|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška
17.11.2008 14:02:55   
Tinky
jaz sem priseljena v Branik, je kakšna s teh koncev?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Goriška
17.11.2008 14:36:04   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Teya

tudi mi imamo avgustovčka user posted image  ampak letnik 05 user posted image



mi pa septembrko 05 user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 17.11.2008 14:37:48 >

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Goriška
17.11.2008 15:01:45   
karmar
http://www.galeb.eu/kompleti.html midva sva kupila tukaj posteljnino, sam je prav za micene, ni za une postle.

teya in bambina pol lahko naredimo žurko slupaj avgusta? Veš kolk bi bli mali veseli.

tinky jaz sem priseljena v Renče...ni tolk blizu, ma tudi daleč ni. Sm bla pa kar pogosto tam v pubu preden sem zanosila. Ko smo šli z motorjem do obale, je bla vedno tam postojanka za nazaj.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   [Brisano sporočilo]
17.11.2008 19:44:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Goriška
18.11.2008 9:32:24   
Teya
jaz pa v solkan...pa tud nimam kaj dosti s tem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   [Brisano sporočilo]
18.11.2008 21:06:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Goriška
18.11.2008 21:58:31   
Teya
ah, tle piha še takrat, ko ne piha nikjer drugje! user posted image
sovražim veter!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Goriška
19.11.2008 9:10:29   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Teya

ah, tle piha še takrat, ko ne piha nikjer drugje! user posted image
sovražim veter!!!user posted image


Dvomim, si živela v Kromberku lih malo prek Lokami. Tam piha kot v Ajdovščini. user posted image


(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Goriška
19.11.2008 22:33:36   
karmar
Jaz sem bla prej iz Ajd, in vam povem da sem zdrava ku riba...ker piha. Čist zrak. Je pa res da se je treba držat...user posted image ma člouk se vsega navadi.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Goriška
19.11.2008 23:18:05   
*talcy*
karmar kam si pa zdaj spičila če si bla prej tuki u ajd.? ja men fulll teži ta burja raje mal dežja kt to ... ma sm opazla da ste pa vse neki preseljene???

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Goriška
20.11.2008 6:58:16   
aprilčica07
A se vam lahko prdružim? sem sicer kraševka (tudi pr nas pihhhhhhhha burja), moj je pa iz doline, trenutno živimo ko nomadiuser posted image user posted image user posted image malo gor in malo tle dol... imamo pa fantka leto in pol starega

me vzamete za kašen čvek ?


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 9:08:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Goriška
20.11.2008 9:52:37   
ttz
pozdravljena, aprilčica.

user posted image
več k nas je, bolj je lušno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Goriška
20.11.2008 10:40:19   
Felicity
Ja ne vem kaj bo s pijačko?

Anti ja, ne gremo konec decembra, ko je vse polno žurk in po trgovinah gužva za znoret? Jaz bi raje vsaj v začetku decembra? Kaj mislite?

Aprilčica07 - user posted image


(odgovor članu ttz)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Goriška
20.11.2008 10:58:23   
bugnavilea
Ojla ... se čist na hitro oglasim, ker se spopadamo z raznimi boleznimi ... in ni časa za forum. Laringitis, bronhitis, lenoritis (pri mami user posted image user posted image user posted image user posted image ) ... vse se nas je prijelo. Sedaj je sicer mal boljše, vendar nismo še zdravi.

Glede pijačke ... po mojem bi bilo tudi fajn enkrat konc novembra ali začetek decembra ... preden se loti gužva. Seveda ... če bomo zdravi. Zaenkrat ne kaže  glih dobro ... user posted image user posted image user posted image

Grem ... sta sitna ...

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Goriška
20.11.2008 11:18:39   
Felicity
bugnavillea - Hitro se pozdravte!


user posted image


(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Goriška
20.11.2008 11:38:17   
aprilčica07
Hvala za dobrodošlico :)user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 11:41:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Goriška
20.11.2008 12:22:13   
aprilčica07
Oh bambina : to je žalostno, mojemu je kuža pognil lani, ko smo bli v toplicah je je pol tri dni jokal ko mali otroci, kako je šele pol njim. Naš je itak premajhen, da bi to zastopil.. Sicer sem pa tudi jst pred 3 leti, ko mi je brat povozil mačkona (ja, brat ga je  nesrečno zgazil) hodila okoli s sončnimi očali, da me ni blo videt kašna sem:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Goriška
20.11.2008 14:23:54   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

nas je zapustil kužek user posted image user posted image user posted image user posted image  in zdej razlagat ščinki kako in kaj user posted image  to me najbolj boli


user posted image user posted image user posted image Sožalje! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   [Brisano sporočilo]
21.11.2008 8:32:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Goriška
21.11.2008 10:56:01   
ttz
lepo in pregledno, pa moderno. super stran!!
čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Goriška
21.11.2008 13:43:17   
Teya
malamasa.si = SUPER!!! stran full lepo zgleda, najbolj pa mi je všeč, da ste vključili iskalnik po številkah nogice! user posted image user posted image user posted image user posted image

pa sožalje za psička tudi od nas....pri naši noni in nonotu so ga tudi izgubili pred kratkim.....nejcu smo rekli, da je šel v bolnico, ker je močno bolan...parkrat smo to rekli, potem pa je nehal spraševat...saj vem, da ni lepo lagat otroku, ampak nekako se mi zdi, da ni še čas za prav vse vrste resnic :(

bugnavilea, hitro okrevajte!

dobrodošle naše novinke!

brrr...kako shity vreme :( no, ampak vsaj piha pa ne user posted image

ciao ciao

(odgovor članu ttz)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Goriška
21.11.2008 20:21:11   
bugnavilea
Bambina ... krasna stran ... in krasni čevelci!!! user posted image  user posted image  user posted image Sicer sem sam na hitro zdej prečekirala ... se bom zdej dala v bolj natančen pregled. In ker ravno nucam čevelce za našadva nadobudneža ... user posted image ... bom mrbit tut kej kupla.


Sicer pa ... sožalje za kužka. user posted image user posted image user posted image Jaz sem se do sedaj navezala samo na psičko, ki sem jo imela kot otrok in ko je skotila svoje prve mladičke so se moji odločili jo uspavat - brez moje vednosti. user posted image user posted image Še danes jo pogrešam ... in dejansko se ne morem navezat na nobenega drugega psa (pa sem imela kasneje mladička od te psičke, pa pri možu imamo pse - pa je tudi eden pred leti poginil, pa nikakor nisem mogla žalovat za njim) ... Mah ... ... no ...



Drgače pa ... naše zdravje ... ma kaj pa vem. Ta velik je sicer že kar ok ... sam kašlja še fejst ... Ta mali pa je ena velika uganka. Še vedno mu sicer piska v pljučih in kašlja... vendar lepo je in pije in je nasploh zelo zadovoljen in igriv čez dan. Pol pa danes pride od nikoder vročina ... pa spet gre ... pa spet pride ... pa spet gre ... in to cel popoldan. POnoči je tudi precej jokav. Je pa res, da je v zadnjih dveh dneh dobil dva zoba ... in to kar iz nič ... mogla sta rast s polno silo ... tako da zna bit, da ga tudi to matra. Mah ja ... sej bomo vidli. Če bo čez vikend bolj hudo, bomo skočili do dežurne ... čene pa imamo v ponedeljek pregled ... pa da vidimo kaj bo takrat. Upam, da čimprej mine, ker se mi prav smili. user posted image

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   [Brisano sporočilo]
21.11.2008 20:36:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bugnavilea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?