|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška
14.1.2009 14:03:34   
Felicity
Kaj je že v Butriu? Dejte me malo spomnit ...

Jaz v Italijo hodim bolj v citta Fierro (1,2 x na sezono), pa tja do Conbipela (carfur center, al nekaj takega) in tle po Gorici..

Sedaj pa se da iz nexta (UK) naročit tudi direktno k nam, in imajo že pomladno kolekcijo. user posted image
http://www.next.co.uk/



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   [Brisano sporočilo]
15.1.2009 9:56:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Goriška
15.1.2009 10:34:08   
Felicity
poceni -  5€. user posted image   A naredimo še cenejše, tako da nnaročimo skupaj in si jo razdelimo pol/pol in potem imamo še dober razlog za se dobit na user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   [Brisano sporočilo]
15.1.2009 12:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Goriška
15.1.2009 12:36:46   
Felicity
Jaz tudi.  A čmo? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Goriška
15.1.2009 19:34:04   
tropical
kakšne številke so v katalogu Redoute velike ali majhne. Mislim za tamale. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Goriška
16.1.2009 13:21:05   
Felicity
uffa, me je vrglo ven ...

na kratko:
kataloga Redoute ne poznam, moram malo pogledat
Smo z Emo doma, ker je zakuhala, in tudi mene že boli glava in mi je ful mraz. user posted image

Mejte en lep vikend!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 15:22:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Goriška
21.1.2009 9:16:37   
Felicity
Dvigam malo temo, mogoče jo katera opazi. user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Goriška
21.1.2009 14:48:31   
Teya
prav si naredila user posted image

mi se še držimo, baje pa je po vrtcih in šolah cela štala, saj manjka več kot polovica otrok...

tudi mene zanima kaj je v butriu?
me pa zanima še nekaj...kam naj gremo vrž kako očko za otroške sobe? ker sem uvožena goričanka in drugače bolj gorjanka user posted image , poznam le palmanovouser posted image ....mestne frajle, help me !! user posted image

lp,
teja

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   [Brisano sporočilo]
21.1.2009 19:41:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Goriška
22.1.2009 11:05:36   
Felicity
Teya - A za italijo ti sprašuješ za otr.sobo? A ni v I (razen Ikee) pohištvo precej bolj drago? Vsaj takrat ko sva iskala še otr. posteljico (120x60) so bile v Italiji najcenejše po 300€, pri nas pa v BC v akciji od Lip poljčane pol manj, user posted image

Mi smo kupili sobico Planet od Alplesa pri Lesnini.
Ta desno
user posted image

Bambina - ja naročimo, češ ti? Čeprav na mami ene punce še vedno niso dobile, zato me malo skrbi. So naročale lih okoli božiča / NL in dve, ki sta naroči na isti dan še vedno nista dobili stvari, čeprav jim bodo vrnili denaruser posted image

Ti pošljem ZS.

Glede bolezni - sedaj sem jaz doma, malo vročine, ful prehlajena, boli me v predelu prsnega koša, ampak samo zjutraj, tako da ne vem ali je od hrbta, ali bo kaj drugega. Kličem dr. že celo jutro, ma ima skoz zasedeno. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Goriška
22.1.2009 11:11:44   
Felicity
Pohištvo v Slo/GO - Lesnina, NoviDom (šempeter), v Solkanu je ena trgovina z it.pohištvom - imena ne vem, nasproti Sabotina, zraven pošte. Tudi v Mercator pohištvo v Hiperju na vrhu se da kaj videt (odvisno kaj imajo razstavljeno), pa neka trgovina naj bi bila v ind. coni v Kromberku, tam kjer so Brumat, pa Lovec in tiste hale, ampak bila nisem še nikoli. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 15:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Goriška
22.1.2009 16:31:35   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

Felicity - ful lepa sobica v kombinaciji z zeleno. Samo verjetno je kar draga.




MA niti ni bila tako draga, takrat ko smo jo naročili je bila še novost in je bilo -15%, in je bilo okoli 850€ -900€.
Pol še + jogi, ma ne vem koliko je bil, ker ga je A. kupoval.


Povzravte se!
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Goriška
22.1.2009 21:49:26   
Teya
hvala za tako izčrpne informacije!
ma mi2 sploh neveva kaj iščeva...imava oba otroka v eni sobi...1. opcija sta bili 2. navadni postelji, potem je bil opcija pograd, potem pograd s podestom, zdaj smo spet pri dveh navadnih posteljah...bi pa tako posteljo, kot je ta tvoja. felicity, ki imajo stranico tudi pri zidu, ker imamo staro hišo in mrzle stene....
mah...nevem!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Goriška
22.1.2009 21:52:15   
Teya
ma mi je prehitro poslalo :(

hotela sem povedat, da bi rada prišparala na prostoru, ker se mala2 full lepo v sobici igrata in predvidevam, da se bosta vedno več...po drugi strani pa bi rada, da sta oba komot in oba varna...sploh ker nejc ponoči vstaja, ga ne upam dat na pograd z navadnimi lestvami....pograd s podestom pa zasede ful prostora...dve navadni postelji nista pa čist nič zanimivi :)

končam še 1x z enakimi besedami...
ah, nevem! :))

hvala vam!

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Goriška
22.1.2009 21:53:38   
Teya
ma sem razresena!!! čist sem pozabila pohvalit sobico od eme! super je!

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Goriška
23.1.2009 8:25:00   
Felicity
Ko smo iskali ideje, se je moj zaljubil v tako posteljo,
user posted image

ma po daljšem premisleku in prepričevanju sem ga le prepričala v navadno. user posted image Ker Ema se še vedno zbuja kdaj ponoči (sicer ne prav pogosto), ampak sem se bala, da bi padla. Pa tudi taka postelja, ni lih za dolgo časa, mislim, da se je hitro naveličajo. Da bi pa menjavala sobo na vsakih 5 let, pa tudi ne vidim smisla.

Teya - si pogledala njihovo fotogalerijo - zelo lepe stvari ... (od 0 do 20 let - potem pa kombiniraš / nadgrajuješ .... )
http://www.alples.si/prodajni-program/mladinske-in-otroske-sobe/planet#

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 9:52:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Goriška
23.1.2009 10:12:54   
bugnavilea
Ojla punce. Se po dolgem času mal oglašam. user posted image Vidim da ste pri sobicah. Jaz si tudi zadnje čase belim glavo kako in kaj narediti z našo mularijo. Sicer verjetno še najmanj eno leto ne bomo nič kaj komplicirali, ker se ta mali ponoči še zbujajo in jih ne bom dajala spat k ta velikemu. Sem pa tudi jaz razmišljala o pogradu. Oziroma sem gledala bolj italijanske strani in so mi full všeč varjante kot je naprimer ta ...

http://www.arredamentidiotti.it/public/camerette/1010/Seipersei-cameretta-letti-scorrevoli-aperti-big.jpg

ali še boljše tale ...

http://www.italianamobili.com/camerette/moderno/moretti/PP44Sirius.jpg

Samo zaenkrat ne morem niti ta starejšega dat na vrh ... niti ta male spodaj. user posted image Tako da bo treba še mal počakat.

Je pa se mi zdi v Italiji veliko več izbire pogradov kot pri nas ... pa full dobre rešitve. Sem rekla da bom šla enkrat pogledat do Palmanove, ker sem že pred enim letom videla, da imajo full dobre pograde dol ... pa za nizke cene.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Goriška
23.1.2009 10:15:41   
bugnavilea
Bambina ... naš je bil tudi strašen odvisnik. Skoz je hotel sam risanke gledat ... pa na računalniku visel. Pol sem pa omejila ... eno risanko na dan ali maksimalno dve, če je čas in še to samo zvečer (on je celo navsezgodaj zjutraj, ko je ustal, gledal risanke na Italia uno). Računalnik pa samo ko je čas in če ga ne nuca mami ... za nujne zadeve ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Goriška
23.1.2009 20:55:06   
Teya
bugnavilea, sem si ogledala tvoje linke....hude sobice! ampak daj mi povej, kje bi pa ti vse to dobila??? jaz sem namreč v italjanščini in o italiji bolj boga in je vse kar sem uspela ugotovit to, da je prvi link iz milana user posted image .....
je tudi kje blizu kak solan pohištva, ki bi imel kaj pokazat?

risanke so pa tudi naša težava..bi jih gledal non stop..mi za1x nimamo še nobene norme :).....koliko jih gleda je odvisno od dneva, od počutja (njegovega in mojega :)) ) jutri in v nedeljo npr. jih bo zjutraj sigurno videl veliko, da bova mi2 z mojim lahko še malo dremuckala zraven :)

lp, teja

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 21:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Goriška
24.1.2009 15:37:31   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

ojla

v la redoute se mi zdijo številke kar normalne, samo novega nisem še dobila. a ti tropical si dobila?

mi smo danes tudi vsi trije doma user posted image


Ja sem dobila že novega, sam ne vem kje sem brala da so francoske številke manjše od naših.  Baje da je naša 86 - njihova 92 neki takega.

Danes smo mislili iti v hribe na sneg samo je preveč mrzlo, da bi kam šli. Zjutraj sem šla v mercator izkoristit pike. Tako da smo zjutraj kar malo pohajali.

Mi zaenkrat ne rabimo še otroške sobe. Ma zelo lepe sem videla v Merrcatone uno v malfalkonu. Sam cena je bila nekam  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?