|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: s primorska
10.5.2007 13:45:41   
bucka01
Če si slišala je dve punci iz Idrije vlak zbil ponoči v ljubljani.


< Sporočilo je popravil bucka01 -- 10.5.2007 13:47:41 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: s primorska
10.5.2007 13:46:35   
goda13
Se jih ni zbil vlak. Sta ble s kolesom in je bla preblizu proge in jo je vlak zadeluser posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: s primorska
10.5.2007 13:48:28   
bucka01
No sej ne vem jaz sem samo to rekla kar sem prebrala in slišala pri poročilih.user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: s primorska
10.5.2007 13:52:35   
goda13
Se v poročilih so povedal drugač, pa na teletekstu tut piše drgač. Najhujš je to, da je bil njen ata v službi ponoči in so ga klicali, da mora obvestiti sorodnike, pol so mu pa priimek povedali. A si zamislišuser posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
10.5.2007 13:59:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: s primorska
10.5.2007 15:10:58   
Vesna
oj bambina,ma si vidla mojo pošto?kako ste kaj ženske.jaz ne gledam nič poročil,in potem sploh ne vem kaj se dogaja po svetu.,groza za ti dekleti.
pri nas kuri kar malo preveč,je bolje če smo doma.Valu so danes vzeli kri,jutri ima povetovalnico,in in ima slabe izvide,ne vem kaj to pomeni.povem več jutri.
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
10.5.2007 17:49:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
10.5.2007 22:23:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: s primorska
11.5.2007 0:49:50   
* Mateja *
Kej se j zgodilu s puncami in z ulakm?? Mwrm prou takoj na kroniko pogljdt kej se dogaja! Nejsm neč čikirala, kr tu ponavadi mwoja mama spremla in pwol poroča, al pa nona, ma nej nobena neč povejdla!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
11.5.2007 22:12:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: s primorska
11.5.2007 22:15:03   
trixi
ej, glih sem se spravla na RR, pa čekiram zadnja sporočila in tvoje je blo čisto frišnouser posted image No, kako je? Mi smo bli do zdej zuni, smo meli pr sosedih šalamiado, samo jaz sem bolj kruh napadalauser posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
11.5.2007 23:40:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: s primorska
12.5.2007 0:10:40   
* Mateja *
Ojla! Se mi zdi da ob taki uri ni nobene več gori, sam jaz ponavadi strašim ob čudnih urh. J vidt de n dejlam, de lohk mal pospim zjutru! Jst sm si tud glavo prala, sam sm si nrdila prou frizuo s penm in krtačo kr grjm jute u šulo, pwol mwrm mal bulš zgljedt ku z doma!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: s primorska
12.5.2007 9:04:47   
bucka01
Dobro jutrouser posted image
Ja prelepo vreme je zunaj da bi čas za računalnikom zapravljale je treba vsak sončni žarek izkoristiti.
No pri nas smo pripravljeni za vozičkanje tako da bo ura 12 ko se vrnemo domov pa pojemo kosilo pol pa malo počivat pa potem spet malo ven in tako se bo naš dan počasi prevesil v noč ko bo spet čas za spanje.
ČAWČAW

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: s primorska
12.5.2007 15:13:17   
Vesna
helou.najnovejše mere,75cm,9350kg, zelo aktiven,vse v redu,6 zob,tečen pri mami,pri drugih priden.spanje malček boljše to noč,pa jaz nisem mogla.a je že katera poskusila dat med?
me je šokorila novica,moja prijateljica gre narazen z tipom,in se more  po hitrem postopku odselit,če kdo ve za kako stanovanje v najem tudi v hiši,ng in okolica.
pri nas je ful soparno. kaj ste šli vsi maorje danes,ali na razstavo vrtnic?
lp


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: s primorska
13.5.2007 8:04:36   
Vesna
dobro jutro.ma ne morem verjet,da sem jaz ki nimam časa za net,prva in zadnja tukaj,je videt da mož dela in da imam mir.user posted image .zgleda da ste vse nekam šle.danes je val skoraj  prespal noč.jedel ni ponoči,zbudil se je enkrat ob 1ih in spal do 6ih.user posted image .
lepo se mejte


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: s primorska
13.5.2007 19:55:57   
* Mateja *
Jaz sem pa doma, ker sem fasala tole trebušno virozo. Huda stvar, ni kaj!!?? Cejlo nowč nwjsm spala, zdej sam upm, de se nej tmali kej nlejzu!!
Zdej sta šla s taom na lončk, kr sladoleda n mara lizat, jst pej čakam kdaj me zvije, de šibm na školko!!

Ajde, LP

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
14.5.2007 21:45:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: s primorska
14.5.2007 23:03:31   
trixi
Mateja, včeri je blo kej u zraku, naš tamali je bil popoldne tudi neki slab. No, danes je že u redu in je šel normalno v vrtec. Dej se pozdravi hitro.
Punce, jaz grem v petek 17. 5. v NG- opoldne bojo plesali maturantje četvorko, je tudi moja hči med njimiuser posted image , upm, da jo bom vidla vsaj enmičkno. Še tamalega bom šla prej iskat u vrtec, al pa sploh ne bo šou, se bo varval pr noni do ene enajste, jst bom šla malo v službo, pole ga pa vzamem s sabo. Samo da ne bo dežja. 

čau, čau

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: s primorska
15.5.2007 21:58:32   
svetlo
trixi: tudi mi smo nameravali priti malo pogledat,če bo vreme dopuščalo, seveda....
mateja: a "Giuli" in "Piškot" še vedno učita? Slabih deset let pred tabo sem žulila tudi jaz...

A gre katera na piknik RR? Je katera že bila? Kako zgleda (ipd.)?

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: s primorska
15.5.2007 21:59:29   
Felicity
Dober večer,

Samo malo, da prilezemo malce višje.user posted image
A ste določile datum za srečanjeuser posted image

Mateja - upam da si kaj boljša.user posted image

btw - Tudi našo ta malo je nekaj lovilo, upam da hujšega ne bo. Ampak mene je pa le nalezla, še dobro da si znamo pomagat.user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: s primorska
15.5.2007 22:03:23   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: svetlo

A gre katera na piknik RR? Je katera že bila? Kako zgleda (ipd.)?



Jaz nisem še bila, sicer me mika, ampak datum mi žal ne ustreza.
Pa še jaz dodam eno vprašanje  za tiste ki ste že bile.
A pridejo vsi kot družina (mama, tata in otrok/ci). Ker moj skoraj sigurno ne bi šel.user posted image  

(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
15.5.2007 22:27:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: s primorska
17.5.2007 13:45:53   
goda13
Da nas potegnem nazaj na prvo stran user posted image


Smo se pa mal zgubile primorke al kaj? Upam, da vse uživate zunaj na sončku


LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: s primorska
17.5.2007 23:34:07   
* Mateja *
Svetlo!! Džuljana še zmjri uči, sam lejtos me ni mejla, kr na izrednm nimamo vaj na terenu. Kjer je pa Piškot? Jst n poznam nobenga pod tem uzdevkm. Povej kej j wču al učila pwol ti lohk pomagm!
Alora pupe hvala za lepe želje, pa me j fajn primlu ta bwot. Sej n vem kej prowzprow sm fasla. Najprej mi j djllu slabu, pwol sm pa kakat hodila, sej ne dost, sam driska, ene 3 dni. Slaba sem bla pa z umrt, nejsm mogla niti hwodt, dva dni sem sam lžala in vam povem, da mi j sedlu 100/ h. U dvejh lejth in pol kar imam Nejca še nejsm lžala tok cajta skupi, ma sploh nejsm lžala kar tku srejd dnjeva! user posted image user posted image user posted image vam povem. Zdej sem pa prbulšla, sem pršla h sjebi. Ene 3 kile sm šla dwol in zdekj ku kej pojem imam trejbuh ku nosjčnce!

Še tu!! Jutre pišm izpit, dejte držt psti, kr se glede na situacijo nejsm učila in nje me prašt kej sm se učila!!! Nejk u zvjzi z psihologijo učenja....?????!!!!!

Ajde, lpu se jmte in dejte se wddhnt, jst grjm še mal gulit bukve!!! In plonke pist!!!

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Julija
TLF

Kako vam je všeč ime Julija?

zelo mi je všeč (25%)

mi je všeč (30%)

ne vem (5%)

nič posebnega (27%)

ni mi všeč (13%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!