|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 12:04:56   
Anonimen
MIŠEK13, ne morem ti poslati zs, zato ti pišem sem, upam, da si še navijačica tukajuser posted image . Prosim uredi si predal, da se lahko dogovoriva...nestrpno čakamuser posted image .
 
Vsem dragim puncam,ki se trudite ne obupajte..jst sem spadala med IVF/ICSI oktobrčice/novembrčice in sedaj sem srečkauser posted image ....nikoli ne izgubite upanja in vedite, da bo posijalo sončece...mislim na vas in vam želim čim več srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 12:40:30   
sayuri
Punce, pivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A ve to čist resnouser posted image user posted image user posted image  A BAnditos tud štejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mojca9000, kjeeeees siiii????? Čakamo novičke user posted image  Prav tako pa navijam za bibo26user posted image user posted image  Poročajta!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:15:02   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Punce, pivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A ve to čist resnouser posted image user posted image user posted image  A BAnditos tud štejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O pivu pa čisto resno naj bi baje pomagalo pri rasti foliklov.Ja sem bom do nedelje nalivala z brezalkoholnim ko nora.

Poročanje z UZ po gonalu-f:Porazno ni temu kaj.Punce kaj menite nato?
Imam polno foliklov doma so v nadstropjih,vendar je izmerila le lahko enega mere njegove so 13x9ostalih je polno malih kot sem napisala.Dve ki sta bile z mano z isto dozo gonala prav tako takšen rezultat.Ostajam na isti dozi gonala 225enot in v nedeljo ponoven UZ v najslabšem primeru itak lahko le prekine postopek do jeseni,kajti če bo le en folikel bo bolj težko kajti po mojem bo takrat prekinila,če ne bojo ostali večji,v nedeljo bo pa 40.injekcija padla.Ja nič kaj ne pomaga lepozitvno naprej misliti,piti pivo in počivati,ter v nedeljo vidimo rezultat foliklov.Je še kaj šans da zrastejo???

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:23:57   
soncek.djukelica
Mojca, ne biti žalostna! user posted image
Pa če bo samo en folikel je dovolj! user posted image  So primeri,da so punce tudi z eno samo celico zanosile! user posted image  V treh dneh se lahko marsikaj spremeni! Tisti majhni bodo zrasli,v to si lahko prepričana,ker je bilo pri meni isto! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:30:25   
Staša1
Zdravo! Sporočam, da sem bila na UZ in imam jutri zjutraj punkcijo, ker se organizem ni sam sčistil (imam še vedno folikle velikosti 34, 29, 28..)! Še prej so me dali na test nosečnosti, pa je bil negativen!Potem pa mi bodo povedali za naprej!

Lep pozdrav vsem in čim več user posted image user posted image !!!!!!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:35:06   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

Mojca, ne biti žalostna! user posted image
Pa če bo samo en folikel je dovolj! user posted image  So primeri,da so punce tudi z eno samo celico zanosile! user posted image  V treh dneh se lahko marsikaj spremeni! Tisti majhni bodo zrasli,v to si lahko prepričana,ker je bilo pri meni isto! user posted image


Sonček-djukelica hvala ti za tolažbo.Ja verjamem v tole,da bodo zrastli do ndeljo in to zelo lepo.Saj ni kaj,samo čičkati je treba,se pikati,pozitvno čakati in bo čas ko bi mignil in bo že nedelja tukaj.Me je pa vprašala če še kaj krvavim,ker mam endimetrij komaj 4mm in sem rekla da ne.Prejnšjič prvi ISCI sem pa imela na 12.dan,danes pa je deveti torej ne vem vseeno,če kaže na dobro ali slabo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:45:01   
Staša1
Mojca upam da te bom malo potolažila! Tudi sama sem imela v prvem ICSI enako dozo Gonala in folikli niso bili prav veliki, par sicer 18, potem pa vse manjše! Podaljšali so mi dozo za dva dni, pa so folikli v tem kratkem času zrasli na 25, 23,....   Me je kar šokiralo!!!!lp


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 14:56:14   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Staša1

Mojca upam da te bom malo potolažila! Tudi sama sem imela v prvem ICSI enako dozo Gonala in folikli niso bili prav veliki, par sicer 18, potem pa vse manjše! Podaljšali so mi dozo za dva dni, pa so folikli v tem kratkem času zrasli na 25, 23,....   Me je kar šokiralo!!!!lp




In kako se je pol tvoj ISCI pol končal?Z enim debelim plusom,kajne?Pri meni je le zelo tanek endometrij komaj 4mm,kaj tole pomeni?Jaz mam sedaj gonal podaljšan za tri dni po 225 enot in upam na vse naj,naj v nedeljo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Staša1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 15:03:31   
Staša1
Žal se je samo ena celica (od osmih) pravilno razvila, šesti dan po transferju pa sem dobila izcedek in dan kasneje user posted image !!!! Držim pesti (in ne dvomim v to), da bodo zrasli!!!!lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 15:15:14   
Sulfinija
Staša hvala ti si me kar potolažila.Punce kok dni gonala je normalno dozirati'Jaz bom v nedeljo na gonalu 10.dan in to bo 12.dan ciklusa.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Staša1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 15:22:21   
soncek.djukelica
Mojca,

a ti niso rekli,da tisti dan ko pideš k njim si ne daš injekcije? user posted image  Ker na GK v Lj., ti to izrecno povedo! Pa ne skrbi koliko dni se špikaš!Ker je vse odvisno kako reagiraš! Zato te pa sproti naročajo!  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 15:43:33   
sayuri
Mojca9000,jaz ti bom isto rekla, kot sonček.d. En sam folikel je dovolj in močno močno navijam zate, da tudi tista četica majčkenih foliklčkov do nedelje zraste. Ni vrag, da pivo ne bi pomagalo user posted image . Kar optimistično naprej user posted image

Kaj pa biba26? Se ni še javila,a ne?

Staša1, zate pa jutri na vso moč stiskamo pestke user posted image

Sonček.d , kako se kaj počutiš? Ti je že kaj slabo? user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 15:57:06   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Sonček.d , kako se kaj počutiš? Ti je že kaj slabo? user posted image


sayuri, ne klič user posted image ! še zmeraj lahko rečem,da nimam nekih slabosti,pravzaprav se počutim odlično! user posted image  Vendar sem danes dopoldne imela napad slabosti user posted image ,
pa nevem čemu bom to prepisala! Živčna nisem glih user posted image , morda sem bila lačna, morda se je pa začelo! Bom pa pozorna na nadaljne simptome! user posted image  Če se bo še pojavljalo, pol bom že vedela na čemu je stvar! user posted image  Bi pa bila izredno vesela in blagoslovljena,če me zaobide! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 16:04:52   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica


  Bi pa bila izredno vesela in blagoslovljena,če me zaobide! user posted image


Ti čist privoščim, da te slabost zgreši user posted image . Men je blo do 16. tedna noč in dan non stop slabo user posted image user posted image user posted image . Ni čudno, da sem se 20 kil zredila user posted image . Ampak se da vse potrpet, saj je nagrada čudovita user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 16:44:43   
biba26
Evo mene,da še jaz poročam.Meni je rekla,da jih imam polno,zmerla pa mi je samo dva na desnem 13mm in enega na levem 12mm,ostalo je rekla,da nebo merla.ker so ti vodilni in da jih bo merla v nedeljo.
Pa sem jo vprašala,če so nemirljivi ali so samo manjši,ker me je malo skrbelo,pa je rekla da so samo malo manjši in da jih imam veliko.

Tak da sem si malo oddahnila in upam,da bojo do nedelje že dovolj veliki za stop inekcijouser posted image
Endometrij imam 6.6 mm,pa pojma nimam če je to OK al ne,mi lahko katera pove kolko mora bit!
Gonal pa še imam do nedelje 225.

Mojca zate držim pesti in upam da bojo tudi tvoji zrasli in boma lahko skupaj nadaljevale.

LPuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 16:49:46   
koala
Mojca jaz bom na gonalu, ista doza kot ti 11 dni.
Je pa res, da si v LJ tisti dan ko maš UZ ne daš terapije.

Biba26 bravo za pridelak in naj bodo v nedeljo dovolj veliki za stopko. Pol bova samo en dan narazen za punkcijo.

< Sporočilo je popravil koala -- 3.5.2007 16:51:34 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 17:01:40   
biba26
Ja Koala tudi ti si bila res pridna kokoška,držim pesti za nas vse!user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 17:29:02   
sayuri
Oooooo biba26, ful lepo user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 17:31:58   
GITA14
mojca 9000

bos vidla da bodo zrasli
pri meni jih je na prvem ultrazvoku naštel 6
pri punkciji jih je bilo pa 11

držim ti pesti

lp


gita

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 17:52:18   
sonček75
najprej  en lep pozdrav vsem na tem forumuuser posted image user posted image
sedaj pa odgovor tebi gold fish
jaz sem najprej dobila napotnico in še isti dan je oddal papirje na konzilij
s seboj moraš imeti izvide krvi spolno prenosljivih bolezni,ki pa ne smejo biti starejši od enega leta
vsi ostali izvidi ki jih potrebujejo pa so potovali skupaj z kartonom iz leonišča v staro porodnišnico k sestri Blanki

vsem puncam ki ste vpostopku  pa želim da na koncu zagledate user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 18:00:00   
sonček75
naj povem da imam 1 UZ 9.5.in ne 1.5.user posted image


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 18:48:44   
Sulfinija
Ojla!

Sem do sedaj spala,ker me je kar vrglo v posteljo.Tolk ste bile pridne,da sem vse komaj prebrala kaj ste napisale.Dobesedno slabo mi je kaj se tole dogaja,vendar ne moem nič sma se pa trdno odločila z možem,če do nedelje ni večjih foliklov,da prosima skupaj oba zdravika da postopek prekinemo in pričnemo nekje jeseni ponovno z štartom postopka,kajti za en folikel se mi zdi škoda zapraviti stimulirani postopek,kajti en folikel vsak meesc pridelam doma naravno ne pa z tako grozno stimlacijo.Kaj mi je tole delovanje zavrlo nimam pojma???Pamela si videla pa sma na istem in kdo bi si tole mislil pa sem do zadnjega polna upanja in veselja.Ja nič kaj čmo do nedelje ne morem nič in zato bom sedaj tale vikend maksimalno izkoristila in v ndeljo zvedela vse.je mogoče tukaj katera med vami razen Pamele,ki je imela začetek in konec in ponoven štart?In kako dolgo je čakala na tole zadevo?

Punce jaz vas vse skupaj prav lepo pozdravljam.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 19:13:35   
soncek.djukelica
biba, čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image  Želim ti,da boš imela ob punkciji super celice! user posted image
A si ti pivo pila? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 19:20:34   
gold fish
soncek75- ali mi lahko pošljejo napotnico po pošti ali se moram samo zaradi tega enega papirja voziti tako daleč....
Izvide krvi- spolno prenosljivih bolezni-pa so tudi poslali v LJ, (predvidevam, da so v kartonu v leonišču + vsi ostali papirji -UZ,...)

Pozdrav vsem, držim pesti za vas in bodite pridne kokoške...user posted image

(odgovor članu sonček75)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
3.5.2007 20:30:01   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
majčice - junijčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image  biba26: (2.ICSI, MB, dr. Vlaisavljević)
08.05. predvidena punkcija
 
user posted image  pika74: (3.IVF, LJ, dr.Drobnič)
30.04. začetek špikanja
14.05. UZ
 
user posted image  citrončica: (2.IVF, LJ)
26.04. začetek špikanja
09.05. UZ
 
user posted image  perlica: (1.IVF, MB, dr. Vlaisavljević)
11.05. začetek špikanja
 
user posted image  sayuri: (1.ICSI, PO, dr. Reš), doma že ima user posted image  user posted image
08.05. razgovor
 
user posted image  gold fish: (LJ, dr. Zorn)
30.05. začetek špikanja
 
user posted image  ija: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
10.05. razgovor
 
user posted image  Bety upa: (5. ICSI, PO, dr. Reš)
 
user posted image  Sanja70: (2.IVF, PO, dr. Reš)
08.05. razgovor
 
user posted image  sonček75: (1. IVF, LJ, dr. Zorn)
25.04. začetek špikanja (dolgi postopek)
09.05. UZ
 
user posted image  Staša1: (2.ICSI, LJ, dr. Ribič)
16.04. začetek špikanja-Suprefact (dolgi postopek)
03.05. UZ
04.05. punkcija user posted image  user posted image
 
user posted image  darcija: (2.IVF, PO, dr. Reš)
 
 
 
user posted image   user posted image   NAVIJAČICE  user posted image   user posted image
 
tosja, koala, cati, Špelkauser posted image , DaisyE, Ancy, merkmeh, soncek.djukelicauser posted image  
 
 
 
user posted image  Pupike pofočkajte se user posted image
 
- postopek (dolg, kratek, začetek špikanja, zdravila,...
(IVF, ICSI, IVI) ...1.,2.,...
- klinika zdravljenja (MB, LJ, PO, tujina)
- zdravnik, ki vodi postopek
 
 
user posted image  user posted image  Staša1 user posted image  user posted image
04.05.2007 punkcija
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
 


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?