|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška
22.11.2008 8:27:13   
aprilčica07
Jutro,

na hitro, ker letim podaljšat prometno dovoljenje, včeraj uredila kasko zavarovanje, skipala en kup denarja, da me še zdaj glava boli, pol pa še ke frizerki, da se malo polepšamuser posted image user posted image user posted image

drgač vse ok, včeraj imela dopust, blo super, vse umirjeno, nobenega divjanja gor in dol, paše vsake tolko.

komenitrala vas bom kasneje, zdej moram počasi it.

še to, kaj je to malamasa? vas nisem čitala za  nazaj, pa se mi en sanjauser posted image

lp vsem čvekicam:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Goriška
22.11.2008 19:01:10   
Vesna
tudi jaz sem imela večraj težeeeek dan,in danes še bolj,se kar užalim za vsako in bi najrajš user posted image .jaz sem tudi priseljena   v ng iz krasa,ma mi je tukaj mesto  ful fajn,sam na moža se še nisem čist privadila user posted image user posted image .upam da to ne bo bral.sej ne mislim resno.
malamasa.je stran od bambine poglej si je ful dobra.www.malamasa.si
jaz sem za pijačo,če se odločite povejte kje in kdaj.najboljš mi je qlandia igrala.z valom sva že bila tam,vedno uživa,je pa zadnjič zbolel,je bilo ful otrok in se je lahko kaj nalezel.
lep pozdva vsem

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Goriška
22.11.2008 20:19:40   
ttz
ma kej je z nami? zgleda, da smo vse fraj. jaz že tri dni ne spimuser posted image , ker tamala joče cele noči. spim maksimalno eno uro skupaj. ojejjjj. mislim, da so zobki, ker ima vse zatečene dlesni zadaj. katastrofa. zdaj se premikam ku zombi po hiši, zunaj je mraz in popoldne so že naletavale snežinke. za solkanko, ki se preseli na goro, je to obupno, ker me spomni, da bo kmalu ta prava zima. user posted image user posted image user posted image fej, fej, fej. ne maram mraza, ne maram zime.

kako je hudo, ko ti ljubljenče pogine, pa smo provali tudi mi. enkrat kuža pa ene desetkrat ribice in potem je bilo treba tolažit, tolažit, in tudi malo lagat, da je razumela, da je pač tako življenje. vam nč ne zavidam te situacije.

eh, bo treba it. zdej se je še tamali lotil jokat. upam, da bodo zobki pri njemu malo bolj pridni...

čau!!!!

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Goriška
24.11.2008 14:35:35   
ttz
pozdravljene, punce.
sem rekla, da mi diši (beri smrdi user posted image  )po zimi. no, danes nas je pričakal...
user posted image
op. tako je pri nas.

res lepo, da živim na primorskemuser posted image user posted image user posted image

mejte se fajn, kjer je toplo.

(odgovor članu ttz)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Goriška
25.11.2008 6:59:01   
aprilčica07
JUtro,

vesna: evo, jst se pa mesta ne morem navadit in mi  ni lih fanj, sem pač vaška deklina in me z mestom ne kupišuser posted image user posted image
ttz: je padal snegec, ja, tudi pr nas doma je blo nekaj malega snega, ma ga je popoldan stopilo, ker je začelo deževat, tako, da ni blo panike... user posted image

Glede spanja, pa mi spimo kr mirno, sicer smo vsi trije na eni postelji, ma trenutno mi ni do vzgajanja in nočne šole spanja. Mi je bistveno, da sem zjutraj naspana in da ne v službi umiram na obroke:):)

Grem še na kafe.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ttz)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 9:04:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Goriška
25.11.2008 10:57:53   
aprilčica07
Sem si zdej pogledala stran od malemase:):) ma kašna lepa obutev! In jst sploh nisem vedla, da to obstaja..user posted image
bambina: čestitke, res lepa stran in še lepša obutev!


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Goriška
25.11.2008 11:22:06   
Felicity
Joj, totalno pozabila na malomašo.user posted image
Ja stran mi je všeč, sploh iskalnik, ki sem ga prej pogrešala.
A 27 bo največja številka od čevljev, potem za večje ne boš več imela?

Sneg - jaz tudi nisem neka velika ljubiteljica snega.

Andrejev semenj ... skoraj že pozabila, bo treba malo ta malo peljat pogledat.
Samo da ne bo snega oz. dežja. user posted image Komaj čakam krokantne mandlje in lešnike, pa fritelo z nutello .... user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Goriška
26.11.2008 13:28:37   
bugnavilea
Ojla ... čau punce! Pri nas se je vseglih stanje vsaj nu mal uredilo. Sicer smo še vedno zaprti med štirimi stenami, ker sta še vedno katarčkasta, ampak nam kar gre. Tudi noči so končno mal bolj umirjene, tako da nisem več kot "morto vivente". Zdej sem jima začela še dajat Bronchopulmin svečke in zgleda da zaleže (svečke ki vežejo katar na blato). Sicer nam pa doma diši po celi bajti po materini dušici, smrekovem olju, Ying-yang-u, avkaliptusu ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... ma ni da ni ... user posted image user posted image

Kafečke ... no ... zdej je pa res že čas da počasi dorečemo kraj in datum ... se vam ne zdi? Sicer jaz sedaj tako težko rečem ali pridemo ali ne ... zaradi te presnete bolezni ... sam nekako se mi zdi, da bi bil najboljši datum za srečanje ali 6. ali 13. december - sobote - pol pa je sam za dorečt ali v dopoldanskem ali popoldanskem času. Glede kraja pa ... hja .. Qlandija je res fajn, sam ob sobotah je po moje nabito polno ... igrišče za gledališčem bi lahko tudi bilo ok, sam je res zdej mal mraz ... ima katera še kakšno idejo?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Goriška
27.11.2008 17:57:09   
karmar
talcy sm šla na renški konec. Ja, kaj češ nekje moraš bit ( je reku un k je v zaporu)

.............sm malo zadi.............kašna stran, bambina??? povejte mi, da grem firbec past. aaaa, sm dobila. lepo, ti bom naredila malo reklame.
user posted image user posted image

aprilčica če ti zmanjka denarja, si ga pri kakem pesimistu sposodi. Ta ga ne bo pričakoval nazaj..user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Goriška
28.11.2008 21:10:04   
trixi
ojla,
še jaz po dolgem času. Lep pozdrav iz zasnežene Ljubljane, zunaj je vse belo, ma upam, da bojo jutri ceste kolkrtolko ok, ker jaz hočem domov, v našo goriško toplo gredo. Sej je lep sneg ja, ko ga gledaš skozi okno, ma ku je meni treba ven na cesto sem pa vsa panična.
Punce, kaj bo s karočkami ta vikend, če bo dež, bo bolj slabo. Ben, nam zgleda da itak ne bo treba it, k naš tata ima glih v nedeljo rd in bo fešta.
Pa brala sem, da se neki menite za srečanje, a sem lahko zraven? A nam bo uspelo se zmenit? Meni načeloma je skoraj vseeno kdaj, lahko tudi za vikend. Če ne, gremo pa po krajih, jaz sem že tle najdla eno sokrajanko- sovaščanko.user posted image
čau, čau

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Goriška
1.12.2008 12:07:47   
Felicity
Juhu, kako smo kaj?

Včeraj dopoldne sva peljala ta malo na karočke, še dobro da ni bilo dežja.
Uživala je 100 na uro in spet ima eno vrečko novih igrač. user posted image Ja kaj čmo, je treba začet ta veseli december.

Tiste ki ste bile kaj po trgovinah v Qlandiji ali pa BC al kaj podobnega. Iščem kakšne lepe rokavice za miklavža za našo ta malo, samo ne vem al vzet na prste al tiste palčnike (al kako se jih reče).  Ste kaj videle?

Vaši otroci kakšne rokavice nosijo?

Lepo se imejte! user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   [Brisano sporočilo]
1.12.2008 16:17:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Goriška
3.12.2008 9:18:01   
Felicity
Spet zatišje? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Goriška
3.12.2008 11:42:41   
aprilčica07
Evo mene,

ma sem zasuta z delom, tako, da ne morem lih dosti tle gor bit.. med vikendom pa itak ni blo cajta, ker smo pakirali kovček lubiju, ki je šel za en teden v tople kraje:):)

zunaj tak sonček, mi bomo tle notri do teme.. oh ja, saj bo:):)

drgači pa smo ok, tamalga je včeraj tašča ostrigla in je ful lep  z kratkimi laskami, je mel kr čupo že, je blo potrebno striženjeuser posted image user posted image

grem, stranke.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   [Brisano sporočilo]
4.12.2008 8:47:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Goriška
8.12.2008 21:43:53   
karmar
user posted image user posted image
hmmm...kako pa imaš stil....moderno al klasično? Mogoče rustično?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 8:45:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Goriška
9.12.2008 14:15:56   
Felicity
Povej če dobiš kje kakšno šiviljo, ki je poceni.

Mi smo še vedno brez zaves, predračun za 1 okno (ok, je res bolj veliko in čudno razporejeno) 300€. user posted image Je pa bil ta naguban rolo 2 delni in pri strani neka dolga zavesa.

Adijo pamet, sedaj gledam kakšno alternativo.

Drugače sem pa na negi, Ema je zbolela. V nedeljo pa smo še bili na razstavi pric v Šempetru, zanimivo, ta mala je ful uživala.

Lepo se imejte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Goriška
9.12.2008 14:16:59   
Felicity
http://www.velana.si/

To si že odkrila? Zanimive ideje!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 22:02:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Goriška
10.12.2008 14:30:34   
tropical
A bo letos kaj v Novi Gorici za silvestrovouser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   [Brisano sporočilo]
10.12.2008 20:07:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Goriška
11.12.2008 10:29:31   
Teya
hejla...

felicity, tudi mi smo imeli v planu razstavo ptic, pa je vse skupaj splavalo po vodi na račun bolezni...tudi jaz sem na negi...doma pa imam oba....eden ima norice, pri drugem pa jih še čakamo....štala!

o zavesah pa se mi ne sanja, ker sem še daleč od kupovanje le teh..:( imam bajto za se zjokat...komaj čakam na čas, ko se bomo tudi mi uspel lotil prenavljanja....

srečno, punce!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Goriška
11.12.2008 15:01:59   
Felicity
Teya - ste nabavli tisti poxclin v lekarni? Emi je ful dobro sušilo izpuščanje.

A se bomo srečali pri dr.? Sedaj smo na drugi strani. user posted image

Hitro se pozdravte in LP



(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Pobarvanke
agnes

Kakšno je vaše mnenje o pobarvankah?

Zelo so koristne, saj se otrok z barvanjem postaja vse bolj natančen in spreten. (68%)

Občasno barvanje pobarvank nikomur ne škodi. (21%)

Nimam mnenja o pobarvankah. (9%)

Pobarvanke so škodljive, saj zavirajo ustvarjalnost otrok. (3%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!