|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
28.11.2007 10:43:36   
martinca
jaz pa mislim da je ta polna luna bolj na naše partnerje vplivala. sem tu gor marsikatero ki je pojamral kak je hudo z našimi dragimi. mislim da ta polna luna ni niti mojega user posted image izpustila. se je skozi zdaj ene par dni nad mano pričkal po malem. pol sem mu pa morala včeri rečt al je on noseč ali sem jazuser posted image pa se je nasmejal pa rekel da so se hormoni na njega prestavili user posted image user posted image pa sva zaključila s to temo. drugač pa ni hudega. jaz sem že navajena da ga okrog polne lune malo serje po domače povedanouser posted image

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Januarčice 08
28.11.2007 10:44:28   
martinca
mislim da bo zdaj res čas na gremo na 2.del januarčic odgovarjat.

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?