|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
26.7.2007 19:42:59   
pikovit
Citrončica ne bodi no tako žalostnauser posted image .Tudi za nas bo enkrat posijalo sonce brez skrbi.Samo ne obupat.Vem da so te besede tako zlajnane ampak kljub temu.V življenju imaš vedno 2 varianti.Dobro in slabo.Vedno se odloči za dobro pa je življenje vedno lažje in lepše.Pa četudi moraš včasih jokati,da se počutiš bolje.Pa to je vse tako življensko.UŽIVAJ!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
26.7.2007 22:23:04   
gold fish
Roda17 - se kar podpišem pod ta tvoj post.....

.... Pa še kako res je vse to, kar si tu napisala....

Punce, uživajte poletje ..... akcijo nadaljujemo avgusta...user posted image

Pozdrav vsem.

Ribica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
26.7.2007 22:25:14   
Anonimen
Pikovit, definitivno se moramo srečati, da ti podam informacije iz prve  roke. Jaz sem se poročila lani na Mauriciusu, potem pa sva se ustavila še v Dubaju. Vse je bilo nepozabno.
S katero agencijo pa boš šla?

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
27.7.2007 6:23:13   
citrončica
Pikovit,user posted image user posted image user posted image ,hvala ti,
saj nisem žalostna,le vsi prejšnji posti so me ganili,ko v vsakem najdeš delček sebe...
Raje se pogovarjajmo o morju,ja o Mauriciusu npr.user posted image ,ful mi je všeč ideja,da se greš poročit tja....in Roda ti bo dala vse info!!user posted image Super!!

Zdaj pa šibam delat,tako da en lep dan,naj vam služba hitro mine,potem pa vikend!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
28.7.2007 20:21:13   
konina
Pozdravljene, upam, da me še niste pozabile. Moj dopust je končan. Saj je bil res dolg, kajne. Tri tedne sem se grela na soncu in dala možgane na off. Lažem dva tedna, saj je 5. dan po Et moja user posted image  že pokazala rožičke, sedmi dam pa je prišla v hudem izlivu. Tako, da sem dopust začela v solzah in obupu.
user posted image  user posted image  user posted image  
Končala sem malo bolj optimistično, čeprav še vedno ne vem kako bomo naprej. Še vedno zbiram in nabiram v koš voljo in moč za nov postopek.

Vsem, ki vam je v tem času uspelo čestitam in držim pesti, da boste uspele vse do konca.

Tistim pa ki ni uspelo ali pa celo je uspelo, pa se je user posted image  prekinila, pa pošiljam koš objemov in veliko upanja, da bo naslednjič rezultat pozitiven in bojo naše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ostale z nami.

Meni je žal najbolj zato, ker sem sama pri sebi vedela, da mesec za ET ni pravi, saj je O zamujala in ni bilo vse tako kot je treba. Ampak upanje je bilo preveliko in sem šla do konca. Naslednjič bom poslušala svoje telo in prekinila, če ne bo vse v redu. Sedaj se moram javiti v LJ in ne vem sploh kako gre to naprej za drugi postopek.

Lp, Nina

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
28.7.2007 22:38:19   
konina
No, lepa reč. jaz sem z dopusta ve ste pa ušle. Sedaj pa ne morem klepetati. user posted image  
No, upam, da ste kje na lepšem in da maksimalno uživate. 
user posted image user posted image user posted image

LP, Nina

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
29.7.2007 10:55:10   
zalazoya
hoj

jaz tudi z dopusta. Vidim da uživate nekje na morju in prav je tako saj bo kmalu čas za nove boje.
Konina ne sekiraj se z eskimčki je vedno manj možnosti. Meni je Reš rekel da naj si pri ET zamrznjenih vzamem raje kot presenečenje, ker so možnosti res majhne. Sem šla štirikrat na ET zamrznjenih -  brez veze - če mene vprašaš samo v nov postopek nisem mogla, se pravi ga bom imela sedaj avgusta po 6 mesecih.
Ti se malo odpoči in naroči na nov postopek. Bo vse OK. Držim pestke zate.

čau

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
29.7.2007 12:52:20   
konina
zalazoya, pozdravljena. Upam, da je bil dopust koristen in si se odpočila. Ja, saj vem, da so eskimčki manj uspešni. Ampak biologinja je rekla, da sta tako lepa, da sem nehote povečala upe. Ja, sedaj sem še na počitnicah in bom o tem razmišljala v jeseni. Samo naročiti se moram.

Gita, uspela sem prebrat tale naš forum in sem videla, da tudi tebi ni uspelo. Žal mi je, saj sem upala, da boš vsaj ti srečnejša. Držim pesti za nov postopek in upam, da bo zadnji, ki ga boš dala skozi.

Lp, Nina

(odgovor članu zalazoya)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 12:32:15   
pikovit
Hellllooooo kje pa ste vse?A vas je vreme v slabo voljo spravil al kaj?A ste vse na dopustuuser posted image ?
Pa ničuser posted image .Javite se kaj.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 13:04:15   
GITA14
ja midva sva res mela vikend odklop na morju, zdej pa še 14 dni delamo potem pa na zaslužen dopust v dubrovnik, sej ne za dolgo.

a je zdej kera sploh v postopku????

lp

gita

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 13:08:12   
pikovit
po mojem ne ker zdaj je čas dopustov,vsaj za dr. Reša in GK Ljubljana.Lahko pa se kar tako malo javite in poveste kako ste se mele na dopustuuser posted image in kam ste šle.Matr kva tle pada in grmiuser posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 13:27:20   
GITA14
pr nas v posavju pa je sam zelooo mrzlo, ne vem če mamo 15 stopinj pa ful mrzlo piha, padalo je pa menda sam pol ure

a tud reško zdej ne dela na novihuser posted image , sm misnla, da sam v gk lj ne.
jaz sem se pa že skor minsnla poklicat k njemu na eno samoplačniško, če bi bla kej hitej na vrsti, pa sem pol rekla da grem zdej še enkrat v gk lj potem pa če mi spet ne rata grem pa malo še h komu drugemu na pregled, ker več glav več ve.
Upam, da ne bom rabla it drgam, pustimo se presenetiti.

pupike bodimo močne, ker tud me bomo enkrat pršle na svoj račun


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 14:15:49   
citrončica
Ja,tole kislo vreme,pri nas pada,kot za stavo,malo bolj in malo manj,neha pa ne..user posted image
Pravijo,da bo jurti bolje..upam,ker kar ni razpoloženja,če vsaj malo sonček na posijeuser posted image !
Jaz sem tudi še med tistimi,ki čakam na zaslužen dopust,pa bom mogla še 1mesec počakat-saj bo hitro,še 15-ega je praznik,da smo frej...pa bo september tu,
ko pa pridem nazaj,imam pa v LJ razgovor,prijavljena sem pa itak že za naslednji postopek...
Upam,da bo september in potem oktober spet tako uspešen,kot maj-junij...tu se je res kar nabralo user posted image  letos,ne?user posted image user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
30.7.2007 23:45:59   
pikovit
Ja Citrončica iz tvojih ust v božja ušesa in v nas.user posted image Tudi jaz grem septemra toda tokrat grem prvič k Rešuuser posted image .Po 4 ivf,2 zamrznjenčki,2 spontančki in to je že vse skupaj cca. 4-5 let(Ljubljana) same medicineuser posted image gremo zdaj k njemu.Da vidimo če njemu kaj rata.Gita in Citrončica  želim vama da vam čimhitreje minejo dnevi do dopusta.
Kaj je zdaj punce kaj bo z našouser posted image .A se bomo raje zmenile konec avgusta oz. začetek septembra?Če ste za se lahko dobimo.Bomo na vezi.
Jutri vam želim manj deževen dan.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 8:47:32   
koala
Itak da bo jesen uspešna, jaz to že čutim, drugo leto bo guuuužva v porodnišnicah.
Ja za srečanje bo treba nekaj doreči.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 12:25:16   
pikovit





,
 
 
O.K. Vidim da si tu...  
en lep nasmesek in lep ostanek dneva…!





(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 12:27:00   
pikovit
Ajojo sem vam hotela podariti nekaj lepega,pa ni šlouser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 12:30:44   
pikovit
Ej punce kaj pa če bi se mal prestavle na avgustuser posted image ????????
Maja in junija že konec tudi julija, punce so naredile kar so user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tudi tistim ki jim ni ratalouser posted image Zato moramo it naprejuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 13:38:27   
konina
Hojla, da se malo javim. Tale dopust je čisto v redu, ampak kaj ko ostane ena gora perila za oprat in za likat. Ali še katera sovraži likanje? Jaz ga, vse drugo je o.k. tole pa ne maram. Pa kaj čmo, če se mora se mora.

Ja, jaz sem se uspela naročiti pri Medenovi in začuda imam pregled že avgusta, sem kar debelo pogledala. Sedaj pa sem klicala še na naročanje na IVF, pa nobenega ne dobim. Bom jutri spet poskusila. Ali pa kakšen dan, teden kasneje. Morda imajo tudi tukaj dopust.

Lp, Nina

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 14:58:24   
pikovit
 JAZ TUDI user posted image user posted image user posted image     LIKANJE!

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 16:14:44   
konina
To si pa tako slikovito prikazala, enkratno. user posted image user posted image  

Lp, Nina

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 16:43:49   
citrončica
 
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

JAZ TUDI user posted image user posted image user posted image     LIKANJE!


..posebej v vročih,soparnih dneh...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 16:47:07   
citrončica
Konina,v Lj kličeš?lahko,da ni nikogar blizu,ja,so dopusti,me pa prav zanima,za kdaj te bo vpisala,jaz kličem septembra obuser posted image ,pa sem se zač.junija naročila...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 18:10:13   
konina
Ja, v LJ kličem. To pomeni, da bom tam enkrat okoli novega leta na vrsti oz. malo prej? No, saj sem si mislila, da bo tako nekako. Čeprav sedaj, ko zbiram pogum za novi postopek, bi rada čim prej spet začela. Katera pa ne, kajne?


Lp, Nina

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 18:19:14   
konina
Sedaj sem prebrala tvoj odgovor, citrončica, na drugem forumu o telefonskih številkah. Kam moram še poklicati? Sedaj sem čisto zmedena. Ali ni dovolj, da sem naročena pri Medenovi, ki mi mora dati napotnico za nov postopek?

Delujem nekoliko zmedeneo, saj vem. Ampak moj prvi postopek je bil iz IUI v IVF spremenjen skoraj na mizi. SEm pridelala preveč foliklov za IUI in sem šla na IVF, tako da ne vem skoraj nič o protokolu.

Lp, Nina

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?