|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 21:25:05   
meryy
sonca bravouser posted image user posted image user posted image user posted image  zdaj pa počitnice 9 mesecev ...zdravo veselo user posted image

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 21:41:19   
Shani
sonca BRAVO-ČESTITAM-vse naj v user posted image ter zdravegauser posted image

(odgovor članu meryy)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 21:44:20   
sasy20
Čestitke user posted image vsem novim user posted image  . Naj vam teh user posted image  hitro in mirno mine in da boste kmalu k sebi stisnile svoje male user posted image .

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 21:47:38   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

punce moje...
ma jaz sem ze v 34.dnevu ciklusa pa se kr nic..vceri sem delala test pa je bil negativen tako da verjetno ne bo nic...
dans mi je pa tak hudo ,ker bi morala v teh dneh drzati moji strucki v rokahuser posted image ,,kdo ve kdaj bom spet zanosila???
lp lejca..




Lejca saj bo, sam ne obupati, tudi jaz se bojim kaj bo jutri ali bo test pozitiven ali mi nekaj nagaja user posted image user posted image . Lejca sem s teboj in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 22:14:10   
meggie
punce, moja user posted image  je prišla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 22:18:43   
hmm
user posted image user posted image user posted image Eh, meggieuser posted image , ne bodi preveč žalostna.user posted image user posted image  Pridi k nam, julijkam.

(odgovor članu meggie)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 22:19:14   
sonček33
meggie žal mi je in točno vem, kako se počutiš ...Prejšnji teden sem jokala kot toča.Ampak punce tukaj gor so mi dale upanja. Veliko. Držim pesti zate, zame in za druge, da jo v juliju ne bo!!!!!

(odgovor članu meggie)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 22:20:26   
meggie
hmm, upam da se pri avgustovkah pojavim... naslednji mesec v času ovulacije ne bova skupaj, tako da naslednja M ziher bo... pa gre spet en mesec...
hvala za podporo

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 22:23:03   
tejčica30
Lejca, najboljše še pride! Ne biti žalostna, oziroma pusti žalosti da gre iz tebe, nikoli pa ne obupat. Vse bo še dobro, zaupaj v življenje!
Pošiljam ti topel objemuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: M ne pričakujemo v juniju
27.6.2007 23:01:34   
lejca
Aurora tudi jaz ti posiljam en user posted image in ti drzim pesti...za jutri...user posted image
Tejcica30 hvala tudi tebi...a ves da na trenutke prav obupamuser posted image
tako rada bi stistnila majhno strucko v moj objem ..enako pa si zelim videti smehljaj na mozevem obrazu...
lejca

(odgovor članu tejčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 7:24:53   
Sandra-4
Tudi moja user posted image  je prišla z enodnevno zamudo user posted image . Vpišite me prosim med julijke in sicer je ne pričakujem od 22 do 25. 7. . Vsem srečkam nosečkam pa želim mirno nosečnostuser posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 8:15:55   
tejč29
Nič novega....test je še vedno -  .......
Me tako zvija kot da se bo prikazala vsak čas user posted image

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 8:32:32   
aurora28
Danes zjutraj sem delala test in je bil negativen user posted image , sem jo pa ravno zdajle dobila, tako, da se selim med julijke user posted image user posted image user posted image . Po eni strani sem razočarana, po drugi pa zopet ne, ker zdaj vsaj vem, da se mi ciklus zaradi klomifena lahko zamakne za nekaj dni in pa tudi kar je najbolj resnično je pa to, da glede na to, da se midva matrala šele tri mesece in jaz že pričakujem čudeže...glede na to, da ste tukaj takšne, ki se trudite že več kot leto in ne obupujete-ste mi navdih in kapo dol za vas. user posted image user posted image user posted image  Vas občudujem takšno voljo in upanje imate, upam, da ne bom jaz izgubila upanje.

Aja, kaj me lahko pripišete na julijski seznam, user posted image  prihaja 25. 7. ob 8.00 user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aurora28 -- 28.6.2007 8:34:06 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 8:36:08   
Mbee
joj aurorauser posted image user posted image user posted image  pa tko smo vse nestrpno čakale s tabo, res škoda...čeprav če tko gledam....če drugi mesec zanosiš, bi blo super, ker bi rodila spomladi...ravno super čas, ne pa pozimi tko kot jstuser posted image  držim pesti dokler ne zagledaš user posted image user posted image  pol pa še naprej dokler ne zagledaš user posted image user posted image user posted image , enkrat vama bo ratalo....drži se!!!!

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 8:45:09   
aurora28
Hvala za besede Mbee in spodbudo user posted image user posted image  zate.

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 8:47:03   
Naty*
aurora28 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful sm držala pesti.

Ampak glavo gor...bo pa drug mesec ....veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 9:17:03   
ANIME
Evo še jaz sporočam, da nisem zdržala in sem test delal in včeraj zvečer in danes zjutraj in vsakokrat je bil (razen kontrolne črtice) SNEŽNO BEL.

Dobila je pa še vedno nisem!!!! Imam občutek, da bom enkrat kar znorela!!!



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 9:19:39   
Serendipity
Aurora - user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bove pa mele pomladne pobalinčke user posted image ! Torej Let's go! Naši marčevski user posted image  bojo najbolj pridni! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ps: če pa te pikepoke ne bodo zdaj valale, bom pa resno zaresno nehala verjeti v to, da prinašajo srečo! user posted image


ANIME - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dokler je še ni, je še upanje ...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Jasnaa -- 28.6.2007 9:22:44 >

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 9:50:29   
nf
Punce, kolk enih stvari se je zgodilo od vceri popoldne. Vsem z user posted image : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer se vam pa verjetno pridruzim s spomladansko zverinco, ker se vsi PMS simptomi postopoma vracajo... user posted image  Lahko so prou vsi PMS simptomi, samo da ne bo M simptoma! user posted image  user posted image  

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 10:09:07   
lejca
Aurora28

en velikuser posted image ...drzi se..
mene je vceri neki v hrbtu zagrabl da se se dans ne morem premikat..kak me boli.
lp lejca
p.s user posted image se kr ni..user posted image

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 10:46:10   
nov03
Ojla punce
vsem ki ste dobile user posted image en dolg, topel user posted image in še eno  user posted image za naslednji mesec.
vsem srečkam user posted image pa user posted image ter zdrave in pridne user posted image

Kar se pa mene tiče, pa še nisem dobila user posted image , z možekom pa sva sklenila naslednji deal...Ker sem pred prvo nosečnostjo kupila testov da je čudno, sva se zmenila, da bo on določil dan testiranja in kupil test. Tko da čakam njega user posted image user posted image ....
Je čist možno da mi zamuja zaradi karkoli drugega in ne user posted image sem se strinajala - navijajte pa le.
Edina stvar je ta da čutim joške, ne tok intenzivno kot ko sm 1. zanosila bolj nežno toda na isti način...
Sem pa tak al tak dala skozi že vse simpotme nosečnosti tudi ko nism bla noseča, tak da me zdej to ne vznemiraja več kaj dosti
lep dan vsem



_____________________________

lp,
Uršula

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 10:48:18   
sonček33
Aurora28  objem in poljub. Vse bomo enkrat zmagovalke.

(odgovor članu nov03)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 12:05:03   
hmm
user posted image user posted image user posted image Eh, aurora28, jaz sem pa že mislila, da boš user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image

A prihaja nov mesec, bomo pa imele pomladne user posted image user posted image user posted image !user posted image

Drži se!

ANIME, ne še znoretuser posted image , mogoče pa ti bo kmalu pokazalo user posted image !user posted image user posted image user posted image

lejca, držim pesti, da kmalu zagledaš user posted image !user posted image user posted image user posted image

tejč29, tudi zate držim pesti za user posted image , če te notri zvija, to pomeni, da se nekaj dogaja in ni nujno, da je to user posted image user posted image !user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hmm -- 28.6.2007 12:10:46 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 12:35:16   
tejč29
aurora: po vsej verjetnosti se bom tudi jaz preselila med julijske borke - ne smemo obupati....
hmm, hvala za moralno podporo, resnično upam da ni to znak prihodauser posted image , pa čeprav, ko sem prvič zanosila sem imela taprave znake nosečnosti...ne vem opisati... sama pri sebi sem vedela, da se v meni nekaj dogaja in to že takoj po spočetju...
Vam javim ko bo kaj novega : user posted image  ali user posted image

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: M ne pričakujemo v juniju
28.6.2007 12:54:09   
hmm
tejč29, a veš, da sem tudi jaz obakrat takoj vedela, da sem user posted image , saj sem naslednji dan po "usodnem" user posted image  v področju rodil začutila, da se nekaj dogaja, bil je to nekakšen pritisk, kot da bom dobila user posted image . Pa sem dobila user posted image user posted image user posted image user posted image . Je pa res, da je takrat ratalo v prvo, pa še nisem bila obremenjena z raznoraznimi znaki in znamenji tako kot sem zdaj, ko me že od samega razmišljanja vse trga in tiščiuser posted image user posted image user posted image , tako da se mi zdi, da sploh ne bom vedela, kdaj se bo zares zgodilo... Mogoče pa bom?

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?