|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: s primorska
4.5.2007 17:54:22   
Vesna
ej ženske  živjo!sej je ful hecno to z narečji,samo meni je to res težko brat,se ful težko skozi prebijam,kot da bi brala kak drug jezikuser posted image .
felicity jaz in bambina sva bile enkrat na pijači,zdaj je pa ni več v gorici,se pa bolj težko najdemo.
val je zaspal,nekaj ga daje,malo je prehlajen in rahlo tečen,zdaj pa je malo zaspal.zato sem lahko  tu.
kje bi lahko našla kaj vse že počnejo 9mesečniki?ko berem avgustovke kaj vse že njihovi obvladajo se mi zdi ful čudno,ker moj valčko pa ne počne nič kaj dosti reči.
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: s primorska
4.5.2007 18:18:20   
goda13
Vesna, se morem še jaz kakšno besedo še enkrat prebrat, pa čeprav je to moje narečjeuser posted image .

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
4.5.2007 19:10:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: s primorska
4.5.2007 19:11:52   
bucka01
Ojla!
Ja bambina midve z svetlo sva letošnji januarčici .
No na hitro sem se še oglasila ker potem ugasnem računalnik ker gre naša Julija spat ker mam računalnik v sobi tako da ob 20 najkasneje ob 20:30 je pri nas tema.
Kaj naj rečem vreme v kuuser posted image  ne moremo nič vozičkat v kengurujčku sem jo pa v torek na Hleviše nesla me pa zdej tolk križ boli de kumi hodm.
Ja neč fajn se jemte še naprej pa se zjutri spet kej oglasim.
Lahko noč!user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
4.5.2007 19:13:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: s primorska
4.5.2007 19:16:03   
bucka01
O men je pa praktičen mam unga od baby bjorna sm ful zadovoljna sam sem jo 2 uri non stop gucala sploh jo nism dala nič vn k mi je kar spala pol je bil pa kažin
Nikoli več tak. no zdej pa res letim je že sirena.........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: s primorska
4.5.2007 19:57:34   
Vesna
za vse ki ne veste,bambinina maša je valova user posted image ,enega lubčka maši.a maša že znat pokazat kako je velika,ja bo že tudi pri nas.ga moram pa pohvalit,ker točno ve kaj je kje v kuhinji in kako to zmetat na tla.no neki pa le zna.danes se postavlja n vse štit in prej je zgleda plazu,sam sem glih kuhala in bla proč obrnjena je bil kar naenkrat za mano na vseh štirih,tako da nisem sigurna al je al ni.že par dni pa zelo joče,ko me ne vidi,če grem samo iz jedilnice  v kuhinjo,ko mu delam za jest ,cel kažin,lahko pa je tudi lačen in misli da je konec,jaz pa mislim da me pogrešauser posted image .enkrat je bilo v goriški knjižnici druženje mladih mamic,ma so bile menda v neki skupini in je bila tudi članarina-nisem sigurna.
ajd grem,lepo se mejte


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
5.5.2007 9:57:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: s primorska
5.5.2007 10:02:28   
bucka01
Dobro jutrouser posted image
Smo tako" pridne "da smo padle na drugo stran pa sem malo potipkala da smo spet na prvi.
No upam da bo danes vreme kaj bolše kot je bilo včeraj ker drugač ne vem kaj naj še počnem doma.
A kaj razmišljate da bi se kdaj kaj srečale. Jaz imam kmalu enkrat namen priti v Gorico ker mam dol eno kolegico iz šolskih dni.
Pa bi lahko še katero od vas spoznala.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
5.5.2007 10:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: s primorska
5.5.2007 12:35:36   
svetlo
mi smo za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: s primorska
5.5.2007 16:16:39   
Felicity
En popoldanski pozdravček!

Ma vi ste več al manj vse na porodniških, neuser posted image

Jaz sem tudi za srečanje, samo če bo v popoldanskih urah, ker delam.


LP

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: s primorska
5.5.2007 20:13:21   
Vesna
oj felicity,meni tudi bolj odgovarja po kosilu,naj še druge povejo.moram pa povedat da je danes Val rekel MAMA.ma  bom kr po domače povedla,kaku sm vesela,ne morm povedtuser posted image user posted image .moram šibat,še perilo me čaka,in potem bi rada gledal bigbrader.sem šla pol kg doluser posted image user posted image user posted image ,še 5,5 jih mam do konca.
lp


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
5.5.2007 22:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: s primorska
5.5.2007 22:48:46   
goda13
Povejte kdaj in kje. Men paše al dopoldne al popoldne

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: s primorska
6.5.2007 0:38:43   
svetlo
nam je tudi načeloma vseeno

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: s primorska
6.5.2007 9:10:48   
bucka01
Dobro jutrouser posted image
No dans pa moj tavelk poba praznuje rojstni danuser posted image in tu ži ta 7 fant kej šibaje ta leta.
Sm se hecala ka sm bla noseča za Julijo pa sm govorila de se mulc ni več hotu certat pr men sma mogl pa še enga naročt.

No gledi kešnga srečanja sm mislna de bi se dobile nik kir bi blu za vse glih prov nik na sredin zarad mene loh u ajdowšn al pa Goric bi pa luži popoldne ker zjutri im pouhn enga dila. Loh pa med tednam al pa vikendam  se pravm kukr boste tadruge rekle.
No zdej pa šibam po user posted image itd...
user posted image ČAWČAW

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
6.5.2007 9:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: s primorska
6.5.2007 10:01:16   
goda13
user posted image Vse najboljše vašmu tamalmu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: s primorska
6.5.2007 14:02:20   
karolina*
Ekola še ena primorka...sm z okolice Sežane in sem letošnja januarka. Naša princeska Špela bo hmali stara 4 mesece.

Bucka vse najboljše vašmu fantu!!

Mene pa danes tako križ boli zdej pa ne vem al zatu, ker sem prevčerajšnjim Špelo nosila v kengoruju al je kakšen drugi vzrok. Dns je niti dvignit ne morem.

Tudi js rada pridm na kšno srečanje, taku da bi se res žihr kej zmenle.

pozdrav

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: s primorska
6.5.2007 14:11:29   
bucka01
Karolina zakaj sm pa jest mislna da si ti iz wajdušne domauser posted image
No morm povedat de sva ble z karolino cimre v Postojni in da je Špelca 4 dni starejša od naše Julije
a ja pa hvala za čestitke je bil ful navdušen ko je puja vidu (goda13).

< Sporočilo je popravil bucka01 -- 6.5.2007 14:15:04 >

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: s primorska
6.5.2007 15:26:34   
Felicity
bucka01 - za fanta, ki praznuje user posted image
user posted image

vesna - user posted image  Val!

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: s primorska
6.5.2007 18:56:59   
karolina*
bucka, ne ne, nisem z wajdušne. ah, sej veš kaku je u porodnišnici... vsi pod vplivom čustev vidmo sam te naše male zaklade, pa sm lohko js kej narobe rekla alpa ti kej narobe zastopla user posted image , pa rata hitro kšn nesporazum user posted image
kaku ste praznovali?

kaj vpliva kej ta luna na vaše otročke? naša Špela že ene tri noči štrajka...je že taku lepu spala po 8-9 ur na noč, zdej se pa kr neki zbuja, pa ne ve kaj bi- ni lačna, noče dude, sam okuli gleda in jamra...Mah, bo bulše...

lep preostanek nedelje!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
6.5.2007 23:27:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karolina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: s primorska
6.5.2007 23:40:32   
trixi
Hojla, 
no, da sem jaz bolj nočna čveka boste kar hitro ugotovile, ma imam edino zdaj mir. Jaz bi tudi bla za kako srečanje, mi sploh ni problem kje in kdaj, mogoče malo rajši popoldne, k je dopoldne tamičken v vrtcu, ker bi itak ga rada vzela s sabouser posted image , tavelike glih neuser posted image . K jo glih omenjam, držte pesti, jutri pišejo esej- matura se začenja. E ja, jaz mam dva otroka s kar lepo razliko v letih- sm mela rok pri tadrugemu glih na valeto od tavelike, tako, da če bi kej blo, od Lipe do šempetrske porodnišnice ni blo lih dalečuser posted image . Pa sej je počaku še tri dni potem. Ajoj, a me sploh vzamete medse tako staro mamouser posted image  sej me lahko ponucate za kake nasvete delituser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?