|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avguštine
4.2.2009 11:49:33   
goda13

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


smo avguštine spet mal zaživeleuser posted image

Pri nas je za pusta že kupljeno v oktobru, ker to ima na čez teta iz Amerike, bomo pa opica z velikim trebuhomuser posted image

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   [Brisano sporočilo]
4.2.2009 15:56:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: avguštine
4.2.2009 20:05:48   
goda13


ne, smo prekasno vidli kostum za carsuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   [Brisano sporočilo]
11.2.2009 8:32:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: avguštine
18.2.2009 19:22:17   
sončnica13
No, naš Nik bo pa klovn,.... pa mami tud user posted image , tako da že komaj čakamo pustna potepanja.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: avguštine
28.2.2009 20:00:47   
sončnica13
Naš mali klovn
user posted image


Pa še  en velik zravn :)
user posted image


No, kaj je pa z vami? Ste se čist zgubile?

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: avguštine
28.2.2009 20:05:47   
Barbara111
uuuuuuaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu kaka lepa klovna sta bla ,naš pa je bil en kurent en pa  petelinček

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: avguštine
1.3.2009 21:28:29   
goda13
Lepa kolovnauser posted image user posted image user posted image

Ma smo prav obupne, nobena nič več ne pišeuser posted image


Mi smo bli v maškarcah opica

Drigače smo pa že od 17.2 čisto brez pleniceuser posted image , pa zaenkrat tudi nobenga nočnega incidenta ni blouser posted image user posted image user posted image , to pa je luksususer posted image user posted image , sam mi je pa ostal en cel paket plenic un s 60 plenicami, pa še ene 20 komadov v predaluuser posted image

No oglaste se kej


http://www.facebook.com/photo.php?pid=2106033&id=1558270119

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: avguštine
15.3.2009 17:40:04   
sončnica13
Ojla!

user posted image user posted image user posted image za Kimija.
Tud mi smo že kar nekaj časa bruser posted image z pleničk, čeprav za ponoč mu jih še vseen dam gor, pa je večinoma suh-recimo, da je moker 1x na 14 dniuser posted image . To je res luksuz. Nam je ostal še en cel paket plenic.
In kaj sicer počenjate? Ste vse ful zaposlene, al zakaj se tu nič ne dogaja?
Jaz mam zadne čase res pestro in še mailov ne pregledujem več jih imam že okrog 300-grozn. Sam res nimam časa in včasih  po več dni niti ne priklopim računalnik, kadar pa že pa le na hitro kaj pogledam.
Se imam ful za učit, ob četrtkih in petkih imam predavanja, čez vikend gremo familjarni kam-če se le da, tiste 3 dni, ko sn kao bel frej je takoj mim.

grem me že Nik preganja
pozdravček vsem

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: avguštine
4.4.2009 22:36:03   
sončnica13
Tok, tok, tok,....



(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   [Brisano sporočilo]
12.4.2009 23:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: avguštine
22.4.2009 20:33:38   
goda13
ojla

Da nas malo dvignemuser posted image

Mi ga uživamo v čateških toplicahuser posted image , res, da bolj midva kot user posted image , ker ga ne vidiva od zjutraj do popoldne, ker je na terapijah po operaciji, ampak vseeno je lepo, da smo le skupajuser posted image . Še sreča, da imamo s sabo prenosnika in da imajo internetuser posted image

Kako ste? Pa oglaste se kejuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   [Brisano sporočilo]
23.4.2009 9:32:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: avguštine
7.6.2009 22:11:32   
sončnica13
OMG, saj ne morem verjet, da se že dober mesec ni nobena nič javila tukaj. Kaj je z vami dekleta? Kaj počenjate?
Imate morje že rezervirano?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: avguštine
15.6.2009 15:43:41   
sončnica13
No, še vedno nobenega glasu,.....
Se moram mal pohvalit, da sem končno naredila vso angleščino (1 mesec nazaj), zdaj smo mal okol lutal, pa dojenčke hodil gledat in na razne dolgo obljubljene obiske, zdaj pa se moram zopet lotit učenja-matura. Če bo vse po sreči jo mislim it delat v avgustu, potem pa na lov za novo službo.
No, Nik je vse bolj samostojen, je res prav super zdaj ko je začel tud sam lulat zunaj in samo gre malo na stran potegne hlače dol in lula. Govori non-stop in nam res popestri dneve.
Ali vaši tudi kaj zbirajo evre v šparovček? naš jih in že dolgo govori, da ko jih bo imel velik si bo pa kupil bobne-zdaj pa pravi, da jih bo kupil, ko bo imel rojstni dan, zaenkrat jih pa nadomesti z mizo, kavčem, knjigami in raznimi škatlami. Sva mislna, da si bo kaj premislil, pa je že dolgo navdušen za bobne in bo očitni re to tist kar si bo kupil. Pa me zanima, če vi2 kaj vesta kje bi kakšne bobne imel? Sploh ne vem u bistvu kam bi šli pogledat. Enkrat se spomnim, da so jih v Hoferju imel, pa ni bila kakšna pretirana cena-je pa to že kar nekaj časa nazaj in jih nismo kupil, ker smo misln, da si bo itak kmal premislu.
Še mal pa bojo imel 3 leta naši navihanci-a, ne kolk hitre gre čas?!

Lep pozdrav pa, javite se!

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: avguštine
22.6.2009 9:16:06   
beba76
Ste že mislile, da sm na drugem svetu?? Ne, ne dam se kar tako. Samo cajt me baše, drugače je vse ok.
Vidim, da ste tudi bolj slabo aktivne tu gor. Prvo, kar sem pogledala je bilo, če ma kera že kakega dojenčka zraven, pa nič novega... Od mene tega seveda ne gre pričakovati, ker mam jih že dovolj user posted image
Vas nisem nič nazaj brala, ker bi pol rabila en teden dopusta. user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas je v glavnem vse po starem, novo je le to, da mamo pri hiši pubertetnika in...ni nam lahko... Mali froci mali problemi, veliki pa veliki. Ve, ki mate še male doma, verjemite mi! Res je, da nemalokrat kakšno ušpičijo, a to je malenkost v primerjavi s tem, kar še pride.

Aja, da ne pozabim napisati še nekaj o naši najmlajši - najmlajša, največji hudiček. Vse prepleza, vsepovsod je glavna, nikjer je ne zmanjka, spanje čez dan je že kako leto španska vas, vse skomandira ( še naju s ta starim včasihuser posted image ). Tako je pri nas...

Nataša


(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: avguštine
22.6.2009 9:45:40   
beba76
Tia je v roza brezrokavniku, Gal je s kravato Spiderman, Nastja pa je zadaj, na Galovi desni strani, Vasja pa ni na sliki
user posted image

Tia
user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: avguštine
22.6.2009 20:52:08   
goda13
ja, sej ne morem verjetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image beba se nam je oglasila po dolgem časuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sončnica za tebe pa itak vse zvem od tvojgauser posted image

Meni je pa v petek 12.6 umrl atauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Smo zelo, zelo žalostni, Kimi kar čuti, da nekaj ni prav, saj že od takrat ga niti enkrat ni omenil, pa samo mene se skos držiuser posted image
. Sem ga peljala na pokopališče in mu razložila, da je zdaj nono tukaj doma in da mu bova hodila svečke prižigat.




(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: avguštine
23.6.2009 10:17:27   
beba76
Goda, moje iskreno sožaljeuser posted image . Vem, da je hudo, a čas celi vse rane. Slaba tolažba, je pa res.
Sploh ne moreš verjet, kak si otroci zapomnijo - naš Gal je bil star 2,5 let, ko mi je umrla babica, ki
mi je bila kot mama. Še zdaj se je spomni (2 leti je od tega), kak mu je dala bonbončke, v kerem predalu je mela shranjene, ko jo vidi na sliki takoj pove, da babice ni več, da je umrla, zelo rad gre na pokopališče prižgat svečko... Tak da je Kimiju tudi zelo hudo, a to pač pokaže na svoj način, ki ga morda mi niti ne razumemo.
Bodi močna!

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   [Brisano sporočilo]
23.6.2009 23:49:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: avguštine
25.6.2009 11:01:42   
goda13
Hvala beba, se držimo še kar vredu.

A bomo nazaj malo oživele naše avguštineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: avguštine
29.6.2009 12:37:33   
beba76
Ja, tak zgleda - jaz sem se kar odločila, da si bom med službo vzela malo časa, da malo poklepetamo. user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: avguštine
29.6.2009 18:36:28   
goda13
superuser posted image user posted image user posted image user posted image

In kako ste drugače? Mi po novem hodimo v vrtec. Vsak dan komaj čaka, da greuser posted image . Govorimo ful, ni tiho ničuser posted image . Veliki smo 104, nazadnje je imel pa 17 kg.

user posted image

user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: avguštine
1.7.2009 12:11:04   
beba76
Goda, a ste meli sistematskega, da veš mere? Jaz nimam pojma, koliko je naša visoka, tehtala je nazadnje, ko smo jo dali na vago 14 kil, a to je bilo...kdaj že???user posted image  Uh, sem super mama.
Drugače je naša že od 11. meseca v vrtcu in se nič ne pritožuje, tu pa tam ma edino zjutraj popadke, ko jo pustim tam, a to je telo zelo poredko. Problemi so pa vsak dan doma, ko je zjutraj treba vstati. Budim jih malo pred 6. a to so celi procesi, preden se najmlajša odloči in prileze iz postelje. Včasih kar živčnega fašem. Hodi pa kak mesec po novem sama spat - prej je moral eden od naju z njo. To smo na srečo rešili.
Govori ful lepo, ful razločno, "r" je vedela povedat pri dveh letih. Je pač gobčnih staršev, tak da se je to tudi pričakovalo. user posted image  Ja, pa s kako sočno tudi vmes postreže. user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: avguštine
8.7.2009 23:17:09   
sončnica13
user posted image user posted image user posted image avguštine!
Še posebaj beba. Sem pa zdaj prav pozitivno presenečena, ko je nekaj za brat user posted image

goda-moje sožalje ob izgubi ata.

Je pa Kimi res velik dec.   Nika sem pred tednom vagala in ima 11 kg, kolk je velik pa ne vem.

V vrtec ga še nisva vpisala, bo zaenkrat še kar pri mami.  Govori naš tud že vse 'r' pa ne vedno odvisno od kombinacije, v nekaterih besedah jo lepo izgovori, v druguh pa ne. Poje sto na uro in si sam izmišljuje besedilo glede na situacijo.  Kakšna huda tud pride vmes, pa probamo kar mal ignorirat-zdej  kar pogosto reče por** duš, pa sva ga ravn včer ko smo prišli z dopusta in smo se ustavli, da smo mal pojedli, pa se je neki ujezil pa ponavljav por*... Pol ga pa vprašam kaj to pomeni, pa je reku, če si hud tak rečeš. Pol ga pa še vprašava kje je to slišal, je pa reku, da po televiziji je en stric reku pa pol še en user posted image   Noro, res takoj pobere kakšno neumnost.
Ali imajo vaši že kaj napadov trme? Nik se zadnje čase res bolj razburi in čist ponori user posted image
lepo se imejte, pa pišite še kaj!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?