tudi jaz pripravim torbe za P in zaključim z obveznostmi. Potem pa bom tudi jaz pridna user posted image  kot ostale, ki pridno samo še čakate dan D.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 22:17:32   
sani1
Dober večer!

karmyka čestitke za tvoji dve pupi... user posted image user posted image   Do novega leta boste že doma in se lepo cartljali na toplem... Pa očka je ponosen na svoje tri princeske?  Držite se vsi!!!

Drugače pa adventni venček je pripravljen, samo podstavek iz mase se more še posušiti in te male smrekice, da jih bova lahko pol še pobarvala.  Je pa dela s temi stvarmi pol pa še pospravljanje vzame nekaj časa...  Ampak mine pa hitro... 

Lepo spite in kaj lepega sanjajte...  Jutri pa držite pestim zame in za mojo pupo...


(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Januarčice 08
25.11.2007 22:32:21   
mala pikica
Midva z mojim ljubim sva tudi danes naredila adventni venček. Sem rekla, da ga je treba pred četrtkom naredit, za vsak slučaj, če me G v četrtek pošlje v bolnico user posted image Upam, da ne bo treba, ker mi res ni tam za ležat, po možnosti kar do poroda. Pritisk je bil zdaj zvečer 130, upam, da ne bo spet prišel blizu 140. Uh, bomo videli, kaj bo rekel G v četrtek, tole moje zatekanje je res vsak dan hujše. Pa ne morem 24 ur na dan ležat, če pa sem samo eno uro na nogah pa je že katastrofa.

Drugače pa je vse v redu. Detece brca, čeprav bolj polenjeno. Zdaj pa gremo počasi pankat, sicer bom kregana, da mi že predolgo noge dol visijo... Saj nimam kaj reči, res lepo od ljubega da tako skrbi za mene. user posted image samo za njega...

Nočko...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Januarčice 08
26.11.2007 7:27:55   
dašabina
Karmyka čestitke za dve krasni punčkiuser posted image user posted image user posted image user posted image , vse bo u redu, drži se!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Januarčice 08
26.11.2007 7:39:19   
ursulina
mala pikica, lepo od tvojega, da je tako skrben, pa res je, da imej noge čim bolj kje kak meter od tal :)

jaz sem bila včeraj čisto paf, ker so tudi meni prvič zatekli gležnji, grozno zgleda, no verjetno ker sem bila res celo soboto in tudi celo nedeljo na nogah - v sobota sva letala po trgovinah in postavila posteljico, včeraj pa sem preprala in polikala posteljnino user posted image , skuhala kosilo za naju in babico, likala srajce za mojega in pospravila kopalnico.. to še v normalnem stanju ni malo, huh... in posledica... itak, boleč križ in zatekle noge, ajajaj...

a sem samo jaz smotana, a se stvari iz 100% bombaža za bebice, kjer ne smeš dat mehčalca, ful težko likajo... jst sem skor živce zgubila ob likanju posteljnine, ker tud sicer nisem neka ljubiteljica likanja na splošno... user posted image

joj, jaz sem tudi vsako leto delala adventen venčke, ampak letos si ga bom pa kar kupila... bova pa okrasila stanovanje, čeprav vem, da mi bo januarja oz. začetek februarja nadležno vse pospravljat... no, mogoče pa vendarle ne, saj bo očka pomagal.

jaz kar upam, da bo mali zdržal do januarja, čeprav sicer ne bi imela nič proti, če se prej rešimo neudobja velikega trebuha, ampak po drugi strani pa bi bilo lepo imeti letnik 2008 :) in darila posebej januarja za rojstni dan user posted image

suzana, zdaj so malčki že tako veliki, da se tudi meni kar cel trebuh trese, če se odloči močno premaknit. zadnjič me je kar po stolu prestavilo, tko se je oglasil user posted image . pa še en cel (uradni) mesec je pred nami...

lepo bodite in se beremo.

sani, držimo pesti, seveda in upamo, da je vse ok in da se vidimo na kofetku! 

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Januarčice 08
26.11.2007 8:11:22   
nana35
Pozdravljene in dobro jutro vsemuser posted image !!

Danes sem zgodnja in nimam navade tako zgodaj prižigati računalnika,ampak naj bo za izjemo.Obdelala bom samo to stran,ker dva dni nisem kaj prav napisala,pa bi bilo malo preveč,pa tako rada bi šla v kuhinjo piti moj kapučino!!
Da vidimo...

Mala pikica,tebi želim,da se dobro držiš še nekaj časa,upaj le da res pritisk ne pride na 140.Sem ležala z eno v bolnici,ki je imela skoz tak pritiski,nekaj so poskušali kasneje s tabletami proti pritisku,če se ji je zvišal nad 140,ampak potem sem videla v časopisu,da je rodila,pa ne prehitro,imela je še kakih 14 dni do roka.Tako da poslušaj nasvete in se prerini do vsaj skoraj konca.Pa če ti bodo sprožili porod,nič hudega,saj ti še manjka le 5 tednov do uradnega roka in seveda ne more biti nič narobe.

Karmyka,upam in vem,da sta user posted image user posted image zelo dobro in da se jima lepo godi,ti pa še samo malo potrpi,pa bo.Joj,si že lahko srečna,še malo pa ju boš lahko stiskala k sebi in cartala...

Kar se zatekanja tiče,meni na čase,ne vedno tudi gležnji zatečejo,me pa tišči trebuh in se mi zdi da me tu in tam malo peče ali žge,kot bi me žgala maternica.Se kateri drugi tudi to dogaja?Drugače pa je mojuser posted image zelo živahen,seveda so njegovi gibi drugačni,ampak je kar priden moram reči.Seveda če preveč spi,me kar zaskrbi,ampak potem pa kmalu ni miru in sem takooo srečna.Sva pa z Martinco kupili včeraj (kajne Martinca!!)ovčko za voziček in srečala sem tudi Tinčo-ali sta z user posted image tudi kupila ovčko??
Glede adventnega venčka-jaz sem ga lani kupila in bo tudi za letos dober,le svečke sem še včeraj na kramarskem kupila in tudi za vhodna vrata imam venček že kupljen.Okraševala stanovanja kaj posebaj ne bom,ravno zaradi tega pospravljanja potem.Bo pa vseeno lepo in praznično.

Koala,jaz sem kupila to kremo z lanolinom v DM-u,sicer je sprobala še nisem,ker ni potrebe,pa sem vesela,da nisem kupila kaj napačnega,ker jo imam doma od prejšnjega tedna.

Danes pa bom tudi jaz poskusila sestavit kinderpet,če mi bo uspelo dopoldan,drugače pa kasneje ko moj user posted image  pride domov.Je treba kar nekaj stvari gor prinest,pa mi sami ni za vlačit.

Tako,lepo bodite ,jaz pa grem zdaj na zasluženo user posted image oz.kapučino.

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Januarčice 08
26.11.2007 8:30:54   
sonček balonček
Čestitke Karmyki za za Leo in Teouser posted image . Verjamem, da je hudo, gledati pupki od daleč! Saj bo hitro minilo, potem pa crkljanje do nezavesti...

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?