|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 10:34:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: s primorska
18.5.2007 13:03:40   
svetlo
trixiuser posted image user posted image user posted image za vaše maturante,smo jih šli gledat. Ful dobro....


Mateja : piškot je Pišot,učil nas je med drugim metodologijo telesne vzg., pa še par drugih reči. Potem, ko je njegova sestra postala ministrica je postal predstojinik Kp oddelka (takrat smo bili še pod Lj). Veliko sreče in znanja na izpitu! user posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: s primorska
18.5.2007 21:44:59   
* Mateja *
A Pišota mislš!! Ja še uči, metodiko športne vzgoje in motoriko- bay the way zdej je dekan. Mi je ful uredu profesor, sam preveč komplicirane besede rabi. Drgač pa uredu fura fakulteto naprej. Sam pol pa že dost časa uči oz. mora bet že tud kar star. Smo mal ugibali kok je star! Aja in je Dr.

Benu drgači dekleta. Jaz sem mela izpit, ki lahku samu upam, da bo 6!!! Ma lohku samu upm. Tu j moj prvi izpit, ki imam zelu slab občutk, kr drgači itak že naprej vem, da bo 10. Mende smo mlade mamice ful bolj pridne ku pa redne študentke.Moram mal pohvalt mamie študentke.

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: s primorska
18.5.2007 22:46:08   
trixi
Mateja, držimo pestiuser posted image  go, go ,go vsaj šestka

svetlo, si vidla, ku so plesali! Ma, mene je kr malo šentiment primuuser posted image  ku sm stara, dobro, da mam še neki mičknga, da malo popravlja občutke. Meni je blo danes super, sem mojga otroka vsaj vidla plesat, se je na srečo postavla bolj na rob vrste, pa sem jih poslikala in posnela celo četvorko. Ma zdej mam pej hči u Ginesovi knjigi rekordovuser posted image  ma smo slavniuser posted image  Mi smo si cela familija vzeli cajt, d smo jih šli gledat, jst, tata in bratec, pa še nona, ma ja, u bistvu mi je pršla tamalega iskat, ker sva šla oba z user posted image  še nazaj v službo. Ja, ni kej, naenkrat zrasejo ti otroci.
AAAA, se morm še pohvalt- jih morm pohvalt- d jih je pole še ravnatelj peljal na pico, ker so razred z najboljšim uspehom na šoli 100%user posted image user posted image user posted image

Ala, bodte fajn, vas še vse to čaka, boste vidle ku bo še veselouser posted image
ja no, sej mene tudi še enkratuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: s primorska
19.5.2007 23:08:04   
svetlo
ja tudi jaz bi kar šla zraven... (plesat mislim) ta štala z rekordom pa maturantom res ni potrebna. toliko jih je plesalo, pa pika. pod okriljem koga pa koga briga... no, to je moje mnenje, namreč, poznam nekaj letošnjih materantov in so bili zelo ponosni na rekord, eden mi je rekel, da se počuti tako ponosnega in končno vsaj enkrat pomembnega, pa čeprav je le eden od mnogih, ampak dejstvo, da je skupaj z drugimi nekaj pomembnega napravil, ga je kar povzdignilo.
Na katero šolo pa hodi tvoja punca, trixi,če ni skrivnost?

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: s primorska
22.5.2007 10:20:53   
Felicity
Dober dan!

A smo najmanj aktivne čveke med regijami, al kaj?
Ma verjetno nam je vsem tako user posted image  toplo, da ne zmoremo kaj dosti, že težko delamo, kaj šele kaj drugega. Meni gre že na živce ta vročina, kaj šele bo. Bomo šli do Sistjaneuser posted image al do Soče.  user posted image .


Mateja držim pesti, da gre izpit lišo mimo.

A ta male že kaj namakate user posted image ? Mi bomo prav kmalu.


Lepo se imejte!

< Sporočilo je popravil Felicity -- 22.5.2007 10:22:53 >

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: s primorska
22.5.2007 21:54:26   
goda13
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Dober dan!

A smo najmanj aktivne čveke med regijami, al kaj?
Ma verjetno nam je vsem tako user posted image  toplo, da ne zmoremo kaj dosti, že težko delamo, kaj šele kaj drugega. Meni gre že na živce ta vročina, kaj šele bo.






/quote]


Zgleda, da imamo preveč sonca, pa smo raje zunajuser posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: s primorska
25.5.2007 17:42:09   
Vesna
helo ženske.kako ste kaj?val je priden,sem mu kupla hojico,in je ful aktiven v njej,pa mi ga ne trba od vsepovsod pobirat,vsaj v miru pojem zajtrk.včeraj smo bili v aquaparku v žusterni,je bilo fajn,val je tudi užival.pri nas je zel ovroče.kako mate kaj izkušnje s klimo,jaz sploh ne vem,najbrž jo bom vžgala,ker ser val ful poti.je pa ravno v jedilnici,in je tam prehod za v vse prostoreuser posted image .na dopust si že ogledujemo,najbrž kak apartma kje v istri,ali blizu v kvarnerju.


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: s primorska
25.5.2007 20:03:08   
bucka01
No očitno bo treba počakat da bo en teden slabega vremena da boste spet za računalnik sedle. Drugi vikend pridem v Ozeljan mogoče pa že sedaj v nedeljo pridem v Renče mal off road pogledat potem pa še malo v Gorico skočim do kolegice da vidim če je kaj novega.
Goda13 a se je triba pr vas kej naročt u salonu? jest bi tak na ena manikurca pršla.
Lepo se imejte.
V albumčku si lahko pogledate slikce
Julija geslo je pa bucka01

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   [Brisano sporočilo]
25.5.2007 22:14:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: s primorska
26.5.2007 1:29:35   
trixi
ojla, jst sem zdej z enga žura, smo praznovali dan mladostiuser posted image

bucka, a v nedeljo boš pa po mojem krajuuser posted image no, mi gremo pa na RR piknik v Ljubljano

bambina, veš, moja Gaia je tudi imela mononukleozo, ampak to že 10 let nazaj, ko je bila stara 8 let. Na srečo jo je odnesla brez posledic, se pa stvar zna tudi kaj zakomplicirati. Joj, saj ne, da te hočem kaj preplašit, samo naj se tvoj malo popazi, dopust bo že. Ej, ti pa nisi po jusuuser posted image , s taščo na dopust, bravo za take odnoseuser posted image , danes bolj malo slišiš kaj podobnega. No, saj sem ravno danes, ko smo bili na tem žuru gledala mojo hči in njenega fanta in sem si mislila, kako morejo bit eni taki (mislim tašče in tasti), da kar neki komandirajo tamlade. Ma jaz si sploh ne predstavljam, da bi neki težila mojemu "zetkotu". Upam, da on misli enakouser posted image

Vesna, klima JAAA, mi smo jo imeli že iz porodnišnice domov. Pa saj ni treba, da narediš iz avta hladilno skrinjo

Mateja, izpit???

Danes držte pesti, naši maturantje imajo angleščino

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: s primorska
26.5.2007 11:18:30   
Vesna
ojla!bambina,ste že nazaj.ma kaj je z tvojim možem.držimo pesti da ozdravi čimprej.
trixi
tudi jaz si mislim,da bom kul tašča,da se ne bom vtikaval,mam že svojih zadev dosti,upam da bom res taka,da me kak starostna demenca ne zgrabi in bom na vse te misli gladko pozabilauser posted image .
klimo sem užgala in je vse v redu.
lp vsem in lepo nedeljo


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: s primorska
27.5.2007 0:26:01   
* Mateja *
Vse pišete kok vam je uroče, pa da bo se malu namakale, sam jst filozofiram wd šule!! In ja izpit sm nardila, in to z 8, sem pa mislila, da bom padla!! Uglavnem razturam. Včeraj in danes smo bili s šolo na debelem rtiču na ternskih vajah in sem si privošla eno osvežilno kopanje v bazenu, je prow pašalo!! Pa mal sončka smo ujeli, da ne zgledamo tako bledolični!!!

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: s primorska
27.5.2007 11:20:06   
goda13
*mateja*-česttike za izpituser posted image

bucka01-v salonu se moraš naročit, zdaj dela manikuro ena punca, drugače pa jo delam jaz samo me ni do začetka avgusta

Pri nas pa tako pada dežuser posted image , še sreča, da gremo k noni in nonotu popoldne, drugače ne vem kako bi zdržali doma

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: s primorska
27.5.2007 14:49:57   
svetlo
*Mateja* bravouser posted image , bravouser posted image ,bravouser posted image . Lep naprej!
Lep pozdrav tudi vsem ostalim. user posted image Sem bolj kratka...

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: s primorska
27.5.2007 23:35:02   
* Mateja *
Pr nas je tok namočilo, da še cel teden nebo treba vrta zalivat!!!user posted image user posted image user posted image

Pa po prsih in hrbtu me mal srbi, zgleda da me je sonce včeraj vseno mal scvrlo, čeprav ni zgledalo!!
Lepo se imejte, zdej grem še mal do soproga pogledat!!

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: s primorska
28.5.2007 12:19:34   
bucka01
Goda13 dej mi pošl cifra od salona na ZS de se naročm pa pavej mi kuk cajta prbližnu traja pa kulk kašta. čaw

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   [Brisano sporočilo]
29.5.2007 15:11:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: s primorska
29.5.2007 16:32:30   
bucka01
Pri nas pa zdaj super sonček sije zato počakam da se miška zbudi (smo bili na cepljenju pa se je utrudila)potem pa hitro en đirin nardimo pa na sladoledka skočimo.
Lepo se imejte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   [Brisano sporočilo]
29.5.2007 17:56:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bucka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: s primorska
29.5.2007 20:27:55   
svetlo
kaj je že to,spanje? user posted image aha, uni luksus...user posted image ja zadnji teden nič ne spimo in smo res pozabili kaj to pomeni. Ful mi je to zanimivo,ker to vreme mori 100 na uro,naša user posted image je pa živahna  kot da samo spi. no, saj bo.... lep večer vsemuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: s primorska
30.5.2007 0:41:16   
* Mateja *
Čau!!
Mi smo tudi malu bolančkani, kalamo in kihamo in z nosa nam teče.
Nabavli smo unga tavelizga džipa na baterije in zdej smo vsi nesrečni kr ga n upamo vn pelt, kr je smotanu vreme in še prehlajeni smo!! Tak da čakamo izbolšav!!!

Lepo spančkajte!

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 21:40:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: s primorska
31.5.2007 12:37:15   
bucka01
Meni je vseeno. V nedeljo pridem v Ozeljan pa se lahko do Gorice zapeljem.
Lahko pa tudi kakšen drug dan samo če bo lepo vreme in v popoldanskih urah če je možno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: s primorska
31.5.2007 12:56:43   
Zala01
ma kako vas je lepo brat primorke...jst živim že par let v lj,sem pa tudi iz goriške občine...še posebno je bilo lepo prebrat matejine poste,k so napisani v pravem dobrem domačem narečjuuser posted image ...sem pa slučajno zaidla na ta forum,bom šla večkrat kaj zdaj prebrat,še posebej ko bom imela kaj domotožja...
uživajte in ostanite še tako simpatične naprej...čau j.

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?