|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:55:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Spet sama pogojevanja. Ce bos prisel domov pijan, te bodo cakali kufri!!! In ce me bos prevaral, te bodo cakali kufri!!! Ena in ista stvar!!!


Zato pa izbereš partnerja, ki ima iste poglede na iste stvari in nisi z nekom zgolj zato ker imaš občutek da tako boljšega v življenju ne bom dobila, se vdaš v usodo in je kar je. Potem te pa ta partner prevara in to odpustiš zgolj zato, da je mir in da navzven kažemo kako fajn familija smo in imamo občutek da smo "večji", ker smo takšno dejanje sposobni odpustiti.....in čakat kdaj bo naslednjič......
Očitno imam življenjsko srečo, da sem našla moškega svojega življenja, ki ima iste vrednote kot jaz in iste poglede na teme kot je prevara, varanje, alkohol, pretepanje ipd. in ne jemljeva to kot pogojevanje zveze, ampak kot dejstvo, da se zakon spoštuje in se v njega vstopa z razčiščeno glavo kaj od tega pričakuješ in česa ne.....

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:55:50   
baguSka
varajo samo nagravžni ljudje.. domov pijani pridejo pa tudi prijazni..


pijanci so najbolj nagravžni na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kako ti to ni jasno user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:56:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Ja samo..če jaz nekoga noro ljubim, on pač mene ne toliko, ne pomeni da moram vse sranje od njega prenašati in upati da ga bo minilo, in da se bo zaljubim vame tako noro kot jaz v njega. Toliko se pa imam rada da ne bo po meni hodil, sem pač raje sama brez njega. Seveda mi je hudo in ne...ljubezen do njega me ne mine kar takoj, ampak če sem sama imam šanso da ga prebolim in da spoznam osebo, ki bo isto čutila kot jaz.


Tole je ZELO ZELO ZELO pogojno.. in ga pac ne ljubis tko noro kot mislis.. V bistvu ljubis tisto kar ti on daje.. in vraca.. ne kar ti njemu dajes..
Dejansko si navezana.. in to lastnisko.. user posted image user posted image  

Ga bos vrgla stran.. in rajsi ljubila tistega ki bo ljubil tebe.. Je bolj varno a ne?! Ampak zal.. neizvedljivo.. oziroma.. mozno.. da napiseta taksno pogodbo.. ki jo potrdita se s poroko..

Ce sebe ljubis dovolj.. je kaj taksnega nemogoce reci!




(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:56:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Namrec, skok cez plot ni vedno nacrtovano dejanje. Ko pride med partnerjema do krize, ali ko se pocutis razocaranega, osamljenega, pa npr. gres na pijaco ven z druzbo da se razvedris in srecas tudi nekoga s podobnimi obcutki in nasprotnega spola, pa krene pogovor, pa beseda da besedo, pa se zacneta izpovedovati in tolaziti, pa ti v dolocenem trenutku ob tej osebi dobis varljiv obcutek pripadnosti, zaveznistva, razumevanja... takrat se zgodi, da preostali svet enostavno preneha obstojati.


Da temu podležeš, lahko tudi rečeš pomanjkanje zrelosti.


Zrelost, cloveskost, sibkost... kakor koli... se dogaja... tudi najboljsim..... Saj se ne dokazujes, temvec zivis v dobrem in slabem, med vzponi in padci. Mogoce je zrelost ko to dojames.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:57:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

sej ne gre za to, da bi clovek ODOBRAVAL varanje...gre samo in izključno za to, da je pripravljen ODPUSTITI to dejanje...



torej rečt človeku ki te izda "oprosti" je plemenito dejanje? Čeprav se mu jebe zate in te bo še naprej varal? user posted image

hormoni srečka.. hormoni.. user posted image


grrrrrrrrrrrruser posted image  user posted image user posted image

no sej bos vidu, ce so to res samo hormoni...mogoce po porodu spremenim svoje mnenje user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:57:34   
Taula
varajo samo nagravžni ljudje.. domov pijani pridejo pa tudi prijazni..

pijanci so najbolj nagravžni na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kako ti to ni jasno


A to pa ni ogabno da poriva eno drugo, in pride k tebi v posteljo, po možnosti neumit in še tebe dol da.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ojoj, kje smo danes ostali???
Kako daleč smo prišli z debato....??
Ima še vedno glavno besedo Tjaži??


Ne zdele jo ma MIsek..!!

user posted image user posted image

ti sam beri in se uci.. :))) user posted image user posted image


Joj kako me srbi da bi ti zalepila eno okrog ušeskuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:58:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varajo samo nagravžni ljudje.. domov pijani pridejo pa tudi prijazni..


pijanci so najbolj nagravžni na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kako ti to ni jasno user posted image


ne.. še bolj so nagravžni pijanci ki varajo user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:59:07   
baguSka
no varanje ni slabo.. ampak je nesprejemljivo.. mal drugač..


ZATE!!! Za nekatere pa je pijanost!!!! Pa vseeno tolko ljubijo svojega partnerja, da mu to napako spregledajo!!! Ceprav je za njih to totalno nesprejemljivo!!!  In to je tista prava ljubezen, da pač razumejo svojega partnerja, če se ga radi nažrejo... In pustijo tisto svobodo... ga ne omejijo.. .in ne pogojujejo!! Se rajo prepričajo, da to pač ne more bit razlog za konec ljubezni!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 11:59:32   
Taula
Ga bos vrgla stran.. in rajsi ljubila tistega ki bo ljubil tebe.. Je bolj varno a ne?!


Ni bolj varno, samo jaz si to zaslužim. Eno samo življenje imam, in zakaj bi ga preživela z nekom, ki me ne ljubi kot si zaslužim?user posted image  Če ga ti lahko...dobro zate, jaz ne morem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:00:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Zrelost, cloveskost, sibkost... kakor koli... se dogaja... tudi najboljsim..... Saj se ne dokazujes, temvec zivis v dobrem in slabem, med vzponi in padci. Mogoce je zrelost ko to dojames.


zrelost je živeti v partnerstvu s spoštovanjem do njega.. s spoštovanjem partnerstva in partnerja.. in z varanjem dokažeš samo nasprotno..

in še 100ič.. se ne zgodi.. ampak zavestno naredi..

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:02:27   
Anonimen
Vsaka čast, da se vam da. Bravo user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:02:38   
maruškaŠ
ZATE!!! Za nekatere pa je pijanost!!!! Pa vseeno tolko ljubijo svojega partnerja, da mu to napako spregledajo!!! Ceprav je za njih to totalno nesprejemljivo!!! In to je tista prava ljubezen, da pač razumejo svojega partnerja, če se ga radi nažrejo... In pustijo tisto svobodo... ga ne omejijo.. .in ne pogojujejo!! Se rajo prepričajo, da to pač ne more bit razlog za konec ljubezni!!!


Pogojuje se partnerstvo in ne ljubezen. Otroka imaš tudi brezpogojno in nesebično rad. So paprimeri, ko so otroci padli tako globoko v droge in vse kar paše zraven, da so jih starši nagnali od doma. (na zdravljenje pa niso bili pripravljeni) - nekatere tak 'met iz hiše' celo strezni.

Pa ravno tako ne boš svojega otroka preživljal do onemoglosti, ampak se bo enkrat moral postaviti na svoje noge.

Pa ljubiš te osebe v vseh primerih brezpogojno.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:02:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no varanje ni slabo.. ampak je nesprejemljivo.. mal drugač..


ZATE!!! Za nekatere pa je pijanost!!!! Pa vseeno tolko ljubijo svojega partnerja, da mu to napako spregledajo!!! Ceprav je za njih to totalno nesprejemljivo!!!  In to je tista prava ljubezen, da pač razumejo svojega partnerja, če se ga radi nažrejo... In pustijo tisto svobodo... ga ne omejijo.. .in ne pogojujejo!! Se rajo prepričajo, da to pač ne more bit razlog za konec ljubezni!!!


ja.. če je partner pijanec.. in to drugi ve pa ga vseeno tolerira.. potem to ni nič slabega.. saj ve kakšen je..

nobena zveza (normalna) ni pa narejena tako, da bi nekdo se spoznal.. in rekel "Veš kaj draga.. čez kako leto te bom prevaral.."

če ta partner potem to odobri .. pol super.. če pa ne.. je pa druga pesem.. kle ni svobode.. ampak nespoštovanje.. in dokaz neljubezni..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:03:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne obstaja tega.. to je v filmu.. nič ne izgine.. ves čas veš kaj delaš.. in kaj temu sledi.. ampak vseeno se odločiš za to..
če veš da bo partner s tem zaključil s tabo.. potem ti za partnerja ni mar.. torej je že v izhodišču napačna zveza..


In to isto velja... ce partner izrazi zeljo... oz pove svojemu partnerju, da mu ni vsec, ko pride domov pijan... in drugi to vseeno pocne, ceprav ve, da to partnerju ni vsec...

Spet sama pogojevanja. Ce bos prisel domov pijan, te bodo cakali kufri!!! In ce me bos prevaral, te bodo cakali kufri!!! Ena in ista stvar!!!



Zehi mene osebno bi bolj motilo..ce bi moja iz gostilne prisla pijana in tecna in za nobeno rabo..

kot pa vsa zadovoljna od ljubimca.. :)) user posted image

Ampak res..!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:04:13   
baguSka
A to pa ni ogabno da poriva eno drugo, in pride k tebi v posteljo, po možnosti neumit in še tebe dol da.


Ja je!! Ampak je nagravzno tudi to, da partner pride domov pijan, da smrdi po alkoholu, tezi in se na koncu zlekne zraven tebe in neumit zaspi!!

Ampak jaz hocem povedat to, da pac kaksno stvar toleriras, jo sprejmes, odpustis, se sprijaznis... le tako lahko svojega partnerja sprejemas povsem v celoti. Takega kot je. In ga ljubis brezbogojno... 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:04:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vsaka čast, da se vam da. Bravo user posted image


Ja.. jst sem odlocen.. da Zahija prepricam.. da skine te kufre.. ker mi je zal njegove partnerke.. :))))

pa tud nejmu bo pol lazje.. he he user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:05:38   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Samospostovanje je povsem realno tudi pri borbi za ohranitev zveze, ali se ne spostujes ce se boris za to, da zivljenje prezivis ob cloveku tvojega zivljenja ob tvoji zivljenski ljubezni?


Ne se ne, če ti nisi njegova ljubezen življenja. Kaj bi se ti zadovoljila z čim manj? Si ne zaslužiš tega?user posted image


hahahahaha, potem je lahko nekdo ljubezen tvojega zivljenja, samo ce si ti ljubezen njegovega zivljenja? Ti ga ne mores imeti rada ce on tebe nima rad. Vsakodnevnica pobija to trditev. In do dolocena trenutka vstopa njegovega organa v zenski spolni organ je ljubezen tvojega zivljenja, od tega trenutka dalje ne. Potem ne bi bilo mozno ljubiti cloveka, ki te je prevaral, a za prevaro ne ves, ker bi ispuhtela ljubezen. Zasluzim si veliko, veliko tudi dobim, vendar si tudi moj partner zasluzi nekaj, najmanj je, da ga poskusim razumeti tudi takrat ko naredi nekaj s cemer me prizadane. Ali menis da si samo jaz kaj zasluzim?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:06:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A to pa ni ogabno da poriva eno drugo, in pride k tebi v posteljo, po možnosti neumit in še tebe dol da.user posted image


Bravo Taulauser posted image .
Se sprašujem, a se nobeni ne grauža dejstvo, da je porival eno drugo, pa ni nujno da se je to zgodilo samo 1x, redkokdaj jih dobijo-mo ko se zgodi prvič. In kaj si misli tista druga babnca, ko ve da ima tip doma ženo, punco, otroke....in hodi njo natepavat in se nam ta babnca za hrbtom smeji, češ glej jo, to mu doma peglaš in pucas, mene pa hodi porivat.....IN TO NAJ ODPUSTIM, ker s tem pokažem da sem večji človekuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:06:43   
baguSka
zrelost je živeti v partnerstvu s spoštovanjem do njega.. s spoštovanjem partnerstva in partnerja.. in z varanjem dokažeš samo nasprotno..

in še 100ič.. se ne zgodi.. ampak zavestno naredi..


Ja. In tudi pit gres zavestno in ne spostujes partnerstva in partnerja... in pitjem dokazes ravno svojo nezrelost!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:06:57   
Anonimen
 
To baguska... user posted image user posted image

Dej ga... he he... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:10:03   
maruškaŠ
hahahahaha, potem je lahko nekdo ljubezen tvojega zivljenja, samo ce si ti ljubezen njegovega zivljenja? Ti ga ne mores imeti rada ce on tebe nima rad.


Lahko ga imaš rad, nisi pa več z njim - preprosto zato, ker se ceniš. A se tle res noben več ne ceni? Se vsi res toliko predate partnerju, da pozabite nase?

No sem bla v taki situaciji (ni blo varanje, ampak nasilje), ampak sem šla - ker sem se cenila! In nikoli več ne bom komurkoli pustila, da bi sploh poskusil hoditi po meni.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:10:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zehi mene osebno bi bolj motilo..ce bi moja iz gostilne prisla pijana in tecna in za nobeno rabo..

kot pa vsa zadovoljna od ljubimca.. :)) user posted image

Ampak res..!


user posted image  sorry.. ampak pol si pa za moje pojme v tem pogledu zelo čudn user posted image

me veseli za tvojo ženo, da bo lahko varala po mili volji in boš celo vesel k bo zadovoljna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:11:25   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ
Ne.
Spoštuješ se, če se boriš za ljubezen svojega življenja, ampak ne proti njemu in njegovim občutkom, medtem ko te on ponižuje user posted image


Ponizuje? Ob podobnem razgovoru z mozem sem mu rekla, da naj kar gre probat okoli in se preprica, da je z mano dobil najvecji zgoditek.
Mogoce pa sele takrat zacne zares ceniti kaj ima doma. Mogoce si takrat zares pride na jasno, da zeli tebe, edino tebe in smao tebe in da nobena druga ni vredna, da bi zasedla tvoje mesto.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:12:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ja.. jst sem odlocen.. da Zahija prepricam.. da skine te kufre.. ker mi je zal njegove partnerke.. :))))

pa tud nejmu bo pol lazje.. he he user posted image user posted image


kufre se ne da skint user posted image

biti nesrečen al pa kufri? hmmm.. res težka izbira user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?