|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: s primorska
7.5.2007 0:39:09   
* Mateja *
trixi, ti si pa dwobra, staro mamo??!! Važnu j de si pos rci mald, nejso važna lejta! Mwj tata pravi de se n čuti tok starga, kr ima same malde wkul sjebe, de ga pomlajujmo!!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: s primorska
7.5.2007 8:56:25   
Vesna
o trixi dobrodošla.itak da te sprejmemo,pa še ful te bomo vprašale.jaz kar takoj.sem namreč ful panična in v strahu,glede hrane,glede vsega.kako so tebe učili gleda hranjenja za ta prvo ,je kaka razlika?
moj valčko se že nekaj časa zbuja vsako uro ali dve,in seveda hoče doojenje,počasi bi ga rada tega odnavadila ma kako?čez dan mi sploh ne poje dosti in potem ponoči nadoknadi.sem kot povožena.a že kaj razmišljate o dopustu?
lp vsem,še mi eno slikco,val z sestrama
user posted image





_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: s primorska
7.5.2007 9:00:50   
bucka01
Dobro jutrouser posted image

Dans je bla pa moja miška ful pridna sva spale od 20h pa do 3h takrat sva jedle pol je pa spala do 8:30 zjutri ka ponavad mi že ob 6 rogovili pa se smeje.
Ja kej nej rečem čimveč takih dni.
No praznovajne učeri je uspel sam le med domačmi ka za prjatle boma pa čez 14 dni piknik nardil k čene mi boje celo bajto razbil te razbojniki.

No glede srečanja še zdej ne vem od kje vas je večina da se zmenmo za lokacijo!?

No zdej pa pičiva vozičkat dokler je še sonček. Se slišimo!


< Sporočilo je popravil bucka01 -- 7.5.2007 9:02:01 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: s primorska
7.5.2007 14:55:25   
Felicity
Ej, klapa, dejmo dejmo... bomo na drugo stran padle...

Kaj že jste kej češnje, a???

Naša ta mala je prav nora nanje in koliko šele umaže,  pa lufa stroj...user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: s primorska
7.5.2007 16:47:31   
Felicity
Oj, so me prej prekinli, sem bla v službi in sem kar enter potrdila, ko je ena stranka stopila v pisarno, ma vidim, da vas ni prav veliko, tle gor. Ste najbrž zunaj, ko je tako lepo.user posted image
Saj midve gremo tudi sedaj ven, malo na igrišče, samo ne vem kam, al v borov gozdiček, al v rožno.
Ma v borovem je ponavadi gužva in gre tako Emi, ku meni na živce.

Ben, ben, grem sedaj, pa lepo se imejte.

A ja, btw, a še kdo je merendine Kinder, zbiram punte namreč. Se priporočam, če keri kaj ostala, puntov namreč, sej tudi merendin se ne bi branlauser posted image , ma lih ta teden gledam kaj jem.user posted image  bomo vidli kolko bom zdržala.user posted image

Lep popoldan vsem!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: s primorska
7.5.2007 19:22:47   
* Mateja *
Mi smo bli pa na morji, sem mela izpit in je šou tamali z mano, sam ful piha na obali!!
Kaj ste pa vi kaj počeli danes?


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: s primorska
7.5.2007 19:37:43   
svetlo
dobrodošla trixiuser posted image . Mi češenj še ne jemo,naše še niso zrele, mogoče če bi šli k sosedom rabutat,ma so lovci, ne bi tvegala user posted image . Prej smo provale bit zunaj,ma je blo tako toplo, da je kar z nas kapljalo,pa smo rekle, da bomo šle pozneje in so prišli nenapovedani obiskiuser posted image   (pa se kar niso hotli odpraviti) in tako smo vse skupi zamudile user posted image . sedaj pa v banjo in počakat, da tata pride iz službe, po tem pa se bomo pogovarjali o spanju - upam. Lep večer vsem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 22:39:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu svetlo)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: s primorska
7.5.2007 23:16:27   
trixi
Hojla,

danes sem pa bolj zgodnja, sem rekla, da grem danes prej spat- se pravi še danes, ne jutri kot ponavadi. Dejmo punce se zment da se dobimo, itak vse neki blodimo okoli, pohajamo, iščemo nova igrišča, bohve d ne kera zraven druge lovi svojga mulca pa niti ne ve, da se na istem placu nahaj kera od nas, a ste pomisnle kdaj na to možnostuser posted image  Jst včasih, k smo okoli pa je dosti otrok si to mislim in iščem možne kandidate, če je
kšn z RRuser posted image
Aja, Felicity, jst imam en punt in pou zateuser posted image , je lih malo manjkalo, da ni šou u smeti. So res fajn premije, samo mi tega tako malo pojemo, da se mi ne splača zbirat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: s primorska
8.5.2007 9:55:06   
goda13
user posted image   Vesna - Vse naj na Valu za 9 mesecev

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: s primorska
8.5.2007 9:59:33   
Felicity
žio pupe,

kako kaj danes?
Malo nas gor potegnem, ker smo s5 zlezle na drugo stran.
Jaz pridno delam, šef je šel ven in hitro na RR.user posted image
Ta mala je v varstvu.
Mateja kaj pa študiraš na obali, če ni skrivnost. Jaz sem tudi svoj cajt študirala na obali - FM. Lepi cajti, ni kaj.user posted image

Trixi - hvala za punt, ne ga vržt stran. Tudi jaz ko sem na igriščih si mislim, če je kakšna članica RR-ja, nas je res malo tle z našga konca, če se primerjam z drugimi.

Sedaj pa moram res it kaj naredit,

Lepo se imejte!

< Sporočilo je popravil Felicity -- 8.5.2007 10:00:35 >

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 10:50:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: s primorska
8.5.2007 14:07:31   
svetlo
hojla!
tudi mi smo danes imeli čudovito noč, kako fajn je bit vsaj malo naspan....user posted image
Valu vse naj user posted image !
Kaj ko bi se dobile kar na kakih igralih? Mi jih sicer še ne obiskujemo, ampak vsaka stvar je enkrat prvič...
Še nekaj... A ma kira izkušnje s čofotalnico v NG?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 15:26:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu svetlo)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: s primorska
8.5.2007 20:39:12   
Vesna
oj ženske.hvala vsem za čestitke.kmalu bo eno leto.jaz sem bila danes v borovrm gozidčku,in sem spodila ene mulce okrog 12-14 let dol z cingalic,na tistem okroglem mrežastem so bili noter trije.sem jim kar rekla,da to je za otroke in da bojo kaj polomili ker so malo preveliki,niso bili ravno navdušeni nad mano,ma so šli,vem da težim,in da nimajo kje bit,ma je še ful placa tam v borovem g.bi si lahko prinesli plahto se gor ulegli in sanjarili.pa tudi za blokom je tast naštimal valu gugalnico,in sem vidla ene druge otroke gor,in ma majhne,ma ena je bila stara 4 leta in sem bila že v akciji in vsa užaljena,je rekel mož naj ne tečnarim,da otroci bojo pač šli gor če je tam,logično,ma sem ljubosmuna zgleda.sem  se bala,da mi kaj polomijo.user posted image
lahko bi se dobile tudi v borovem g.kaj pravite,sej kafičev je v ng ful,na bevkovem v splendidu ni ravno fajn pristop  do mize z vozički,če ne je v areni lepo,al pa tak bolj zaprt prostor in da si zunaj je pri cesarju na prvomajski.
danes je bilo ful lepo vreme pri nas in smo zunaj če se le da.val je že ful zgodaj zaspal,ne vem kakšna noč me čaka.
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 21:50:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: s primorska
8.5.2007 22:13:55   
trixi
Čer,

mali spi, user posted image  pred TV razglablja, če naj gre jutri v službo- je malo zakuhal-, se boji, da mu bo doma dolgcajt. Hah, kaj je že touser posted image
Srečanje- ku rečeste, mi smo zasedeni samo 27.5. RR piknik. Bi šla še kera!?
Zdaj grem še malo na steper in pole spat, je bla noč katastrofa, sem od treh naprej dežurala, malega so spet bolela ušeska, ma je zjutri tel it u vrtec in je bil pole dobro. Upam, da tako ostaneuser posted image
Haha, naša dva imata spet pogajanja, kdo bo šel jutri z avtom- hči v šolo ali tata v službouser posted image  Še dobro, da je ta avto naš, uni drugi pa mojuser posted image

Čestitke Valčku za 9 mescevuser posted image

< Sporočilo je popravil trixi -- 8.5.2007 22:16:51 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: s primorska
9.5.2007 0:47:25   
* Mateja *
Felicity! Študirm predšolsko v zgojo, drugi letnik končavam že ene 3 lejta vrjtnu, sem ga faaaajn potjglna!


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: s primorska
9.5.2007 9:52:04   
Felicity
Mateja - A, ma sej boš. Enkrat že. Moja kolegica je že neih 10 let na faksu, ma nima sile. A ja, pa nima otroka, niti tipa sedaj po novem.user posted image  Kadar bo, bo!user posted image

Za srečanje sem tudi jaz bolj za igrišče, ker naša bolj laufa naokoli, da bi bili v baru se mi niti ne sanja, ali pa v vozičku - žal, ne bo šlo, niti 5 minut.user posted image
Na igralih pa smo lahko kar dolgo, razen če je ful gužva, kot sem že rekla ji gre kar na živce, tako kot mamici.user posted image

lepo se imejteuser posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 9.5.2007 9:53:31 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   [Brisano sporočilo]
9.5.2007 11:02:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: s primorska
9.5.2007 19:30:24   
Vesna
ojla.bom na hitro,lahko tudi že drugi teden se dobimo,prej ko se lotijo dopusti.val me kliče moram it.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: s primorska
10.5.2007 11:12:23   
goda13
bucka01 a si slišalauser posted image user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: s primorska
10.5.2007 12:41:26   
bucka01
Ej goda13 ob 9 zjutri me je saška klicala una ka nad metulčkam žwi sm mislna de me bo na ret wrglu sm šla pol na teletex paglidat kar namorem wrjit sam une tadruge pa na paznam prawje de je iz prejnute dama.Zdej bom šla kar poročila paslušet ka boje ab enih bom vidla kva boje pavidaluser posted image user posted image user posted image
Ja nimaš kej!

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: s primorska
10.5.2007 13:21:52   
goda13
IZVIRNO SPOROČILO: bucka01

Ej goda13 ob 9 zjutri me je saška klicala una ka nad metulčkam žwi sm mislna de me bo na ret wrglu sm šla pol na teletex paglidat kar namorem wrjit sam une tadruge pa na paznam prawje de je iz prejnute dama.Zdej bom šla kar poročila paslušet ka boje ab enih bom vidla kva boje pavidaluser posted image user posted image user posted image
Ja nimaš kej!


Mene je pa tašča klicala zjutraj. Je bla pr njih že ob 5-ih zjutraj. Njena mama pr nas u salonu pomaga. user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
10.5.2007 13:35:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?